15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • arty
    #14259
    van másik rim 40ezerér'
    nem kell mindig a legdrágábbat venni

    thrustmaster
  • lac coo
    #14258
    No de 60 000 ??? :DD
  • Tomo15
    #14257
    Jó is, csak kicsit túl van árazva... Igaz mióta megvan azóta más rimet nem is tettem fel :) Nagyon kellemes a tapintása, valamint brutál mennyit hozzá ad a feelinghez, hogy rendesen "ki van párnázva" az alcantara alatt.
  • bardocz
    #14256
    Rájöttem, hogy van ismerős, aki lehet tudna segíteni. Viszont elkezdtem fantáziálni, szemem előtt már 3D modellek, meg műszaki rajzok vannak egy teljes G25 pedál átalakító kitről :D Full fém lenne az egész, ki lenne cserélve benne minden, gyakorlatilag csak az elektronika kéne belőle. Nem tudom mennyibe kerül a lézervágás, de tutira drága lesz ha egyszer lesz időm ezzel foglalkozni :D
  • arty
    #14255
    g29 is megy pécén
  • bardocz
    #14254
    Kisebb méretű alu lemezeket nem árulnak méretre vágva? Csak ilyen 1*2 méteres darabokat találok.
  • MauroN
    #14253
    A két új Logitech kormány közül csak a G920 használható pc-hez ugye? A másik csak konzolhoz.
  • npolos
    #14252
    dfgt pillangófülre ezt találtam csak DFGT pillangófül
    postaköltséggel $42.95, kicsit sokallom ennyiért :)
    olcsóbb, jó megoldást tudtok?
  • GPx8
    #14251
    Jó döntés, ár/érték arányban nagyon jó!
  • tonio2006
    #14250
    Köszi a segitséget. Akkor azt hiszem meg van az áldozatom. :-D
  • lac coo
    #14249
    tehetsz rá normálisat is, venni is lehet jó drágán, vagy kivágsz valami plexiből és rácsavarozod, ragasztod .
  • Hasselhoff72
    #14248
    Van neki pillangó szerű csak el van bújva:))


    Utoljára szerkesztette: Hasselhoff72, 2015.10.06. 21:22:01
  • tonio2006
    #14247
    Hello mindenki!

    Kormányt szeretnék venni kb 30-35 ezerért, használtan. Nézegettem a DFGT, egy hibája van, h nincs pillangóváltója. Mit ajánlotok vagy van valami lehetőség felszerelni rá?

    Vàlaszokat előre is köszi.
  • bardocz
    #14246
    Ismerős deszkásoktól tudnék kérni olyan alátéteket, amiknek pont jó a mérete a deszkás pogácsákhoz, egyedül az alsó rész kérdéses hogyan nézne ki. Feltéve hogy felülre kapni megfelelő méretű ilyen csuklós menetes valamit. Így jobban átgondolva nem olyan egyszerű mégsem.
  • lac coo
    #14245
    Jah, ertem, tenyleg.
    Hat meg lehet csinalni, probalj keresni valami esztergalyos kisiparost , anelkul nem megy .
  • bardocz
    #14244
    Sajnos nem teljesen. Annak a belsejében van a rugó, ami csak a piros henger által van megvezetve. Valahogy át kéne alakítanom úgy, hogy ne lötyögjön egyik pedál se, mert most eléggé járnak oldalra is. Igazából az egész műanyagot el kéne hagyni, és fémlapra csavarozni az egészet, esetleg dönthetőre csinálni. Csak itthon még egy satu sincsen, pedig csak a fém alkatrészeket felhasználva nagyon jó pedált lehetne csinálni belőle.
  • lac coo
    #14243
    A piros henger az csak disz, nem ?
  • bardocz
    #14242
    Azon gondolkoztam, hogy a G25 pedálon a piros műanyag hengereket ki lehetne cserélni valami ilyesmire. Persze mindkét végén csuklóval. Szerintetek? Egy menetes száron lenne a rúd, felül valami csuklóval illeszkedne, alul meg ehhez hasonlóan lenne egy lyuk, amin átmenne, és felfekvőfelület a rugóknak, esetleg valami anyával meg alátéttel, és akkor az előfeszítés állítható lenne. Egyedül a csuklót nem tudom hol tudnék találni.
  • ronnydown
    #14241
    Egy kis OFF:

    Minden lelkes szimulátorrajongót várunk!


