15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Solt
    #3930
    csak emiatt szerintem ne válts, ha nincs pénzed G25-re. szólj valakinek akinek van egy kis műszaki érzéke, a leírás alapján tökéletesre meg lehet csinálni a pedálokat... én kb fél évvel ezelőtt csináltam meg, és azóta semmi baja...
  • wander01
    #3929
    g25 rulz
    én imádom, dfp-t még nem is láttam közelröl, ugyhogy arrol nem tudok nyilatkozni, de tény hogy minden más valoban szemét. ha neadjisten valami baja lesz, tuti hogy inkább sporolok rá még kicsit de semmi mást nem fogok venni az fix :)

  • w77d
    #3928
    igen
  • Solt
    #3927
    a momo-nál "csak" a pedálokkal van bajod?
  • Ombika
    #3926
    Csak logi,de mivel dfp nincs igy g25 marad! :) A tobbi szemet ,nemerdemes megvenni!
  • w77d
    #3925
    50-et én sem akarok most kormányra áldozni, de kéne valami! DFP kiesett, mivel gyakorlatilag külföldön is alig lehet kapni! Ugyebár a momo is felejtős, mivel nagyot csalódtam benne! akkor sztetek mi kéne?
  • Ombika
    #3924
    Igen szerintem mar nincs es ne mis lesz sajnos,a kov kategoria meg tul magas mar G25! :( 40ert meg okes lenne de 50-55-ert sokallom a felesztest! :(
  • bertino
    #3923
    hajjaj én otthon 3 órt zuzom minden nap RBR alatt a DFP-t, igaz mérsékelt FFB-vel, tehát nincs tul erősre állítva, de gyors rángatásnál se veszti el a kalibrálást, sose volt még bajom vele... 20ért a legjobb vétel, bár aki nekem is behozta, azt mondta elfogyott odakint :(
  • Ombika
    #3922
    De nem is lenne bajod DFPvel vagy G25-el hidd el!
  • pointer4
    #3921
    "s, " + :)
  • pointer4
    #3920
    G25 vagy DFP,
    G25 akkor drágállod, DFP-t meglehet csípni 20 körül. Magán behozatal.
    Azalatt nem is tudom van-e értelme komoly játékra alkalmas.
  • w77d
    #3919
    most ne a gépet nézd! egyszerűen a momos szívásom után semmi kedvem drága kormányt venni! :D
  • Ombika
    #3918
    Ilyen gephez dukal DFP legalabb! :)
  • w77d
    #3917
    nos, mivel nem igazán segített a házi tákolás a pedálomnak, sőt rosszabb lett, úgy döntöttem veszek egy újat! Most viszont nem szeretnék ennyi pénzt kiadni kormányra, ezért kérlek segítsetek ki abban, hogy ilyen olcsóbb kategóriában mit érdemes venni! előre is köszi!
  • BaLeeX
    #3916
    A momo ahhoz drága mulatság volt, hogy használat nélkül ott porosodjon a sarokban. Jó áron meg tudtam tőle vállni.
  • MaSzKa
    #3915
    fogalmam nincs de nem kellett volna eladnod a momot
  • BaLeeX
    #3914
    Nézegetem a kormányokat megint, régen volt egy jó kis MOMO Racingem csak a rögzítését nem tudtam megoldani a számítógépasztalomon normálisan meg annyit nem is játszottam autós játékokkal ezért eladtam.
    Most viszont kijött egy csomó olyan game amiket jó lenne ismét kormánnyal nyomni meg hálózaton tolni haverok ellen szóval nézelődni kezdtem.

    A G25 az igazi de annyit nem szánok rá, látom a DFP-t ajánlgatjátok csak azt meg már nem nagyon lehet kapni marad a Logitech Force EX. 14 körüli ár nem is vészes érte.

    Bármi vélemény a kormányról? Visszaolvasva sok mindent nem találtam róla. Esetleg valamit amit érdemes még megnézni 15 körüli kategóriában?
    Hallottam ebben már 2 motor van, anno a MOMO-ban csak 1 volt, milyen ez a kormány a MOMO-hoz viszonyítva?
  • tHoMaSmAn
    #3913
    ok, bocsesz... megy már a privizés közben!
  • pointer4
    #3912
    Ne nekem :) #3852
  • tHoMaSmAn
    #3911
    Na ez jó hír, hogy alakul a létszám, de mi a helyzet a forrással, a papírokkal? Privi?
  • Bucser
    #3910
    A Világ szól az állandó fejlődésről. Ami az utóbbi időben a számítástechnikában volt az inkább csak megkopasztás. Főleg az olyanoké mint te aki, minél újabbat, minél frankóbbat akarja.

    A végzettségem meg ne legyen a te problémád:) Valszeg igen távol áll a tiedtől:)

    A hülyézést meg általánosságban mondtam:) akinek nem inge ne vegye magára. De asszem a kötözködést és a személyeskedést te kezdted igaz?

