15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • lac coo
    #14339
    De , sima usb .
  • Solt
    #14338
    De az még nem USB-s ugye? Mert akkor kell még hozzá átalakító is...

    Van egy PH-n 49K-ért, de az sok érte szerintem.
  • lac coo
    #14337
    A fanatec jobb szerintem . V2-3-at annyira nem ismerem, nekem 1 van , jóaz .
  • Solt
    #14336
    Mennyivel tud kevesebbet mint a V2?

    A PTR mod is 40K környéke a G25-höz, melyik lehet a jobb választás? No meg arra már nincs garancia... milyen nyűgjei lehetnek?
  • lac coo
    #14335
    50 korul max.
  • Solt
    #14334
    Urak!

    Egy Fanatec Club Sport pedál V1 használtan mennyit érhet?
  • RtoR
    #14333
    Bezzeg a V3 pedál nem "black"....
  • arty
    #14332
    jah, igy már csak alig drágább ez a váltó nélküli "g27", mint a korábbi komplett modell :DD
  • Solt
    #14331
    MM oldalán -25% van minden Logitech cuccra.
  • lac coo
    #14330
    Emagon ma 92 ( asszem...) a G29.
  • Solt
    #14329
    Karcsú... :(
  • lac coo
    #14328
  • bandisim
    #14327
    Sziasztok!

    Van egy Steelseries SRW-S1 kormányom és egyik naprol a másikra nem müködött! A gép látja, az eszközkezelöben "Nincs megadva" mappaban van a neve pedig "SRWheel Bootloader" lett. A jatékban a gombok nem erzekelnek. Néha ha rádugom (hátha megjavult) akkor egy két led világit pár másodpercig. A Steelseries Supportnak írtam de valami RMA ticketet kértek.. Elis küldtem, de megint ugyanazt az üzenetet kaptam..
    Hogyan lehetne megcsinálni? Vagy kideríteni hogy mi lehet a baja? Egy hétig használtam..
  • bardocz
    #14326
    Na egy ilyesmi már fasza lenne. Gomb most is van elég, csak messze van viszonylag, nem akarok lenyúlni a kormányról ezek miatt.
  • Mozes
    #14325
    Nem annyira zizegés ez inkább megy a motor azt lehet hallani...
  • arty
    #14324
    nem a gép a lényeg! ha kap áramot usb-n, akkor az elektronika is aktiv és zizegHET :)

    nekem a g27 csak egyszer kalibrált, kikapcsoláskor pedig egyáltalán nem.
    de ezekszerint ez lehet alaplapfüggő...

    fanatek a király, no :D
  • lac coo
    #14323
    Jut eszembe a g27 az nalam is ketszer kalibralt, a tm csak egyszer .
    Semmi nem zizeg benne, foleg nem kikapcsolt gepnel.
  • Mozes
    #14322
    Hát nekem a TX bekapcsoláskor 2szer kalibrál. Egyszer amikor bootolni kezd a gép és utána amikor bejött a Windows. Kurva idegesítő volt, mert az USB-ből folymatosan kapott valami jelet a kormány és ezért nem állt le benne valami kütyű és zizegett.... még akkor is amikor ki volt kapcsolva a gép. Le kellett tiltani bios-ban az usb-k tápolását kikapcsolt állapotban és így rendben van.
  • lac coo
    #14321
    Nalam akkor van hangja ha jatszok vele , olyankor rakapcsol a hutes, aztan leaal kb nullara.
    Kalibralni meg ugyanugy kalibral mint amilyen a g27 volt .
  • Szabi #14320
    link
  • Pitti
    #14319
    Igaza van Laccoonak, baromi nehéz lenne egy gamepadot jól és szépen a kormányra aplikálni. Ráadásul vezeték nélkülibe akkumulátor is van még vastagabb és nehezebb cucc, tölteni kell... stb. És ahogy Laccoo is mondja a nyákon a legjobb esetben is kis smd kapcsolók vannak, azt nem kényelmes direktben kézzel nyomkodni. A legegyszerűbb és esztétikus megoldás egy buttonbox a kormány mellett, amit sokkal egyszerűbb csinálni egy gamepadból. Vagy az androidos buttonbox...
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.11.19. 08:23:20
  • arty
    #14318
    ettől még van hangja és kókler megoldás

