15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #8094
    Ki mondta, hogy annak kötelező vezetnie ? Menjen passziánszoni.
    Ha nekem nem telik számítógépre, akkor nem számítógépezek nem ?
  • [HUN]FaTaL
    #8093
    Miért szerinted, akinek nincs G25je mert felesleges / nem telik rá az mivel vezesse? Automata váltóval?
  • pointer4
    #8092
    Szóval téged az sem érdekelne, ha valaki veled versenyzik és cheatel pl ? Vagy neki a segítségek be vannak kapcsolva, de neked nem ? :D
    Persze tudom, hüje kérdés, de örülnék már olyan szerver opciónak, hogy csak akkor mehet be valaki, ha használ kuplungot, meg H váltót. Ez ugyan olyan segítség mint a kipörgés-blokkolás gátló, stb.
    Persze tudom, a kuplungot még mindig rakhatná gombra, de az annyira marhaság, hogy csak nem csinálná senki :D
  • Norbi1990
    #8091
    Én akarnák úgy menni, de nincs pénzem G25-re :(
    Meg egyelőre vmi új PCt kéne szerválnom :D
  • bosco05 #8090
    Na, ezt nem értettem soha. Mit érdekel téged, hogy más mit csinál? Játsz úgy, ahogy neked tetszik és foglalkozz saját magaddal. Ilyenekre pazorolsz energiát, hogy azon idegesíted magad más, hogy játszik :)
  • pointer4
    #8089
    Biztos más az agyműködésünk :D Engem még az se érdekelne, ha botkormányt csavargatna aa sofőr :) Egyszerűen oda nem figyelek :)
    Cserébe az már jobban idegesít, ha valaki egy 70'-80' évek beli GT autót pillangóváltóval vezet, a kuplung használatról nem is szólok :D
  • neilszab
    #8088
    ízlések és pofonok...

    de attól még hogy neked vmi nem probléma (eznem személyesen neked célzom), még nem jelenti az, hogy másnak nem lehet az...
  • arty
    #8087
    én eleve utálom, ha a játékban is látom a kormányt! még jo h kikapcsolhato az rfactor és klonjainak játékaiban és lfsben is
  • pointer4
    #8086
    Akkor jól gondoltam, bátran használd ezeket: TotalGameControl meg a JoyToKey
  • neilszab
    #8085
    például az összes... mind csak 270 fokot tud

    engem nagyon zavar, ha nincs szinkronba a kezem a képpel, ha pedig kikapcsolom az animácót, akkor olyan lesz, mint ha egy tankot vezetnék, muszáj vmi éltet tenni abba a cockpit-be...

    A behemót monitor vásárlására meg most nincs kapacitásom, hogy kitakarjam a kormánnyommal a képet, mert ahhoz már gép is kéne, hogy kihajtsa. Nem hiszem, hogy nekem kéne 100 ezret beruháznom most azért, mert a fejlesztők lusták leprogramozni egy pár órás munkát....
  • Campo
    #8084
    Nézetváltó gombon értem én a a köralakú gombot amelyik többfelé mozog. Kurzort mint ahogy én mozgatom az egeret.
  • pointer4
    #8083
    Mi a G25ön a nézetváltó gomb?
    Kurzort mint a DOS ablakban?
    Vagy az egér pointer-ére gondolsz? :D
    Mert ha jól emlékszem, lehet olyat a TotalGameControl progiban, meg a JoyToKey-ben, hogy mozgatja az egeret bármelyik joy gomb.
  • Campo
    #8082
    Üdv, az a kérdésem, hogy G25-ön a nézetváltó gombot be lehet-e úgy állítani, hogy az kurzort mozgassa?
  • Norbi1990
    #8081
    Ne offoljál. (nincs kedvem)
  • sKeezo
    #8080
    gyere tesztre :D
  • Norbi1990
    #8079
    Kapcsoljátok ki a virtuális kormányt. Ilyen egyszerű
  • pointer4
    #8078
    Na nehogymá 2009 ben a felhasználó ne tudjon venni 50"os kijelzőt :P

    Amúgy 32" szerintem elég, ~1,2 m-ről. :D

    Milyen 2009-es Simbim szimulátor progiról tudsz, ahol nem forog a kormány 900°-ot ?:D
  • neilszab
    #8077
    Hát azért 2009-ben illene megoldani a fejlesztőknek, hogy ne csak 90-et forogjon az a buzi virtuális kormány... Főleg a Simbin-re vagyok nagyon zabos miatta


