15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Amcir
    #6610
    Segítetek építeni akarok magamnak egy kormány a PC-hez(tudom nem kis falat). Valaki tud segítséget adni hogy ehhez mi kellene?
  • dawydbu
    #6609
    Azzal nincs gond, szét is kaptam, B100K-s poti van benne, olcsón beszerezhetem, csak mire megjön... És lehet, hogy nem is jó... :S
  • Streetwarrior
    #6608
    Úgy tűnik a kormány potmétere megadta magát. Szerintem takarítással megoldható, de az is lehet hogy nem is igazán lehet megjavítani. Találkoztam már olyan kormánnyal, amelyik újonnan csinálta ugyanezt, az menthetetlen volt. Remélem valaki segít a szétkapásában, mert nem egy elterjedt típus.

    Üdv!
  • dawydbu
    #6607
    Igaz nem FFB-s kormány, de remélem tudtok segíteni. ^^

    Hello!

    Egy kis segítség kéne! Van egy SpeedLink Blue Lighning Racing Wheel SL-6680-as nem ffb-s kormányom. Működött évekig, aztán egyszercsak nem... Windowsban konfigurálom 4 gombos, 2 tengelyű-nek, ahogy kell, majd a speciálisnál összezavarodik, és a kurzor (nem az egéré, hanem a kormányé ugyebár) pattog össze-vissza megállás nélkül. Ha nyomok egy alaphelyzetet, akkor a pattogás megáll, de enyhén balra és feléfelé áll a kurzor remegve.

    Így még részben játszható is Deadzone-k beállításával, de nagyjából 1 perc játék után a kormány szoftveresen kiakad, megjegyzi a balrát és a gázt és mintha nyomva tartanám, úgy marad, ellenkormányzásra sem reagál...

    Nincs ötlete valakinek, ezt hogyan lehetne kiküszöbölni? (Már szétkaptam egyszer a felső (kormány) részét, abban látszólag nem volt hiba, viszont a testet nem tudom szétszedni, nincs elég hosszú csavarhúzóm (lehet, hogy venni kéne, no :D)

    Köszi előlre is!
  • Ombika
    #6606
    HAt mert a sok kisgatyas parasztot aki szatarolja magat es levideozza, jo szivatni! Sok a nyomi es szivatni kell oket! :) Amugy sincs semmi ujitas, megvettem masfel eve, loszart se haladnak vele fejlesztok, azok is vmi suhanc pocsok es feszt kurvaznak szerintem, marmint LFS fejelsztok! :)
  • pointer4
    #6605
    Óóó, te vagy az egyik legrosszabb
  • bardocz
    #6604
    Te is folyton csak a flémnél vagy ott:P
  • Norbi1990
    #6603
    NUM billenytűk-et kell nyomkodni :D
  • Ombika
    #6602
    Akkor most engem is szidtatok nagyokosok!!
  • bardocz
    #6601
    Hát az biztos,pedig jó lett volna máshogy járni:DD
  • Solt
    #6600
    Hmmm... így jártál! :D
  • bardocz
    #6599
    Sajna így is kaka.
  • bardocz
    #6598
    Nálam ezek vannak
    -autocentering spring(pipa)ki
    -wheel illumination(pipa)be
    -wheel angle(pipa)360°
    -cancel SW dampening effect(pipa)ki
    -dampening strenght(csúszka)50%
    -combined pedals(pipa)ki

    Kipróbálom,hogy amit tudok állítani,állítom.
  • Solt
    #6597
    Driverben a damper és spring effekt nullára, valamint a cenetering spring elől a pipa ki, és az effekt csúszka ott is nullára... próbáld így ki...