    kalibrálni meg boot alatt kétszer is szokott, ha rebootolsz akkor az megint 2, ha kikapcsolod a gépet megint 1. illik az igénytelen thrustmasteres megoldások sorába.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.11.19. 07:40:03
  • bardocz
    #14317
    Nem tudom, sose szedtem még szét :)
    A jobbra balra nézésen kívül el tudnék még viselni pár dolgot, ami nagyon kéne az a tc kikapcsolásra egy gomb, hogy ha megforgok tudjak rögtön visszafordulni. De a fékerő elosztást is jó lenne kormányról állítani, pit limiter is, abs meg tc erősség elfér a váltón.
  • lac coo
    #14316
    ammi még eszembejutott, tiszta módszer és valamennyire használható, az egy okostelefon és rápakolni néhány roccat grid gombot, ami még nem túl zsúfolt, hogy kényelmesen lehessen kezelni .
  • lac coo
    #14315
    szerintem nem járható út, ha szétkapod a dobozt akkor mitől maradna anyák előtt a gomb....Csak gondolj bele, nekiállsz szétfaragni egy gamepadot, abból sok jó nem lesz már .

    a legtisztább módszer ha veszel valami buttonboxot, valszeg az csatlakozós lesz, nagyon forrasztani se kell, és beépítesz pár kapcsolot, gombot valami dobozkába .
    Igaz autón sincs milió gomb, hacsak nem valami F1 -et akarsz .
  • bardocz
    #14314
    Vezeték nélkülit keresnék, azzal a kábel rész letudva. Maga a ház nem lenne felhasználva, csak valahogy a nyák meg a gombok amik elöl vannak. Igénytelenül nézne ki az biztos, de az nem érdekel ha működik.
  • lac coo
    #14313
    Jó én értem, e fizikailag hogyan ? Nem jó méret nem jó forma stb, rá lehet " szigszallagozni" vagy valami de az milyen már . az mindenképpen valami gányolás lenne avégén .
    Plusz lenne egy kábeled ami folyamatosan csavarodna -tekeredne .....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.11.18. 22:47:25
  • bardocz
    #14312
    Mindenképp a kormányra raknám. Gombokat forrasztani nem akarok, használnám a gyárit, nem értek az elektronikához sajnos ennyire. Tervezni tudnék tök jót, de kivitelezni már nem. Kb oda kerülne, ahol ilyen modoknál a ledsor kerül.
  • lac coo
    #14311
    Gombokat tuti tudsz forrasztani rá, de hogy aztán hogy mutat a kormányon ...Talán jobb ötlet egy dobozba rakni és csinálni egy plusz kis "műszerfalat " .
  • bardocz
    #14310
    Valaki csinált már olyat, hogy olcsó gamepad-ot szétszedett, és a nyákot rárakta G25-re? Plusz gombok miatt eléggé jó lenne, de gőzöm sincs megcisnálható-e rendesen.
  • Szabi #14309
    van H váltóm :D
  • macleody
    #14308
    És sokkal fílingesebb H-váltóval pakolgatni a sebességet :)
  • unrealnoise
    #14307
    Én most, hogy újra elkezdtem magamhoz képest komolyabban szimezni, filózok egy ClubSport Pedals V3-ason. Ahhoiz képest milyen durva nem olyan "vészes" az ára. Mármint ahhoz képest, amikor még iRacing indulásának első két évében nézegettem a komolyabb pedálokat.

    Mondjuk mit tagadjam nem bánnám, ha lenne egy kis Black Friday. :D
  • Szabi #14306
    ETS2-höz hasznos a DFGT sok gombja, viszont a G27 sokkal jobb kormány :D
  • barcalaci84
    #14305
    használt g27...
  • smog15
    #14304
    Szerintetek a T150 megéri a pénzét? Vagy maradjak a DFGT-nél vagy használt G27? 50-60.000-nél nem költenék többet kb csak ETS2-re kellene meg néha AC-hoz.
  • Solt
    #14303
    De legalább normális garancia időt adnának akkor...
  • lac coo
    #14302
    Nem nem, a Fana már túllépet ezen, ő még emelte az árat és még kevesebből megvan ugyanannyi haszon :))
  • Solt
    #14301
    Nem-nem... az igazi álom a jó sokat jó drágán! :D
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.11.17. 21:16:35
  • lac coo
    #14300
    Majd bolondok lennének ! :)
    minden cég álma az ,hogy jó keveset jó drágán kelljen eladni :))