15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • bardocz
    #8575
    A 900°-os részt olvastam benne, nem hittem el, kipróbáltam, nem lettem gyorsabb semmivel, ha arányosan állítottam be a kormányszöget, max kisebb lett a kocsi fordulóköre. Sőt, sokszor akkor gyorsulok ha 360°-hoz felemelem a kormányszöget 17-19-ről 25-re.
  • Solt
    #8574
    Azért ebbe ne legyél olyan biztos! ;) Lapozd csak át azt a kormány kalauzt...

  • bosco05 #8573
    Miért lenne? Én 180 fokkal nyomtam, nem volt vele semmi gond. Megszokás kérdése. A valóságban sincs a versenyautókban 400-500 fok ;)
  • Debilon
    #8572
    gtr2 200 fokkal szerintem sovány lesz :)
  • Maci23
    #8571
    A G25-nél alapbeállításként 200 fok van kormánybeállársra beállírva!Grid-be és Dirt 2-be is ,ha ezt nem bántom ,tehát marad a 200 fok,akkor jó a kormány és annyit fordul amennyit kell!De ha nagyobbra akkor nem nagyon

    Így viszont nem olyan vészes!Majd megpróbálom a Gtr 2 -t azt meglátjuk!

    Így 1 nap után is tettszik tettszik a kormány
  • arty
    #8570
    szimekben a játékbeli kormány kikapcsolható, árkádokban viszont többek közt engem is zavar a jelenség, sokszor marad a motorháztető :(
  • SrAta
    #8569
    dirt 2 be nekem a momo racing baromi jól megy annyit fordul minden amennyit kell de ugye én ezt nem is tom állítani mert amint láttam a képet ami lejjebb van nekem olyan menüpont nincs is a profilerbe
  • Maci23
    #8568
    Aham értem,akkor nagyon nem lehet segíteni az arcade gameken hogy ne kelljen annyit tekerni! :D

    Kicsit zavaró hogy belsőnézetbe alig fordul a kormány,én meg már elfáradtam egyszer mire bekanyarodok! :D

    Köszi
  • arty
    #8567
    és ha játékban érzékenységet leveszel, prfilerben bedig belövöd a 900 fokot? akkor sem kell tekergetned? mert szerintem igen :)

    de amugy az árkád, pörgős mivoltuk miatt eléggé kormányrángatós játékok, szal a nagy elfordulás itt szerintem elég nagy hátrány :))
  • cselt
    #8566
    Hát szerintem ezekben a játékokban nem lehet állítani a kormány elfordulási szöget, ami engem is nagyon zavart és ezért nem is nagyon játszottam velük kormánnyal.
    Ezek a játékok igazából billentyűzetre lettek optimalizálva, aztán belerakták a kormány támogatást is, de nem ez a fő profiljuk, szóval szerintem a kuplungot felejtsd el.

    Próbálj ki inkább valami szimulátort pl: rFactor, LFS(a kuplungot itt tudod a legjobban kihasználni), Race sorozat, GTR-Evo, GTR1-2, GT Legends, netKarpro, iRacing,
  • arty
    #8565


    degrees of rotation

    kuplungot kevés játék kezel jól, még a szimek közt is necces (TDU volt a kedvencem az összes közül)
  • pointer4
    #8564
    Azért nem szimulátor, mert se kuplungot, se futóműbeállításokat nem támogat. A fizikáról nem is beszélve. Amúgy az arány, amire gondolsz, az a logitech profiler kormányszögbeállítás, osztva a futómű steeringlock-jával.
    Itt fennt nagy piros link "Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!!" , részletesebben írnak róla.
  • Maci23
    #8563
    Hello!

    Nah megérkezett a G25 kötmányom :D !

    Most próbálgatom!

    Grid és Dirt 2 -vel próbálkozom,majd későbbiekbe felteszem a szimulátor játékokat is,de annyi kérdésem lenne hogy a játékba az autóba picit fordul a kormány,de én meg majd egy teljes fordulatot csinálok!Ez miért van és hogyan kell beállítani az említett két játéknál?

    Valami elfordulási szöget kell kihozni 20 és 25 közé azt értem, de a játékon belül nem tudom állítani a kocsi kormányelfordulási szögét!

    A Grid -be megy a H váltó de nem kér kuplungot! Valaki? :D

    Előre is köszi!

