15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #8214
    Rendelni kell a gyári tartozék csapágyat ( Logitech nem árul) majd szétszedni, kicserélni.
    Valószínű a legolcsóbb megoldás, most venni egy null kilóméteres MOMO-t, kiszerelni belőle a jó csapágyat, és átrakni abba, amiben rosz.
  • Corsika14
    #8213
    Sziasztok!
    Nem tud valaki abban segíteni, hogyan lehet megcsapágyazni a Momo kormányát.
    Thx!
  • tomi555
    #8212
    MOMO-ban nem ptoi van hanem optikai jeladó.
  • Mákvirág
    #8211
    Hello! Én jóformán csak Dirt-ezek a momo-val,+ néha egy kevés Grid,
    de még semmi gondom nem volt vele de még a pedálokkal sem.
    Esetleg nem lehet,hogy a kormánytengely végén lévő poti fellazult,vagy hasonló?!
  • Rainbow15
    #8210
    sajnos az enyém is ilyen, próbáltam kitisztítással, de nem lett jobb. Rallyzni nem próbáltam, nem is tudtok vele? Csak verseny közben nagyon idegesítő, amikor korrigálni kell, aztán elállítódik a kormány... Lassú kanyarokban meg ha szerencsém van, vissza tudom kalibrálni egy kis veszteséggel. De nem lenne rossz egy megoldás rá :)
  • arty
    #8209
    _nincs_ 5.4 publikusan, bele kell nyugodni és kicsengetni a 10$-t érte, ha vkinek xpadder kell win7 alá
  • pointer4
    #8208
    Hát aztat nemtom, csak keresgéltem, sosem használtam.
    Akárhol is néztem, csak az 5.3 volt fennt. Amit linkeltem arra az egyre mondták hogy az 5.4, de nem ellenőriztem le. 'ripso7' -szerinte csak az 5.4 től megy. A honlapon meg már 5.5 is van.
  • ripso7
    #8207
    köszi szépen és ezzen nemkell semmit sem állítani hogy windows 7-en menjen?
  • [HUN]FaTaL
    #8206
    Ipont nézd meg és rendeld meg, ha most megrendeled akkor asszem holnap délután 2 után mehetsz érte, vagy holnapután hozza a futár.
  • pointer4
    #8205
    Ha a H-váltót nem ütöd vágod, akkor semmi.
    Ha keménykedsz vele, akkor 1x szét kell szedni két zsinort beforrasztani egy év múlva, a hátramenet miatt.
  • marcinger
    #8204
    Igen tudom! Ezért is akarok most venni. Holnapig megrendelem mindenképpen! Amúgy gondok vannak vele? DFGT-m volt egy évig annak semmi gondja nem volt!
  • pointer4
    #8203
    Akárhol is találsz, szerintem siess, mert lassan kifogynak a készletek.
    Ezt persze csak arra alapozom, hogy a G27 ára leugrott 60.000-re.
    Használtan meg bolond lenne most valaki eladni 35 alatt, amikor 40ér simán ellehet majd adni ha már nem lesz g25 készleten.
  • marcinger
    #8202
    Sziasztok! Most tervezek G25-öt venni! Tudnátok ajánlani vmi boltot ahol van készleten, és korrekt áron is van? Esetleg van valakinek használt?
  • arty
    #8201
    (mondjuk anno irta a srác, h ha kijön az 5.5, az 5.4-et ingyenessé teszi...)
  • pointer4
    #8200
    Sőőt, már v5.5. Szerencsére nem drága.
  • pointer4
    #8199
    Driver itt
  • arty
    #8198
    az 5.4 fizetős program lett, 10$! a letölthető változatok mind korábbi, nem működő verziók
  • adikakk
    #8197
    technology innovation compressor supreme force feedback a kormány neve

  • pointer4
    #8196
    Nem baj ha nem értesz a mechanikához, mert elektromos hiba lesz.
    Cseréld ki a kábelt, valószínű megtört a vezeték első körben.
  • pointer4
    #8195
    Htá drivert nem hiszem hogy lehetetlen lenne bárkinek találni hozzá, már ha az illető tudja hogy mi a jó bánat ez a kormány. Neve, márkája, típusa....
  • adikakk
    #8194

    én értek a mechanikához ha vki elmondja mit kell megnéznem megcsinálom kormányt még nem szereltem

  • [HUN]FaTaL
    #8193
    Valószínű kontakthibás. Kuka sajnos.
  • adikakk
    #8192
    hy all
    nekem ilyen kormányom van

    folyton ki be kapcsol a gépen észleli aztán meg 5mp re rá nem észleli a kormányt mi lhet a baj??
    ja meg ha vki tud hozzá drivert linkeljen pls me ez már nagyon régii!!

  • pointer4
    #8191
    Na, egy testhez álló feladat :D
    Innen nekem másodjára elindult, azt írták 5.4.
    Itt meg 5.3.

    De most ez valami fizetős szuper extra? Vagy gyári util ? Mert vagy 3 oldal pénzt akart kérni érte :D
  • ripso7
    #8190
    köszi hogy írtáél de már megpróbáltam mindenhogyan
    de láttam a neten hogy az xpadder 5.4 kompatibilis vele csak éppen nem lehet letölteni sehonnan ha tudnátok jól működő linket adni megköszönném
  • attila2323
    #8189
    Tedd a kompatibilitást Vistára vagy XP-re.
  • bardocz
    #8188
    Ezért kell 911 turbot venni, az max akkor ad ki ennyi hangot, ha a 900°-ot végigtekered ennyi idő alatt, de még lehet akkor sem:D
  • bosco05 #8187
    Elég sokan panaszkodnak rá tyúbon hogy szétment az ffb pár év használat után.
  • fery02
    #8186
    Az szép :DD
  • Ombika
    #8185
    Hat ha bexarok, akkor mar ugyse tudnak mast adni helyette, nem?! :)

    GT3 porsche tiszta szegyen. Markanevet bepiszkoltak! :)
  • pointer4
    #8184
    Igen, arról. Hát azok a gagyi billenő gombok, meg az az inbolygó excentrikus közepe, ha forog épp hányingert készülök kapni :D
  • bosco05 #8183
    te most a fanatec gt3-ról beszélsz? Amúgy csak te piszkálod ám a kormányokat :D
  • fery02
    #8182
    Ehh :D
    Nem tudom működik-e ez a módszer. :)
  • Ombika
    #8181
    Kukaba vele!!

    Feri: Epp azon kattogok,h veszek 1 G25-ot ismet, 2 ev utan gariztatom es adnak G27et! :)
  • pointer4
    #8180
    Az egy baszott ronda kormány, ráadásul a moddolni se nagyon lehet.
  • ripso7
    #8179
    császtok
    megtudnátok mondani hogy az xpaddert hogy csináljam meg windows 7-re
    mert nem akar sikerülni mert mindig lefagy a progi
    válaszokat köszi
  • fery02
    #8178
    Tehnap reggel ahogy néztem álmos fejjel, aszittem hirtelen, hogy a G25-ről van szó és nyögtem egy szimpla "Mif@sz"-t. Majd átfutom még egyszer, a képet is jobban megvizsgálva és rájövök, hogy G27-ről van szó és akkor is hasonló volt a reagálásom, csak persze már más értelemben. :)

    #8174:
    "valamint szivárognak az infók arról, hogy a G25 már nem nagyon lesz sokáig a piacon, ha elfogynak a jelenlegi készletek"
    Ennek van igazságalapja sajnos. :(
  • Ulvar
    #8177
    Porshe 911 kormány...
  • Ombika
    #8176
    Igen en is es erosen elkattogtam,h G25om utan mit is erdemes vennem... :)
  • pointer4
    #8175
    Én hallottam, hogy 5 rongy volt DFGT :D Hibás, otthon javítható pedállal :D Magyar Logitechtől :D