    Nehogy má' a lustaságuk miatt kelljen vennem 50 colos kivetítőt, vazze :P
  • pointer4
    #8076
    Akkor végül is, nem a játékkal van a baj :D
  • mila69en
    #8075
    ahhoz kéne egy jó nagy monitor:D szaros 19"-om kevés egy ilyen megoldáshoz xD
  • pointer4
    #8074
    Helyezd el úgy a kormányt-ülésmagasságot-monitort, hogy kitakarja a monitor alját, vagyis a virtuális kormányt :D
  • mila69en
    #8073
    ez a halálom nekem is a TDU-ban:( nem is szeretem ez miatt a belső nézetet:C
  • cselt
    #8072
    Engem pl ez nagyon idegesít, hogy én tekerem mint a hülye a kormányt, de a játékban a krapek lustálkodik és csak 90-90 fokot tekeri. Ezért szeretem az rFactort, mert ott fokra pontosan beállíthatom úgy, ahogy a kormányom van.
  • neilszab
    #8071
    Így van, avlóban bármivel lehet játszani 900 fokon, ésazt is jól tudod, hogy az LFS az egyik legjobb "játék", ami a leginkább kihazsnálj a G25 képességeit.

    Ott van a fejlécben a "Kormány Kalauz" című írás linkje, abban részletesen megtalálod, hogyan kell beállítani a kormányod, hogy fasza legyen.

    A Shift-et meg felejsd el... :)
  • pointer4
    #8070
    Igazán ötletes íróasztalos vezetéshez :D
  • [HUN]FaTaL
    #8069
    Mindegyik támogatja, legfeljebb a játékban a csávó nem 900at fordít a kormányon hanem kevesebbet (animáció). Legalábbis én így tudom. TDUban se fordít a képen a sofőr csak 90 fokot, ettől, ha te még beállítod 900ra, akkor annyit kell tekerned a kormányon.
  • Jana32
    #8068
    Jah még annyi, hogy valami jó beállítást adnátok a G25-höz? Mert mivel gondolom nem annyi lesz, hogy megjön, rádugom az USB-re és már nyomom is... :D
  • Jana32
    #8067
    Császtok! Tegnap megrendeltem egy G25-t, és hát utána néztem én a gyártó honlapján, hogy mely játékok támogatják a 900 fokos kormányfordulatot, de megmondom őszintén kicsit kevésnek találtam. Tényleg csak annyi van? Nem tudjátok, hogy a Nfs Shift támogatja-e ezt a kormányt (tudom, hogy nem teljesen szimulátor játék)? Ahogy néztem az Lfs a legjobb játék ehhez a kormányhoz. Ez igaz? Melyik adja vissza a legélethűbb érzést? Mer gondolom nem a Shift, csak azért akarom azzal is kipróbálni, mer nekem az marhára tetszik valamiért!!! :P
  • sKeezo
    #8066
    kicsit gyengének érzem a dfp-met. vannak a játékvezérlő beállításon belül ezek az effektek, és azokat már nem bírja mindet végigcsinálni, akármennyire állítom a ffb-t. Lehet ezen javítani valahogy?
  • Norbi1990
    #8065
    GTR-es kézikönyvnek hála már tudom azt is amit nem tudtam eddig :D
    Gyorsan kiis nyomtatok 1 lapot amiket nem tudtam, hogy kéne állítani :D
  • neilszab
    #8064
    Csak linkelni tudni kéne...

    itt ni'
  • neilszab
    #8063
    Belekerült a helyi háziúrral (Pointer4) közös produkcióban készült kormányos cikkbe 3 nagyon komoly kézikönyv a setup készítésről és a beállítások műszaki/technikai hátteréről...

    Tippek, trükkök, turpisságok

  • pointer4
    #8062
    Kimostam :D És ki is szürküllt :D
  • Ombika
    #8061
    Kis furassal mi... :)
  • pointer4
    #8060
    Ez annyira ottvan :D


    Ombika: Összement a pedál :D
  • Ombika
    #8059
    Nott a labad?! :)
  • pointer4
    #8058
    Mostmár nekem sincs :P
  • Ombika
    #8057
    Nekem sincs messze a fek es gaz pedal!
  • neilszab
    #8056
    pfff...csak a rombolás, meg pusztítás, mi?... :D
  • pointer4
    #8055
    Csal törölni tok :D