15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • lac coo
    #14099
    Esetleg jóféle airsoft cuccok nem érdekelnek valakit, jobb féle kormány cserére? :DD
  • lac coo
    #14098
    Mitudomén ...:)

    Néztem ezt videót még délelőtt tegnap, és ennek a T300-nak nagyjából ugyan olyan a kormány felfogatása mint az 500-nak, az pedig nem valami híres, azt mondják ...Ez mitől nem szakad le ?
  • Tomo15
    #14097
    Miben más mint a g27? :D (g27-em sem volt, de jó pár órát teszteltem egy ismerősét)
    Utoljára szerkesztette: Tomo15, 2015.08.21. 23:56:40
  • lac coo
    #14096
    Miért van G29-ed? :))
  • Tomo15
    #14095
    a link lemaradt:

  • Tomo15
    #14094
    Ez alapján be tudod lőni az árát.

    Itt van egy kis összehasonlítás g29 vs t300. Abból ítélve ahogy vezet nem kell komolyan venni, ugyan úgy azt sem, hogy a g29 erősebb, mert pont az ellenkezője igaz :)
    Utoljára szerkesztette: Tomo15, 2015.08.21. 22:23:34
  • lac coo
    #14093
    Amugy mannyierr lehet eladni most egy G27-et?
    Kicsit felbosszantott most ez az egyik AC-ban rossz a masik F1-ben...:)
    Jo lenne valami ami mindenhol jo nagyjabol....
  • Tomo15
    #14092
    Én 110-ért vettem. Szerintem jó, de ettől még neked lehet nem tetszene :)) Más mint a g25 és más mint a csr elite. Nehéz leírni a különbséget. A GTE rim kifejezetten jó minőségű, egyedül azt sajnálom hogy gumírozott a borítása, de elég könnyű rátenni gyakorlatilag bármilyen sportkormányt :)


