15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pajti
    #14459
    Kevés rá az esély, pl ahol én is dolgozom 1szál (6m) a minimum, meg a táblát is meg kell venni 1000*2000(mm) a legkissebb... :/
  • Shodan
    #14458
    Nem tudja valaki Bp-en lehet valahol kistételben venni alu vagy acél zártszelvényt, alu profilt, lemezt stb-t. Pedálnak kéne egy konzol de amiket nézek vagy nagyker vagy szál illetve táblát kell venni...
  • b-type
    #14457
    meg.
    Persze tudni kell mi hiányzik, és milyen állapotban vannak. A DFP masszív kormány, recseg ropog és zajos mndenhogyan, de 9 éve bírja. Viszont a DFGT meg jobb.
  • Mumtaz
    #14456
    Lehetőségem lenne venni egy DFGT-t, vagy egy DFP-t. Előbbi drágább, de van, ami hiányzik hozzá, utóbbi viszont 18 ezer körül jönne kifogástalan állapotban. Az lenne a kérdés, hogy megéri a +7000Ft-ot a DFGT? Tényleg annyival jobb? Nekem a DFP jobban tetszik.
  • GPx8
    #14455
    Nekem van.
  • Különc
    #14454
    Valaki a topikban rendelkezik vagy használt huzamosabb ideig G29-et?
  • Mumtaz
    #14453
    Mindegy. Várok vele. Majd veszek, ha találok.
  • Solt
    #14452
    Próbáld meg megvenni! :))

    Nem lehet már újonnan kapni sehol, szóval garanciával a 35K egyáltalán nem durva, főleg, hogy hiánycikk. PH-n már eladta volna szerintem... Kis alku után szerintem jó vétel.
  • Mumtaz
    #14451
    http://www.supergamer.hu/logitech-driving-force-gt-p-4616.html
  • Solt
    #14450
    Az újat kérdeztem... :)
  • Mumtaz
    #14449
    Kéz alól. Nem kevesen hirdettek használtan ilyen árakon. Csak le is csaptak rá szinte azonnal.
  • Solt
    #14448
    Hol?
  • Mumtaz
    #14447
    Használtak voltak 20-25 környékén. Újat tudnék venni 42000-ért.
  • lac coo
    #14446
    35.
  • Mumtaz
    #14445
    Az ára.
  • lac coo
    #14444
    mi ?
  • Mumtaz
    #14443
    Ez azért elég durva. :D
  • lac coo
    #14442
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5600-Elad%C3%B3-Logitech-Driving-Force-GT-korm%C3%A1ny-Wheel-Stand-Pro-V2&p=216614#post216614
  • Mumtaz
    #14441
    Ha valaki tud Driving Force GT-t, arra vevő lennék.
  • Hasselhoff72
    #14440
    hardverapro a prohardveren
  • Firerock
    #14439
    Kiterjeszthetnéd ezt a "reklámot" más oldalakra is! ;)
  • Firerock
    #14438
    Azzal elégedett is lennék! Hol a legjobb meghirdetni?
  • Mumtaz
    #14437
    Azt elhiszem, csak anyagilag nem biztos, hogy elégedett lennék. Annyit nem autószimezek.
  • arty
    #14436
    ha a 900 fok kell, akkor dfgt az egyetlen reményed.... de firerock g27-ével lennél maradéktalanu elégedett, hidd el :)
  • Mumtaz
    #14435
    Nem az a cél. Azon agyaltam, hogy a Saiteket így odaadom a kölöknek, magamnak meg kerítek valami jobbat. A thrustmasterbe belefutottam, de szerintem, nekem is inkább egy DFGT lesz a kitűzött cél. Kerestem is hirdetéseket, de mindegyiket elkapkodták.
  • arty
    #14434
    igen, a TH direkt nevez megtévesztően :( alja cég. vigyázz, nehogy a nem ffb-s, x360-al is kompatibilis verzába fuss bele, ha a TX a cél ...
  • lac coo
    #14433
    Szerintem max 50 000 , többet is szoktak kérni érte de eladni szvsz nem igen lehet többért ...
  • Firerock
    #14432
    nincs már rá gari,az állapota pedig hibátlan,külsőre újszerű
  • Mumtaz
    #14431
    Thrustmaster 458 Italia-ból több változat is van/volt?
    Töröm a fejem.
  • arty
    #14430
    állapot és gari kérdése .... :)
  • Firerock
    #14429
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne hogy mennyit lehet elkérni most egy hibátlan G27-ért,illetve nem érdekelne e valakit innen? :)
  • Mumtaz
    #14428
    Nagyon más. Sajnos nyilvánvalóan azért nem közelíti meg egy eleve ekkora fordulatra gyártott kormányt. A felbontása nem változott és ami eleve nem volt csúcstechnika, az most sem lett az. Túl kevés a mintavétel. Ez meg a firmware-be van égetve és az meg nem módosítható.
    Az ideális az lett volna, ha csinálnak hozzá olyan firmware-t, amiben nagyobb a "felbontás". Akkor erre az átalakításra sem lett volna szükség.
  • lac coo
    #14427
  • lac coo
    #14426
    Ez a kattogás mi lehet ? :)
    szétszedtem , nem nagyon, csak a burkolatot szedtem le, de semmit nem látok .
    Valami az FFB körül lehet, mert anélkül nem csinálja. mintha valami holtjáték lenne valahol, és egy bizonyos nagyságú erőnél átugrana majd másik irányban ugyan az . Kicsit érezni is lehet, hogy valami "átugrik" :


