15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #8737
    Hát ez gyönyörűen randa :D
    Legalább sűllyesztette volna be a tetejét, hogy a dudát is fel lehessen szerelni :D
    A kérdés inkább arra vonatkozott, hogy a kijelző ledekkel mit lehet csinálni, hogy ne kukába menjenek :D :D
    én így csináltam:
  • Maci23
    #8736
    Semmi baja nincs,csak nagyobb átmérős sport kormányra cserélte!
  • SrAta
    #8735
    ME mi a baj a g27tel hogy cserélni kell a kereket?
  • Solt
    #8734
    Az a legkevesebb... szerintem az is könnyen cserélhető...
  • Norbi1990
    #8733
    Azzal a nagy kormányal nem éri el a hátsó füleket :D
  • Maci23
    #8732
    Logitech G27 kormány cseréje MOMO kormányra

    Kérésedre a válasz! :D
  • pointer4
    #8731
    Arra lennék kíváncsi, kilehet-e cserélni könnyen a g27 kormányát valami normálisra, és kilehet-e hozni az SLI lámpáit valami komolyabbra?
  • Maci23
    #8730
    Logitech G25 vs G27

    Bocsi nem tudtam hogy így is lehet videót linkelni!
    Szóval lessetek rá,jó videó!
  • Maci23
    #8729
    Logitech G25 és G27 összehasonlítás és szemléltetés!

    Kellmees zene , Nagyon jó videó ,és tartalmas! Most találtam ajánlom mindenkinek!

    http://www.youtube.com/watch?v=Rx8mZKspLj4&feature=related

    Üdv!
  • sikura
    #8728
    OKs!
  • SrAta
    #8727
    használd a wingman beállításait énis azt használom a momonak mert az RF nem ajánlja fel aztse!
  • sikura
    #8726
    Igazából csak a kormány fordulási szögével van kisebb gond, mert ugye csak ~200ÿ -ig tekerhető nem 360ÿ ig.
  • sikura
    #8725
    Hali!
    Nekem Logi FF EX belépőszintű kormányom van.
    Én megvok vele elégedve, kényelmes is meg kézre eső is.
    De sok játék egyáltalán nem ajánl fel hozzá beállítást.
    Én pl csak rF -t jáccok vele. De nem igazán találok hozzá leírást , beállítási értékeket.
    Tudna esetleg valaki segíteni , valaki aki ilyen kormánnyal tolja esetleg?
  • Solt
    #8724
    Nnnnna... megszólalt Melák! :D :D Neked 200% kell ősember!!!! :D :D
  • Solt
    #8723
    Ahhoz, jó nagyot kell esni! :D
  • pointer4
    #8722
    Hüje buszos, jáccál joypaddal :P
  • SrAta
    #8721
    nana:D
    Valamikor az az élethű:D
  • Solt
    #8720
    Az FFB nem azért van, hogy letépesd vele a kezed! :D Nyugodtan vedd lejjebb a beállítást játékon belül! Nem attól élethű, hogy kitépi a kormányt a kezedből... ;)

  • SrAta
    #8719
    menk végig bekeményedett (hidegtől) első villájú dirt biciklivel a kátyús erdei uton...:D
    Nah megtudod milyen az FFB:D
    Az aztán nem sajnál:D
    Veheted lejjebb ha akarodXD
    Úgy ráz bazz 1 órán át zsibbadt a kezem:D
    Kül a momo nem butul annyira:D
  • Neoncsoves
    #8718
    az lesz, de gondolom nem véletlen ilyen a gyári beállítás... valszeg így élethű :D de rallys játékba 1 pálya után már fáj a kezem xD
  • Debilon
    #8717
    vedd visszább ha erős:D
  • Neoncsoves
    #8716
    Megvan a kormány már délután óta, eddig próbálgattam de...