    Utoljára szerkesztette: ronnydown, 2015.10.02. 21:16:09
  • bardocz
    #14240
    Ezekhez a pedálokhoz már lehet felvennék cipőt is.
  • bardocz
    #14239
    https://www.youtube.com/watch?t=1&v=0mFqTLDbN-E

    Valamiért nem engedi berakni, de interjú Niels Heusinkvelddel, akinek a nevét még sose sikerült leírni elsőre helyesen :D
  • bardocz
    #14238
    Pedig én mindig ott állítom be az ffb-t. Ebbe a csodaprogramban meg se jelent a kormányom elsőre :D
  • neilszab
    #14237
    Nem, ott csak a Windows féle standard tengely kalibráció van. Amit én keresek, annak mindenképpen Logis felületnek kéne lennie...
  • arty
    #14236
    csrelite

    (t3pa prot konkrétan nem próbáltam, de t500rs-ével nyomom nap mint nap, ami ELVILEG hasonló + volt alkalmam csr-e-t is taposni :) )
  • bardocz
    #14235
    Fanatec, ennyiért nem vennék olyan pedált, amiben potméteres fék van, és ha jól látom a Thrustmatsersben az van.
  • unrealnoise
    #14234
    sziasztok! egy kérdésem lenne: ki melyiket választaná? Mert jelenleg kb hasonló árban lehet "itthon" hozzájutni a két termékhez.
    Thrustmaster T3PA PRO, vagy CSR Elite Pedals EU? Előre is köszke a válaszokat, pláne az indoklást. :)
  • bardocz
    #14233
    Áh, minden legyen kőegyszerű, csúszkák meg kijelölhető gombok :)
  • npolos
    #14232
    igen az van fent nálam is :)
    csak gondoltam a "csoda" progi jobban használtható, mert olyan szép a felülete :)
  • bardocz
    #14231
    Nekem a G25-öt nem ismerte fel a win10-en. Ez viszont jó. Ha esetleg ugyan az lenne a problémád neked is.
  • npolos
    #14230
    jól gondolom, hogy ez a "csoda" szoftver nem megy dfgt-vel?
    már próbálkoztam nyáron is, de nem látta a kormányt
  • bardocz
    #14229
    Control panel, devices and printesben jobb klikk, és ott van valami gaming nevű menüpont, és ott?
  • neilszab
    #14228
    Nem tudja vki, hogy ebben az új fajta Logitech csoda driver-ben hol lehet beállítani a FFB hatásokat?? (force, spring, damber, centering, stb...)


    Utoljára szerkesztette: neilszab, 2015.09.29. 10:58:49
  • lac coo
    #14227
    Mindegy , nekem egyforma :)) Meg egyik sem er szazat...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.09.29. 10:53:06
  • arty
    #14226
    emagnál a g29 akcios, a g920 120e :(
  • bardocz
    #14225
    Csak itt már olyan a különbség, hogy ha megtehetem, akkor meg kell tennem majd :)
  • Solt
    #14224
    :DD

    Megoldanám, de nincs rá keret, sok mindenre kell költenem... :S Egyébként én az ilyen össze rakosgatós dolgokat nem szeressem! :) Fizetek érte, kiveszem a dobozból, oszt működjön! :)
  • bardocz
    #14223
    Ha esetleg ez azt jelentené, hogy az asszony nem engedi, akkor rakj össze egy szervo motorost, és add elő, hogy ha te rakod össze olcsóbb, nem is tudod eddig miért nem így csináltad
  • Solt
    #14222
    Elgondolkoztam rajta, mert a G25-m már nem mai darab, de talán a loadcell-l még normális áron el tudnám adni, a Fanatec szett meg túl drága, arra most nem lesz pénzem. :(
  • barcalaci84
    #14221
    a pedál változott viszont... a féken keményítettek ...kb nixim modos a pedál...
  • lac coo
    #14220
    A hall sensor elvileg tartósabb, semmi mechanikai cucc nincs benne, ugye Loginál istenátka vacak az a kis fogazott kerék ami a lézer előtt van ...ennyi a fejlődés.
    A 27 is helikális fogazású volt, elvileg halkabb a futás, de ugye nem az volt a hangos, hanem a fog kocogtatás :))

    azon kívűl szerintem semmi különbség nincs .
    Emagnál most 100 000 ft amúgy ...