15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Amcir
    #6330
    Lehet valahol olyan leírás találni lehetőleg magyarul amiben leírják hogy kell ffb-s kormányt építeni?
  • solo
    #6329

    Ma láttam az ecsery-n a gundel előtt két subarut....mind a 2 buglight os volt:)
    Először egy 555 matricás kéket, majd egy full metálszrkét:)
  • bardocz
    #6328
    Én berúgtam az elejét,aztán azt mondtam,hogy jobban szellőzik így...:D
  • milk41
    #6327
    Nekem kiégett az USB,Firewire port ami a gép elején van...(Vadonatúj mp4-emet vágta tönkre,ekkor törtem le a ház ajtaját:D)
  • mila69en
    #6326
    akkor kb az lehet az asztalod alatt mint az enyém alatt:XDD
  • bardocz
    #6325
    Vááá,most nézem a neved

    Nekem csak a tápot körülményes bedugni,mert az asztal alatt egy zsinórdzsungel van.
  • Cicakaka
    #6324
    Nekem is asztal alatt van, és van elől usb is csak nincs bekötve viszont hozzáférni sem lehet hogy bekössem :)
  • bardocz
    #6323
    Nekem van elöl usb port a gépen,úgyhogy nem kell másznom:D

    A pedál meg mindig az asztal alatt van.Néha szoktam spontán nyomkodni,mert miért ne.
  • Cicakaka
    #6322
    Nekem sem fér el sem közvetlenül az asztal mellett, sem rajta tehát kénytelen vagyok mindig kihúzni, és mindig mászni ami rohadtul idegesít már... :)
  • symbol
    #6321
    :DD
    nah más: elég jó áron DFGT
  • pointer4
    #6320
    Ugyan minek neked az az asztal ? :D
  • bardocz
    #6319
    Én mindig leszedem,mert különben nem tudnám használni az asztalom:D
  • pointer4
    #6318
    Én se szoktam leszedni
  • symbol
    #6317
    sőt nekem végig fenntvan a kormány, a kihúzható bill alatta, és egész nap ezen a gépen dolgozom. a kormányrakosgatás idegesítő lenne nekem is mindig :)
  • cselt
    #6316
    Akkor ne húzd ki Én nem szoktam kihúzni és nem is kell mászkálni a gép mögé
  • Cicakaka
    #6315
    3 napja így nyomom hogy mászok gép mögé, egyenlőre stimm és ami a lényeg tegnapi futamon nem szállt el úgyhogy örültem :) Igaz nincs sok kedvem mindig mászni de hát ez van.
  • pointer4
    #6314
    Attól még mondjuk lehet árnyékolatlan az a kábel. De tényleg az a legegyszerűbb ha nélküle is megnézed. Vagy lehet csak gagyi a csatija a hosszabbítónak, és KH-s.
  • cselt
    #6313
    Próbáld meg nélküle. Veszteni nem sokat veszthetsz :p
  • Cicakaka
    #6312
    de ez a hosszabbító kb fél méteres csak előre jön és annyi
  • pointer4
    #6311
    Saját tapasztalat, ha 5m USB kábelhez közelitesz minden előfordulhat!!!
    Nekem úgy sikerült elhoznom 10m re a géptől hogy 5m-en ként tápos USB hubot raktam. És rákötöttem az alaplapnál a táp 5V-os ágát (akár 35A) az USB+5V-ponntjára.
  • Cicakaka
    #6310
    Hali. Szerintetek lehet az gondom DFP-vel hogy hosszabbítóval van előhozva usb és abba dugtam be eddig. Generálhat az hibát?? Számtalanszor volt hogy kanyarba elszállt ff, vagy 200-nál kiakadt és nem lehetett tovább tekerni, de amint egyenesbe kerültem már jó lett. A legidegesítőbb meg hogy 2x volt olyan hogy mentem a pályán és egyszer csak elszállt és nem reagált semmire. Volt olyan is futamon hogy kigyorsításnál balra és a gáz kiakadt és ott sem tudtam mit csinálni. Ilyen esetekbe játékból kilépek usb ki-be és utána jó, de ez futamon nem így működik :)
  • Cicakaka
    #6309
    a
  • symbol
    #6308
    nah az azért nagyon drága :(
    akkor már inkább sim-gear... :)
    vicc, hogy ennél olcsóbbat én sem tudok szimulátorhoz való komoly kiegészitőként' :)

    engem esetleg valami kis műszerfal érdekelne még, indítóval etc.. etc :)
    ilyeneket láttam is, de fingom sincs, hogy kell bekötni meg ilyenek, nem néztem még utána, meg blabla :)

    padlólemez esetleg? :D karácsonyra? bordázott? :D aztán csinálsz vele amit akarsz :D
  • milk41
    #6307
    Most kaptam az e-mailt:
    "Dear ACT LABS gamer,

    The shipping cost for the following order will be US$: 75.

