15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #3810
    Egy régebbi vélemény ugyan erre a kérdésre "nem all vissza kozepre a kormany.. par fokot elter balra..
    elvileg van ra center fix de nem sok haszna van. a lenyeg hogy ienkor ha rossz helyre all vissza ,akkor megfogod es teljessen balra jobbra kitekered a kormanyt parszor. na ezt csinald meg egy hosszabb versenyen:) en a momot hanyagolnam a helyedben. nekem is volt (meg megvan. kire soznam igy ra? :P ) es nekem mind2 hibat produkalta 1-2 even belul. center hiba / pedal hiba. "
    Viszont ez az oldal csak azzal foglalkozik otthon hogy csináld meg.
    G25 höz ilyen jól felkészült oldal nincs, de nem is kell :D

    Személy szerint volt Momo-m de sose jött ki ez a hiba, bár csak fél évig volt nálam.
  • Magnum PI
    #3809
    Sziasztok!

    A g25 megéri az árát (53e) vagy inkább momo-t vegyek?
  • MaSzKa
    #3808
    http://www.ixbt.com/peripheral/wheel-feedback/part-2/logitech-momo-win.jpg
  • MaSzKa
    #3807
    ez 1 kibelezett momo racing
    nem tűnik valami stapabíró megoldásnak

    wander: de jó neked hogy van g25-őd most néztem mintha 15%-al megdrágult volna


  • wander01
    #3806
    én is lezuztam az m3-as gammát. nem vágom mennyi lett a legjobb idő, de elcsesztem vagy 2 orát vele ugy hogy csak köröztem a pályán :) viszont mostmár minden elektronikát kikapcsolva tudok vele csapatni rendesbe :) TDU után levezetésnek egész jo. G25-el.
  • MaSzKa
    #3805
    nekem semmi hangja nincs
    igaz nincs Force Feedback:-(
    és 6év után is ultrapontos és tökéletesen müködik egyedül tényleg csak a Force hiányzik nagyon
  • MaSzKa
    #3804
    Microsoft SideWinder (automatikus felismerés) a játékvezérlőbe
    enyi nekem is csak így ismeri fel nincs driver XP-hez:-(

    utána minden játék felismeri csak elötte be kell a játékvezérlőbe
    ennyi

    gameportos
  • MaSzKa
    #3803
    3napja jelent meg és játszok az ingyenes BMW M3 Challange-vel
    mindenkitől megkérdezem milyen kormány van
    és felállítottam 1 statisztikát eredmények alapján:

    1. Logitech G25
    2. 3. Logitech Driving Force Pro - Logitech Momo Racing
    4. Logitech Wingman Formula Force EX

    5. Logitech Wingman Formula


    Logitech Wingman Formula (sárga, gameportos) 6éves nekem ilyen van 2:17:7 az eddigi legjobb időm de tegnap egész nap nem tudtam menni

    van Logitech Cordless RumblePad2-em is azzal 2:20 (dupla motoros 1kicsi és 1 nagy)
  • Dietrich
    #3802
    fejhallgatóval játszok nem hallom....

  • Game Hunter
    #3801
    Melyiket erdemes megvenni?

    Logitech WingMan Formula Force EX
    Logitech Driving Force EX

    Logitech WingMan Formula Force EX-el kapcsolatban olvastam az FFB hibarol.
    Logitech Driving Force EX is olyan?
  • zolo
    #3800
    Annak nem tudom, ha van nálatok Auchan vagy Tesco ,akkor meg tudod nézni, mindenből kivan pakolva 1 darab.
    A hangja ne tántorítson el a vásárlásától, nagyon jó kormány :)
  • Game Hunter
    #3799
    A Logitech Formula Force EX-nek is?
  • bertino
    #3798
    minden 100%kon van a driverben, kivéve az overall effects strenght van 30%on
    gameba meg... nemtom, minnyá meglesem
    jah és 242 fokon van
  • zolo
    #3797
    bertino, te vagy az én emberem.Meg tudnád mondani, hogy milyen beállítással játszol a TDU-val?
    Még beta idején billentyűzettel vittem el Championig, de most még nagyon sután vezetek néha a DFP-vel.Bár már Pro szintet valahogy elértem :)
    Most 240°-ban használom, FFB a fele alatt valamivel a játékban.
  • bertino
    #3796
    én már ugy hozzászoktam, hogy vezetni se tudok nélküle
    komolyan
  • zolo
    #3795
    Igen, tényleg ilyen hangja van.
  • Game Hunter
    #3794
    Hello! A Logitech Driving Force PRO-nak tenyleg ilyen hangos es hulye hangja van Video?
  • Fox44
    #3793
    A Logitech Gaming szoftver 5.00.182 driver-t kell feltenni eloszor es amikor kerni fogja, akkor kell csatlakoztatni a Logitech Driving Force PRO kormany-t, ugye? thx
  • Fox44
    #3792
    Azert erdekes, hogy a Logitech Driving Force EX 3-4000-el olcsobb!
  • AntiHero
    #3791
    ELADÓ 1DB Logitech Driving Force Pro (DFP) Pc/Ps2 kormány, USB-s 900-fokos Nagyon jó állapotú, keveset használt még 10 hónapig garanciális minden tartozékával.
  • Streetwarrior
    #3790
    Gyakorlatilag semmi. Az előbbit PS2-höz, az utóbbit PC-hez gyártották. Meg persze a szín, de az gondolom nem fontos. Mind2 USB-s, tehát működik PC-vel csak a Logitech Profiler-t kell felrakni.
  • Fox44
    #3789
    Hello!