    EZ KURVAJÓ :D
    Igaz kicsit még bénázgatok, de lassan rászokok a pedálra meg a kormányra és jobban fog menni. az FFB idegesít egyedül, 1-2 játékban olyan erős hogy hihetetlen...
  • Falkon
    #8715
    Az komoly!
    Nekem tegnap jött meg 26-ért!.
  • Neoncsoves
    #8714
    ja game.co.uk -ről még mindig valami 8500Ft szállítással együtt... de inkább előrendeltem itt (meg vettem is egy beta keyt cdgalaxistól)
  • neilszab
    #8713
    Nem tudom, nekem valahogy kényelmetlen...

    Vezetetés közben folyamatosan rajta kell lenni a lapátfüleken az ujjaimnak, és ezért nem tudom jól megmarkolni a kormányt a hagyományos értelemben, ebben ráadásul zavar az is, hogy a váltófül mögött nincs is nagyon hely kényelmesen az újjaimnak. A fülek meg ahhoz, hogy folyton rajta legyen az újjam túlságosan hátul és túlságosan kívül helyezkednek el, tehát a kényelmeshez mérten egy picit mindig "kifelé" kell állnia a kezmnek.

    A DFGT esetében a kormányt kalsszikus éretelemben jól meg lehet markolni, elég hely van hátul az újjaknak és a váltó pöcök is a legjobb helyen, pont a középső ujjam alatt helyezkedik el, tehát nem kell fogást váltanom a kormányon, amikor váltani akarok, és amikor csak simán markolni. Az ellenállásval sincs bajom, a G25-tel könnyebben váltom el magam, mint a DFP-vel.

    Sztem ergonómiailag (kényelem, fogás, gombok elhelyezkedése/minősége) a G25 igencsak visszalépés a DFP-hez képest, még a bőr sem jobb rajta, mint a DFP bevonata. Persze műszakilag meg jobb a G25...

    Dióhélyban ennyi...
  • arty
    #8712
    durva! megemelték!! :((( 25 font volt még kb 2-3 hete :((
  • pointer4
    #8711
    Lehet elfogyott az akciós készlet a nagykerben, újrarendeltek, ennyiért jött. Ilyenkor amúgy is szeret a logitech árat emelni.
  • Neoncsoves
    #8710
    de mire fel ugrik ez 10ezer ftot?
  • pointer4
    #8709
    Viszont akkor lehet pár nap és mindenhol felmegy az ára. Csak ahol a legjobban pörög, ott változik legyorsabban.
  • Neoncsoves
    #8708
    BC2 PC-re 10ezer lesz (már betakeyt vettem, azért ennyi)
  • arty
    #8707
    bc2 8k lesz ... tehát 32k-d van kormányra :)
  • Solt
    #8706
    Érthető... én is sokat agyaltam a G940-n, de nem bírtam tovább... berendeltem! :D
  • Neoncsoves
    #8705
    annyira nem mindegy, összvissz 40ezrem van és még Bad Company 2-t is vennem kéne >.>
    mind1, megrendeltem überkonzoltól...
  • Solt
    #8704
    Ne csináld már... ott van egy csomó helyen pár ezer forinttal drágábban... ha annyira kell mindegy, hogy 25, vagy 27 ezer! ;)
  • Neoncsoves
    #8703
    Nem ragaszkodok , csak kicsit felbasz... gondoltam ma végre játszani fogok az új kormányommal, de nem... ebből jövőhét lesz basszameg... témazárok meg minden ááá
  • Solt
    #8702
    Ne ragaszkodj egy céghez...

    Nézz körül...
  • Neoncsoves
    #8701
    Hogy a faszomba megy fel 1nap alatt 10ezret egy kormány??? 36ezer supergamernél a DFGT, eddig meg 25k volt -.-
  • Norbi1990
    #8700
    Ugyanilyen székem van csak kékbe
  • pointer4
    #8699
    Deskpit :)
  • ajem kisa
    #8698
    Kislakásba való kokpit!