15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #8134
    Jahh, hát ezért is Neilszab a hibás, mindenről tus ódákat zengeni a nagymester:P csak a lényegről nem :D
    Ezt öt igen egyszerű lépésben megteheted játékonként :D
    1. Hozzáadsz egy új profilt (játékot) a logitech profilerben, legfelső
    2. Megadod az indító exe-t, elnevezed, ikont választasz (innen a profilerből is indítható lesz a játék, de ha ez az exe fut a memóriában, és nem a profiler indította, a beállítások akkor is érvényesülnek majd a programra)
    3. Kiválasztod melyik játékot szeretnéd állítani a listából, (alatta levő ikon indít (épp nem látszik))
    4. Edit menüben lesz a játék specifikus beállítás menüpont
    5. Beállítod a játékhoz tartozó igényeidet

  • Kenny85
    #8133
    hali
    lehet, hogy volt már róla szó, szóval lámáskodom.
    Én is kedd óta egy g25 büszke tulajdonosa vagyok :D
    de profilerben nemjövök rá, hogy lehet minden játéknak külön beállítást csinálni
    pl hogy lfs-ben 720°-ot forduljon kormány egy másik játékban meg 900%-ot
    kerestem googleval is dolgokat de semmi használhatót nem találtam
  • pointer4
    #8132
    Ha nem indul el, és nem látja, akkor honnan tudod hogy nullán van ? :D
    Install után, ha már egyszer meglátja, akkor jó szokik lenni. Nekem volt olyan, hogy az istennek nem akarta meglátni, és újra kellett tennem a profilert, és a step-by-step résznél minden úgy csinálni ahogy kér.
    Van játékonként is, meg általános beállításoknál is lehetőség külön külön állítgatni a kormányt.
    Használj valami ilyesmi beállítást:
    csak mondjuk 540 vagy 720°-al kezdésnek
    Meg ajánlom a bannerban a Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz olvasmányt.
  • TaRka0107
    #8131
    Honnan vetted és mennyiért ha szabad kérdezni? Kiszállítás sokba van?:)
  • Jana32
    #8130
    Igen ott volt, de már megoldottam... Most az a bajom, hogy a Logitech Profiler-t hiába indítom el, azt írja ki, hogy nem lát semmilyen eszközt. De már kipróbáltam a kormányt játékban, nagyon fasza!!!!!!!!!!!! Komolyan annyira beleélem magam, mint még semmibe!!:D Jah és a Gamecontrollersbe a settings-nél ahol fokot lehet beállítani, meg az ilyen overall effects strength, spring effects strength meg ilyesmik vannak, hiába állítom át, nem marad ott. (most speciel 0-án van mind, de tökéletesen működik a kormány) Nah ez miért van?:D
  • pointer4
    #8129
    Már úgy érted, hogy a gamecontrollersben az a kis piros kormány nem forog el ha tekered ?
  • pointer4
    #8128
    Áááá, ránézésre :D
    Nem a csaj szekrényében találtam :D
  • Jana32
    #8127
    Csősztök! Meghozták a G25-öm!!! A problémám az, hogy minden működik (váltó, pedálok), de a kormányt hiába tekerem, a játékba nem csinál semmit. Valószínűleg én vagyok a béna hozzá, nem hiszem, hogy selejteset szokott gyártani a Logitech. Jah és a kormányon működnek a váltókarok, meg a 2 gomb is, csak valamiért hiába tekerem, semmi. Controlsban sem ismeri fel... Mit tegyek???
  • Black Ghost
    #8126
    Te tudod milyen a fogása egy műbrokinak?
  • pointer4
    #8125
    Mint a műbrokinak :D
  • sKeezo
    #8124
    nekem kéne egy ilyen mint a felső. milyen jó fogása lehet
  • mila69en
    #8123
    felsőn ott az intel logó
  • pointer4
    #8122
    Mi a különbség a két kép között ?

  • mila69en
    #8121
    adjunk neki egy intenzív RBR tesztet:DDD
  • TaRka0107
    #8120
    Nekem ilyenem van, még semmi baja:D:D
  • mila69en
    #8119
    nah ja.... volt egyszer egy r440-em kb 6xkörbe tudtam tekerni a tengelye körül kicsit megtekerem rottyant egyet, azt kész már forgott körbe körbe xDDDD igazi hulladék
  • [HUN]FaTaL
    #8118
    Saitek kormányok de rusnyák:D
  • pointer4
    #8117
    Majd visszaszívja, ha megfog egy momo-t azok után a ropogó, nyekergő, alul méretezett gagyi saitek kormányok után :D
  • Campo
    #8116
    Doboz mester.
  • neilszab
    #8115
    Háháhááá...hallod ezt, Én lettem a "nagymester" és nem Te, nye-nyenye-nye-nyeee
  • Campo
    #8114
    Köszönöm nagy mester. Már LFS-el is jó csak én vagyok balf*sz.
  • sovatalevi
    #8113
    koszonom a valaszokat mindenkinek!!!
  • neilszab
    #8112
    Én meg Momo helyet inkább a Saitek termékeit javasolnám: R220, R440, R660GT

