15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • batihu
    #6370
    Nekem volt egy Ferrari F360 Modena Pro, nem volt rossz, de a pillangóváltóban a kapcsoló letört, a pedáljában pedig valami rugó megadta magát! Vibra nélküli volt és már hozzám is használtan került.A Rally GT Pro azt hallottam elég jól sikerült, de próbálni még nem próbáltam. Most Logitech DFP-m van, az tökéletes, csak ajánlani tudom!
  • milk41
    #6369
    Gyorsan törnek benne a dolgok.
  • kiki888
    #6368
    üdv
    egy olyan kérdésem lenne, hogy kinek van véleménye/információja a thrustmaster kormányokról??
    előre is köszi
  • pointer4
    #6367
    Annyira szeretem ezt a mennyünk be az erdőbe dolgot és csak a lényeget ne nézzük. Nem hót mind1 neked milyen csapágy van benne ? Vedd meg azt használd egészséggel. :) Mindenki nyugodtabb lesz.
  • mila69en
    #6366
    egyszer szétkaptam a g25-öm de egy darab fémet nem láttam benne:D

    jól el dugták
  • torque12
    #6365
    1:43 -tól nézzétek. Azt én csapágynak látom.
  • pointer4
    #6364
    Még sose figyeltem erre, de most rákerestem:
    "Having said that, if you CAN afford the G25, it is better. It uses metal bearings to support the wheel shaft instead of plastic. It has more and more powerful motors to actuate the force feedback. It has real leather on the wheel. The pedals have a more realistic resistance than the DFP."
    innen
    Persze ez egy forum, nem gyári adatlap. Itt azt bizonygatja valaki, hogy vegyen inkább G25 öt, mert annak fém a csapágya, nem műanyag mint a DFP nél.
    De amúgy melyik a jó ? Mert én láttam már műanyagot, ahol az acél már feladta volna :D
  • torque12
    #6363
    Sziasztok.

    Volna egy kérdésem, a Driving Force GT-nek a kormánya fémcsapágyazott? köszi
  • pointer4
    #6362
    Ahogy a teszteket meg a kommenteket olvasgatom a neten - a DFP 78% ot kapott, az R660 meg 36% 8-8 review által egy internetáruházba - azzal vádolják hogy a R440 pedálja van hozzá, ami bózalmas. Csak a váltó rész más.
    Én amúgy nem ismerem.
  • tejfogu
    #6361
    Sziasztok!
    Az lenne a kérésem hogy a Saitek R660-as kormányról kellene egy pár vélemény. Amit tudtam elolvastam róla a honlapjukon. DFP volt nekem eddig de már nincs meg. A DFP-hez képest milyen szinten lehet? Kösz elöre!
  • pointer4
    #6360
    Mind1 mekkora a tápod, USB-re csak 500mA megy máxximum portonként. Ez a baj az olyan elosztókkal emelyeknek nincs tápja, hogy több készülék osztozik rajta.
  • djAndrew
    #6359
    nem sajna ez sem oldja meg a problémát :/ usbhez külön drivert nem lehet ill nem is kellene leszedni nem? elég lenne csak a kormányé :/ mert az alaplapi telepítőn nincs usb 2.0 hoz driver. Jó lenne megoldani mert nyomatnám a szimulátorokat.. :/

