15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Pityp6ng #3770
    hú köszi, nemis gondoltam volna h azok a gombok valami is jók :D
  • Streetwarrior
    #3769
    Controller-ben a "Wheel axis"-ra kattintasz és amikor aztán csinálod,amit kiír. Az "Acceleration", meg a "Brake" hasonlóan műxik.
  • Pityp6ng #3768
    heló, nemrég vettem egy logitech formula vibration feedback wheel kormányt, kifejezetten a 18 wos haulinhoz, de aza problémám hogy pont azzal nem működik, felismeri, de beállítinai nem lehet, csak a kormányon található gombok működnek, se a gáz se a fék se a kormány nem, valakinek van vmi ötlete? de én arra tippelek h ezzel a játékkal nem is fog menni sose
  • XRV
    #3767
    Nem Amerika
    Lost in Norway
    Norvégia, és az közelebb van
  • Solt
    #3766
    látom te is minden jó helyen ott vagy! :D
  • Solt
    #3765
    hiszek neked, mert látni nem látom!
  • Bucser
    #3764
    A youtube-os linken nézed a videot akkor jobb sarokban írja. hogy Rfactor modolva FSone06 asszem.
  • Solt
    #3763
    nagyon finom! :D
  • pointer4
    #3762
    rFactor, talán az Fsonevagy f1rft moddal, pitspotter meg tvdisplay pluginnal :) és Ferrariban ül :)
  • Solt
    #3761
    ez melyik f1 játék vagy mod?
  • Tomo15
    #3760
    Grat!
  • CodeRed
    #3759
    Ma végre ismételten sikerült hozzájutnom egy szinte bontatlan zsír új Thrustmaster Ferrari F1 kormányhoz. Hát az tuti, hogy a Thrustmasternek ez a kormánya volt az egyik legjobb gyártmánya. Aki használta már az tudja miről beszélek.

    VIDEO
  • torque12
    #3758
    hello! Azt szeretném megkérdezni, hogy ezek miket jelentenek.

    overral effects strength
    spring effect strength
    damper effect Strength

    esetleg optimális beálítás...

    Előre is köszönöm!
  • bertino
    #3757
    jo ideje nem gyártják...
  • Bucser
    #3756
    Miután nem gyártják már.
  • bertino
    #3755
    logitech oldaláról eltűnt a DFP
  • Bucser
    #3754
    igen ismeri. sőt azt is befolyásolja, hogy kocsitól függően a H vagy a szekvenciális váltót kell-e használnod.
  • bertino
    #3753
    jó, ja
  • Vviikkttoorr
    #3752
    Sziasztok! Azt szeretném megtudni hogy a G25-ös kormány jó a TDU játékkal? Szal felismeri meg minden?? Akinek netán ienje van! Előre is köszi! További Szép Napot!
  • wander01
    #3751
    hehe lool vaqy

    na jo akkor szolok a srácnak minek nézzen utána, hátha egy jo kis rfactor-t vagy gtr2-t tudunk majd tolni lan-on, mert bill-esek ellen nem érdemes játszani... :( a dirt-el meg az elöbbi kettővel is probáltuk de esélytelen
  • bertino
    #3750
    hülye kérdésre hülye válasz

    veled meg az értelmetlen problémakeresők létszáma több, ha már amire igazán kíváncsi vagy, azt nem tudod kinyögni

    én a kérdésedre válaszoltam, ha már idétlenül tetted fel, magadat okold
  • wander01
    #3749
    erre foltam kiváncsi thx :)

