15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • bertino
    #3610
    én heti nemtom mennyit játszok a sidewinderrel
    szal kell másik kormány
  • Me0w
    #3609
    Erzesre 180. Egyebkent ahogy lent a sracok irtak, ha valaki komolyan gondolja a kormanyt, ne ezt vegye, volt a kezemben egy darabig, de olyan nagyonmuanyag :) En csak koca-vezeto vagyok, arra a heti 2 ora jatekra jo ez is :)
  • bertino
    #3608
    hány fokos az ex ? 240 ? sehol nem találok infót
  • Me0w
    #3607
    Ha valaki eladna Logitech force EX kormanyat (PC), mondjuk jo allapotban, arra vevo lennek. Koszi!
  • norbi99
    #3606
    Sziasztok.Az lenne a problémám,hogy vettem egy saitek p380 dual analog gamepad-t.Bekalibráltam,minden műkődik,de a játékok nem ismerik fel.Egyedül csak a need for speed hot pursuit 2,probáltam doom3,call of duty pl,de a controls beállitásoknál nem csinál semmit. Mit csináljak?Más fórumokon istenitik ezt a gamepadot.Hogy lehetne működésre birni.Help please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Neonsz
    #3605
    Minden játékkal szar! :)

    Marad a gari köszi...
  • wander01
    #3604
    sztem ne foglalkozz vele többet, probáld még ki két akármilyen verdás játékkal, ha szarakodik gari...
  • Neonsz
    #3603
    Sziasztok!

    Kellene nekem segítség vagy tájékoztatás. (Remélem jó helyre írom, ha nem akor bocsi)Januárban vettem egy Logitech Formula Force Ex kormányt eddigi tapasztalatom, hogy nem ér semmit. Első nap olyat csinált, hogy tekerem jobbról vissza a kormányt (GTR2) és csörög,zörög,darál. Ez volt eddig levettem a Force erősségét megszünt. újjabban az van, hogy a kormány semmi mozdítás nélkűl játékon kívűl el kezd rángatózni. Kotyog az egész, és amikor forgatom akkor mintha nem érzékelné teljesen. stb... nagyon zavaró hibái vannak. Nem volt ráncigálva óvatosan használtam. Valaki legyenszíves adjon tanácsot. Garancia vagy szoftveresen próbálokozzak vmi csodával?

    Köszi
  • dashed_
    #3602
    ajanlom figyelmetekbe:)
    Szimulátor Cockpit
  • wander01
    #3601
    mondom... kell egy tervrajz, és le tudom gyártatni...
  • Solt
    #3600
    késő van... "ülést" :)
  • Solt
    #3599
    én is rákattantam! :) ülés nem gáz... használt kagyló üllést lehet szerezni rallysoktól. egy normális, erős vázat kéne tervezni... hmmm... egy G25-tel... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! :)))
  • tHoMaSmAn
    #3598
    Hali! HA lenne tervrajzom kit keressek, végülis ez érdekelne... de nem most kéne, hanem pár hónap múlva kb! Csak érdekelt, ki lenne akihez fordulhatnék a kivitelezéssel! :)
  • wander01
    #3597
    szerezz egy tervrajzot a vázról és 2 nap alatt legyártatom :) lehet még engem is érdekel... végülis minden más megvan hozzá... kivéve talán az ülés :D
  • tHoMaSmAn
    #3596
    Van köztetek olyan aki ehhez hasonlóval rendelkezik?
    Mert én komolyan elgondolkodtam hogy előbb utóbb egy ilyet össze kéne hozni! priviben keressen már meg aki tud segíteni ez ügyben! :)
  • Solt
    #3595
    Ez nem is olyan drága: GTC-Pro Racing
  • Cowek
    #3594
    Asszimetrikus a belső felépítése, oda vezethető vissza. Nincsen jelentősége...
  • Lacika 79
    #3593
    mikor balra tekered, fogd be a füled
    amúgy nekem is hangosabb picit, de a kutyát sem érdekli :D
  • Streetwarrior
    #3592
    - - -
    Lenne egy kérdésem az itteni a g25 tulajokhoz.1 hete jött meg a kormány és az elmúlt 2 napban azt vettem észre, hogy balra tekerve hangosabb mint jobbra.Más semmi gondom nincs vele,mert minden müxik.Ez csak ilyen esztétikai problem, de ha már ennyi pénzt kiadtam rá...Van valakinek valami ötlete?
    - - -
  • Ombika
    #3591
    Max telre csinalnam meg,de annyit nem er nekem!! :))
  • Bucser
    #3590
    szerintem a váz az olyan 15 20 ezer forint anyag+heggesztés. Ülést roncstelepről szerzel+ újrahúzatod (van aki csak egy takarót húz rá van aki totál újat vesz) ÉS kb ennyi az egész:) Na persze meg meg kell tervezni:)
  • AlieN911
    #3589
    Huaa:D Egy ilyen cuccost mennyiböl lehetne kihozni? Álvány,ülés,? (Gép van, G25 van!)
  • bertino
    #3588
    ugy tűnik jobb kormányos vezetéshez van szokva a vezető, mert a váltó is és kézifék is bal oldalt van
  • KoS
    #3587
    GTR2
  • akyyy
    #3586
    az milyen game?
  • bertino
    #3585