    Utoljára szerkesztette: Tomo15, 2015.08.20. 15:33:17
  • lac coo
    #14091
    120 - er van ket ev garis, de ez tenyleg jo ?
    Kiprobalni nem volt meg lehetosegem, meg mukodesre biztos jo, de boltban megnezeggettem a 458 kerekes valtozatot es hat eleg gagyinak tunt, kibir ez par evet mig nem esik szet ? :))
  • bardocz
    #14090
    Akkor már nem sokkal drágább egy szervomotoros kormányt összerakni. Igaz arra kell majd még gombokat varázsolni.
  • Tomo15
    #14089
    Igen ez. Én annó az rbx.hu-n vettem még április végén, mert ott találtam egyedül 24 hónap gyártói garanciával is. kb 5e-vel volt drágább mint a sima 12hó garis. Most sajnos nem is látok belőle 24 hónapos változatot...
  • lac coo
    #14088
    Ez ?
  • Tomo15
    #14087
    A T300 a PC/PS3/PS4 kompatibilis kormány. Kétfajta kormánykerékkel kapható. Az egyik az alap PS, a másik pedig a Ferrari GTE rim. Nekem az utóbbi van. A TX a PC/XBOX kompatibilis változat. Azon egy gagyibb Ferrari 458 rim van gyárilag. Belső kialakításra teljesen azonosak, kivéve hogy a T300 1080 fokot fordul, a TX viszont csak 900-at.
    Utoljára szerkesztette: Tomo15, 2015.08.20. 15:03:55
  • lac coo
    #14086
    Ez most t300rs vagy tx, vagy hogy van ez ?:)
  • Tomo15
    #14085
    A t300 már nem szakad le :D Én direkt 2 év garival vettem, ha bármi gondja lesz elviszem azt kész :) A logitech sem volt jobb... H váltó, pillangó, kormány, volt vele minden bajom. Egyedül az utolsó darab bírta sokáig. Azt a mai napig a haverom használja akinek eladtam.
  • bardocz
    #14084
    Nagyon régi már, a váltókat el is adtam róla, igazából nem használnám. Ha el is adnám, nem nyernék semmit vele szinte ha megcsinálnám.
  • lac coo
    #14083
    Belul jok a TM ek de sok nem hallani a tartossagrol ......
    Ha olcsobb lenne meg talan, de ilyen aron en tuti nem veszek szetszakado, szetkopo TM et...
  • Tomo15
    #14082
    Pedig a G27 után a legolcsóbb előrelépés a t300/tx. Az ellenállása brutál kicsi, és szinte már túl gyors :)) A brushless "servo" motor miatt pedig teljesen más érzés az egész. Semmi "léptetés" érzete nincs a motornak.
  • lac coo
    #14081
    Elitre ki a fenek van penze :))
    Neztem az uj Trusmaster kormany bazist, de rohogogorcsot kaptam mikor meglattam mennyit kernek erte :))))
    Pedig valami csak kormany cucc jo lenne nem csak a legfelso kategoriaban, pedal van valto van, teljes szettet tuti nem veszek.
    Nem is tudom mi lesz ha behal az a fanatec kormany vagy a g27.....
  • Tomo15
    #14080
    Annak a régi 1 motoros kormánynak lehet nagy az ellenállása, de a csr elite-nek, ami az elektronikát kivéve egy clubsport base már egyáltalán nem :) Csak az a fránya motor ami tönkre tud benne sajnos menni... Nekem majdnem 1 év folyamatos használatot bírt (8 év alatt 4db G25-őt fogyasztottam) Minden esetre teljesen korrekt volt a support, 35 euro volt egy új motorblokk. Két motor, hűtés, görgő, meg minden alkatrésszel együtt. Azért ez egyáltalán nem sok...
    Lehet neked is érdemes lenne írni a supportnak Bardocz! Postával együtt olyan 10e-ből meg tudnád javítani, maximum utána eladod...
    Utoljára szerkesztette: Tomo15, 2015.08.20. 14:27:24
  • lac coo
    #14079
    Nálam csavaros, ez nem esik le :)))
  • bardocz
    #14078
    Hogy annak milyen fos a rögzítése, nekem folyamatosan mászott le az asztalról, akárhogy húztam meg.
  • lac coo
    #14077
    Az, ezustszurke ...
  • bardocz
    #14076
    Aminek szürke háza van? Nekem olyanom volt még régen. Driverrel szívtam sokat. Most is megvan még, csak elromlott az ffb benne.
  • lac coo
    #14075
    Az elso porsche, pontos nevet nem tudom :))
  • bardocz
    #14074
    Ez melyik kormány pontosan?
  • lac coo
    #14073
    Hát ha javítják AC ban az ffb-G27 párost ezt kidobom a kukába az tuti :)))
    Rettenet alap ellenállása van egyszerűen gyosrs mozdulat lehetetlen vele ...
    Én nem is értem hogy tudjátok ezt használni :)))
  • Tomo15
    #14072
    Öt fajta személyre szabott ffb, illetve kormányszög beállítást tudsz beállítani, és játéktól függően a legjobban tetszőt kiválasztani.
  • lac coo
    #14071
    Amugy ha megnyomom a kijelzo melletti gombot mi az az 5-1, 5-2 , stb....?
  • lac coo
    #14070
    De lehet valami szoftveres baja van, mert ujrainditas utan jo...megnezek valami masik drivert.
  • lac coo
    #14069
    Most meg nem tudok 100 % gázt adni, bárhogy nyomom megáll jóval a vége előtt! :))
    És most nézem nem is az elejétől indul ! :))

    tököm tele van már vele :D
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.16. 23:22:04
  • Tomo15
    #14068
    Meg lehet oldani, de én sem tudom melyik mozdulattal sikerült :D Sajnos nagyon nyitott a kábelezés :\
  • lac coo
    #14067
    Valami ott lesz, mert ha sarokkal kicsit megkocogtatom a lapot amin van a labam akkor is mozog a gaz :)))
  • Tomo15
    #14066
    Nekem ugyan ez volt csak a fékkel, ráadásul nem is egyszer. Alul kicsit megmozgattam a kábelokat stb, és azóta jó
  • lac coo
    #14065
    Az mitől van, hogy néha mikor nyomom a féket agáz is kicsit megmozdul, és utána úgy is marad ?El fog romlani valami benne ?


  • zzeN
    #14064
    Megadta a gáz magát a Fanatec CSPV2-ben, mehet a support-ra várás:) Remélem nem két hét lesz, míg elküldik az új PCB-t.
  • darkferro
    #14063
    Eladó cockpit (Pro WRC seat, Evo 6), tökéletes állapotban, G27 kormánnyal. A cockpit ülése, magassága, dőlésszöge állítható. Kormány magassága, dőlése is állítható. Minden tekintetben testre szabható. A kormány tökéletes, kopásmentes állapotban, ez a képeken is látszik. G27 doboza természetesen megvan. Minden további kérdésre szívesen válaszolok. [email protected] címen.
    http://www.jofogas.hu/budapest/Cockpit_Pro_WRC_Seat___Logitech_G27_32054829.htm?ma=1
  • smog15
    #14062
    Fanatec porsche 911 turbo S jobb mint a DFGT?
  • pajti
    #14061
  • Szabi #14060
    off: Herry váltó playdome cikk