15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • bardocz
    #7011
    LCD,fékerő(ez két gomb),pitlimiter,és máris megvan a 4 gomb.
  • pointer4
    #7010
    Fordulatszámot nem a jobb lábaddal állítasz ? :D
    Olyannal meg nem játszok ahol a nap süti a gumi futófelületét :D (szárnyállás, fékerő pfff, meg majd még én állítom az anyag-antianyag keveréket is mi)
    Az egyikre teszem a ventrilo gombját, de még mindig szabad 2 gomb :D
  • symbol
    #7009
    mért, akkor mire lövöd be őket?
    meg majd ha komolyodik kicsit az iRacing, menő lesz a fordulatszámon állítani mint a valóságban, boxkiállásnál is fontos hogy ne a billentyűzeten keresgéljen az ember, fékerőről meg szárnyállásokról ne is beszéljük. :)
    Inkább legyen sok gomb szépen elhelyezve mint majdnem semmi. az a 2 a g25-ön meg nekem már most kevés lenne.
  • GPx8
    #7008
    Nekem a Momo pedállal sem volt bajom, igaz, nem használtam mindennap.
  • pointer4
    #7007
    Gondolom azért a belsejében a MOMO bugot javították, csak kívülről ugyanaz.
    Viszont a sok gomb..... a G25 két gombját se tudom mire bebindelni.
  • GPx8
    #7006
    Nos nekem volt Momo-m és most DFGT -m van. A két pedál tök ugyanaz! A momo kormánya jobb, mert vastagabb és jobb a váltója is. Viszont a DFGT kormányzása pontosabb és a sok gomb miatt kényelmes.
  • symbol
    #7005
    most hogy látom fenn a kormányokat de jó is lenne egy régi piros MOMO kormány dizájn DFGT-s tekerőkkel, meg még pár gombbal, fém pillangóval... áááááh....
    Kár volt az előző "tervezőt kirúgni"....

    Rem a G27 nagy kamu és valami igenfasza cuccon dolgozik a logitech.. :D
  • kiki888
    #7004
    persze, a MOMO sztem is sokkal szebb mint vetélytársai, de szvsz a design eltörpül a "tudás" mellett, tehát ha választhatnék pl a MOMO és a DFGT közül, nem kérdés, h lecsapnék a DFGT-re, holott sztem ocsmány :))
  • Toby0501
    #7003
    Másfél éves a MOMO-m, fél év kemény használat után jelentkezett a pedál hibája, amit 10 perc alatt orvosolni lehet. Azóta nem volt semmi baja.. mellesleg szerintem lényegesen jobban néz ki, mint a Force EX vagy DFP/DFGT, illetve a fogása is jobb. (persze az ízlés szubjektív dolog) Össze van ez rakva, csak a pedált rontották el egy kissé..
  • [HUN]FaTaL
    #7002
    Jah mert a MOMO pedálja mivel jobb mint a Force Exé? Attól hogy beszarik fél év alatt?:D
  • pointer4
    #7001




    MMG csapat aranyos játékszere :D
  • Rainbow15
    #7000
    ez jó :D
    "Akkor már tekergetek 1 potmétert kombináltfogóval."
  • pointer4
    #6999
    Hát azért a ForceEX.... 3 percig bírtam használni, nyekereg, ropog, valami kínai tömegterméket megszégyenítő minőségű váltógomb a kormány mögött elrejtve, hogy senki se lássa meg a boltba (DFP dettó).
    Pedálról ne is beszéljünk.
    Akkor már tekergetek 1 potmétert kombináltfogóval.