    Szóval mondtam.

    hagyjuk a témát és kölcsönös ignore lesz a legjobb a jövőben.
  • w77d
    #3909
    huhh gyerekek jól elfajult ez a vita abból, hogy pointer4 leszólt engem!
    azt hittem itt max én fogok sértődni és sértegetni
  • Tomo15
    #3908
    Nyugi emberek
  • pointer4
    #3907
    Na már le kicsihuszároztál, lehüjéztél.
    Talán fáj az igazság ott nálad.
    Mondjuk a számítástechnika az állandó változásról, fejlődésről szól. Ami az egyik nap nem lehetséges az másnap már elavult.
    Ezzel az őskori hozzáállással valszeg lángossütő végzetséged lehet.

    Thomasman: Azt hiszem már 5-6 körül jár az igény.
  • tHoMaSmAn
    #3906
    Itt ettől a kommenttől nagyon elkanyarodtunk a 32bit vs. 64 bit egyik vs. másik irányba.
    Ez a 35k nettó nem kamu? Zsír gyári dobozos, garival mindennel?
    Én beszállnék, bár lehet hogy még 9 embert várni kell :P
  • Bucser
    #3905
    ? Ezt honnan vetted??

    vagy már cigány nyelvi szakértő is lettél?

    ÉS a csávó vagy a csaj szavak előtt került a kifejezés a magyar nyelvbe..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (hogy miért fogom ki mindig az ilyen hülyéket vita során...)
  • pointer4
    #3904
    mieza kicsihuszár szöveg? ez cigó duma.
  • Bucser
    #3903
    Látszik, hogy baromira nem tudsz rólam semmi kicsihuszár, úgyhogy ezt a vitát itt most fejezzük is be mielőtt elfajul. Van vista topic és okkal nem járok oda...
  • pointer4
    #3902
    Ponnt azért raktam fel a Vistát amúgy mert olyan bugok jöttek elő az XP-ben az elmúlt 3 hónapban, amit az elmúlt 3 évben nem tapasznyaltam. 1xrűen elegem lett beőle, hogy 3 hónap alatt 3x kellet felrakni, Előtte 3 év alatt 2őt raktam fel.
    És egyáltalán nem bántam meg.
    Mindenhez találtam drivert, 2-3 napig keresgéltem minden szoftvert hogy meglegyen. És kellemeset csalódtam. Sajna játéknál picit lasabb, de ma este megnézem a service packot mit ér.
    PL hálózat és USB kezelésnél egyszerre nem lassul annyit mint az XP.
    Ráadásul egy csomó mindent megkellett tanulni újra. Ezt én kifejezettem szeretem, fejlődjön csak az user. Tetszik a kihívás. Nem csak a rinya, meg a lelkibajos elutasítás.
    Ugyan így fújoltál te az XP-re is fogadjunk. És éljenezted az ME-t.
  • Pitti
    #3901
    Tudom én nagyon jól
  • Bucser
    #3900
    nem használok VISTÁT. sem 64 sem 32 biteset.

    XP professionalt használok mind 32 mind 64 biten. És abban gyorsabb az XP.

    A vistánál teljesítményt megállapítani nehéz lévén bugos mint szar...
  • pointer4
    #3899
    Nekem 64 bitesen lassab volt a CS, az Rfactor, a Race06 , a TDU, és a SupremeCommander.
    Csak ennyit néztem.
    És persze mindenből még 1 verziót kell leszedni. Ha a progihoz csak XP támogatás van, akkor még pici esély sincs általában hogy 64 bites Vistán elindul.
    Debiztosvagok benne hogy vanellentétes élmény is, csak tuti hogy kevesebb.
    Amúgy az XP is lassabb volt mint a 98. Most akkor azt mér nem szídjuk? Vagy erről megfeletkeztünk?
  • moneytoo
    #3898
    Logitech Wingman Formula Force Gp kormányomat eladnám. Ha valakit érdekel. akkor a moneytoo kukac freemail pont hu-ra írjon.
  • Ombika
    #3897
    Kit erdekel a regi ,nemhinnem ,hogy ott gyorsabb lenne ,ha ennel se?! De mind1,ezen kar vitazni,annak eri meg aki videot vag,tomorit stb,masnak nem!!
  • Bucser
    #3896
    ki beszélt FS-x-ről?

    Más flight sim nem létezik?
  • Ombika
    #3895
    En cafolom 1 dekaval nemjobb 64 bites vistan FSX sott!! :((((
  • dashed_
    #3894
    de amig beirtad ,meg vartad a valaszt 5szor megnezhetted volna
  • Pitti
    #3893
    Jóvan ha akartam volna meg tudtam volna nézni, de gondoltam hátha van aki fejből vágja, mint pl dashed :)))
  • dashed_
    #3892
    van nekije
  • Bucser
    #3891
    Ez vajon micsoda?