15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Blenda Stompa
    #3570
    Én asztalra raktam, neked is azt ajánlom mert a székről csak letéped. Akkor már inkább földbe kell heggeszeni valami vashokedlit:D
  • AlieN911
    #3569
    Halihó!!

    Olyan kérdésem lene h. a G25 nek a váltó részét valaki megoldotta ugy mint ahogy az autoban van? Mármint h. olyan helyzetben van mint a kocsiba?? Ha igen ki hogy oldottta meg? Meg szeretném valahogy, de nincs sok ötletem, és a hely se nagy sajnos!!! Valami szék átalakitva vagy nemtudom:D Test Drive Unlimited jo feeling lenne ugy:)
  • XRV
    #3568
    Ütközéstől ütközésig tekerve elvileg önkalibrál. Az sem segít?
    Esetleg a windowsban a játékvezérlők alatt ha még van ott kalibrálás?
  • Bucser
    #3567
    igazából ez szerintem kábeltörés. Én az ActLabsomat már átvezetékeltem egyszer. Azóta sincs semmi baja.
  • Vlala #3566
    Érdekesen működik, mintha kontakthibás lenne. Néha van gáz, de akkor félig fék is, ha a féket nyomom, az van, de ha gáz-fék egyszerre, akkor egyik sincs. A csatlakozója sem a legjobb... Nagynehezen át lehetne vezetékezni, de gondoltam, könnyebb, ha újat veszek.
  • Kaszi46
    #3565
    momo\dfp\egyéb? egyáltalán nem megy, vagy csak gáz\fék-nél van valami gond?
  • bertino
    #3564
    jah, hülye vok, már probáltad, ok sry nem emlékeztem csak választ nyomtam :D
  • bertino
    #3563
    pedalfix ?
  • Vlala #3562
    Ha lehet egy kérdésem, mit lehet kezdeni Logitech kormány nem működő pedáljaival? Lehet kapni külön pedált?
  • bertino
    #3561
    hi!

    itt talán a centerfix segíthet
  • akyyy
    #3560
    már végignéztem mindent, de semmit nem találtam, csak egy kézikönyvet, de az se ír erről sokmindent.
  • bertino
    #3559
    nekem sidewinderrel is ez az egyetlen hiba... hogy néha nem középre áll vissza és csak USBből ki-be dugás segít :(
  • Lacika 79
    #3558
    google a barátod
  • Torry
    #3557
    Hi!
    Régebben írtam, hogy a Logitech Wingman Formula Force GP-m vesztett az erejéből és olyan mintha egyik effektjét is elfelejtette volna(LFS-ben hogyha rámegyek arra a padkás izére akkor nem rezeg a kormány mint régen).Ráadásul Richard Burns alatt régen megizzadt a kezem, mostmeg mintha semmit sem csinálna.
    Írta valaki, hogy nála ugyanez volt, vett új tápot és megoldódott. Így vettem én is egy újat, de a probléma továbbra is fennáll.
    Mi lehet még esetleg? Szétszedni nem bírom egyelőre mert ilyen köcsög csavar van benne, amihez csak nagyobb fejű húzóm van.

    Előre is kösz!
  • Ombika
    #3556
    En mar lassan 1 eve hasznalom es semmi hiba,de nem is hallottam meg ,hogy lenne neki!!
  • dashed_
    #3555
    hy
    dfp-nek vannak betegsegei?
    most mar kicsit kezd elegem lenni a momombol.. volt pedal hibaja azt megcsinaltam ,azota is rendben van. mostanaban viszont elkezdet nem kozepre visszaallni a kormany:( probaltam mar a Wingmanteam oldalarol letoltott "Logitech® MOMO® Racing Centering Fix" -et is de sajnos ez sem oldja meg a problemamat.. illetve ha nem all vissza a kormany rendessen akkor altalaban megoldodik ha parszor full balra-jobbra kitekerem a kormanyt ,de ez ugye egy hosszabb verseny alatt eleg necces
    erossen gondolkodom egy dfp vasarlason..(bar errol is azt hallottam hogy mar nehezen beszerezheto?) ugye g25 tutibb lenne de annak az ara meg eleg magas mindig sajnos.
  • akyyy
    #3554
    üdv. Nagy problémám van.

    compressor supreme force feedback

    ilyen kormányom van.

    de sajnos eltűnt az adapterem, és, bár leltem pár darabot, egyik sem jó.