    Momo nekem annyira bejött (fogása, ereje) hogy el is voltam keseredve az elején hogy g25re cseréltem.
  • [HUN]FaTaL
    #6998
    Két ismerősömnek is van momoja, játszottam vele, nekem nem jött be. Szerintem nem ér annyit mint amennyibe kerül.
  • solo
    #6997
    Hazucctok mind!: D
    A momo igenis még ma is nagyon jó kormány.Rohadt erős ffb vel...Én nagyon szerettem, de fogyóezköz a kormány:/ Szóval túladtam rajta mÍg lehetett.
  • [HUN]FaTaL
    #6996
    Nem tom én se, gomb sincs rajta. Szerintem a momonál még a force exem is jobb.
  • symbol
    #6995
    MOMO-t használtan se szerintem... :)
    Akkor már GFP használtan, vagy a GT. Nem értem mit vannak ráizgulva egyesek a MOMOra még mindig "elavult" egy konstrukció már...
  • pointer4
    #6994
    Na igen csak MOMO-t, alig használtat, vagy Force-ot, 10-15k között lehet szerezni. Boltba, meg egy áron vannak.
  • pointer4
    #6993
    Előszőr azt hittem photoshop-os ötlet, gondoltam is mekkora marhaság.


    Ez után a kép után kezdtem csak rádöbbenni az igazságra.


    A szétbuherált G15 bill kijelzője már nem is lepett meg :D

  • GPx8
    #6992
    Mit akartál tul.képen írni???
  • kiki888
    #6991
    a MOMO-t verd ki a fejedből, és Driving Force GT, ha van rá pénz
    ha nincs, akk momo
  • pointer4
    #6990
    A kormány fogása remek, az ffb-je nagyon jó. A gombok is elegendőek, illetve a pillangóváltó nagyon szép kidolgozás, nem olyen gagyi mint pl a DFP/GT-sorozaton. Viszont nem forgatható csak 270°-ban (vagy-e körül), és a pedálja élettartama nem igazán kecsegtető, a középreállásával is lehetnek 1 év után gondok.
    Momo javítás
  • Norbeex
    #6989
    Sziasztok!
    kormanyt szeretnek vasarolni, es a momo-n gondolkodom.milyen tapasztalataitok vannak a kormannyal?
  • solo
    #6988
    Há mádörfákör: D
    POi nak vagy akárkinekszted kevesebből áll feltolni magát lodzsitekpontkom oldalra, mint neked? xD


    Szerk: Nah, most nézem már poi linkelte is:D
  • Tzl
    #6987
    Köszi szépen, megnézem ezeket.
  • GPx8
    #6986
    Köszi!
    A tekerentyű izgat, de tényleg! :)
  • pointer4
    #6985
    Luuuustaaaa :D Profiler
  • cselt
    #6984
    Remélem, hogy énis meg leszek vele elégedve, kedden szerzek be egy ilyen kis tekerentyűt :)
  • Gaben17
    #6983
    valaki belinkelné nekem a legújabb profilert g25höz?:) thx
  • Debilon
    #6982
    igen, tökéletesen :)
  • solo
    #6981
    Tekerentyű is?:D
  • Debilon
    #6980
    teljesen megvagyok :)
    5.04 driver és minden gomb működik
  • GPx8
    #6979
    Kösz a válaszokat!
    +1 kérdés:
    Akinek van Driving Force™ GT kormánya, az meg van vele elégedve???
  • Solt
    #6978
    Viszketek ezektől a magyarba beleszőtt angol szavaktól, kifejezésektől... automatikusan átugorja a szemem... ezt tudom mentségemre hozni... :D
  • pointer4
    #6977
    ON-ROAD vót a kérdés kollega :P
    Habár a szarvas és menyét által lakott földutak is utak, attól még az OFF szerintem :D
    Legalábbis normális ember nem megy oda :D
  • Solt
    #6976
    + RBR ;)
  • [HUN]FaTaL
    #6975
    ipon, aqua
  • bardocz
    #6974
    Itt nézelődj szerintem.Biztos találsz egy boltot ahol árulnak.
  • GPx8
    #6973
    Sziasztok!
    Tudja vki, hogy hol lehet Bp.-n Driving Force™ GT kormányt kapni?
  • pointer4
    #6972
    | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GT Legends | GTR-Evolution | :)