15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Tzl
    #6971
    Sziasztok!

    Had fordítsam meg a fórum logikáját. Én ugyanis nem rég vettem egy G25-ös kormányt, de már lassan 10 éve nem játszottam, így fogalmam sincsen mik a jó szimulátorok mostanában. Próbáltam néhány újabb NFS borzalmat, meg a testdrive-ot, de egyik sem nagy szám.
    Ami még tetszik az a BMW M3 challenge, csak az hosszútávon elég unalmas.
    Szóval ajáljatok légyszi valami jó fajta on-road autószimulátort, ami legalább 1-2 éves, hogy biztosan elfusson a gépemen.

    Köszi szépen.
    Addig is marad a jó öreg Viper Racing. :o)

    Tzl
  • Rainbow15
    #6970
    nem segített :(
  • Me0w
    #6969
    Oriasi hibat kovettel el....
  • Debilon
    #6968
    drivert feltetted? win játékvezérlőknél bekalibráltad (ha kell?), ff EX -et is kaptál volna ennyiért :)
  • mnorbert0308
    #6967
    sziasztok, most vettem egy manta mm625 tipusu kormányt, de azt istenért se tudom beállitani, aki tud nekem ez ügyben segiteni az légyszives vegyen fel msnre.
    MSN: [email protected] Előre is köszönöm a segitségeteket!
  • tuzfal3
    #6966
    csak hétvégente használtam igazán, de ezt már régebb óta csinálja most egyre jobban és próbáltam valamit
  • kiki888
    #6965
    szvsz ez a kormány nem is nagyon bírná tovább, pláne ha azért rendesen használtad is a 2 év alatt
  • [HUN]FaTaL
    #6964
    Tisztítsd meg a potit.
  • tuzfal3
    #6963
    Hello!
    tudnátok segiteni nekem? logitech formula vibration feedback racing wheel-em van 2 éves és állandoan húz oldalra és rezeg meg ugy csinál mintha öszevissza rángatnám a kormányt, nem tudjátok mi lehet a hiba és hogy tudnám megszüntetni?
    itt egy kép rolla:
  • GPx8
    #6962
    Köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #6961
    Force Ex, DFGT
  • kiki888
    #6960
    igen, Logi driver 5.04
  • Norbi1990
    #6959
    Persze.
    A legújabb Logitech driver már tudja a DFGT-t úgy hallottam.
  • GPx8
    #6958
    Van hozzá rendes pc driver?
  • pointer4
    #6957
    Logitech G25.
  • kiki888
    #6956
    ahogy mondod
  • GPx8
    #6955
    Sziasztok!
    Melyik a legjobb ár/érték arányű FFB-s kormány?
    A Logitech Driving Force™ GT?
  • cselt
    #6954
    túl szép lett volna :D
  • [HUN]FaTaL
    #6953
    Dehogynem.
  • bardocz
    #6952
    Nem csak garanciással működik ez?
  • cselt
    #6951
    Vajon a logitech lehet annyira jófej, hogy a mostanra már kicsit öregecske és rosszalkodó DFP-m helyett küldenek egy DFGT-t. Valahol olvastam a fórumban, hogy valaki azt akarja csinálni, hogy elküldi nekik a DFP USB-jét és küldenek neki egy DFGT-t. Van erre valami esély? Vagy csak a mesékben létezik? Sajnos már nem olyan a kormányom mint új korában, egyre többször nem működik megfelelően.
  • CamelX
    #6950
    Nekem meg kezd a Formula Force EX kormányom pedáljának érzékelője egyre inkább érdekessé válni. XP-s kalibrációban is erős spontán + gyors kilengések jönnek elő, némelyik játékban amiben meg az irányításbeállítás nem veszi figyelembe még az elején a deadzone-t, kész művészet beállítani.
    Valami 5let? Újat nem veszek semmiképp, még tartom magam ehhez :)
  • Radian
    #6949
    köszi,értem
  • [HUN]FaTaL
    #6948
    10k alatt csak a vibration feedback van, ami normális, viszont nem asztalra fogatós és nincsen benne erővisszacsatolás/műterelés (Force Feedback), el lehet vele lenni de nem az igazi. Szerintem szánj rá 14-15 ezret és vegyél egy formula force exet.
  • Radian
    #6947
    Sziasztok. Elhatároztam magam hogy veszek egy kormányt végre. A lényeg hogy nem szánok rá túl sokat azaz elég keveset.10000 ft fölé nem nagyon szeretnék menni mert ha netről kell megrendelnem akkor az még plusz. Tehát 10000 alatt létezik manapság vmi elfogadható cucc kezdőknek? Eddig csak billentyűzettel játszottam szimulátorokkal tehát nekem bármilyen kormány óriási előre lépést és élményt jelentene. A kérdés már csak az hogy akkor milyen legyen. Van jó pár olcsó logitech is csak nem tudom hogy ezeket megéri megvenni mert már jó régiek. És azt sem tudom hogy miben van benne az erővisszacsatolás,mert látok jobbra balra minden vibration feedback és hasonló elnevezéseket csak nem tudom hogy ez épp mit takar.Összegezve:ennyi pénzből szerintetek milyet tudnék/kellene venni.? (válaszotokat előre is köszönöm. tudom hogy a fórumokon nem szokták szeretni az ilyen vásárlós kérdéseket,főleg ha ennyire kicsi a költségvetése az illetőnek)
  • pointer4
    #6946

