15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #8817
    Tudom hogy ez te voltál :P
  • Solt
    #8816
    Ülj le, egyes! :D
  • pointer4
    #8815
    De hát ez grafika, monitoron van :P
  • Solt
    #8814
    Aztakurva! :D Ez igen... ügyes! :)

    Azért, az sem ártana már, ha a grafika is ilyen lenne! :D
  • pointer4
    #8813

    Na így kelljen már korrigálni egyszer egy szimlátorba :D
    És ne lehessen lebutítani!
  • ajem kisa
    #8812
    Alakul!
    5letem van, de mostmár6...7...
    Nagyon köszi mindenkinek!
    Asszem az x360 kontrollernek mostmár hasznát is veszem ujra!
  • pointer4
    #8811
    Linkekben tényleg nincs. Sokan csinálják igazi kézifékből, és arra egy gombot, vagy potit.
    pl itt volt pár ötlet :D
    Vagy ez, vagy itt , emígyen .
    Ez előző részlesebben.
  • ajem kisa
    #8810
    Köszi! Ezen gondolkodtam énis, mivel az x360 ravasza analóg, lehet az még életszerübb lenne!
    Annak úgyis készvannak a "stick"-ek!
    Szerintem ezlesz inkább, mert nemnagyon szeretnék elveszteni 1.5 év garit a g25-re!;)
  • laci 700
    #8809
    ha megvan még a momo rakd be a G25 mellé és a váltót használd kéziféknek. :D
    Vagy ha van még bármilyen régi gamepad, botkormány bármi azt is beteheted, vagy veszel egyet olcsón és max kicsit átalakítod.
  • ajem kisa
    #8808
    Köszi!
  • Kenny85
    #8807
    http://chilicoke.com/mods/ebrake.htm
  • ajem kisa
    #8806
    Ez oké, de nekem akkorsem jó úgy!
    5.soromban irtam, és én más színű bárány vagyok mint a többiek akkor!
    Én szeretnék egy kézifékkart, és szeretném megtudni, hogy (ha van olyan aki megcsinálta)
    hogyan ?!
  • bosco05 #8805
    pillangó váltó, szekvenciális magad felé pedig a kézi, mindenki így nyomja rbr-t
  • ajem kisa
    #8804
    Hello!
    Nemolyan rég kezdtem el kormánnyal játszani, a momo-t lecseréltem 2 hét után g25-re, mert nemvoltam megelégedve vele, ezzel idáig minden oké, de a kéziféket szeretném másképp megoldani, valahogy úgy mint az igazi autókban...vagy valami ilyesmi!
    Amivel játszom (rbr), ahhoz elég gáz szerintem a gomb-os krézifék!
    Ez azért lenne nekem jobb, mert a bottal váltok, és a kézifék a kormányon lévő egyik gombon van, és nemjo így nekem!
    Szoval az a kérdésem, hogy milyen lehetőségek vannak, és ki, hogy csinálta meg?
    A fenti linkek között nemtaláltam "okosságot" erre, köszönön az ötleteket, és tanácsokat előre is!
  • pointer4
    #8803
    Légy türelmes :)
  • cselt
    #8802
    Írtam neki privit, de nem válaszol
  • pointer4
    #8801
    MABO-t kérdezd.
  • somdav95
    #8800
    :D Hétfőn beszélek majd velük, és meglátjuk mi lesz..
  • cselt
    #8799
    Régebben olvastam valamelyik topikban, hogy van valahol egy logitech lerakat, ahol a hibás cuccokat lehet megvenni, erről tud valaki valamit bővebben, hogy létezik-e egyáltalán, ill hogy helyileg hol van ez?
  • cselt
    #8798
    Ha esetleg odáig fajul a dolog, hogy levágod az USB-t és visszaküldöd Logitechéknek az újért cserébe, akkor engem lehet érdekelne a megmaradt része a kormánynak egy jelképes összegért :)
  • pointer4
    #8797
    Szerintem álltsd negatívra a játékban az FFB-t. 75% erő helyett húzd -75%-ra.
  • robinho1
    #8796
    Üdv mindenki!

    Segítséget kérnék, hogy van egy Formula Force Ex kormányom és ffb-t beszeretném kapcsolni tudnátok mondani beállítási tippeket? Előre is köszi.
  • ajem kisa
    #8795
    De csak ennyi?
    Ezelött momo-m volt, azzal mégha fullra raktam sem csinált ilyet, vagy csak nemvettem volna észre?!
    Thx!
  • [HUN]FaTaL
    #8794
    FFB. Talán fogd a kormányt :)

    Vedd lejjebb az FFB erősségét.
  • ajem kisa
    #8793
    Hello!
    Egy tanácsot szeretnék kérni, most szereztem egy g25-öt, és bármelyik autos játékkal játszok,, akkor a kormány elkezd huzni jobbra-balra-job..., minél nagyobb a tempó, annál erősebben!
    Ezt hol lehet kilőni, mert kicsit idegesítő szerintem, vagy legalábbis amig gyakorlok addig kéne!
    Thx!