    Mit tévő legyek ilyenkor? nemtudja valaki pontosan hogynéz ki? vagy külön nem lehet vhol venni hozzá?:SSSSSSSS


    vagy akinek má nem kell attól megveszem:P
  • pointer4
    #3553
    Hátha ez segít:
    http://web.axelero.hu/mozso/momo_e1.html
    Ott alul "Fix for knocking sound"
    Ha ez a gond.
  • Rücsök
    #3552
    Nekem ez a problémám a MOMO Racinggel: ha jobbra tekerem a kormányt, hallom hogy a tengelyben valami kattan néhányat. Szerencsére nincs működésbeli probléma, csak a nem fülhallgatóval játszok kicsit zavaró. A tengelyt meg nem akarom szétszedni, mert össze nem fogom tudni. Emiatt meg nem cserélik a kormányt, szal szívtam.
  • bertino
    #3551
    persze
    boltba vissza, ha ott is ugy működik, akkor sztem tuti cserélik a kormányt
  • Tomo15
    #3550
    Van egy kis problémám a g25 jobb pillangóváltójával. Mivel csak ritkán használom eddig nem is igazán zavart, de most hogy megjött a kedvem az f1-hez elkezdett nagyon zavarni. Gyakorlatilag használhatatlan. Szóval az a probléma vele, hogy bizonyos pontokon egyszerűen nem érzékeli. Például a középpontól egészen jobbra 70-80 fokig. Illetve van, hogy még ott is, de ritkán. Vagy ha 900fokon van az elfordulási szög, akkor csak az utolsó 20-30 fokban érzékeli újra. Viszont ez a probléma csak akkor van, ha jobbra tekerem a kormányt. Balra végig érzékeli. Van erre esetleg valami megoldás, vagy szerviz?
  • pointer4
    #3549
    igen igen, mind a bill/eger/wheel
  • reaper4
    #3548
    nekem a logitech egerem, meg a logitech gamepad-om akadt össze. szal logitech lol...
  • XRV
    #3547
    Friss driverek a logitech com supportról megvoltak?
  • pointer4
    #3546
    Kérdésem, Van egy Logitech G15 ös billem.
    Meg egy Logitech Momo. Ha csatlakoztatom a billentyűzeten a kijelző lefagy, és újraindításig nem is javul meg. Valakinek hasonló ??
  • bertino
    #3545
    köszönöm szépen
  • guardian hero
    #3544
    15. hozzászólásban találsz egy registry fix-et
  • bertino
    #3543
    köszi, asszem megvan
  • bertino
    #3542
    sidewinder tulajokat kérdezném, hogy a bánatba lehetne külön tengelyre állítani a pedálokat, ugyanis vhol nem tudom külön állítani őket és így képtelen vagyok haladni :D
    4.0 driver van fent, USBs kormány és cross racing championship-el próbálkozom per pill több-kevesebb sikerrel
    esetleg ha van ujabb driver, azt is megköszönném, ha adna vki egy linket, ugyanis én nem találtam se googleba se sehol máshol :(
  • bertino
    #3541
    olvasd el a topic elejét és meglátod, hogy egyébként mekkora remekmű... :)
  • wander01
    #3540
    na, menni megy, de a gombokat nemtom konfigurálni, és az egész irányitás el van baszarintva. amugy mi a nyü ez, sztem elég gyér a progi, legalábbis ez az alap amit leszedtem a scaniával...
  • bertino
    #3539
    Rigf of Rods
  • wander01
    #3538
    mi az a RoR? mert akkor megnézem és megmondom :))
  • XRV
    #3537
    RoR támogatja a G25 ös-t?nem tudjátok?
  • bertino
    #3536
    valaki akinek Formula force EX-je van és próbálta Vista alatt kérem írja le a tapasztalatát, normálisan megy-e, vagy meg-e egyáltalán :)
    nagyon fontos lenne, kösz
  • Ombika
    #3535

    Mar Hd-n kattogok csak nincs lovem PS3-ra ,igy kivarok,mast nemtudok csinalni!!
  • guardian hero
    #3534
    GT4? Hát az más tészta :D
  • Ombika
    #3533
    MEgsugom miota ps van ,azota nekem van es jelenleg is csak GT4 miatt tartom! Ezt benezted!! :))

    Ettol fuggetlenul DFP ajanlom,vkinel probald ki!!
  • guardian hero
    #3532
    Látszik hogy nem vagy képben kisbarátom, de egy korlátolt pécéstől nem is vártam mást.

    Mindegy, én csak szólni akartam, hogy lesz egy új alternatíva a meglehetősen szegényes pécés kormánypiacon, ennyi.
  • Ombika
    #3531
    Az is vicces,hogy Forza2 rol mondod,hogy szim, uristen!! Egyertelmu nincs,de 1 is katasztrofa volt,2ik resz max grafikaban lesz jo,azt meg ki nem szarja le,max 8 evesek elvezik a fizika meg kuka!!

    Na nem offolok tovabb!!
    Pc-n van 1-2 jo progi ami elethu,de xboxrol ne beszeljunk!! :))