    bertino veled meg csak a létszám több XDD
  • Tomo15
    #3748
    a Momonál jobb, de a G25-nél igencsak rosszabb. Megéri az árát...
  • bertino
    #3747
    nyilván azért veszi mindenki, mert sz@r...
  • wander01
    #3746
    ezt a dfp-t nagyon szeretitek, tényleg ennyire jó? egyik haverom lehet venne 20k körül körmányt, legalább lenne kivel háloban játszani :)
  • zolo
    #3745
    Hallgatva az érvekre, én is DFp tulaj leszek.Vadiúj, bontatlan 20k lesz.
  • Reyes
    #3744
    Akkor választhatsz, hogy balra, vagy jobbra tekered
  • Ch_Slater
    #3743
    ááááááá!!
    már éppen azon voltam hogy a héten veszek egy G25-öt, erre jön egy 24.000 Ft-os féléves elszámoló vízdíj számla... oda a kormány ~fele..
  • KoS
    #3742
    Hmmmm, biztosan a DFP az ami 15 vagy 16-ert kaphato? (mar az is meglep, hogy egyaltalan kaphato)
    Van 1-2 haverom akit erdekelne (nekem mar van DFP-m), ezert jo lenne ha esetleg a forumra is megirnad, hogy hol kaphato ennyiert, vagy ha ugy gondolod hogy ez nem jo otlet, akkor kuldd el nekem is PM-ben.
    Koszi.
  • torque12
    #3741
    dfp-t igenis lehet venni 15 ért, 16 ért! csaknéz szét. linket elküldöm PM ben. helló
  • zolo
    #3740
    Hali

    Most hogy komolyabban elkezdtem foglalkozni az rFactorral, rájöttem hogy a tesóm kormánya nem túl kényelmes nekem , nem tudok vele precízen játszani.Ezért gondolkozom rajta, hogy egy kényelmesebb , jobb kormány keresek.

    A jelenlegi:
    B-Tech BJW-250



    Kicsit gagyi, kicsit kényelmetlen, de gyakorlásra tökéletes :)


    Az árkategória, amiben kormány keresek, az a 10-17000 Ft között van.
    Eddig ezeket találtam:
    Logitech Formula Vibration Feedback Wheel 10596 Ft

    Logitech Formula Force EX kormány


    Kérdések: Mennyire tartósak ezek a szerkezetek, kb hány évet bírnak ki? Mennyire lehet elfordítani a kormányt, körbe lehet akármelyiket is fordítani?
    Asztalra tenném, az lenne a fontos, hogy minél inkább a kocsira hasonlítson a kormány pozíciója, ennek a kritériumnak melyik felel meg inkább?

    Driving Force Pro tetsztene, de nekem az már drága, van hozzá hasonló kormány olcsóbban?
    Tudtok még ajánlani az írt árkategóriában jó kormányt?


    Előre is köszi :)
  • wander01
    #3739
    G25 nagyon zsiir, addiktív, imádjuk... :)
  • Reyes
    #3738
    Árukereső.hu-n, na...
  • Reyes
    #3737
    Árulereső.hu-n választ kapsz kérdésedre;)
  • torque12
    #3736
    G25 hol a legolcsobb?
  • bertino
    #3735
    bizony akitől én rendeltem PH!-n, nála is kifogyott a külföldi készlet
  • Toby0501
    #3734
    Az R440 nem valami jó.. Kiábrándító anyagokból csinálták, ráadásul az átmérője is kicsi. Asszem még lehet kapni DFP-t, ha más nem, használtan.. 30-ból simán megvan.
  • Bucser
    #3733
    Nincs sajnos. Talán a SAitek R440. Bután néz ki állaában a cuccuk, de nagyon jók minőségben tartósságban és funcionalitásban is (4 fajta joystickjukat próbáltam eddig).

    Ha a kormányt is hasonló minőségben csináltákakkor okés.

    Egyébként meg az Act-Labs Performance pedáljai nagyon jók például csak felesleges pénzt kiadni rá, ha a G25-ben perf pedal+ h váltó is ott van alapból. és nincs + postaköltség.
  • dashed_
    #3732
    en mindenkepp gyujtenek a helyetekben g25re..
    ez mar egy igazi kormany. a momo is jo volt de ott vannak a hibai, arrol nemis beszelek hogy nincs se kuplung se h valto se 900 fok:) masik jo kormany ugye a dfp de nem nagyon lehet kapni sajnos. minosegben en nem tudok masik jo kormanyt ezeken kivul.
  • guardian hero
    #3731
    Van egyáltalán normális, középkategóriás pécés kormány?
    (= FFB, felnőtt méretű pedálok, masszív, megbízható felépítés, max 30e körülig)