    Saitek kormányok

    Egy másik topikban pont erről meg most a csevej, ha kicsit visszaolvasol benne... ;)

  • neilszab
    #8111
    Én előrelátóbb voltam!

    kép

    Amúgy más játékoknál se jó?
  • pointer4
    #8110
    Lehet ilyen ölbe való kormány, és akkor gombbal. Volt róla hír, még a logitechnél is asszem, főként konzolokhoz, árkád játékokhoz, nem nehezebben vezethető szimulátorokhoz.
    Ha ne akarnak túl sokat költeni, akkor vegyenek egy Logitech MOMO-t. kezdésnek megfelelő. 15 rongy körül van, és azzal majd eldöntöd, hogy érdekel-e komolyabban a vezetés.
  • Campo
    #8109
    Mindegy az akár törölhető is én voltam béna. Tud valaki képeket küldeni hogy a G25 még dobozban van? Mert széles vigyorral a fejemen kiszedtem mindent és nem tudom visszarakni.
  • sovatalevi
    #8108
    szoltam h ne vegyek meg.de az hogy van?mivel adod a gazt/?
  • Mersant
    #8107
    kidobott penz, hivd vissza oket...
  • arty
    #8106
    realban csak kormányt ? az vmi gagyi lesz sajnos :(
  • sovatalevi
    #8105
    hali.anyumek elmentek es akartnak venni egy kormanytr.van olyan h csak kulon van a kormany pedal nincs vele.a realba mentek.elore is kosz!!!
  • Campo
    #8104
    Miért van az, hogí a kormány elfordulás nem de minden mást érzékel G25-tel az LFS először működött szétszedtem összeraktam és nem fordul.Új kormány.
  • pointer4
    #8103
    Köszi, én is szeretlek :D
  • pointer4
    #8102
  • neilszab
    #8101
    Persze igazad van ebben, de meg kell várni, mire a világ megérik rá, megszületik rá a komoly igény és a játékosok túlnyomó része rendelkezni fog hozzá megfelelő cuccokkal. Ez az idő is el fog jönni, csak várd ki türelmesen..

    Ma már minden komolyabb ligában kötelező a kormány használata és eltörölték a segtíségeket (kivéve a kuplungot), ha ezt 10-15 éve lett volna így, csak nagyon kevesen tudtak volna játszani és behalt volna a dolog. Mostanában jutunk el arra a pontra, hogy aki komolyan gondolja a szimulátorozást az már rendelkezik hozzá komolyabb felszereléssel is, és majd pár év múlva lehet lesz is abból valami, amiről te beszélsz. De erőltetni, csak azért, mert te szerencsés helyzetben vagy és már most megvan hozzá mindened, nem lehet.

    Az meg már egy másik kérdés, hogy a modern versenyautókban, melyek a játékosok körében népszerűbbek is, valóban nincs se kuplung, se H-váltó.

    És azokat se lehet leszólni, akik nem a puszta feeling miatt tötyörésznek csak a pályán , hanem a komony köridőket és eredményeket szeretnének elérni, mert ők biztosan nem fognak egy olyan megoldást választani, amivel lassabbak, ha nem kötelező az mindenkinek.

  • [HUN]FaTaL
    #8100
    Avval játszik, amivel akar. Szerintem kezelésre szorulsz.
  • [HUN]FaTaL
    #8099
    ?:D

    Te beteg vagy. FPShez vettél pisztolyt?:D
  • pointer4
    #8098
    Értem, neked is tökéletesen igazad van.
    És persze amit írtam, az szigorúan szubjektív :D
  • Ulvar
    #8097
    Jaaaa..... bocs elolvastam...a fáradtság...ja a 288 GTO Ferkát szekvenciálissal toltam amikor volt vele fun, meg Historx stb...de pl: egy V8 Supercar verdát már inkább pillangóval tolok.
  • Norbi1990
    #8096
    De ő a régi gépekre gondolt nem a maikra :D
    Ott írja a #8089-ben
  • Ulvar
    #8095
    He? Ezt nem értem...ha jól tudom a legtöbb versenyszériában a szekvenciális váltó van előnyben, Kuplungot már nagyon ritkán használnak. Tehát igazándiból felesleges.

    Ja és WRC-t láttál az elmúlt években ? :) Pillangóval váltanak :).