15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Solten
    #4610
    Így könnyen kiszámolható, mikorra jön össze (a spórolt maniból) a G25
  • wander01
    #4609
    hát ja, tény hogy nem olcso. de sztem megéri. dfp-t probáltam, az is fasza, értem hogy miért imádják annyira. de a g25 valahogy sokkal ... életszagubb. nemtom. valami olyasmi hogy pl egy momo vagy dfp ha pl lfs-ben lemész a padkáról ráz, ami szé és jó. viszont G25-el érezni hogy a jobb kerék ráz. ne kérdezzétek hogy miért és hogyan, de ilyen. és ezt imádom benne. tul vagyok már 150k km-en miota megvan a jogsim, és valahogyan tudom értékelni az ilyen aproságot :). és igényes. még mindig öröm megfogni :) kb akárhányszor használom mindig az az első ami eszembe jut hogy dejó hogy megvettem.
  • Solt
    #4608
    Végülis... kb 20% táértéke van... tulajdonképpen minden ötödik hamburger megspórolható! :D :D
  • Solten
    #4607
    Maszka néha megenné a saját ...-ját
  • Solten
    #4606
    Lesz pénzem benevezek egyre.. :D
  • Solt
    #4605
    Ez egy életérzés... eszmei értéke van! :D Ezért nem értjük Maszkát... ez nem valuta árfolyam, hogy ma még nem éri meg, de talán majd holnap... :D
  • Solten
    #4604
    Jobb mint egy autókormány...
  • wander01
    #4603
    én másfél éve vettem 52-ért az enyémet. azota kiprobáltam még pár kormányt. ha beszarik és addig nem hoznak ki helyette jobbat/ujabbat megint G25-öt fogok venni, ha 50 akkor annyiért, ha 60 akkor annyiért. ez a kormányról számodra mond valamit azért gondolom :)
  • Solten
    #4602
    Hát nagy mazochizmus 50-et kiadni ezért a .... -ért.. :/ Bár elolvastam a tesztet róla tényleg full extra.
  • Solt
    #4601
    DFP, vagy G25. Ha nincs mani, akkor DFP, ha van akkor G25. Ennél tömörebben nem tudom összefoglalni. :D Az a momo kb 4 évvel ezelőtt volt újonnan 35ezer, most 28ezer. Gyors számítás, és a jelenlegi gazdasági helyzet figyelembevételével a G25 4év múlva kb.: 80-90ezer forint lesz, tehát Maszkának a büdös életben nem lesz... pedig most még akciós 53ezerért! :D:D:D
  • Solten
    #4600
    Nem tom' annyira nem értek a hülye kormányokhoz, de jobb mint 50ért... :D
  • bertino
    #4599
    28k, ki veszi ezt ennyiért :DDDDDDDDDd
  • Solten
    #4598
    Tényleg már mit szenvedsz... Egy ilyen nem' tom' miért nem jó...



    28k HUF
  • wander01
    #4597
    a csávó megfontolt. ezt rojátok fel neki? :)))
  • Ombika
    #4596
    Remelem en is,hogy nem lesz neki,kicsit unalmas mar! DE ,hogy vki ennyire nevegye eszre magat,ROHEJ!! :)
  • Dietrich
    #4595
    ki hiszi el, hogy valaha az életbe vesz ennyiért kormányt? már 1 éve ez a témája..majd akkor lesz G25 kormánya mikor használtan 10K-ért hozzájuthat..
  • Bucser
    #4594
    Te tényleg azt hiszed, hogy a te garasoskodó hozzállásodra számolnak a boltosok?
  • MaSzKa
    #4593
    a cellcomba 53eFt

    50eFt-ot szánok rá, 1ft-al se többet szállítással 1ütt!
  • Solten
    #4592
    hardverker: 55k
  • Bucser
    #4591
    Igen arra.
  • MaSzKa
    #4590
    ezért elütlek Rfactorba

    a LogitechWingManFormula-ám még +van :D

    és tökéletesen müködik mióta meggyártották vagy 9éve és anyag is van benne
  • Solten
    #4589
  • AlieN911
    #4588
    Szerintem...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igy Jártál Bazd Meg

  • MaSzKa
    #4587
    IJBM

    ez meg mi?
  • Solten
    #4586
    pixmania-ról nehogymá' rendelj...
  • Solt
    #4585
    Soha nem lesz G25-öd! :D
  • Bucser
    #4584
    IJBM
  • MaSzKa
    #4583
    http://www.pixmania.com/hu/hu/421073/art/logitech/kormanykerek-pedalok-es-s.html?Partenaire=Arukereso_aff&CodePromo=oui&srcid=690&aftrack=TVRVNE9Ec3pOVFV5OzEyMDc1OTEzMzI7
    csak itt van G25 45eFt-ért

    pedig ma megrendeltem volna 48eFt-ért a cellcom-ba de ott elfogyott :-(

    itt meg nme szivesen rendelem meg
  • Toby0501
    #4582
    M3 Challenge-ben is jelentkezett a hiba, de rövidebb ideig volt rossz, mint GTR2-ben.. LFS-el jó volt, legalábbis amennyit köröztem, azalatt nem ment el egyszer sem. Tanácstalan vagyok :-/ Lehet átviszem haverhoz, megnézem ott, hogy jó-e.
  • wander01
    #4581
    na hát az sem piskota azért...

    lfs-t rakd fel, ott kiderül tutira
  • Toby0501
    #4580
    Más játékkal nem nagyon játszok.. Kivéve RBR, de abban meg annyira nem érzem az autót, hogy gőzöm sincs, van-e FF vagy nincs :)
    Mindjárt felteszem a BMW Challange-t, kipróbálom azzal.
  • wander01
    #4579
    ha néha megy jol akkor nem valoszinü. csak azzal a játékkal ilyen?
  • Toby0501
    #4578
    1.1-es patch fent van. Már próbálkoztam újratelepítéssel, driver cseréjével.. Windows telepítést most nem válalok be :P
    De nyugtassatok meg, hogy nem hardverhiba!
  • wander01
    #4577
    bug. patch?
  • Toby0501
    #4576
    Hellosztok! Nincs valakinek valami tippje, hogy játék közben (GTR2) miért megy el néha a forcefeedback? Néha téljesen megszűnik, mintha kihúznám a tápot, néha viszont vagy balra vagy jobbra húzza a kezem..
    A kormány egy Logitech Momo Racing. (1,5 éves kb)
  • trogerzsiger
    #4575
    Itt élek^^
  • wander01
    #4574
    UUUURRRISTEN, elmentünk le a Subaruval Tatabányára szerződést aláirni, kár hogy ilyen sok a kocsi az M1-en :)) volt egy 500-as merga meg egy S6 menet közben, volt kostolgatás :D a merci tovább birta mint az audi, derekasan küzdött... de hát esélytelen volt :D oda-vissza az ut kb 40 perc volt, közben másfél ora körmölés :) imádom azt a dögöt. beteg. naggyon.
  • guardian hero
    #4573
    Azt szívesen elolvasnám, érdekel a téma, bár egyelőre csak ábrándozás szintjén... Mondjuk remélhetőleg pár hónapon belül lesz egy feleslegessé váló 66cm-es LCD tévém, akkor megéri majd komolyabban elgondolkozni rajta :)
  • pointer4
    #4572
    Igazad van, a cikket meg megfontolom, csak nincs mit írni a kormányról.
    Inkább egy cockpit építősnek lenne értelme :)
  • bertino
    #4571
    vagy dobjon be egy unicum-ot