15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Solt
    #8655
    Mik derülnek ki! Te ilyen hardver beszerző vagy ócsóéééé? :D
  • pointer4
    #8654
    Nekem épp nem, csak próbáltam reklámozni :D
  • bosco05 #8653
    Szinte alig használtam, kb fél éves sincs. Sok vagy kevés? 28-29-30 körül látni újonan. Amúgy 19-ig alkuképes :D (gondolom neked sok, mert meg tudod szerezni 10-ért is és amúgy sem kell, igazam van? xD)
  • pointer4
    #8652
    Most ez kötöszködés?
  • pointer4
    #8651
    Jó Ár!
  • pointer4
    #8650
    Szerintem ez ponnt olyan szokás kérdése, mint a kormányszög pl. Egérrel is vannak jó játékosok.
  • Norbi1990
    #8649
    Nekem DFP van, de remélem lesz majd jobb is :)
  • bosco05 #8648
    Ha érdekel valakit, hibátlan állapotú DFGT 20-ér eladó. Pm me.
  • bosco05 #8647
    Van erre is ellenpélda. Nálunk van egy srác a Tequila, rongyá ver mindenkit gamepaddal.
  • laci 700
    #8646
    Bocs, de a szimulátorok GamePad-al játszhatatlanok. Tapasztalat... Ezért szeretnék végre valami normális kormányt, csak most nem ez a legfontosabb...
  • Maci23
    #8645
    és ki aza a Pointer akiről annyit beszéltek és aki annyiz beszél,mert azt látom ért hozzá
  • Maci23
    #8644
    Sziasztok!

    Ki milyen kormánnyal játtszik itt akik itt a forumba vitatkoznak?

    Én G25! ami 3 napos ...
  • pointer4
    #8643
    "(a játék a boxban ezt is "lecsalja", 90km/h alatt titokban megnöveli a kormáynszöget, nehogy a falnak menj a garázsból kijövet )"
    Mondjuk én apró kormányszöggel is körbeforgok 3x, mire kijövök :D

    "jól ráverjen legalább 2-3 másodpercet Pointer-re a pályán, akár mit is hegeszt otthon magának a srác!"
    Az csak a hobby része teee :P Amúgy vigyázz mit mondasz, mert a lekőrözésnél még megbánhatod, ott nálam a hatalom :P
  • neilszab
    #8642
    Ismét kismillió szót sikerült elgépelnem... ne akadjon fenn rajta senki :)
  • neilszab
    #8641
    Itt egy videó sztem remekül látszik rajta minden...



    Alapból gyakorlatilag minden kanyarban elfordítja a kormányt legalább 90°-ot, de sokszor megesik, hogy van az 130-140° is, aztán persze a húzósabb kanyrokban ennél is tovább megy és ez még nem is Monaco.. .
    A Logitech Ex és a Momo már itt kiestek a játékból, mert nem lehet őket a valóságnak megfelelően beállítani, csalni kell a steering lockal és idegsebbre venni a kormányzást, hogy egyáltalán körbe lehessen menni velük a pályán.

    Aztán a videóban 1.24-nél kicsit kerseztbecsúszik a verda és a fazon egy pillanat alatt ellenránt vagy 180°-ot, hogy megfogja a gépet és ez még nem is volt akkora vészhelyzet. (Ahhoz hogy a Momo-val ezt meg tud tenni, már (240/360=2/3) 33%-kal "feszesebbre" kell állítani a kormányzást a realitásokhoz képest)

    DE! 2 x 180°-kal még mindig nem tudsz beállni a garázsba, vagy manőverezni a boxutcában, szóval az össesen 360° a valóságban még mindig édes kevés, ezért a igazi versenyautók kormánya is elfordul legalább 500°-ot, különben használhatattlan lenne a dolog. (a játék a boxban ezt is "lecsalja", 90km/h alatt titokban megnöveli a kormáynszöget, nehogy a falnak menj a garázsból kijövet )


    Amúgy kérlek ne érts félre, egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy aki mégis 200°-on tolja, az sültbolond, természetesen mindenki úgy játszik, ahogy neki tetszik, hsizen az a alényeg, hogy mindeki élvezze a dologtot és jól ráverjen legalább 2-3 másodpercet Pointer-re a pályán, akár mit is hegeszt otthon magának a srác!
    Én csupán azt mondom, hogy nyilván a valóságban sem véletlnül vannak úgy a dolog, ahogy és én ezért igyekszem is mindig úgy beállítani a dolgokat itt magam körül, hogy az idomuljon a realitáshokhoz is, amennyerie lehet persze, ha már egyszer szimulátorozásra adtam a fejem.
  • pointer4
    #8640
    Amit nem értesz :D
  • neilszab
    #8639
    Mit magyarázol el nekem?
  • pointer4
    #8638
    Ha akarod, MSN-en elmagyarázom, meg kiírjuk banner-ba :D
  • neilszab
    #8637
    ...áhh véletlenül időelött elküldetm!