  • bardocz
    #14425
    Grat!
    Játékban mennyire más?
  • Szabi #14424
  • Mumtaz
    #14423
    Nos sikerült a módosítás. 3 teljes fordulaton működik a kormány. Határolót még nem oldottam meg, de a lényege meg van. Az FFB működése percse változott egy picit, de konfigurálható.
  • Különc
    #14422
    Sziasztok!

    Ide is bemásolom, amit PH oldalon írtam, hátha itt valakinek van valami ötlete:

    Sziasztok!
    A Driving Force GT mikor bedugom a gépbe teljesen máshogy kalibrálja magát mint a videókon látni (nem megy el mindkét irányba ill. akadozóan megy csak az egyik irányba, [900 fokon van]) illetve nem áll be egyenesen. Ha beállítom egyenesre a kormányt és rákattintok a Settingsre, akkor jobbra 90 fokot ahol a kormány szerint egyenesben van és meg sem lehet mozdítani. Ha kilépek, akkor marad ebben a módban, csak a Settingsen belül tudom forgatni.
    A Profilert a hivatalos oldalról töltöttem, Windows felismeri, csak éppen nem áll be rendesen a helyére és ha a Windowsban nem áll jól akkor elég nehéz bekalibrálni játékhoz. Mit csinálok rosszul?

    Szerk: bedugom, elfordul jobbra koppig majd balra koppig majd mikor egyenesbe kellene állnia akkor túlmegy.

    Most bedugtam másik USB-be, és kb a harmadik ki-be dugogatásnál beállt középre, el is indítottam a Dirt Rallyt, egész jól ment, de kicsúsztam egy kanyarnál és vissza akart tenni a pályára. Visszaszámolás után visszatett és akkor már megint nem stimmeltek az irányok.
    Kiléptem, Logitech beállításoknál megakartam nézni hogy áll a kormány, de megint ugyanazt csinálta, beállt oda ahol az első képen és nem engedi onnantól, csak a ki-be dugás segít az USB-be.
    Szerk: tévedtem, most hogy újra ki-be dugtam, ugyanabba a hibás állásba áll, mint az első képen és nem engedi mozgatni a kormányt, csak az adott beállítási képnél

    A kormány itt áll meg mikor bedugom a gépbe kép, ha ezután rányomok a középső gombra akkor teljesen sután elkezd forogni, kattogni, mintha falba veregetné a fejét és teljesen máshol áll meg. Ha ezek után a Settingsre kattintok, akkor még jobbra vág egy 90 fokot és mozdíthatatlan, ha kijövök Settingsből, akkor megint tekerhető de köze sincsen egyik iránynak sem ahhoz, aminek lennie kellene. Ha kilépek a beállításokból, akkor ugyanúgy forgathatatlan a kormány és játék közben is az marad.
    Ha ezt látom akkor nem lehet megmozdítani a kormányt: kép
    csak akkor ha ezt látom kép viszont itt is csak alig engedi.

    Újra dupla, de az utolsó: Most már ha bedugom a gépbe az USB-t, a kormány közepén villog a logo, elforog koppig balra ott megáll, gondolkozik egy kicsit, majd koppig jobbra, megint koppig balra majd vissza beáll az első képen lévő helyzetbe, vagyis hogy jobbra 90 fokkal áll és mozdíthatatlan.
    Nagyon szomorú vagyok hogy őszinte legyek, próbálok rá aludni egyet, ha valaki tud segíteni azt megköszönöm!

    Szerk: tegnap kibontott, teljesen új példány, szóval egyelőre még nem szedném/szedetném szét
    Utoljára szerkesztette: Különc, 2015.12.25. 18:44:03
  • Mumtaz
    #14421
    Az egyik képet látható a tárcsa. A másikon lehet látni azt a köztes nagy fogaskereket, ami a kormánytengely fogaskerekéhez kapcsolódik. A nagy lyukba megy a kormánytengely.



    Utoljára szerkesztette: Mumtaz, 2015.12.25. 13:50:27
  • Mumtaz
    #14420
    Az attól függ. Megérné-e venni egy jobb kormányt!? Megérné, csak baromi sokba kerül.
    Ez meg kompromisszumos megoldás. Ha ugye csak 180 fokos, akkor azért rossz. Ha meg rossz lesz az FFB-n a visszajelzés, akkor azért. Ha viszont nem lesz az, mert konfigurálható, akkor megéri.