    F1 matyik előnyben. (majd 1x talán:)
  • Rainbow15
    #6945
    értem, köszi, megpróbálom.
  • Toby0501
    #6944
    Nekem a gyári driverrel csinálta ezt, amióta felraktam a legújabbat, nincs vele ilyen gond.
  • tomi555
    #6943
    Ez csak annyi, hogy a G25 vagy masik pedált rá tudsz dugni és nem kell hozzá a kormány hogy működjön(pl momo kormány + g25 pedálsor) Ha érdekel ilyen írj PM-t, én is tudok ilyet csinálni(XP-hez biztos más oprendszeren még nem próbáltam de Vistan hamarosan letesztelem szerintem)
  • Rainbow15
    #6942
    momo-nál elég idegesítő, hogy egy erősebb korrigálásnál elmegy a középállás... verseny közben sikerült ezt megjátszani... kaptam 5mp-t, de sikerült mindegyik irányba elforditani ütközésig. Nincs rá valami gyógyszer?
  • Rainbow15
    #6941
    nem az, hogy a g25 valamijével a DFP-re 3 pedált lehet tenni?
  • kaposi1
    #6940
    Milyen pluszt ad ez a pedáloknak?
    Elolvastam,de nem igazán értem mire jó ez.
    Pontosabb lesz a fék,gáz adagolás?
    Egyébként nekem DFP-m van ,de amint olvasom ahhoz is kompatibilis lenne.
  • VO101 tvr
    #6939
    Ezzel kapcsolatban van már valakinek tapasztalata?
    Logitech® G25 Logitech® Driving Force™ Pro or generic pedals controller
  • Rainbow15
    #6938
    jah :D
  • cselt
    #6937
    vegyél csúszásgátlós zoknit :D
  • Rainbow15
    #6936
    amúgy tetszik a momo, csak csúszkál a lábam a pedálon :S :-)
  • Hoffi
    #6935
    lehet hogy fordítni kell a rugón de valamiért nem nagyon akarom szétszedni már az első 2 hét után:D
    lényeg hogy ettől nem romlik el:D
  • pointer4
    #6934
    Én mit szo*tam vele mire sikerült megcsinálni, hogy 10m távolságban működjön 7 USB port, aminek ráadásul nagy az "áramfelvétele" és még a gép is bebootol úgy hogy ne kelljen lehúzni az elosztót(kat) :D
  • Rainbow15
    #6933
    Már sikerült "megcsinálni". Egy USB HUB =elosztó megoldotta.
  • bardocz
    #6932
    Esetleg ha szétkapod a kormányt eléggé,akkor a hátuljára rá tudsz faragni valami fület,amivel kényelmesebb lesz.