15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Ombika
    #6931
    Merjen ra muszerrel,h megvan e megfelelo feszko rajta a dugo vegen.
  • Rainbow15
    #6930
    táp nélkül is mennie kéne a kormánynak. USB-m el van a gond, elvileg egy USB hub saját adapterrel megoldja... majd hétfőn szerzek egyet.
  • Cicakaka
    #6929
    Hali! Logitech DFP kormányom van és egy dolog nem tetszik benne már egy jó ideje igaz hozzászoktam, az a pillangó váltó. Láttam van hátul valami hely vagy felfogató vagy valami amire nem jöttem rá, nem lehet valahogy ezt meghosszabbítani olyan MOMO félére hogy jól kijöjjön a pillangó váltó??
  • solo
    #6928
    Táp nemlehet szar?
  • Hoffi
    #6927
    nem látok semmit de már értem:D
    köszi
  • pointer4
    #6926
    Akkor ott valami gond van az USB portal. Nekem is játszott ilyen hogy újrakalibrálta magát, amikor nem volt elég fesz az USB-n, illetve amikor túl hosszú kábel volt. Hátul az alaplapi aljzatba mennie kell közvetlenül dugva, ha úgy nem jó akkor valami érdekes baj van.
  • Rainbow15
    #6925
    Most éppen csak a front panel usb-nél ismeri fel :)
    Viszont játék kzben 2 percenként kalibrálni akarja magát. (elfordítja a kormányt jobbra, amikor 200-al megyek)
  • Rainbow15
    #6924
    Most viszont akármit csinálok, mindig unknown device, hiába tiltom le, és engedélyezem újra. Nem a win7-el van a baj, hanem a géppel, mert xp-n is ezt csinálja.
  • pointer4
    #6923
    A felépítése miatt kotyog. (remélem átlátható, hogy hogyan marad benn 1-2 5-6 ban, és a közepe a 3-4)



    A pedálban meg lehet forgatni kéne a rugón.
  • Hoffi
    #6922
    szerintem ne vegyél használtat!
    valahogy én kormányt nem vennék hsználtat!
    szerintem gyűjtsél még és vedd meg a g25-t innen!
    én is itt rendeltem pár hete!
    viszont még lenne egy olyan kérdésem hogy az mitől lehet G25-nél hogy mikor a fékpeált félig benyomom pattanik egyet! olyan mintha a rugó lenne:S
    na meg 3-as 4-esbe egy olyan fél centit jobbra balra kotyog! nem mintha zavarna játék közben csak bosszant hogy mitől lehet:D
  • pointer4
    #6921
    Na, csak mer 10 percnyi keresgélés után találtam csak meg, belinkelem ide, így kikereshető lesz :D
    Momo pedál bekötése, lábkiosztás, pinout
    Ez meg DFP, G25.
  • pointer4
    #6920
    Hmmm, mit találtam.
  • pointer4
    #6919
    Lehet a hosszabbító a gond? Ha kiiktatod ?
  • Rainbow15
    #6918
    most össze vissza dugdostam az usb portokba, és most éppen jó... nem értem. De így is elszáll a középállás játék közben 3percenként.
  • pointer4
    #6917
    Én néztem a G25öt a Device managerben (win7), sárga volt amikor installtam fel és kereste a logi programja, nem találta. Majd nyomtam rá egy disablet, mejd enablet, eltűnt a sárga jel, és már ment is. Try it...
  • Rainbow15
    #6916
    Sziasztok!
    A win 7 nem ismeri fel a momo-t. Azt írja, hogy unknown device. Vistas driver fennt van.
    Xp-nél is ez volt, aztán rákötöttem egy usb hosszabbítóra, és úgy jó volt. De itt ez sem működik. Mit lehet tenni?
  • peti831214
    #6915
    Senki! De majd megoldom valahogy!
  • bertino
    #6914
    valami ismerős a környéken, aki megnézheti ?
  • peti831214
    #6913
    Talán mert nem a szomszédban van!
  • Me0w
    #6912
    Felulsz vonatra, elmesz, megnezed, ha tetszik elhozod. Minek ezen problemazni?