    Mi a kulonbseg a Logitech Driving Force EX es a Logitech Wingman Formula Force EX kozott? Melyik a jobb es miben? thx
  • Streetwarrior
    #3788
    Sajnos úgy tudom, hogy nem létezik XP alá driver és fel sem ismeri. Volt akinek felismerte, de nem lehetett minden funkciót kihasználni. Pl. a játékok nem ismerik, ezért nem lehet a tengelyeket beállítani. Sajnos elavult a konstrukció. Remélem ennek ellenére sikerül valami megoldást találnod.
  • Misi az ezredes
    #3787
    Csak gondoltam itt hátha valaki ismeri a kormányt és tud ajánlani 1 letöltö helyet amit én nem találtam !
  • Misi az ezredes
    #3786
    !!! USB !!!
  • Bucser
    #3785
    usb vagy gameport ezt alapból ismertetned kéne mielőtt keresel valamit fórumon.
  • Misi az ezredes
    #3784
    Igen próbáltam!
    Jópár száz oldalt végig böngésztem, de semmi eredmény!
    továbra is nagyon meg köszönném ha valaki ki tudna segíteni Microsoft SideWinder Precision wheel kormány telepítőjével!
  • pointer4
    #3783
    Nemtom mi lehet a baj, nem ismerem azt a wheelt, gondolom ezeket már próbáltad: http://members.driverguide.com/driver/detail.php?driverid=256319
    http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/win/45095
  • Misi az ezredes
    #3782
    Üdv mindenkinek!

    Lene egy kis problémám!Van 1 Microsoft SideWinder Precision wheel kormányom használtan vettem nincs telepítője sem! A bátyám gépe nem ismeri fel pedig a windows-nak fel kéne! Mindent meg próbáltam de semmi! 4. napja keresem a neten a telepítő CD-jét mert akkor fel telepíteném de nem találok sehol!

    Ha valaki tudna segíteni nagyon meg köszönném!
  • Tomo15
    #3781
    Természetesen igen. Próbáld ki:)
  • pointer4
    #3780
    Érezni valamit is egy kerékvetőből, vagy az útból is ???
  • bertino
    #3779
    én nemtom... nekem DFP van
  • vass17
    #3778
    Reménytelen??hát ha igen akkor nem lesz Lfs kormánnyal egy jó ideig
  • bertino
    #3777
  • vass17
    #3776
    Egy kérdésem lenne kormányhibával kapcsoltban: momo racingről lenne szó (mellesleg a pedálhibája is megvan, de olvastam, h azt meg lehet csinálni)... de nemrég előjött a kormányon, hogy egyszerűen nem lehet normálisan balra forditani. Tehát jobbra tökéletesen forog, de ha balra már 1mm-rel is átmozditom azonnal teljes mozdulatot tesz (kb ugy mint egy gomb).
    Ha eseteleg tudtok tanácsot adni, h lehet megjavitani, jó lenne.
    Előre is kösz a segítséget.
  • Lacika 79
    #3775
  • Tomo15
    #3774
    Szerintem így használd:
    Az ISI engines játékokban 240-270°-t érdemes használni.
    A Live For Speedben meg 720°-t
  • zolo
    #3773
    Ezek közül melyik mit jelent?:

    Overall Effect Strengh
    Spring Effect Strengh
    Damper Effect Strengh
    Centering Spring Strengh - ezt külön lehet bekapcsolni, mit eredményez a bekapcsolása?

    Azért kérdezem ezeket, mert nem tudok angolul.
  • MaSzKa
    #3772
    nem tudja valaki honnan tudnám beszerezni a legolcsóbban a Logitech G25-ős kormányt a lord.hu-ba 51000ft körül van
    bontatlan érdekel
  • CodeRed
    #3771
    Elkezdtem egy barátommal "átépíteni" a kormányt. Egyenlőre ez még nem végleges mert folyamatban van egy fordulatszám jelző ledsor telepítése a kormányra de már egész pofásan néz ki.
    Video