15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Pitti
    #3890
    :DDDDD
    Na akkor, hogy ne offoljunk, G25-nek van 64-es drivere?
  • dashed_
    #3889
    en kerek elnezest
  • Bucser
    #3888
    Az utsó postomban már benne volt a kormány szó nem?:)
  • dashed_
    #3887
    biztos ,hogy jo helyen vesezitek ki ezt a temat?
  • Bucser
    #3886
    természetesen van. az tökéletesen működik is:)

    BTW pl a cougarhoz Xo 64 bites drivert nem csináltak ám Vista 64 bites már van. Szal ez is érdekes:)

    A Fejlesztők állítása szerint XP 64 bitest is csinálnak majd hozzá és akkor le is lesz szarva a vista nagyivben:)

    Kormánynak még utána kell néznem, hogy lesz-e hozzá. Mindenesetre és Maradok a 64 bit mellett mert hátrányait már annyira nem lehet érezni az előnyeit viszont igen.
  • Pitti
    #3885
    OK, na ez meggyőző érv, ezzel nem lehet vitatkozni. De azért csak beleírtad az egyik nagy hátrányát a joydrivert tehát csak kell neked is még az a 32-es:)
    Meg még egy csomó ilyen van játékvezérlők, kamerák, főleg a régebbiek...
    Most így eszembe jutott nemtom trackir-nek van-e használható 64-bites drivere, mert az nálam alap a szimekben :)
  • Bucser
    #3884
    Ugyanarra a gépre van feltéve 32 és 64 bites oprendszer és ugyanaz a szim 64 bit alatt gyorsabb mint 32 alatt. Akárcsak a többi amit felsoroltam. nem levegőbe beszéltem mert rendszeresen használom mindkettőt.:) (32bitet kényszerből XP 64 joydriver hiánya miatt)

    JAhh és ne forgasd ki a szavaimat. Nem azt mondtam, hogy 64 bites proci és 64 bites oprendszer elég az üdvösséghez hanem azt hogy megérzi ha 32 helyett 64-el használod. ennyi. cáfolni nem tudod mert nem használtad igaz-e?

    Egyébként a Flight sim mióta csak az FSX?
  • Pitti
    #3883
    Hú ezt a fellengzős stílusodat sosem szeretem Bucser :) de hát így kell elfogadni.
    Nos drágám, valóban igazad van, 64bites oprendszerem még nem volt így amiket felsoroltál egyiket sem volt alkalmam megtapasztalni. (Csak a szerverek 64-bitesek, az meg linux)
    32biten viszont nagyon sokat cadeztem photoshoppoltam és flight simeztem is. De most, hogy ezt említetted nem is kell ide videokártya memória meg mittomén, 64bites proc meg 64-es oprendszer és már szakít is az FSX... ugye? De nem vitatkozom, mert lehet, hogy van igazságod. De amíg nem lesz 8800GTX a gépembe addig nem a 64bit a szűk keresztmetszet nálam.


    http://www.start64.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=100&Itemid=60
  • Bucser
    #3882
    nem igazán kell rocket science a pedál megjavításához... csak végigcsinálod ami a leírásban van ami korábban volt linkelve...
  • w77d
    #3881
    mind1, nekem eddig nagyon bevált ez a vista 64bit, ameddig jó, addig használom! Fölösleges azt emlegetni, hogy miért rossz választás az adott dolog, mindenki magának veszi a gépét és el tudja dönteni, hogy az jó e vagy nem!
    De mostmár tényleg nagyon elmentünk a témától :)
    Térjünk szépen vissza! szóval ki segítene megcsinálni a momo pedálom? :D
  • Bucser
    #3880
    "Gyakorlatilag ma még kizárólag a memóriacímzési 4Gb korlát miatt lehet értelme 64bites oprendszernek, semmi más előnye nincs egy asztali PC-n. ...szerintem. "

