15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Solt
    #14299
    Én is erre számítottam... :(
  • lac coo
    #14298
    De nyugalmi allapotban kb nulla aramot vesz fel a motor, felesleges kikapcsolgatni, kalibralgattni...

    Fanatec soha nem lesz olcso, erre hajtottak, hiogy premium legyen jo dragan, keveset kell gyartani tobb haszonert, ez nekik teljesen jo igy .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.11.17. 21:04:38
  • barcalaci84
    #14297
    minden fanatecen van /volt...


    az új fanatec kormány meg sajnos csak egy új rim, pedig azt hittem kihoznak megint valami olcsóbb kormányt a clubsporttól:(
  • lac coo
    #14296
    Mostanaban melyik kommersz kormanyon van kapcsolo ? :)
    Nalam MS Sidewinder ota nem volt egyiken sem .:)
  • arty
    #14295
    persze, a tx folyamatosan áram alatt van, ha az usb-n is "lát" áramot :(
    nem fért bele az árba egy kikúrt kapcsoló....
  • lac coo
    #14294
  • SityiSXT
    #14293
    Keress Jack Spade FFB beállításaira. Ő készít mindenféle tweakeket Project Carshoz.
  • Mozes
    #14292
    Akinek TX-e van és éppen nem játszik, az is hall halkan kis sustorgást a kormányból a ventilátorron kívül? Amkor kicsit fordítok a kormányom akkor meg elmegy ez a hang? Ez valami kuplungnak a hangja?
  • Mozes
    #14291
    Köszi, megnézem.
  • bardocz
    #14290
    rF2 szerintem még akciós steam-en, a demoját töltsd le, lehet megtetszik. A gyári régi autók benne nagyon élvezetesek.
  • Mozes
    #14289
    Hát nekem az Asetto nagyon nem jó be :( pedig elég nagy szimulátor meg autó fan vagyok, de az is lehet csak belefáradtam, hogy megvettem még a korai beta változatban és nagyon lassan javult a játék. Tegnap adtam neki megint egy esélyt az új cuccal, de nem győzött most sem meg.....ennek ellenére még biztos jó szim és jó benne a ffb
  • arty
    #14288
    annyira éreztem, hogy a pcars lesz a "beállítandó" :DDD
    oda nekem sincs tanácsom ...

    assetto meg ~bármi más alatt alapból jó, innentől szórakozzon per autó 20-30 perceket az, aki nem szimezni, hanem gányolni szeret.
    default beállításokkal használom, sz*r, tény. hétvégi élmény alapján a forza6 jobb, basszus :(( ami azért "nagy" szó.

    egyébként grat, innen most sok-sok pénzig nincs tovább!

    ---

    amugy én is vettem egy 599xx-et, csak nem bírtam ki ... :))
    így most azt érzem, hogy 'minőségben' sikerült utolérnem a korábbi csr-em, bár assettoban továbbra is tartja magát az érzés: a fanára jobban kihegyezte kunos ...
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.11.16. 22:53:49
  • lac coo
    #14287
    Hát oda nincs ...minden autó házifeladat, úgy állítod az ffb-t ahogy akarod/sikerül .
  • Mozes
    #14286
    Sziasztok!

    Meg is lett vétel. TX+599XX+T3PA :) Tényleg nagyon ott van, de ahogy látom nagyon sok függ a játékokban való megfelelő beállításától is. El lehet lenni vele rendesen mire beállítja az ember :)

    Köszönöm a tanácsokat! Ha van javaslat ProjectCars-ra való beállításra akkor azt megköszönöm!
  • Solt
    #14285
    Kíváncsian várom milyen lesz... :)
  • zzeN
    #14284
    Valaki megpiszkálta a képet:
  • wollnerd #14283
    Csak én nem veszem észre hogy mi a lényeg a képen..?
  • arty
    #14282
    imadom a markat, de nekem ez mar tul keson jon... kiveve ha olcso ps4 kormany lesz, akkor is csak nagyon esetleg :)
  • Solt
    #14281
  • Mozes
    #14280
    Nagyon köszi a részletes választ és véleményt. Akkor szerintem belevágok én is. :) van olyan hogy egy évig nem veszek elő szimulátort, de van, hogy 2-3 hónapi csak azt nyomom és kifjezetten szimulátor jellegő játékokat. Project Cars, GTR1, GTR2, Assetta Corsa. és a kormányra mindig egy hosszabtávú befektetésként tekintettem, nem úgy mint egy videókártyára mondjuk :)