    ez nem semmi
  • Cowek
    #3584
    Kézifék otthoni készítése
  • Lacika 79
    #3583
    miért ne lehetne? :)
  • Ombika
    #3582
    Szokas es ugyesseg kerdese,siman LEHET csak akarni kell!!
  • Rolesz
    #3581
    pillangóval driftnél nem lehet váltani...Senki nem tud szerezni kéziféket?
  • wander01
    #3580
    detto ugyanigy használom, jobb nem kell :))
  • Ombika
    #3579
    Fogad ha jollato G25van es beallitod a valtonak hatrafele huzasakor kezifekkent mukodjon,pillango meg valtas... :)
  • Rolesz
    #3578
    Hi!Valaki tudja honnan lehet szerezni kéziféket pchez(külön)(csak kéziféket)?Kösz!
  • XRV
    #3577
    igen, ezt kell lejátszadoznom... holott valami olyasmit szeretnék hogy ag az indul akkor combi, ha meg emez akkor sepa :-) Akát úgy is hogy a profilerből indítok ...
  • Streetwarrior
    #3576
    Your welcome...
  • HTSMarci
    #3575
    Köszönöm szépen a helpet, segített. toca2-t is sikerült megoldani a beállitásoknál hirtelen mozdulattal kellett csavarni a kormányt, FFD is ok a gameban.. cool :) még1x thx
  • Streetwarrior
    #3574
    - - -
    Marcee a te problémádra a megoldás az,hogy Flatout 2-ben van egy bug,amely abból hogy verseny indításnál nem használja a force feedbacket.Megoldás : Megnyomod az ESC-et és aztán megint,és láss csodát már jó is lesz.TOCA 2-vel még nem találkoztam,de gyanítom hogy itt csak a nyers erö segíthet,nyugodtan tekerd tökig mert nem árt olyan sokat a motornak.Szerintem ezesetben az a baj,hogy egy elég régi jétákról beszélünk...
    - - -
  • Streetwarrior
    #3573
    - - -
    A Profilerben van egy "Edit/Specific game settings",azon belül van egy olyan "Report Combined pedals".Ha nincs bejelölve,akkor külön tengelyen lesz,ha be van akkor pedig egy tengelyként kezeli.
    - - -
  • XRV
    #3572
    No, nekem is lenne kérdésem, hogy tudom berakni a profilerbe hogy az egyik játéknak combined pedál kell a másiknak meg separated? Ám a gombokat nem psizkálnámmeg mert azokat a játékban állítottam be.
    Szal 1 játék indul kombinált pedál... 2. játék indul szeparált pedál.
  • HTSMarci
    #3571
    Remélem itt tud nekem segiteni vki. Nah vettem egy Momo Racing kormányt, fel va nrakva minden. vezérlőpult játékvezérlő minden ok minden műxik. Test Drive Unlimitedben minden ok, fain. INditom a toca2-t h beállitsam, de a beállitásoknál nem is nagyon engedi forgatni a kormányt, szal a technika "nem old fel". FO2-ben meg az intro amikor megy szépen bekapcsol és lehet forgatni ahogy bejön a menü már nem, szal mintha nem futna semmi sem. Pedig a menüben is látja a kormányt, ha nyomkodom rajta a gombokat érzékeli, csak maga a forgatás nem megy ugy ahogy pl TDU-ban, ez mitől lehet? PLZ HELP