    Köszi a segítségeket eddig de sajna vmi újjal rukkoljatok elő :)
  • cselt
    #6358
    Szerintem próbáld meg újratelepíteni a Windows-t, lehet, hogy valami az USB dirverrel nincs rendben.
  • djAndrew
    #6357
    jaja probűltam mindbe de sajna egyik sem jo vele lehet a táp nem tudja meghajtani? de a régi gépekbe a táp 250 300 W lehetett sztem és ment szal ne mtom :/
  • Norbi1990
    #6356
    Másik USB portra próbálad már bedugni?
    Ha meg úgyse jó akkor pass :S
  • djAndrew
    #6355
    Logitech WingMan Formula Force GP haver kölcsön adta hogy megnézzem itt megy e és nála is ez a baj a régi gépen ment neki is meg nekem is lassan 2 éve vettünk ujat azon már nem. Szal érdekes felrakod a drivert akármiylet a gyárit vagy netről azt írja ki hogy ismeretlen eszköz az usbre mikor rádugod nem lehet felismerni vagy mi. És az eszközkezelőbe meg ismeretlen eszközként szerepel. Mostanában vettem egy gamepadot szerencsére visszaadták az árát mert azzal is ez volt a baj.
  • Norbi1990
    #6354
    Milyen kormány Logitechen belül?
  • bardocz
    #6353
    Drivere fel van rakva?Bár anélkül is mennie kéne.
  • djAndrew
    #6352
    Sziasztok... bocsi ha nem ide illő a kérdés ill ha nem tudjátok rá a választ de szeretném ha segítenétek.

    Webkamerát, pendrive t telefont bármit felismer az usb portom a gépen, de a kormányt nem. Kiírja hogy a hardware nem lett megfelelően telepítve ill hogy az usb re hogy ismeretlen eszköz...és sehogy nem ismeri fel a kormányt. mi lehet a baj nem tudjátok?

    plz help aki tud ty logitech kormány
  • pointer4
    #6351
    Hát ahhoz nem tudok kifejezetten odaillőt.
    Monduk megnéztem neten van rajta legalább 10 darab.
    Ha az mégis kevés szerintem a kormányra nemnagyon tudsz rakni.
    Talán külön dobozba, pár ötlet. Veszel pár gombot, megcsinálod a házát szépre, és rákötöd egy régi Joy elektronikájára. Vagy rendelsz borsos áron.
  • Amcir
    #6350
    hát egy manta mm626-ot.
  • pointer4
    #6349
    Milyen a kormány ?
  • Amcir
    #6348
    Ha a kormányomat plusz gombokkal akarom kiegészíteni az hogy tehetném meg?
  • pointer4
    #6347
    Komolyan azt hittem nekem jön :D
    A virgácsokat meg tuti átküldöm :D
  • solo
    #6346
    Ehemm..te ünneprontó...kibontod más ajándékát?-.-" jövőre 2 virgácsot kapsz a mikulástól.
  • pointer4
    #6345
    Bakker, én meg kicsomagoltam, így már nincs pofám átküldeni :D

    mila69en: 219$
  • solo
    #6344
    Ihhihhii..Látom megérkezett Pointer kollegához a karácsonyi ajándékom:)
    A cÍmet ahova kell küldeni PM be küldöm, oké?
  • mila69en
    #6343
    ahh mennyi volt cakkom pakk postával?
  • pointer4
    #6342
    "Report Combined pedals" elől pipa ki

    symbol: Bazi sok meló miatt ,meg nem volt időm felszerelni. Csak próbálgattam, igen korrektűl ottvan :D
  • Amcir
    #6341
    ne egy tengelyen mozogjon az érték(külön visszajelzőértéke legyen
  • symbol
    #6340
    asztak*rvaélet nah milyen?
  • pointer4
    #6339
    Egy gázpedál a fékpedál mellett ? :D
    "Report Combined pedals"
  • Amcir
    #6338
    Kérdés mi annak a neve hogy a gáz és a fék külön tengelyen van(egyszerre fékezhetek és adhatok gázt.
  • pointer4
    #6337
    Igan, az is volt hozzá, ilyen pufi-kuki. Az volt mellette a csomagba, csak naon rossz az íze. :D

  • milk41
    #6336
    süti.:)
  • pointer4
    #6335
    Postaküldeményből: " Megnevezés: távirányító "


  • tomi555
    #6334
    FFB
  • Amcir
    #6333
    Megköszöném. majd kiderül.
  • tomi555
    #6332
    Kizártnak tartom, de microchip oldalán láttam usb descriptort ffb-s kormányhoz, nyárra be van tervezve a kísérletezgetés, építés... Jobban még nem néztem körül de ha érdekel előbányászom azt a linket. Persze nem tudom mennyirre vagy otthon microcontrollerek programozásában...
  • bertino
    #6331
    :DDdddddddd