  • bardocz
    #6596
    RBR-t imádom,csak valamiért nem működik benne az FFB,úgy meg kaka,nem érzem a kocsit.Régen ffb-vel úgy kanyarodtam,hogy nem néztem a monitort mert nem kellett:D De így,csak szenvedés.
  • Solt
    #6595
    Jók ezek, de pointert idézve, nem szeressem, ha a nap éri a gumikat! :D

    Én rally mániás vagyok, nekem az az autósport! ;) Esetleg még a zárt kasznis lökdösődős okosságok... :))
  • bardocz
    #6594
    GP79-es ligában indulok,minden segítséget kikapcsolva,szóval nekem már nem létezik nehéz mod,max nem vagyok gyors benne:D
  • Solt
    #6593
    Lassan az sem lehet gond! :)) Tempósan már más kérdés... eleinte párszor felüvöltöttem az idegtől! :D
  • Lacko86
    #6592
    hogy kell indexelni?:D
  • bardocz
    #6591
    Hát egy GP79-et szerintem eleinte a boxból kivinni sem egyszerű:D Vagy HGTTC.
  • Solt
    #6590
    Normál tempóban mindent könnyű irányítani... ez így normális! :)
  • Me0w
    #6589
    O, nekem nincs kuplung es h-valto ficsor a momo-n :)
  • bardocz
    #6588
    Jó móka,de szerintem túl egyszerű irányítani.Hugom h-váltóval,és kuplunggal(nameg 900°) simán körbe tudott menni blackwoodon.Mondjuk az is igaz,hogy őr régen a rövid nürburgringen ment folyton mustanggal a GTL-ben:D Nem is voltam nála sokkal gyorsabb akkoriban,mert én azt a pályát nem szerettem,így csak 2-3sec-et vertem rá.
  • pointer4
    #6587
    Van havas pálya benne, a hóláncot hol kell felrakni a garázsba ?
  • Me0w
    #6586
    De ha visszajon vegre a laposom a szervizbol, becsszo mar kiprobalom ezt az LFS-t ;)
  • Me0w
    #6585
    Gah, akkor miert nem lehet, oooo... ablaktorlo lapatot cserelni menet kozben! :)
  • Norbi1990
    #6584
    De lehet indexelni
  • bardocz
    #6583
    :D

    Meg azt is kérdezd meg,hogy hogyan lehet szimulátonak hívni egy ilyen könnyen irányítható dolgot:D
  • Me0w
    #6582
    Ha gondoljatok, felaldozom magam, es megkerdezem, hogy miert nem lehet indexelni LFS-ben...
  • bardocz
    #6581
    Prézli,de több embert hirtelen nem is tudok onnan felsorolni:D
  • Lacko86
    #6580
    majd mutasd meg őket, én még nem találkoztam velük:)
  • bardocz
    #6579
    Jaja,borzasztó buták:D
    1-2 értelmes ember van ott,aztán annyi.
  • Solt
    #6578
  • Lacko86
    #6577
    Egyszer én is meg merészeltem kérdezni tőlük valamit. Konkrétan azt hogy lehet-e valahonnan tölteni intelligensebb AI-kat,aztán majdnem kihívták rám a szoftverrendőrséget, amiért ilyet mertem kérdezni:)Egyből jött a szokásos: "nem látod? a warez tiltott a topicban!" Én kérek elnézést..Hihetetlen hogy mekkora szájkaratésok vannak ott.
  • pointer4
    #6576
    Kapsz te olyat !
    ctrl ins ---> shift ins
  • CamelX
    #6575
    Való igaz, kis túlzás, de TDU-t teljesen felesleges letölteni. Net nélkül nem sok értelme van :)
  • Me0w
    #6574
    Ez a wow, cs, css, bf2 topikokban is nepszeru :)
  • bardocz
    #6573
    Jaja,nevetséges mit művelnek le:D
    Kérdezi valaki,valami wareztől teljesen mentes témáról,és a sok szerensétlen máris ugrik neki,hogy vedd meg bazdmeg,nemlátod a bannert?:D
  • Solt
    #6572
    ctrl c ---> ctrl v

  • pointer4
    #6571

    de ha ezt beírnád most LFS topicba olyan oltást kapnál rád küldenék a vöröshadsereg minden szitkát, minden lelki sérült ott tanyázik. Szegény noob-ok mit kapnak néhe egy kérdésért, jót szoktam mulatni rajta