  • pointer4
    #8792
    Kikapcsolod a kipörgésgátlót, blokkolásgátlót, és lesz az kormánnyal 1:21 is, pár hónap múlva :D
  • bardocz
    #8791
    Pl kikapcsolod a kipörgésgátlót és ABS-t. Aztán meg gyakorolsz.
  • SrAta
    #8790
    Hogylehet hogy billentyűzettel+ automata váltó 1 körön 1:25 öt megyek
    MOMO + kéziváltó meg 1:26.713???
    F1 rft 2009 mod monza a pálya módosítva sompir beállításai(megemelt fordulatszám, meg a fékcsatprna méretét és a féknyomást állítotam)
    Hogyan lehet javítani?
    (segítségek csak: auto kuplung, kipörgésgátlóm, blokkolásgátló)
  • somdav95
    #8789
    Utána olvasgattam, regisztráltam a terméket, de egy rohadt e-mail címet nemtalálok hogy hova is írjak :S Valaki tudna segíteni?
  • neilszab
    #8788
    Tele van ilyen sztorikkal a net (főleg a youtube), hogy írtak a Loginak hogy szar, és az volt a válasz, hogy OK, küldünk egy újat, de a régit hazsnálhatattlanná kell tenni. Így volt aki levágta a kábelek csatiját és elküldte postán a Loginak....van aki meg fogott egy baltát...meg egy kamerát :D (Youtube ;) )
  • somdav95
    #8787
    És ha a logitech-nél próbálom akkor mit is tudok kezdeni igazábol? Visszaküldöm, levelezés várok stb, vagy írok egy panaszlevelet h ez meg ez nem oké, és küldenek egy újat?
  • neilszab
    #8786
    A Logitechnél próbáld érvényesíteni a garanciádat közvetlenül.
    Nem szoktak szarozni az javítással, vagy ilyesmivel, jó eséllyel kapsz egy vadi új kormányt és megkérnek, hogy tedd használhatattlanná a régit....
  • somdav95
    #8785
    Nem tekeri körbe a kormányt.. Írtam levelet annak a cégnek a tulajának akitől vettük ( ismerős, de becsődölt azóta szóval ez is nehezíti a helyzetem.. ), szóval vagy kicserélik, vagy lecseréltetem valami más elektronikai cuccra, vagy visszakapom a pénzem :S
  • pointer4
    #8784
    Hááát, ha csatlakoztatásnál, körbe se tekeri a kormányt, be se tud kalibrálni. Viszont mint USB-s eszköz mehjelenik, és minden más megy, akkor az valami érdekes elektronikai hibára utalhat. Egy ilyen lapon az elektronikai alkatrészek kimérése és cseréje nem egyszerű feladat. Ha garanciális még, mindenféle képpen élj a gariztatás mellett, mert a javítása nehézkes lenne.
  • somdav95
    #8783
    Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. A G25-mel valamilyen probléma van, még pedig érzékeli a váltót és a pedálokat is, viszonyt a kormányt nem hajlandó. Gondoltam hogy szoftveres probléma, ezért újraraktam a driver-t, de sajnos ez után se oldódott meg a probléma, és a kormányt továbbra se érzékeli, csak mikor a táp bevan dugva akkor kisseb rángásokat produkál ballra. Megpróbáltam h hátha a gépemmel van baj, ezért kipróbáltam a laptopon is, melyen xp van, hogy hátha ott nem lesz semmi bibi, de sajnos ugyan ez a probléma áll fent. Szerintetek mit tudnék tenni? Van valakinek valamilyen ötlete? Előre is köszönöm a segítséget :)
  • neilszab
    #8782


    Jövő Csütörtökön kezdünk, részletekért katt a képre!

    A Fődíj továbbra is egy Fanatec Porsche 911 GT3 RS kormány ClubSport pedálszettel, meg lehet próbálni elhozni... :)
  • bardocz
    #8781
    Hát a pedál az asztal alatt van nonstop, a kormány meg ha nem az asztalon, akkora szekrényben. Ezen kívül nekem max annyi bővítés lesz, hogy veszek egy sportülést, és rakok rá lábakat, de nem forgósat. Az még elfér, és a mostani szék helyére jönne.
  • cselt
    #8780
    Őőő és a cockpit, akkor hol fér el?
    Nekem a szoba átrendezésénél elsődleges szempont a cockpit elhelyezkedése volt :D
  • bardocz
    #8779
    Az ágynak a széléből meg a hosszából is levágtam, így is szélesebb, mint a matrac rajta, az asztal meg kicsi. És ez régen egy konyha volt:D De van egy kiugró rész, ami eléggé növeli a tér nagyságának érzetét. Meg ott elfér a radiátor is. És itt még van egy kis ruhásszekrény is. Ha fekvőzni akarok, azt úgy tudok csak, hogy felrakom a lábam az ágyamra. De még így is ez a legjobb szoba, ha hazajövök éjszaka, rögtön be tudok dőlni a szobámba, meg ez van a legmesszebb mindenkitől:D
  • [HUN]FaTaL
    #8778
    4m^2 a szobád? Az kemény :D Abban hogy fér el egy ágy meg egy íróasztal?