    Akkor drágám még nem cadeztél, photoshopoztál, 3dmaxoltál, tömörítettél, vágtál videót és tömörítettél 64 bites rendszeren. Sőt Flight simek is erősen megérzik a 64 bites rendszert a seggük alatt...
  • Pitti
    #3879
    Gyakorlatilag ma még kizárólag a memóriacímzési 4Gb korlát miatt lehet értelme 64bites oprendszernek, semmi más előnye nincs egy asztali PC-n. ...szerintem. Gondolom emiatt javasolta ezt az Aqua comp.
    Én anno 95-98 között megtanultam egy életre, hogy az új oprendszerekkel maximum 2 évvel a megjelenés után vagyok hajlandó szóba állni. Benne voltam a win95 tesztelők szenvedők között, mert fiatal hülye fejemmel az elsők voltam akik felrakták a vacakot. Kb 98 óta volt viszonylag használható az OSR változat. Majd a win98SE kb 2000-ben, majd a 2001-ben kiadott xp kb 2003 óta elfogadható az S2-vel illetve frissítésekkel.
    Szóval nem vagyok hajlandó minden oprendszernél végigszívni ezt a 2 éves időszakot. Vannak rá elegen, akik képesek időt pazarolni és 75-ször vistát telepíteni.
    Na de ez itt nagyon off :)
  • Bucser
    #3878
    Bocsi, de új oprendszert nem azért vesz valaki, hogy többre legyen képes? erre megint millió ember betateszteli pénzért a microsoft szarát...

    Meghogy dx10 only on vista... és miért? mert a microsoft úgy döntött nemazért mert nem lehet máshogy....Úgysem veszek DX10 kártyát míg le nem megy a 2. generációs DX10 kareszok hypeja úgyhogy vistam sem lesz addig.... Talán addigra lesz SP 2 belőle meg normális drivertámogatás...
  • pointer4
    #3877
    Hát azért van jópár dolog ami pl az 64 bitessel nemmegy, vagy csak később lett/lessz jó. Pl az 500/1000Hz es usb port patch se megy 64 bittel.
    A Vista meg nem szarabb mint az xp, csak lassabb.
  • Bucser
    #3876
    A 64 bittel semi gond (különben a francért adnának ki natív 64 bites procikat?) És nem csak szervereknél veszed hasznát.

    64 bites oprendszer a memó címzés miatt kell ha az ember zárós határidőn belül 3 gigánál többet akar használni.

