15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Debilon
    #6810
    win 2000-hez van az usb driver, xp-hez sp2 felett nem kell neked..

    szerintem próbáld újrarakni az xp-det legalább sp2-st
  • robinho1
    #6809
    SP3 van a gépemen. Hol lehet új USB szerezni erről részletesebben PLS
  • Debilon
    #6808
    kivétel erősíti a szabályt.. :)
    haveroknál is volt szívás agp hákli bizonyos karikkal, és hasonló dolgok
  • [HUN]FaTaL
    #6807
    Ez így nem igaz, a notebookomban sis chipset van és a linux támogatáson kívül semmi gond vele. (ASUS F5SL)
  • Debilon
    #6806
    mondjuk ez a sempron nem egy erőművész cucc

    hülyén hangzik, új win-t próbáltál már? lehet valami usb gebasz van..
    vagy kormáény eltávolít (driver leszed, kormény kihúz, restart és feltelepíted rendesen

    amúgy a SiS is lehet probléma.. nem egy nagy etvasz ez a sis nevű chipkészlet, szinte mindegyik fajtával gondok voltak vele, mindegy hogy intel vagy amd-s lapon voltak csak a szívás volt vele..

    néztem, van hozzá sis usb driver a hivatalos weboldalon, xp alá nem kell külön drver az sub-hez...

    szerintem próbálj friss xp-t először, legalább sp2-est

    ja, és az assassin creed hogy csak ottvan/vagy fel van telepítve biztos nem okoz gondot
  • robinho1
    #6805
    Thx a progit. Akkor mondom: Alaplap neve: ECS 760GX-M (3 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)
    Alaplapi lapkakészlet: SiS 760GX, AMD Hammer
  • [HUN]FaTaL
    #6804
    Nem kell szétszedni, everest mindent kiír.
  • cselt
    #6803
    Letöltöd ezt a progit és megmond neked mindent a gépedről, amit csak tudni érdemes :)
  • robinho1
    #6802
    figy holnap megnézem a gépbe szóról szóra ma este már nem szedem szét a gépet
  • Debilon
    #6801
    atx az kevés :) valami márkanév kéne, meg típus
  • robinho1
    #6800
    jajj bocsi debilon ATX alaplap
  • robinho1
    #6799
    ATAX az alaplap 400 MHZ
  • Debilon
    #6798
    atax az mi? milyen alaplap?
    márka, típus?
  • robinho1
    #6797
    de az USB-vel mit tegyek ha gagyi?
  • robinho1
    #6796
    Persze Debilon foglalkoztam vele amit mondtatok levettem alacsonyra, de úgy se volt jó egyszer jó volt egyszer nem ez jutott eszembe, hogy lehet ez lehet ATAX alaplap és az 1 GB ram DDR
  • Debilon
    #6795
    "gépe": Proci AMD Sempron Processzor 2500+ (1.4 GHZ)
    Ram: 1 GB
    Video kari: ATI Radeon 9600 Series

    egy magos proci, vga elég is lehetne meg a ram is...
    milyen alaplap?
  • Debilon
    #6794
    hmm.. ezelőtt is ugyanezt kérdezted, mondtunk pár dolgot, de vagy elfelejtetted, vagy nem foglalkoztál vele.. akkor is a gagyi usb vezérlő, és a gyenge gép jött képbe.. aztmondtad megnézed lehúzva a grafot low-ba, megnézted így?