  • peti831214
    #6911
    Na pont az a baj,h arra nincs lehetőségem! Én Vas-megyében lakom a G25 meg Tolna-megyében van! Csak akkor tudom megnézni, ha már nálam van! De a postai utánvétel miatt, csak akkor tudom felbontani és kipróbálni, ha már kifizettem!:) 22-es csapdája!
  • bertino
    #6910
    most vagy keresel, vagy nem keresel kormányt, de én netes eladásokban sosem bíztam, bár volt pár sikeres tranzakció azért, de voltak érdekes dolgok is...
    Ha lehet, mindenképp nézd meg élőben is a kormányt!
  • peti831214
    #6909
    Na találtam most egy G25-öt 35 ezerért! 10 hónapos és még 14 hónap garancia van rajta! Képek alapján semmi baja, és az elmondás szerint minden funkciója működik! Teljesen újszerű az állapota és azért agdák el, mert nincs használva, csak nagyon ritkán! Enyi pénzést nagyon megérné, de nem tudom,h látatlanba érdemes e vele foglalkoznom! Zsákbamacskát meg nem akarok!
  • bertino
    #6908
    ok.
  • peti831214
    #6907
    Köszi! A cenzrázásért meg gratulálok az illetékeseknek!:) Bár nem hiszem,h olyan csúnyát mondtam volna a metalicára! Csak meglátásom szerint b.n.kó és kész!:)
  • pointer4
    #6906
    Igen működik DFGT PC alatt, még ha a logi oldala nem is tud róla. 5.04-es logi driver már támogatja az összes gombot rajta. Tuttti!!!!!
  • bertino
    #6904
    bármikor
  • peti831214
    #6903
    Kösz a cinizmust metalica!
  • [HUN]FaTaL
    #6902
    Nem támogat csak PS3at.
  • bertino
    #6901
    tudod mit ?
    nem támogatja...
  • peti831214
    #6900
    Most olvastam a Logitech oldalán,h csak a PS3-at támogatja! Most, akkor tényleg jó a PC-re is? Nem ám megveszem, aztán fele gomb nem használható!:)
  • peti831214
    #6899
    Esetleg nyomhatnátok ide nekem pár linket,h hol érdemes megvenni ezt a DFGT-t, mert nagyon jól néz ki, és elgondolkodtat,h inkább ilyet vegyek!
  • [HUN]FaTaL
    #6898
    Én is azt vettem volna de csak az Exre futotta, mindegy végülis, evvel is megvagyok elégedve :)
  • milk4
    #6897
    Én nyáron elején küldöm el a "meghibásodott" DFP-m USB csatiját a Logitech EU-nak,hogy küldjenek egy DFGT-t:D
  • cselt
    #6896
    Akkor szerintem ott nincsenek teljesen jól informálva, mivel már a PC-vel is 100%-ban kompatibilis. Eleinte a tekerőgombot és a középső nagy gt gombot nem lehetett használni, de most a legújabb driverrel már azt is be lehet kalibrálni. Én ha most kormányt vennék, tuti hogy a DFGT lenne a kiváláasztott :)
  • peti831214
    #6895
    De most olvastam,h a DFGT inkább a PS+-ra lett készítve! Bár felismeri a PC is, de nem 100%, ban kompatibilis!
  • [HUN]FaTaL
    #6894
    Többet tud az exnél: 900at fordul és van szekvenciális botváltó.

    Kevesebbet a G25nél: Nincs kuplung és nincs H váltó.
  • peti831214
    #6893
    Előszőr MOMO volt, aztán a pedál meghibásodása miatt vettem az EX-et, amivel nagyon meg voltam (vagyok) elégedve! Szóval, ha le cserélem, akkor természetesen minőségibb és jobb cuccot akarok az EX-nél!
    Ez a DFGT mivel tud többet, mint az EX és menyivel tud kevesebbet, mint a G25???
  • [HUN]FaTaL
    #6892
    Vegyél egy DFGT-t (~30k) vagy egy Force Exet (~14k). Pixmanian ne vásárolj, hacsak nem akarsz gariztatáskor Franciao.-ba küldözgetni cuccot.
  • cselt
    #6891
    Jaja lehet, bocsesz, csak azt tudom, hogy van egy hasonló nevü ami annyira nem jó minőség.