  • Ombika
    #8562
    Mikor cegtol netezek nincs google, tiltva van millio oldal... :(
  • bosco05 #8561
    Ez a google csodákra képes.
  • Ombika
    #8560
    Ara?
  • Maci23
    #8559
    Aki G25 kormányt szeretne még venni,PcLand-nál 5-6 db van még elvileg raktáron,vagyis 2 napja még volt!
  • Maci23
    #8558
    Köszi, elolvastam,és olvasgatom :D
  • pointer4
    #8557
    Bannerben link "Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!!+trükkök"
    Mindenre kitér ami kellhet neked!
  • Maci23
    #8556
    Viszont lenne egy kérésem!Ha valaki esetleg ért a G25 beállításaihoz ,miket kell figyelembe venni,hol kell állítani,hogyan kell használni,és türelme is lenne,az lécci jelezzen!

    Előre is köszönöm!

    Minden jót!
  • Maci23
    #8555
    PC Land árul még G25-t!Meg is rendeltem! 50.000.- drágább mint 35.- de legalább van! :D

    G27 még nagyon fent van árba!

    Azt mondták van méág 6-7 db külső raktárba,azt annyi!

    A másik boltba meg azt mondták január végén lehet lesz, 66000.- körül!
    Mondom köszi... :D

  • adamfesto
    #8554
    G-27 en nem gondolkodtál?
  • Solt
    #8553
    Miért is? Üsd be a keresőbe...

    Egyébként PH, vagy például MM... igaz utóbbi nagyon drága...
  • AlieN911
    #8552
    Hülye vagyok.. a lényeg lemaradt, bocs xD
    Tehát a link...
  • AlieN911
    #8551
    Hali!

    Itt van pár bolt, telon érdeklődhetsz, hogy kinek van stb. A garira figyelj, lehet egyik helyen olcsóbb, de csak 1 év gari.
  • TitaniumRR #8550
    Ha mázlid van, még van nekik. Honlapon ne keresd, telefonon hívd őket.

    Feltételezem a szekvenciális váltó miatt ez. Javaslom, hogy vásárlás előtt próbáld ki semi-contact, hogy valóban ezt a "feelinget" keresed-e. "Güd lákk!" :)
  • SrAta
    #8549
    colin dirt2 kurvajó momoval:D

    G27 a sláger g25 má csak elfekvőben van....
  • milk4
    #8548
    G25-t már seholsem veszel,max használtan.
  • Maci23
    #8547
    Sziasztok!

    Logitech G25-t szeretnék venni,de nem tudom hol,mennyiért,kitől érdemes megvenni/rendelni!

    A Ferrari F430 kormányt szívesen megrendeltem volna,de mivel csak Pixmania forgalmazza lemondtam róla :(

    Na de G25! Ötlet? .... Előre is köszi!
  • pointer4
    #8546
    És majd a felét lenyeli a szolgáltató....
  • neilszab
    #8545
    Igazából a 21. században már nem kéne olyan nagy ördöngősségnek számítania egy mezei banki utalásnak, nekem például 1 percembe és kábé 5 kattintásomba telt....

    Az sms-ezős, meg telószámláról levonós mutatvány biztosra veszem, hogy nem kétfilléres mutatvány, meg egy rakás papírmunka is (szerződések, blabla a kedvezményezett fél számára)
  • Falkon
    #8544
    Nincs mit! :)
  • TaRka0107
    #8543
    Thanks!
  • Falkon
    #8542
    Innen letudod szedni!
  • TaRka0107
    #8541
    Szevasztok! Tudnátok linket adni G25 driverhez ami működik win7 64bit alatt?
  • Sponnyabob
    #8540
    Kár hogy nincs olyan lehetőség hogy küldök egy SMS-t vagy felhívok egy számot és leemel egy x összeget a számlámról.
  • pointer4
    #8539
    OTP-ben befizethetsz pl :D Amúgy jó gondolat :D
  • Sponnyabob
    #8538
    Nem vagyok valami nagy guru ezekben a netes pénz átutalásos dolgokban de ha nincs bank kártyám akkor is tudnék nekik utalni valahogy pénzt? Ha már úgyis újév van kezdjük egy kis támogatással :)
    Ja és BUÉK mindenkinek!
  • pointer4
    #8537
    Aki fontosnak tartja, hogy ne jusson az RSC sorsára a HSW.
  • Bucser
    #8536
    Itt is rossz a link.

    És szerintem itt is tolhatnád banner alá.