15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #8534
    De, MSN-en írtad.
  • neilszab
    #8533
    Ja nem mondtam, a fődíj egy GTR-Masters-es teljes szervertagság
    (GTL, RACE, GTR2 és a GPL bajnokságra is érvényes)
  • arty
    #8532
    a joyom saitek és igazad van, valóban normális gyártó :) (egyszerűen csak nem jutott eszembe)
  • bardocz
    #8531
    HGTTC, azzal mindent meg lehet tanulni:D
  • pointer4
    #8530
    RaceX mód, WTCC-s.
  • Debilon
    #8529
    nem mindegy? ha nem f1 már jó..vagy nem ez a lényeg? keress magadnak, van választék

    amúgy alap rhez pl.
    vagy academy trainer vagy mi a neve ha szárnyas kell..
  • SrAta
    #8528
    oks de rfaktorban milyen mod?
    Köszi
  • Debilon
    #8527
    ja, meg gtl :) gtr2
  • Debilon
    #8526
    rfactor, race07/gtr evo
  • ajem kisa
    #8525
    Szerintem a grid-et probáld meg!
  • SrAta
    #8524
    Milyen játékot ajánlotok (ami nem f1 mert azalatt kicsit nehéz) amin meg lehet tanulni kipörgésgátló és blokkolásgátló nélkül vezetni?
    Az f1 es kocsi kicsit erős...
  • SrAta
    #8523
    jah h az elküldést nem tette meg aszittem levágás nélkül küldte el szal a levágást nem tette meg...
  • neilszab
    #8522
    Az Ex se a legmasszívabb konstukicó, ha nincs mákja az embernek, akkor bizony sok baj lehet vele.

    Én a 10-15 rongy körüli kategóriában a Saitek R660 GT-ét ajánlom, lehet, nem olyan menő (pedig a Saitek elismert márka ám, főleg repszimes körökben) , de a feladatát tökéletesen és tartósan ellátja. ;)
  • bertino
    #8521
    you failed.
  • Solt
    #8520
    Már miért lenne átbaszás? Az volt az átbaszás, hogy nem küldte el...
  • SrAta
    #8519
    bazz ez komoly???
    Ilyent kérnek hogy vágja le a kábeleket???
    Ez valami átbaszás akart lenni csak nem jött összeD_D_D
  • SrAta
    #8518
    A WD40 oldaláról:
    "Ez az egyedüli zsír és szilikonok nélküli termék
    6 féle feladatot képes ellátni."
    Szilikonalapú:DDDDDDDDDDDDDDDDXD
  • laci 700
    #8517
    Ha bedöglik a MOMO-d és nem a boltba viszed vissza hanem a logitech-t felhívod (ha van rendes garanciád) küldenek egy teljesen újat úgy hogy a régit meg sem nézik. (Egy másik fórumon írta egy srác hogy simán küldtek újat. kb másfél hét alatt ki is hozták) Egyedül annyit kértek tőle hogy vágja le a kormány és a pedál kábeleit és küldje el nekik (amit persze nem tett meg de nem lett belőle semmi).
  • Solt
    #8516
    RBR-ben nincs effekt! FFB van és kész. Állítsd be az erősségét... nálam tökéletesen működik!
  • kopasz1910
    #8515
    Fent van mind a két patch.
  • Norbi1990
    #8514
    RBR-be rakd fel a 1.01 és 1.02 patcheket és akkor menni fog szerintem. Colin McRea-be nem tudom.
  • kopasz1910
    #8513
    Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni!Vettem egy Logitech g25-st!
    A probléma az hogy csak a GTR 2-ben működnek az effectek!FF meg rezgés minden!
    De a Richard Burns Rally-ban meg a Colin 2005-ben nem!Semmi effect!
    Lécci aki tud segítsen nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!
    XP sp2-t használok nem VISTA-t!
  • Solt
    #8512
    Ár/érték/teljesítmény alapján a legnyerőbb választás...
  • arty
    #8511
    naigen, mindenki g25ön végzi :)))

    (én is annak vagyok boldog tulajdonosa, a momos pedálmizéria után ez tűnt a legbizalomgerjesztőbbnek a fém "tappancsaival")

  • Solt
    #8510
    Én kettőt is nyúztam... az egyik az én hülyeségem miatt halt meg, a másik egy kb 1 órás pedál update óta máig üzemel... nagyon szerettem, de egy G25 levett a lábamról... :)
  • arty
    #8509
    hát, ha valakinek megéri állandoan gariztatni, gari után pedig a kormányt és a pedálokat hekkelgetni, hajrá :)

    nekem volt momo-m és simán EX-et vennék most helyette, ha kötött lenne a büdzsé (de vszeg inkább gyűjtenék egy dfgt-re)
  • Solt
    #8508
    Az lehet, de ilyet az ember a 10 éves fiának vesz! :D Szerintem most jó választás a MOMO ennyi pénzért... 2 év garancia van rá, utána meg azok a nyűgök amik vannak vele, azok orvosolhatók...
  • arty
    #8507
    hosszabb távra szerintem az EX jobb, mert megbízhatóbb konstrukció

  • Solt
    #8506
    Ennyi pénzért tudsz jobbat?
  • arty
    #8505
    momo-t ajánlani aljas dolog :))
  • Bucser
    #8504
    WD40 szilikonalapú síkosító, nedvességgátló.....

    Potméterre Kontaktsprayt fújunk ami javítja a töltöttséget....

    (wd40 mehet csapágyra kontakspray meg mágneses elektromos felületre ami túl zsíros felület... a WD 40 elektronyos cumóra nem túl jó... (szerény véleményem szerint)
  • SrAta
    #8503
    Egyetértek, igen a "régi" kormányok csak rezegnek ez meg ellentart neked a kormány "él" ne akard kikapcsolni, hanem próbáld alacsonyra állítani.
    Énis 24. én még szenvedtem vele, de ma már úgy megszoktam hogy kipörgésgátló, abs minden nélkül (egyedül automata kuplung, mert nincs kuplung pedál) használom és k................................................ jó:D
    Csak ajánlani tudom a MOMO-t a tartósságról nemtok meddig de a feelingje megvan....:D
  • SrAta
    #8502
    láttál már közelről potit??????
    Annak van egy tengelye én arról beszéltem!
    A WD 40 zsíroldó én nem azt fújnék rá, hanem műszerolajat WD40et tisztításra használunk...
    Ha már kötekedni akarsz először infolmálódj... egyébként bocs ha félreérthetően fogalmaztam:)
    Peace:)
  • koanla
    #8501
    Azért laza a régi, mert a középre húzást rugók ellenében teszi (A vibra motor csak rezget, de más erőt nem ad át); ráadásul anélkül, hogy az útfelület és a kerék kapcsolatát figyelembe venné. A FFB pedig ez utóbbit próbálja szimulálni. Szóval ahogy Szabi is írta, nézz bele a kalauzba, találsz sok jóságot. Elsőnek azt a részt nézd meg, ahol a FFB Effect Strength részt tárgyalja. Ott lesz a Te részed, azaz Nálad azt érdemes csökkenteni. Persze ha később ráérzel az ízére, majd lehet, sőt valószínűleg még tetszeni is fog a FFB ereje, hiszen az is ad egy plusz (nagyon fotnos ráadásul!) információt. Érezni lehet vele a csúszást, így a csúszáshatárt is lehet mjad tudni. Pórbálgasd és ha kitapasztaltad, nem lesz vele gondod.
  • koanla
    #8500
    Olvastad is, amit írtam, vagy csak válaszoltál valamire? Ki beszélt itt tengelyről? Potenciométert írtam. Összességében pedig: egy tanács volt a részemről, amit nem kötelező megfogadni.
    Ha valakinek nem tartós, akkor ne használja (tényleg tartósabb kicserélni a kontaktossá vált potit, az már igaz. De hogy olyat szerezz, ami belevaló, hát...). Ha valakinek nem tetszik, ne használja. Ha drága, akkor meg se vegye. Szóval felőlem mindenki azt csinál a kormányával, amit csak akar! :-)
  • pointer4
    #8499
    Talán a TDU jöhet szóba, ha az ilyen kresz programokat nem említjük.
  • SrAta
    #8498
    Sziasztok !
    Milyen városba közlekedő szimulátort ajánlotok ami támogatja a force feedback-et
    Kösz
    SrAta
  • neilszab
    #8497
    pfff... már csak helyesen kéne tudnom írni! :)
  • Black Ghost
    #8496
    Ez most mint pedál? ..............híííííjjj :DDD

    Viszont egy ezresből meg van.

  • neilszab
    #8495
    Veterán Hotlap és Fun verseny Spa-ban

    A 60'-es évek szörnyeivel rendezünk egy nyílt Hotlap és Fun versenyet a régi verdák kedvelőinek, melyben a következő gépek lesznek a partnereink: Shelby Daytona Coupe ("Cobra kupé"), Lotus Elan 26R, és a TVR Griffith 400. A pálya a szintén kalsszikusnka számító Spa-Francorchamps lesz, melyen a mai napig a valóságban is versenyeznek ezekkel az autókkal a FIA Historic sorozatban.

    A Holtap Bajnokság Decemeber 27.-én indul és Január 4.-éig tart este 8 óráig, utána pedig az este folyamán alaposan meghajtjuk a dögöket a FunRace keretében!

    Részletek itt: Veterán Hotlap és FunRace vesreny

    Minden érdeklődőt szeretttel várunk és kellemes ünnepeket kívánunk!