    Szóval azt nem értem, hogy ha megfelelő arányban növeled a kormányszöget és a steeringlocok (a hányadosuk végig állandó), akkor elvileg nem érezhetsz semmi különbséget a 180 °és a 720°között, azon kívül, hogy a szokotnál még tovább tudodd forgatni a kormányt, ha akarod... de az autó pont ugyan akkor fordul mondjuk 90°-nál mindkét esetben..
  • neilszab
    #8636
    Én ezt nem értem...
  • pointer4
    #8635
    Aszittem, az az IronMan :D
  • pointer4
    #8634
    És ettől szép, és változatos az élet :D
    Az, hogy igazából is indulni tudjál, meg sok szerencsét kívánok! Biztos nagyon fasza lehet.
    De amúgy, akkor is
  • bosco05 #8633
    Jah és nem állítom, hogy az enyém a legjobb felfogás és véleményem sérthetetlen, mindössze én működök így. Ha neked fontosabb , vagy legalább ennyire fontos a kormány és a cockpit, az is egy érthető dolog.
  • bosco05 #8632
    Mondjuk ha cockpitben ülne és real kormányszöggel, real váltóval tolná, tuti felrobbanna az izgalomtól. Én ilyen körülmények közt is tudnék izgulni, mint ahogy ő játszik, a lényeg szerintem magán a versenyen van.
  • bosco05 #8631
    Számomra egy verseny nem attól lesz izgalmas mert egy hegesztett cockpitben ülök, vagy szétrázza a kezem az ffb, vagy akármilyen kormányszöggel menőbb vagyok és rílebb. Nekem az az izgalom ha körökön keresztül centikre vagyok a másiktól, lehet csatázni, előzni, mindezt megfelelő körülmények között. Nyílván van egy szint amit nem vagyok hajlandó elviselni a körülmények terén is, de attól, hogy magasabbra teszed a lécet, se jobb versenyző, se nagyobb ember nem leszel. Amint pénzem engedi én a valóságban is belekezdek a versenyzésbe, javaslom ugyanezt mindenkinek, aki a rílre hajt és kívánom, hogy sikerüljön. Majd ha a versenyautómból visszagondolok a szimulátorra, biztos jókat fogok kacagni, bár szerintem ugyanúgy játszom majd akkor is. Az élményt lehet fokozni, mindösszesen pénz kérdése.
  • bardocz
    #8630
    Pedig az a férfisport!:D
  • Solt
    #8629
    Ó, te átok! :D
  • pointer4
    #8628
    Nem, bár nem szeretem a rellít.
  • pointer4
    #8627
    Igen, például látszik ezen a srácon, hogy mennyire szimulátort vezet.
    Egyszerűen annyira átéli a verseny izgalmát, a adrenalin mámort, a feszültséget szinte harapni lehet a szobában. Egy tűt se lehet leejteni szinte az izgalomtól, akkora a koncentráció, és a beleélés.
    A tűzálló overál, meg a bukó rajta, és szinte érzi a benzingőzt. :D




    Amúgy, tudom, hogy egészségügyi okok miatt csinálja(ta) ezt, és még így is szép eredményt ért el :D
  • bosco05 #8626
    Hát de csomóan írjuk itt is és írtuk anno rf topikban is, hogy hiába erőltettük, nem lett jobb, ha megszoktuk akkor se. No mind1, nektek úgy jobb, nekem nem :P
  • bosco05 #8625
    valahogy úgy :D
  • Norbi1990
    #8624
    Ezt amúgy komolyan kérdezted? :D
  • pointer4
    #8623
    De, te, mindig rosszkor jövöl :P Rosz helyre :D
  • Norbi1990
    #8622
    Szerintem inkább megszokás kérdése, nem emberfüggő :)
  • pointer4
    #8621
    Mi nem :D hiteteLENKÉk vagyunk :D
    Azt akarjuk igazából, hogy te is így használd, és akkor lassabb leszel, és útól tudunk majd jól érni, és leelőzni :D
  • Solt
    #8620
    Én itt léptem be, erre reagáltam:

    "A valóságban sincs a versenyautókban 400-500 fok "

    De tudod mit, legyen döntetlen! :D :D
  • Norbi1990
    #8619
    Ezt ugye nem kérdezted komolyan? :D
  • bosco05 #8618
    Ezt én is, ugyanis a kigyorsításig el sem jutok :D , viszont kis kormányszöggel érzem ugyanazt, mint ti naggyal, ezért mondom, hogy ábszolút emberfüggő, de nem hiszitek el :D
  • Norbi1990
    #8617
    Igen ezt én is észrevettem :)
  • Norbi1990
    #8616
    Én az ilyen 200 fokról beszélek, nem 360 vagy nagyobb fokról.
    Ja és precízebben is tudsz menni a pályán nagyobb elfordulási szöggel.