    ---------------------item------------------------[quantity]---
    ACT LABS RS SHIFTER 2006 ULTIMATE BUNDLE - SP-BU [3] "

    Magyarul:129.99+75=205$

    1$=206,85Ft
    205*206,85=42404 Ft +vám

    (1€=262,94
    42404:262,94=161€)

    Ha Belgiumba kérném akkor:129.99+37=167$

    1$=206,85Ft
    167*206,85=34543 Ft +vám

    (1€=262,94
    34543:262,94=131€)

    Szerintem elkezdek más karácsonyi ajándékot keresnyi mert ez szerintem rablás.Belgiumba meg azért nem küldöm mert:"You will be notified of shipment with email when it is processed, 2-3 weeks for North American customers, 3-6 weeks for International customers."

    Inkább szülinapra kérem,ha van ötletetek hogy mit kérjek karácsonyra akkor várom őket!:D(max 30-35k Ft értékben)
  • bardocz
    #6306
    Volt valaki másik fórumon aki rendelt kintről egy airsoft fegyvert.Amikor bekerült a vámra minden nap hívogatta őket,hogy vágják rá vámot,mert vámköteles.Ebből az lett,hogy két hét múlva elhozhatta vám nélkül.
  • pointer4
    #6305
    Csipkedjék magukat, mockosz lusta elkényeztetett irodisták.
  • bardocz
    #6304
    Ha bekerül a vámra?2 hét :D
  • pointer4
    #6303
    Kezdtem aggódni hogy elveszik nekem a váltó itt a postai forgatagba.
    De kaptam ugyebár levelet U.S.Post-tól hogy feladtak nekem egy csomagot bla bla bla, ha nem stimmel a cím akkor szóljak vissza. És XY a száma a csomagomnak. Na most felmentem honlapjukrara és beütöttem ezt a kódot. És lejöt egy lista, hogy merre jár a csomag. Nov19 feladás és dec2,11:38 perckor ért Hungary-ba. Szóval most kicsit megnyugodtam legalább. Talán hétfő kedd és ittlesz :D
  • Me Ga
    #6302
    Nah, kipróbáltam. Naggyon f*szán műxik...
    Az a furcsa, hogy a kuplung így egy kicsit messzebb van a másik kettőtől, na meg, hogy mivel a régi pedálszett erősen használt, így a kuplung (azaz a régi gázpedál) jár a legkönnyebben. De azért szokható.
  • bardocz
    #6301
    Akkor is van rá esély.De lehet próbálkozni.Hátha nem kerül be.
  • milk41
    #6300
    És ha ajándékként küldik?
  • pointer4
    #6299
    Én már mára is vártam, de hát karácsony :S 2 hét helyett a 4 simán normális...
    A vámot meg DHL-nél kapásból rávágják, meg ilyen szuper szállítócégeknél. Királyi posta hálistennek ehhez is lusta... 1x már megúsztam.
  • bardocz
    #6298
    Ha küldöldről jön termék,akkor a cucc árára,és a postaköltségre is rábasszák a vámot.Cigánysg,de ez van.De ha szernecséd van nem kerül be.
  • symbol
    #6297
    nah arra kiv leszek azért. tényleg drága nagyon de franc tudja, biztos birja is. :D
    bár nemtom mennyi rá a garancia. :) most pár ezer forintom nem sz*rozok ha itthoni garancia jár hozzá, márpedig valszeg, nem hiszem, hogy átvágna a pasas, meg úgyis azt ir amit akar, vámolásban meg áfában sem vagyok otthon mi miért annyi, és mikor.
    azért majd kérünk beszámolót :) nem is tudtam hogy megrendelted már :D
    mikorra várható az érkezése?
  • pointer4
    #6296
    Ennél jobban még nem láttam bele sosem.

    Szereld a váltót egy ilyenre.

  • tomi555
    #6295
    Jó ez az SST csak drága, bár mi nem. Nem látott véletlenül valaki a belsejéről képet neten, kíváncsi lennék rá, kéne valami építeni nekem is csak az a baj a szekvenciálistól már nem fér el ott ahol szeretném valami ügyes cserélgetőszerkezetet ki kell találnom:D Ja ma programoztam kicsit az LCD-t(másik topikban van kép) alakulgat jövőhéten remélem nem kell semmi zh-t pótolnom akkor lehet be is tudom fejezni annyira h alap infókat kiírja..
  • pointer4
    #6294
    Én nem értem ezt a számfejtést.
    Én megrendeltem Nov 18 körül. Akkor 210-220 volt USD árfolyammal 179$+40$ . Paypal, levont 48.147,-HUF
    Igaz az még nem derült ki hogy rávágnak-e vámot.
    Szóval nemértem ezt a 55.000-51.000 de jól járok dolgot.
  • milk41
    #6293
    Ja,hogy te az SST-ről beszéltél.Azthittem,hogy az Act-Labs váltóról.
  • symbol
    #6292
    isten vagy igy gondoltam :D
    bár lehet az a H váltó lesz meg előbb, legalább szokom majd a váltót meg úgyis jön majd iracinghez az F1 Lotus :D még soha nem váltogattam H-váltóval, csak igazi járgányban :) aztán majd meglesz a másik is :)
  • milk41
    #6291
    Kép lemaradt: