15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #8294
    Ha nem oldódott meg a tekergetéssel, akkor hibás.
    Ha megoldódott, akkor bekapcsoláskor nem kalibrált be. Amikor életre kelted, általában egy kormány kitekeredik mindkét végpontba. Ha ebben nincs motor ami ezt megtenné, akkor neked kell.
  • sovatalevi
    #8293
    elcsavartam,de ugyis ojan.a program amit kaptam nem 0-n van,hanem 21 en.ha elcsavarom balra visszaall 0 ra de ahogy elengedem rogton 21.
  • sovatalevi
    #8292
    de ez mitol lehet?2 napja vettem.
  • pointer4
    #8291
    Hát csavard ki kézzel mindkét végpontba, ha akkor is így tesz, akkor a jelvevő elektronikával van baj.
  • sovatalevi
    #8290
    sziasztok.lenne egy kerdesem.az elobb emlitett kormanyrol lenne szo.barmej jatekba beviszem a kormany ugy 20 fokot elvan fordulva (a jatekba)viszont kint nincs.mi lehet?nem lehet visszaallitani h egyenes legyen.lecci valaki.
  • Ulvar
    #8289
    Szeva Alien! NEM ÉRDEMES :). MSNen majd duma
  • pointer4
    #8288
    -Kettő helyett hat gomb a kormányon
    -váltás segítő fordulatszám jelző a kormányon
    -kicsitt jobb FFB, és ferde fogazású fogaskerekek miatt, jobb járása lett a kormánytengelynek
    -H-váltó jobb lett, de levették a szekvenciálist
    -pedál taposókat lehet helyezgetni, balra-jobbra-le

    Azt hogy megéri-e, döntsd el te :)
  • AlieN911
    #8287
    Halihó! G27 miben különbözik a G25-től? Érdemes lecserélni ?
  • SimaSuna #8286
    nemtaláltam rajta szemmel semmi hibát....műszerrel minjá megnézem hátha..
  • pointer4
    #8285
    Tudtommal nem potméter van az EX-ben. Opto jeladó van szerintem, talán kettő. És az egyiknek a forrasztása elengedett. Nincs leszakadva madzag?
  • bertino
    #8284
  • pointer4
    #8283
    Valószínű az a kormány, ilyen minőségi színvonalat képvisel.
  • SimaSuna #8282
    talány mert nem az az igazi műanyag...
    nekem volt vmi Trust 360 Spider..az is recsegett ropogott :)
    lecseréltem EX-re....
    most viszont erre a hibába futottam...hogy pedáltakarítás után a kormány nem kanyarodik :)

    ha egyszer megnyerem a lottót G25-t veszek..
  • sovatalevi
    #8281
    hali.vettem egy trackmaster infinimax kormanyt+pedalt,es a pedal kicsit recseg.milehet/
  • SimaSuna #8280
    Hi!

    nemtudom jóhelyre írok-e, de hátha...

    naszóval tegnap Formula Force EX...pedáltakarítás...WD40...
    majd most akkor kipróbálom...pedál nagyonfrankó..erre nem kanyarodik a kormány jobbra,
    Vagyis eltekerem, csak a potméter nem érzékeli, hogy eltekeredne.
    Vezérlőpult, játékeszközök..ott képen középen marad a kormány ha teljesen jobbra eltekerem a kormányt.
    Mi lehet a gond? potméter?

    ?
  • GubiPapa
    #8279
    Igen ha tudsz külgy képet mert megőrít...:DD
    Amúgy fix a hordozófül része. Nem tudom neked milyen dobozos.
    Csak a francért nem jegyeztem meg amikor kicsomagoltam:D:D
    Címem küldöm privátban, köszi...
  • RelakS
    #8278
    LOL :]

    Én is szívhattam vele, de már pity-puty megy :D Kell egy fotó ?
  • [HUN]FaTaL
    #8277
    Semmilyen kormányt nem egyszerű. :D Kb 15 percig csomagoltam mikor az előző kormányomat (formula force vibration) odaadtam havernak. A Force Ex-el meg sem próbálkozom. :D
  • bertino
    #8276
    nem hülye kérdés, míg én a dfp-t belegyömöszöltem a dobozába, majdnem megőrültem
  • GubiPapa
    #8275
    Hülye kérdés lesz de azért felteszem :D
    kb. 1hónapja vettem egy Logitech momo-t a nagy árzuhanás után és nem tudom visszacsomagolni a dobozába :D:D:D
    Plíz help... LOOL
  • pointer4
    #8274
    Jaa, hát az RBR az már más :D
    Amúgy a RACE7 sorozatot (gtr-evo,race-on) próbáld ki, a GTR2-őt, LFS-t, iRacingot, NetKarPro-t.
    Nagyjából ezek a főbb irányvonalak. rFactort is ajánlanám, de az alapból még kevés, ahhoz le kell szedni egy olyan módot, ami érdekel. Mivel elég sok rossz mód van. ezért érdemes körbekérdezni, abból mi a jó.
  • RelakS
    #8273
    Kösz, mindenki mondja, hogy NFS kormánnyal marhaság
    Nos, nekem bejött. Egyetlen egy esetben használtam billentyűzetet, mikor az underground2-ben kellett valami eszement driftet összehozni, sota többet.

    A Richard Burns Rally-ban meg felpofoztam szerencsétlent, de ott meg egy darab kézifék kell a komrányra, és alászolgájaviszlát :]
  • pointer4
    #8272
    De, ha nitrót meg kéziféket akarsz a kormányra rakni, akkor nincs szükséged kormányra :D Elég a joypad.
  • RelakS
    #8271
    most olvasgatok a fenti linkek között... akkor már g27, mert az a két gomb tényleg kevésnek tűnik :D
    Bár a nitrón meg a kéziféken kívül hirtelen nincs ötletem, mit raknék a kormányra, ami nem fér el a váltóegységen O_o
  • fery02
    #8270
    Azzal viszont nincs. :)
  • pointer4
    #8269
    Nem jellemző.
  • RelakS
    #8268
    G25-nek van baja? Mert 40-et talán már adnék érte (extreme digital) a 75-80 pár éve azért még ütött :D
  • fery02
    #8267
    Igen.
  • RelakS
    #8266
    akkor az, hogy elmászik a közép egy-egy hirtelen kormánymozdulatnál, momo betegség?

    [momo racing a szerencsétlen ]
  • pointer4
    #8265
    Ez a jó MOMO :D
  • peti193
    #8264
    hát DFGT-re még gyöjteni kell de szólj azért ha aktuális lesz hátha összejön nekem is a pénz írj egy PM-et persze ha haverodnak nem kell...
  • bosco05 #8263
    nekem van egy nagyon jó állapotú dfgt-m, ha haver nem veszi meg szólok ha érdekel
  • peti193
    #8262
    DFGT nagyon tetszik meg utána néztem már jó kis kormány így jött le nekem de a Momo-t azért akartam mer nagyon olcsó lehet DFP-t megnézem hátha találok ha nem akkor DFGT és pénzgyűjtés:)
  • peti193
    #8261
    hát szép...azért logitech olyan jó kormányokat tud gyártani sokat hallottam DFP-röl DFGT-töl hogy milyen jók meg szinte az összes logitech-röl ezzel a momo-val megvannak áldva hihetetlen pedig már úgy megtetszett meg olcsó is de akkor olcsó húsnak.....köszönöm a segítséget Momo kilőve:S
  • w77d
    #8260
    messziről kerüld, tiszta pénzkidobás....
  • arty
    #8259
    saját tapasztalat: megvettem, behalt, nem volt erőm megjavitani sokáig (gariba felesleges visszavinni, olyat tudnak adni ami megint elromlik, közben utána kell járkálni, nincs otthon a kormány, bekapsz egy középbugost is, stb stb)

    azért csak idegelt a dolog, volt h elővettem és szoftveresen kalibráltam a gázt, de az se volt jó sokáig, mert egyre jobban elromlott

    egyszer megcsináltam, pár honap mulva ujra pedálbug, megint szigsszalag, megint pár honapig jo... és mindig ugy jöttem rá h rossz, h az ellenfelek lehagytak, akár milyen jol mentem :D eléggé frusztrált ... aztán eladtam vkinek, akinek a kormány rész megért 5 ezret ...

    5 ezerért sem kéne, mert csak a macerát veszed meg vele :(
  • Ulvar
    #8258
    KERÜLD EL MESSZIRŐL, az esetek 90%-ban vagy saját magadnak kell szerelned, vagy garancia, vagy lökheted ki a picsába. Nagyon kevés a hibátlanul működő MOMO.

    Mikor volt? 1-2 hete valamelyik srác írta hogy most dobta ki a szemétbe a MOMOját. DFGT-t ajánlom.
  • peti193
    #8257
    miért?szivesen fogadom a tapasztalatokat a MOMO tulajoktol
  • arty
    #8256
    a második garis csere után megbánod majd h megvetted :)
  • RelakS
    #8255
    nem tudom, az enyém elvileg még jó, pedig 3, vagy hány évig gyűrtem Na, nem napi rendszerességgel, néhány Need for Speed (a Hot Pursuit 2-től asszem), Richard Burns Rally (ott kapott maflást, az allja már laza :D ), Colin McRae 2 (ja, pár évvel kiadás után :D).
    Szóval volt pár tökig alácsavarás izomból meg hasonló, de működik rendesen. Igaz, azt nem vágom, hogy egy gyorsabb mozdulat után a közép miért nem középen van. Elég gáz egy sikátoron majdnem tökig balra csavart kormánnyal végigpattogni, miközben egyenesen mész :D