15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #7131
    Nem a pedál elmozdulással állítod a fékerőt, hanem a pedálra gyakorolt erővel. Mint az igazi verdában :D
  • milk4
    #7130
    A load cell mod az mire jó?Erősebb,pontosabb lesz a fék?
  • ripso7
    #7129
    énnekem most jön meg pénteken a számtech boltba a logitech dfgt már alig várom
    egyépként tapasztalataid vannak róla???
  • [HUN]FaTaL
    #7128
    Miért nem veszel egy DFGT-t? Árban kb, mint a Momo és szerintem jobb.
  • pointer4
    #7127
    Másik G25 load cell mod.
  • akos512
    #7126
    Helló!Segítségeteket kérném.Szeretnék venni egy Logitech Formula Force EX -et.Mi a a véleményetek róla.
    Ja és még azt is légyszi mondjátok el hogy nagyon hangos e egy ilyen?
  • solo
    #7125
    Én most még g25 ön gondolkodom még.
  • AlieN911
    #7124
    Én is ott vettem a hajdani MOMO- mat :) Normális tagok vannak ott... 2öt is hoztam tölük... 1 +1 gari xD
  • ripso7
    #7123
    köszi
  • [HUN]FaTaL
    #7122
    ŐŐŐ, bolt?:D
  • solo
    #7121
    www.lord.hu pécé bót: D
  • solo
    #7120
    De várjál, még Írt is, hogy akkor 1000 % ra kell, mert akkor nem adom, mert van aki akar adni dellát, meg valami egeret..-.-" Mondom jah, 1001%, hogy kell.
    Mondja ok, de akkor a jvőhéten az az a mostanin, vagy max jövőhét utánn..Az az a jövőhéten..Erre ma Írok, mert della megvolt rá..És ez fogad-.-"
  • ripso7
    #7119
    bocsi de mi az a lord?
  • solo
    #7118
    Most meg Írtam egy tagnak, 20 ért akarja adni a momo-t xD
    Mondom, elvagy tájolva gyerek, 23 ért zsÍr újat kapok a lord ba xD
    Garival minden f@szommal.
    Most beadtam neki egy szöveget, hátha enged belőle:]
  • bardocz
    #7117
    Van ennek másik oldala is,én amikor a vázamat adtam el,írt 5 ember mail-t,és utána egy sem válaszolt semmire,pedig addig tartottam volna a sorrendet,de utána úgy döntöttem,hogy aki leghamarabb elviszi,azé lesz.Lehet ő is ilyenekkel szopott,akik annyit nem képesek írni,hogy bocsi,mégse kell,és inkább eladta annak,akinek leghamarabb tudta.
  • [HUN]FaTaL
    #7116
    Igazán korrekt üzleti hozzáállás, gratulálok az ilyennek. Remélem rárohad a többi cucca, amit hírdet (vagy a későbbiekben fog). Kedvencem az, amikor valakivel privizek, hogy megvenném a cuccot, majd 3 hétre (vagy akár örökre) eltűnik a PHról.
  • solo
    #7115
    Ennyit erről:C Mai emberek:C
  • pointer4
    #7114
    Na újra megy az RSC fórum!
    Élnek a linkek, a G25 modifikációkkal, pl a váltó keményítés, stb...
  • Rainbow15
    #7113
    nem rossz.
    amúgy a legtöbb ami fent van neten, szerencsére alig használt :)
    amikor én is megvettem az ff-gp-t, 4 óra után be is csomagoltam, valahogy nem jött be. nfs-ekkel próbálkoztam, szimulátorral meg nem tudtam. aztán talán 1 év múlva valahogy elővettem, és szimeztem vele, onnantól már tetszett. :)
  • solo
    #7112
    Nah, úgynézki akk végleges, újból momot veszek, majdnem új..ill 1 éves 3 üzemórával.:] 14 ért: P
  • pointer4
    #7111
    Nehogy arra gondolj, hogy mindenki azért ír negatívumot arról a kormányról mert rosszindulatú. Az a kormány tényleg, ránézésre elárulja magát hogy nagyon gagyi, és nem fog örömet okozni, inkább csak elveszi a kedvedet a vezetéstől.
    Vegyél inkább egy Logitech Formula Force EX-et, ha nem jön be az autóvezetés, nem dobtál ki sok pénzt, ha tetszik, akkor nagyon szeretnivaló kormány lesz amíg, rá nem áldozol többet.
  • bardocz
    #7110
    Valahogy úgy:D
  • [HUN]FaTaL
    #7109
    Úgy érted: veszélyesen szarnak?:D
  • bardocz
    #7108
    Veszélyesnek tűnik:D
  • [HUN]FaTaL
    #7107
    Ilyen szart nehogy vegyél. :D Logitech formula force exet inkább
  • milk4
    #7106
    Ilyet nehogy vegyél!Inkább egy Logitech Formula Ex-et!
  • terencehIII
    #7105
    sziasztok

