15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • solo
    #7171
    Nana, azért 95 ről indult:D Most tartunk 62 nél xD
  • [HUN]FaTaL
    #7170
    3 éve nem ment le az ára, szerintem nem is fog.
  • solo
    #7169
    Rájöttem, hogy használt g25 öt nem veszek..Majd ha lemegy az ára:]
  • ripso7
    #7168
    na végre rájöötél mikell neked:D:D
  • solo
    #7167
    Snecyek, meggyőztetek:|
    Ha mutter hazajön, megkérem pótolja ki 6 ronggyal a mostani 22 met, és veszek egy dfgt-t :]
  • bardocz
    #7166
    Van pálya,ahol kell fékerőt,mert egyik kanyarnál ugyan azzal az elosztással csúszik az első gumi,a másikban meg megfogja a hátsót,és forogsz.Versenyen nem szoktam állítgatni,de időmérőt volt már,hogy így mentem.
  • Debilon
    #7165
    fékerőt sokszor jó, egy adott kanyar előtt, vagyha kopik a gumi, fogy az üzemanyag.. de énsem szoktam szórakozni vele
  • milk4
    #7164
    Ezt nemértettem sosem,minek kell menet közben a fékerőt és a diffit állítgatni?
  • ripso7
    #7163
    hát remélem:)
  • Tomsteel
    #7162
    Remélem te is legalább annyira meg leszel elégedve vele, mint én !
  • ripso7
    #7161
    mégegyszer köszi az infót
    további jó játékot:):):):)
  • Tomsteel
    #7160
    Minden gomb működik, van ez a tekerő, ezt úgy oldja meg a Profiler, hogy a jobb oldalra tekerést egy gombnak érzékeli, a bal oldalra tekerést pedig egy másik gombnak. Tehát minden egyes kis "akadás" a tekerőn egy külön gombnyomásnak számít. Ezzel a Keystroke nevezetű "hozzárendelek egy billentyűt a kormány egyik gombjához" dologgal pedig nagyon jól meg lehet oldani, én például LFS-ben a tekerőre állítottam a bal-jobb nyilakat, szemben vele a + és - pedig a fel-le nyilak, így fékerőt, diffit faszául tudok állítani vezetés közben.

    Profilerben a váltókart, illetve a playstation-ös Select - Start gombokat nem lehet állítani, jtékban természetesen tökéletesen működnek ezek is.
  • ripso7
    #7159
    kössz az infot
    csak még egy kérdés
    minden gomb működik rendesen???
    tehát mindeggyikre betudsz álítani valamit?????
  • pointer4
    #7158
    Mire a 18 gombot bekötöttem, azt hittem 2010 lesz.
  • pointer4
    #7157



    Kinek kell a régi ? ( Csak barkácsolni képes embereknek :D )
  • solo
    #7156
    Én is több mint 2 évig nyúztam a momo-t..Kicsit kezdett defektes lenni, azt még eladtam mÍg tudtam..
    Am kormánynak semmi baja nem volt.ill..idióta haver átjött, leült géphez, és letérdelte az alsó könyököt...meg a opedál kezdett kicsit defektes lenni, de nemvolt vészes.
  • cselt
    #7155
    Nekem van eg yDFGT-m, de sajnos el kellett küldenem gariztatni, ami miatt vissza kellett váltanom a DFP-re. Hát mit ne mondjak hihetetlenül furcsa volt. Olyan kis játékkormánynak tűnt a GT mellett :D De ettől függetlenül a DFP is nagyon jó kormány, nyúztam is keményen másfél évig.
  • solo
    #7154
    Nabazz, lehet rávesztek mégis egy dfgt re.]
    MIndig is dfp-t akartam, csak mikor akartam akk már nemgyártották.Így lett momo:]
  • Tomsteel
    #7153
    Live For Speed-el használom 99%-ban, nagyon meg vagyok elégedve vele.
    PC-n használom, legújabb drivert(5.04) töltöttem le hozzá a logitech oldaláról, és tökéletesen felismerte (nem DFP-nem, mint a korábbi driverek).

    Fékpedál rugója nagyon jó, fokozatosan felkeményedik, egész jó ellenerőt fejt ki, gázpedál elég légies, könnyen mozog, szokás kérdése.

    LFS-el tökéletes a visszahatás (eddig csak ezzel próbáltam), brutálisan erős, magas FFB értéken kőkeményen izomból kell tartani/tekerni kanyarokban, minden kis bukkanót, rázókővet tökéletesen éreztet.

    Én csak ismételni tudom magam, erőteljesen best-buy-nak tűnik !
  • ripso7
    #7152
    nekem is a héten jön majd meg vagy a köv héten már alig várom
    eddigi tapasztalatok??
    milyenjátékkal szoktál nyomulni vele???
    mivel használod pc?? ha igen milyen driverrel???
    légyszi válaszolj
    köszi csá
  • Tomsteel
    #7151
    Megjött a DFGT-m, abszolut bestbuy !
  • bertino
    #7150
    plusz té
  • bertino
    #7149
    fogod, hozzájuk vágsz egy e-mailt és majd elmondják mi a eendő.
  • milk4
    #7148
    De utána nem kell küldeni egy videót a bajrol?Mert régen mintha ezt olvastam volna,és én nekem sajnos nincs se kamerám se webkamerám amit használhatnék.
  • bertino
    #7147
    minek hívnád fel őket, ha plusz költség nélkül részletesen leírhatod a kínod ?
  • milk4
    #7146
    Ha elromlott a kormányom,és csak az EU-s Logitech-nél van garanciám akkor mit csináljak?Hívjam fel őket vagy elég egy email?
  • solo
    #7145
  • AlieN911
    #7144
    De nem csinálná azt, mint élőbe igaz? Satunál ABS stb.. xD
  • solo
    #7143
    A load cell arra jó, hogy éreztesse azt amit a kocsiban érzel, mikor satuuzol, vagy csak erősen nyomod a féket.


    Szóval, hogy azért érezzed, hogy menynire léptél ráa fékre.
  • AlieN911
    #7142
    Miért jó ez a load cell mod? Csak elmegy a gari. Ha meg nincs, akkor lehet hogy megéri.
    Nekem 1,5év után kaptam egy másikat, és most kb. fél éves, újabb 2 év garit kaptam rá, így megint van még 1,5 évem. :)

    Kipróbálnál ettől függetlenül, és ha jó, akkor megcsinálnám. (Persze csakis gari lejárta után..Jobb a békesség...)
  • solo
    #7141
    xD
  • pointer4
    #7140
    Én dolgozva se tok ECCI-t venni
  • [HUN]FaTaL
    #7139
    G25 jó de az nem az én pénztárcámnak való. :D
  • solo
    #7138
    Majd ha dolgozok, és lesz pénzem: D
  • milk4
    #7137
    Utána meg jön a FREX vagy az ECCI?
  • solo
    #7136
    -,-"
    Nem, csak volt momo-m, most már "szintet" akarok lépni.
    És abba már beletartozni egy g25.
  • pointer4
    #7135
    Valld be, hogy selejtes vagy :P Manta való neked :P
  • solo
    #7134
    MOst azon vagoyk, hogy g25 ös kéne:]



    7133, kurvajódolog:]
    Már csak azért is, mert nekem rohadtul kötöttek az inaim, és nemtudom anynira kifordÍtani a lábam: D
  • pointer4
    #7133
    Ez ma ilyen pedálos nap.
    G25-höz Heel & Toe "upgrade".
    Persze csak mint ötletet vetettem fel :D
  • [HUN]FaTaL
    #7132
    Nincsenek, Force Exem van.