15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #3970
    Ez egy ilyen világ :) Ponnt ez a különbség a Levis, a mustang a blablabla meg a fay utca között :)
  • Dietrich
    #3969
    na most ha a dfp ne adj isten bedöglik nem adhatnak csere gariban EX-t mert az gyengébb kormány..csak G25-t.
    De hidd el jön egy új ami a DFP és G25 között fog elhelyezkedni..PS/2-re usb csatival :p
  • Dietrich
    #3968
    nekem a GT logós van, de hidd el semmi különbség köztül csak a logo.
  • Ombika
    #3967
    Loll mekkora geciseg,logo miatt tobbet kernek SZANALOM!
  • Danecay
    #3966
    Hi!

    De jó hogy megint éppen kormányokról vanszo, mert nekem is lenne kérdésem. Most akarok venni egy Driving Force Pro-t, de EZT nézve egy kicsit elbizonytalanodtam, úgyhogy jól jönne egy kis help. Az EX és a PRO között szemmel látható a különbség, de a PRO-k között a LOGÓ-t és az árat leszámítva mi a különbség? A legolcsóbb és a legdrágább PRO között van 7.000 Ft ugyan abban a boltban.
  • zolo
    #3965
    Ps2-höz ott a Driving Force Ex és G25, sztem nem fognak kiadni mást...
    De az a furcsa, hogy pár hónapja teljesen levették a DFP-t az oldalról, de most megint fenn van, csak a PS3-nál, és lehet rendelni

    Én szerencsére Augusztus végén még elkaptam egyet az egyik PH!-s srác szállítmányából, és nagyon jó, csak ajánlani tudom.
  • Dietrich
    #3964
    nyáron az október, november hónapot mondták..szerintem a november a valós a karácsonyi bevásárlások miatt.
    miután leálltak a DFP gyártásával valamit ki kell adniuk helyette PS/2-re..én egy DFP/G25 keverékre gondolok kb. 30K-s árért.
  • KoS
    #3963
    Hat ez nagyon jo volt!!! :D
  • w77d
    #3962
    Szabad fordításban: egy nagyon jó kormány határozott ideig, vagy egy jó szar örökké? Asszem holnap indulok az új Momoért :D
  • w77d
    #3961
    :D
  • wander01
    #3960
    sajnos akkor most itt elég nagy problémába ütköztél, mert semmi sehogyan sem jo. most jön be a régi jo tanács amit a rabbi adott a szegény keresztény fiunak, mikor kérdezte töle hogy csunya de hüséges, vagy szép de csapodár lányt vegyen-e feleségül. erre mondta a bölcs öreg, hogy gondoljon rá ugy, hogy osztozik egy tortán a barátokkal, vagy egy vödör szart eszik meg egyedül...

    na nemtom ez hogyan jutott eszembe, de gondold át hátha lejön valami tanulság belöle... :))
  • w77d
    #3959
    csak az a baj, hogy a szobám kialakítása révén nincs túl sok hely a PC előtt, a momot is igencsak irreális helyzetben kellett pörgetnem! A G25 nagyobb is, és a váltóját már végképp nem tudnám elhelyezni!
  • Tomo15
    #3958
    Gyűjtsél és vegyél egy G25-öt.
  • w77d
    #3957
    akkor mi legyen? vegyek még egy momot, hogy aztán megint egy év után gallyra menjen?
  • wander01
    #3956
    hát ez nagyon hányadék, meg sem piszkálnám :) német teszt: kielégitő :)) nem valami sokat igérő
  • w77d
    #3955
    valakinek nem kell amúgy a MOMO? persze csak ha nem idegesít a nyikorgása :)
  • w77d
    #3954
    áhh, nyikorog még ez a szar! az a baj, hogy oda hozzá se férek ahonnan ez az idegesítő hang jön!!
    Asszem kuka az egész, nem érdekel és veszek egy normális kormányt!
    egyik havernak van egy ilyene és hiába olcsóbb, mégis kitartóbb mint ez a szar MOMO
  • w77d
    #3953
    késő, megittam :D
  • pointer4
    #3952
    Jajj, de ne WD40et :)
  • pointer4
    #3951
    :D GRATULA!! :D
    Igy hogy elvesztetted ezen iranyu szuzessegedet, ajanlom igyal valami eroset, megerdemled :)
  • w77d
    #3950
    Az istenit ennek a Momonak! most meg a kormány nyikorog! Holnap pár hejre fújok egy kis wd40-et, az van ráírva az a nyikorgások megszüntetésére is jó!
  • KoS
    #3949
    Hehe, gratulalok!!
    Csak er valamit az a leiras ;)
  • w77d
    #3948
    micsoda ötletet adtál
  • wander01
    #3947


    grat májsztro :)
    ezek szerint megérte kicsit tökörészni vele :)
    még párat megcsinálsz, aztán alapithatsz is egy céget erre a tevékenységre :D
  • w77d
    #3946
    Gyerekek úszok a WD40-ben, az ujjaimat pillanatragasztó tartja össze, zsilikonzsírfoltos az új Adidas pólóm, de a pedál kivállóan működik
  • Ombika
    #3945
    Higgyel nekem.. :)
  • wander01
    #3944
    valaki tud amugy valamit arról az emlegetett uj logitech kormányrol? kiváncsi vagyok mi lesz belöle :)

    Pointer, supreme-el semmi kül, sztem parasztvakitás az egész. egy uj faj, és elkurrt kezelöfelület, de ezt sztem mondtam a multkor :D azota nem foglalkoztam vele, mert az a gpgnet baromság egy nagy szar és csak a hajamat téptem miatta egy kicsit. aztán lehiggadtam és letöröltem a picsbe az egészet. :)) le is veszem msn-röl ... aztán jol felrakom a fear demo-t :)
  • BaLeeX
    #3943
  • w77d
    #3942
    heh :) te tudsz valamit :D
  • Ombika
    #3941
    Az hogy ha momod volt ,eddig meg ne vedd mert elhanyod magad es eltorod 2 csapatas utan,pedaljarol nem is beszelve! :)
  • BaLeeX
    #3940
    Szerintem ezért az árért maximálisan megfelelő.
    Nincs rajt kézi váltó csak pillangókapcsoló. Sok tapasztalatom nincs vele de találhatsz róla keresőbe teszteket. Pár napos tapasztalat után meg vagyok vele elégedve.
  • w77d
    #3939
    erről mi a véleményetek?
  • Ombika
    #3938
    Semmi hir,magyarul fel es is lehet belole addig! :)
    Lehet keszitik Ps3-hoz Gt5-hoz,int anno Gt4-hez! :)
  • bertino
    #3937
    régóta jön már, a nevéről sincs fogalmam, hogy mi lesz, meg nem is láttam róla sehol hírt oO
    Bár én is csak ennyit tudok róla, hogy jön :D
  • Dietrich
    #3936
    de azt is mondta jön egy új ami leváltja a DFP-t
  • pointer4
    #3935
    Akkor az patt helyzet :(
  • bertino
    #3934
    nekem nincs hely elhuzni...
  • pointer4
    #3933
    Próbáltáok már elhúzni az asztalt a faltól ?
    Inkább mesélj, hogy megy Supreme commander Beta ? :)
  • wander01
    #3932
    nos igen, sajnos ez ezzel jár... én is utálom de hát nincs több helyem ott hátul :)
  • bertino
    #3931
    nálam is hasonló a kábelezés ott hátul, lassan lábam nem fér hátra, ha ki akarom nyujtani :D