    Köszi még1szer! :)
  • arty
    #14279
    a szíjhajtás önmagában egy más élmény, ahogy nem érzed, hogy egy mechanikát forgatsz... és persze: erő, részletek(!), momo után a 900 fokos forgatás lehetősége... ez mind mind hozzájárul, hogy nagyobb élményt kapj

    és bár nem említetted, de a pedál, nos a momo abban is kimondottan gyengus, a t500asé egy álom lesz/lenne azután

    HA szereted az autósjátékokat, azon belül pedig nem veted meg a szimeket sem, és/vagy sokat játszol ilyen játékokkal, s anyagilag pedig belefér: cserélj azonnal :))

    (most thrustmaster tx-em van, a t500rs pedáljával. előtte rengeteg kormányom volt már, természetesen momo is, anno a pedáljai miatt adtam el, egyébként imádtam... naéspersze a szerelembeesés egy g25-el :D )
  • Mozes
    #14278
    Sziasztok! Egy logitech momo kormanyom van. Eleg regi konstrukcia tudom, de ezek az uj kormanyok pl T500Rs, stb elmenyben erezhetoen tobbet nyujtanak. Persze tudom, halkabb a motor, meg jobb anyagok vannak benne, stb De ezen kivul magaban az elmenyben lehet erezni kulonbseget? Pl: visszacsatolas minosege, pontossag, stb...

    Koszi elore is!
  • Pitti
    #14277
    csak a cserélgethetős perecek miatt, egyébként teljesen meg vagyok elégedve ezzel is. gyakorlatilag a bázis ugyanaz mint a v1, csak a gyorscsatlakozó a különbség.
  • Tomo15
    #14276
    Clubsport-ra váltás?
  • Pitti
    #14275


    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.10.23. 08:36:13
  • pointer4
    #14274
    Ment rá privi.
  • lac coo
    #14273
    a legfelső doboznélküli fokozat kijelző mennyi ?
  • pointer4
    #14272
    Srácok, van akit érdekelne valamelyik kijelző az alábbiak közül ?
    Ha nem, feldobom ebayre ott elviszik hamar.

    kép1

    Itt van róla kicsi leírás
  • Tomo15
    #14271
    Nagyon beteg
  • lac coo
    #14270



  • pointer4
    #14269
    Hogy milyen emberek irogatanak még ide :)
  • lac coo
    #14268
    Baro ez a kormany, de ennyiert vettem a fanatec pedalt igaz hasznaltan, szoval na....:)

    Az a baj, hogy ebben a szimulatoros iparban barmi addon cuccot csinal valaki, horror aron probalja eladni....

    Tudnek bort varrni , tuti gyartanek kormanyokat :)))
  • arty
    #14267
    jah, de egy ötös nem sok :(

    amugy csak most esett le h neked már 599 van?! :O
    totál azt hittem a korábbi "csak bőrös, kicsirim" :)
  • Tomo15
    #14266
    Én innen szerváltam, kicsit "jobb" áron adják.
    Utoljára szerkesztette: Tomo15, 2015.10.16. 19:59:45
  • arty
    #14265
    http://www.bsimracing.com/thrustmaster-599xx-evo-30-wheel-add-on-alcantara-edition-revealed/

    180 eur

    merlin hw 60e

    szerintem ez a legállatabb TH, 30cm, stb... drága :(
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.10.16. 18:38:51
  • Tomo15
    #14264
    Szerintem tök ugyan az. Nincs nagy kezem, de kényelmesen elérek mindent. Hát igen neked a gte rim tovább tuningolható. Nyilván saját magadnak csinálva olcsóbb :)


    Utoljára szerkesztette: Tomo15, 2015.10.15. 22:10:33
  • lac coo
    #14263
    elhiszem, de annyit akkor sem ér, inkább csinálok magamnak nagyobb kormányt :) amúgy a belseje a váltó meg a gombok az ugyan az nem, az nem nagyobb ?
  • Tomo15
    #14262
    Ha rátennéd a T300-ra sírva szednéd le :))
    Utoljára szerkesztette: Tomo15, 2015.10.15. 21:56:58
  • lac coo
    #14261
    MAX 10 000 ! :)
  • Tomo15
    #14260
    Annyiért én sem vettem volna meg, szerencsére sikerült jobb áron, de még így is röhejesen drága volt. Nagyon minőségi érzés, de 35-öt érne max :) Bárhogy néztem ha veszek valami épkézláb sportkormányt az sem igen olcsóbb + nincs elektronika sem rajta + még adapter is kell...