    írd le milyen alaplapod/procid/ramod/vga-d van
  • robinho1
    #6793
    és azt honnan tudom ,hogy hány magos, de jó volt a kormány mígy nem töltöttem le az Assasin Creedet ,de nem tettem fel csak a telepítője van ott így maradt a gépemen a D meghajton 1 GB ez is lefoglalhatja nem? és ha letörölnék pár dolgot talán segíthetne?
  • robinho1
    #6792
    Sajnos régi gépem van:S ATAX az USB 2.0
  • pointer4
    #6791
    Hát játék közben maxx úgy tudod, hogy ablakban indítod a játékot, és mellette elindítasz valami progit ami mutatja a proci kihasználtságot. Ha mást nem , nyomsz egy ctrl-shift-esc-et, és ott figyeled a cpu használatot. Ha 1 magos a gép, akkor viszont szinte tuti hogy 100% ot fog mutatni. Sajnos előfordulhat, hogy gagyi az usb vezérlő chipset az alaplapon, és nagyon lefoglalja a procidat. Lehet valami alaplap driver frissítés segíthet.
    Mielyen laplap?
  • robinho1
    #6790
    Hello! Ha a kormányom késik, de egyszer jó egyszer nem akkor okozhatja az is ,hogy gyenge a gépem?
    A kormány neve: Formula Force EX egyszer mondtátok, hogy lehet a proci foglalt nagyon azt hol nézhetem meg? Mert meglehet az is!
  • Laceee
    #6789
    van fent .net vagy a legújjabb directX ? nekem ez segített amikor nem akart felmenni a kormány driverem
  • milk4
    #6788
    Egyik volt osztálytársamnak olyanja van/volt.Márkát nemtok mondani,de eléggé ramaty volt.
  • Debilon
    #6787
    melyiknek van gombos pedálja? :D
  • milk4
    #6786
    Nem digitálisra gondoltam,hanem gombosra:D
  • Debilon
    #6785
    melyiknek van digitális pedálja? :)
  • milk4
    #6784
    Szerintem arra gondolt,hogy digitális vagy analog pedálja van.
  • bardocz
    #6783
    RBR ffb ügyben írtam a fanatec supportnak,hátha válaszolnak majd nekem.Jó lenne már,ha normálisan tudnék csapatni rallyban is.
  • [HUN]FaTaL
    #6782
    Miért kényszeríteni a padlógázt? Egyik kormány sem kényszeríti, pont ez a lényege a pedáloknak:D
  • Dupi30
    #6781
    sziasztok kellene nekem egy kormány 15 000 kb és én a formula force ex et néztem ki magamnak teccik és jo árba van csak nm tudom lehet vele menni kis gázon vagy kényszeriti a padlógázt?
  • terencehIII
    #6780
    igen de sajnos ugyan az a próbléma jelentkezik
  • pointer4
    #6779
    Ilyen alap dolgot, hogy a logitech.hu oldalról új drivert leszedtél ?
  • terencehIII
    #6778
    Sziasztok sorry hogy ideírom de hátha tudtok segíteni
    http://www.ivpicture.hu/pic.php?id=79351&mode18o=set
    Lenne egy Rumblepad™ 2 Vibration Feedback Gamepad om kb féléve nem használtam és azóta újra raktam a gépet és most valamiért nem tudom felrakni a drivert ----->a képen látható hiba üzenetet írja ki kérem valaki segítsen
  • bardocz
    #6777
    Jah.Olcsóbb volt használtan,mint G25 szintén használtan:D Hugomtól kellett,hogy kölcsönkérjek pénzt
  • Hoffi
    #6776
    ilyen kormányod van? xD
  • pointer4
    #6775
    Más, ha már ez a kormány topic.
  • pointer4
    #6774
    Hát, gondolom hátulról vannak csak csavarok hogy szétszedd. Mert ez nem annak az előlről pattintással hozzáférhető felépítésnek tűnik.
  • bardocz
    #6773

    A kormány mögötti szürke,amin egy x van.Enyémnek nincsen ilyen festése,de tök ugyanez.
  • pointer4
    #6772
    Ez a fanatec ugye? Az a baj, hogy nem is tudom melyik gomb az. Meg még sose szedtem szét olyat. Nagyon el van dugva ?
  • bardocz
    #6771
    Van a kormányon egy nagy gomb,amit ha nyomva tartok egy másikkal,akkor átvált PS3 módra a kormány,és akkor a gép G25-nek érzékeli.Így talán lenne RBR-ben ffb,és tudnék vele játszani,mert így én nem tudok.