    szeretnék venni egy kormányt mivel nagyban forma-1 re használnám ezért erre gondoltam --->Apollo F1 ENZO http://www.olcsobbat.hu/szamitastechnika/jatekvezerlok/apollo_f1_enzo/

    valaki esetleg használt már ilyet vagy milyet ajánlotok ???
  • cselt
    #7104
    Én pl nem használom, szerintem csak akkor érdemes, ha az egyes gombokat hozzá akarod rendelni egy-egy billentyűhöz. Vagy esetleg ha minden játéknál más beállításokat szeretnél használni. De különben szerintem nem érdemes használni.
  • csbazs
    #7103
    sziasztok! én most vettem egy logitech ex-et, és igenjó, kevés időm van játszani, szóval ez az ideális!

    és csk egy kérdés: profilert érdemes használni? én csak belőttem a játék beállításait és kész (toca3-at tolom, mert gyenge a gépem)
    köszi, ha kapok választ!
    B
  • solo
    #7102
    Most Írtam egy tagnap ph-n, hogy megveszem a mom ját 14 ért: O
    alig 1 éves és 3 órát volt használva:oo Fincsi^^


    Szóval, én kihagyom most:/
  • Minstrel
    #7101
    Helo.. eladnám vagy elcserélném valamire kicsit defektes Logitech MOMO Racing-emet :)
    Annyi baja van, hogy a pedálja begörcsölt, mint sok társának, viszont tettem bele HALL szenzort, ezzel most a gázpedál tökéletes, a fék viszont kicsit gyorsan kitér, kb. fele utat teszi meg, már nem volt kedvem se időm szórakozni a jobb beállítással. Szóval a kormány teljesen hibátlan, FFB is működik rendesen.
    Tehát csak olyannak ajánlom aki kicsit ért hozzá, mert kell még vele szöszölni, hogy jó legyen, esetleg szerezni kell hozzá egy jó pedált, ha valakit érdekel írjon privit és megbeszéljük.
  • pointer4
    #7100
    Jó hogy nem a vonalkódot írod be a dobozrol vazze.
    Előszőr azt hittem FFB kormányt építesz, és a chipsethez keresel drivert....
    Manta Compressor Supreme Force Feedback, így hívják a kormányodat.
    Driver
  • [HUN]FaTaL
    #7099
    Az micsoda?:D
  • milk4
    #7098
    A micsodához?
  • FZoleee
    #7097
    Valaki nem tud Force Feedback HY-823-hoz drivert? Nem találok sehol :\
  • ripso7
    #7096
    köszi
  • ripso7
    #7095
    köszi
  • milk4
    #7094
    Balra tudsz 1 és félszer fordítani,és jobbra is 1 és félszer.
  • ripso7
    #7093
    sziasztok a 900*-ban elforgatható kormány az mit jelent????
    azt hogy mind két oldalra 2,5fordulatot csinál????
    vagy csak oldalanként 1 1/2 fordulatot
    válaszotok előre is köszi
  • [HUN]FaTaL
    #7092
    Használtan nézelődj a hardveraprón. Újat már biztosan nem lehet venni.