    Mellesleg Vista esetén a 64 bites driver támogatás csak annyira szar mint a 32 bites... Nem a 64 bittel van a gond hanem a VISTÁVAl, hogy a minősge = a híg fossal...
  • w77d
    #3875
    nem :)
    konkrétan az Aqua computersről van szó
  • Pitti
    #3874
    Tényleg nem akarok bunkó lenni, de ugyen nem mediamarkt, auchan, tesco, metro.... supermarkatben javasoltak neked ilyet? :)
  • w77d
    #3873
    én elhiszem, hogy furcsáljátok a 64bit-es rendszer alkalmazását, de hidd el, amíg tökéletesen működik nekem nagyon jó! Amúgy nem lenne ciki a 32bit, de ahol vettem a gépet ott javasolták nekem a 64bit-et, én meg elfogadtam és hangsúlyozom, eddig nem bántam meg!
  • Pitti
    #3872
    Hidd el hogy igazuk van. Nem láttam még embert aki 64bites oprendszert használna játékokhoz. Gyakorlatilag a 64bitnek szervereknél van értelme, ott ki lehet használni. Én úgy nézem, hogy Te is úgy fejleszted a géped, hogy mindenből a legnagyobb legyen...ciki volna ha 32bit lenne ott az avatarod végén?
    ha már itt tartunk a "home" nem ciki egy ilyen gépnek? Ultimate-ot neki:)
    Amúgy meg jó nagy mákod van, ha minden cuccodhoz hibátlan 64bites vista drivert találtál.
  • w77d
    #3871
    "Látom pénzed van gépre, csak eszed nincs hozzá " lehet hogy hibásan, de ezt én sértésnek vettem!
  • w77d
    #3870
    kompatibilitási problémával komolyan mondom nem találkoztam még, pedig nagyon sok játékot kipróbáltam
  • wander01
    #3869
    nem hülyézett le senki :) ahogy olvasom a hsz-eidet látszik hogy játékra használod a konfigodat. semmi másra. arra pedig a 64 bites rendszer nemhogy alkalmas, inkább rosszabb mint a 32. teljesitménynövekedés nulla, ellenben sok kompatibilitási problémával számolhatsz már most, és ez el is fog még tartani egy darabig. a srácoknak pedig messze igazuk van a memoriával kapcsolatban
  • w77d
    #3868
    nem is vártam, hogy a 64bites oprendszertől gyorsabb lessz, de semmivel sem rosszab mint a 32 bites! Akkor miért kell az embert lehülyézni?
  • KoS
    #3867
    Nem erted a lenyeget.
    pointer csak arra mutatott (kis kepzavar :)) ra, hogy attol hogy 64 bites renszert hasznalsz, attol nem lesz gyorsabb a geped. Sot tobb problemaval fogsz talalkozni, mintha 32 bites rendszert hasznalnal.
    Valamint a 4 db memoria lassabb mint a 2.
    Persze ha a Vista megvaltotta az eleted, akkor nyugodtan hasznald.
  • w77d
    #3866
    hát baszod képzeld minden megy fullon a gépemen! A 64 bitnek nincs értelme? az xp esetében még így volt, de a vista 64bit gyakorlatilag hibátlan! hogy a 4x 1 gigától lassab lenne? hát nem, jelentős javulás volt amikor beraktam a +2-t!
    "A Home premium nem használ 2 fizikai procit, csak 2 magosat" hát hova ne szarjak barátom, bőven jó ez a 2 magos Core 2 Duo proci és tökéletesen kezeli a vista! Majd ha valami megkívánja az új vista beszerzését, hidd el gond nélkül meglessz!
    de egyébként abszolute nem érdekelsz, mert egy kibaszott jó gépem van amin minden program gyönyörűen szalad, és még valszeg a most megjelenő játékok is nevetve fognak menni rajta!!!
    Amúgy kedves vagy, hogy aggódsz a gépemért
  • KoS
    #3865
    Hat ettol a kommenttol majd leestem a szekrol
  • Ombika
    #3864
  • wander01
    #3863
  • pointer4
    #3862
    Látom pénzed van gépre, csak eszed nincs hozzá :)
    A 64 bitnek nincs előnye még csak hátránya, és még így is lesz sokáig.
    A Home premium nem használ 2 fizikai procit, csak 2 magosat. Ez mondjuk neked mind1. Most ennek rendesen utánaolvastam.
    Mesélj, elindul egyáltalán játék a gépeden ? :) Realtek alaplapi hangkártyával ? :)
    Gondolom 4 db 1 gigás modul van a gépedben. Nagyon észrevehető volt hogy a 2 gigához képest belassult mint állat? Miután az időzítések a 3x-osára nőttek emiatt.
  • w77d
    #3861


    szóval most mivel van baj???
  • w77d
    #3860

    parancsolj
  • w77d
    #3859
    ??
    nem értelek, most a konfigommal van baj vagy mivel?? és mi az hogy a 64 bites rendszernek nincs értelme? meg hogy nem használ dual coret?
  • pointer4
    #3858
    Ez mondjuk látszott már a commentedből :D (win vista home premium 64bit
    ) Mer ugye 64 bites rendszernek nincs értelme, a Home premium meg nem használ dual coret :) Csak Ultimate-től feljebb :)
  • w77d
    #3857
    ehhez a rohadt momo pedál javításhoz én hülye vagyok, nem vállalja be valaki?
  • Ombika
    #3856
  • Cowek
    #3855
  • Ombika
    #3854
    Szorozd be 1.20-al! :)
  • MaSzKa
    #3853
    és mennyit fizetek én?
  • Solt
    #3852
    Lealkudtam, már csak nettó 35000.-Ft, ha 10-en összejövünk...
  • Solt
    #3851
    Uraim! Aki G25 vásárlásán gondolkozik az szóljon, mert ha 5-en összejövünk akkor nettó 41375.-Ft ért, ha 10-en, akkor nettó 39833.-Ft ért tudok szerezni. Üdv