15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #8857
    Szerintem elég lenne az ini állítgatás helyett feljebb vennie az FFB erőket. Profilerben 105%, játékban mondjuk -65%, és az FFB effektek magason.
  • Laceee
    #8856
    Lesz ez még jobb is...
  • pointer4
    #8855
    A 3%-os hibaarány mióta típushiba?
  • Norbi1990
    #8854
    Passz. Nekem DFP-m van.
  • Laceee
    #8853
    Nem beszélve a G25-nek a típus hibájáról, nem tudom a G27-nél is előjön ? (műanyagperem repedés,törés, hátramenet fokozat kidobás)
  • Norbi1990
    #8852
    Jah 30ezer volt vagy mennyi :D
  • Laceee
    #8851
    Amikor még lehetett kapni G25-t újjonan, már akkor olcsóbb volt 60 ezernél...
  • Laceee
    #8850
    ennyiért
  • Norbi1990
    #8849
    Én nem vagyok valami nagy kormányszaki, de kb 40-45ért már ellehet szerintem.
  • Laceee
    #8848
    Mennyit engedsz a feléből ?
  • TaRka0107
    #8847
    Használtan mennyiért lehetne eladni egy G25öt?
  • Norbi1990
    #8846
    Annyiért már egy G27-et kapsz
  • Maci23
    #8845
    Eladó Logitech G25 1 hónapos!
    PCLand-nél vásárolt ,1 hónapos, ,Dobozával, minden tartozékával,védőfóliákkal, cd-vel,Garanciával!

    Ár: 60.000 Ft !
  • Solt
    #8844
    Megnyitod a leo ini-fájlt, lefordítod, hogy mi mit jelent, és addig állítgatsz rajta amíg neked jó nem lesz... :)

    Én is ezt csináltam, és nagyon szuperül belőttem... szinte minden apróság állítható...

    A középre húzást el kell felejteni... kinyírja az effekteket...
  • robi25
    #8843
    Igazándiból azért kapcsoltam be mert az rfactrohoz leszedtem a leo plugint és a kormány nemhúz vissza 40 km/ óráig ami elég idegesitő a kanyarokba És mást nemtudtam hirtelen kitalálni mivel feltettem a kérdést hogy lehet máshogy álllitani de válasz sajna nem jött:(pedig annyi modder van aki benne van az .ini szerkesztésébe.Mert amúgy nagyon jóra sikerült ez a plugin nembeszélve arról hogy ezzel mindegyik mod működik(nélküle volt amelyikbe nem volt force).
  • Solt
    #8842
    Semminek nem kell a centering spring... csak arra jó, hogy bezavarja az FFB effekteket...
  • robi25
    #8841
    igen pont ez lenne a lányeges nekem hogy a tdunak nem kell a centering spriing az rfactor nak meg igen.DEa saját profilján belül nem érzékeli ha beálitom.CSak a globalon device settings -en.Ésezt nem értem hogy miért .
  • Rainbow15
    #8840
    hát nem :D
  • arty
    #8839
    az ujnak is minden baja van, a momo ilyen :(
  • SrAta
    #8838
    gondolom a kona után nem sokad maradt....:D
  • SrAta
    #8837
    a réginek minden baja volt.......
  • Ulvar
    #8836
    Stage 1 eredmény.
  • ajem kisa
    #8835
    Akkor az enyémnek sem soklenne hátra?
    Engem zavart a "csak 2 pedál" amik lágyak, mintha...
    Mondjuk felraktam netre, de van rá gari, mert 2009 dec 29.-én kaptam kézhez!
    Eddig senki, de nemlenne jo eladni úgy, hogy mindjárt meghal ez is!:S
  • Rainbow15
    #8834
    Sajna már 5x megcsináltam, más gépen is. Driver reinstall is meg volt. Nem tudom mi lehet a gondja...
    Jó lenne ha nem romlana el, mert akkor kimaradnék pár racéből, nem mostanában vennék másikat :(
  • ajem kisa
    #8833
    Ugyanezt csinálta nekem is néha, huzd ki, lődd ki a progiját, aztán vissza az egész!
    Gondolom az uccsó drivered van az oldalukról hozzá!
  • Rainbow15
    #8832
    fogalmam sincs, használtan vettem. Mert a régieknek ez volt a baja? Azt hittem csak pedálgondjuk volt, azt orvosoltam is. (annyi a baja, hogy bedugom táp nélkül, és ég a bal oldali led -ami nem szokott táo nélkül)
    A kormány elfordul jobbra teljesen a kijelzőn, gáz-fék semmi reakció, a gombok működnek egyedül.
  • SrAta
    #8831
    nekem karácsony óta semmi bajom vele...
    Nemlehet, hogy a tied még a hibás szériából van?
  • pointer4
    #8830
    Mert a profiloknál meg kell adnod az indító file helyzetét is. Vagyis tudja a profiler hogy épp mivel játszol, így lehetővé téve azt, hogy más-más játékoknál különböző kormánybeállítással legyenek futtatva. Ha csak a TDUval játszól, semmi értelme a profilert egyáltalán elindítani.
  • robi25
    #8829
    Lenne egy kérdésem a hozzá értőkhöz.a logiteck gaming software-be van egy global device seittngs meg egy specific game setting na most beállitottam a tdu rfactor külön de a centering springet nemtudom beállitani. Vagyis a globalon érzékeli mindkettő.Akkor minek van special game settings??
  • ajem kisa
    #8828
    Ha valakit érdekel!:)
    A kéziféket elkezdtem barkácsolni, a kézifékkarom , 2 ilyen közé fixáltam, egy rugó fogja visszahúzni (ahogy egy linkelt oldalon volt)!
    A gomb pedig egy trutmászter joyból kiszedett panel, és abbol is egy gomb fogja működtetni (remélem)!
    Az utóbbiról még csak gondolkodok, hogy kellene...
    A kart nyilván nemhagyom igy, hanem teszek rá majd valami markolatot, és a kontroller maradékát, és a gombot egy pözsó206-nak a kéziféktakaró műanyaggal takarom el!
    Mára már hagyom, majd holnap folytatom!
  • kiki888
    #8827
    nekem eltört a formula force ex fékpedálja...dikk
    holnap hívom a lodzsiteket, hogy mit tudnék csinálni vele...garipapírt elnyelte a föld, de még közel egy évig garis
  • ajem kisa
    #8826
    Nekem is csinált olyanokat, de a szoftver ujrainditás (a momoé), és kihúz-bedug megoldotta!
    Amugy 2-3 hetet használtam énis, és jelentkezett ez az első 7-en!
  • Rainbow15
    #8825
    asszem vége a momo-nak :S
    Másik gépben sem jó. Szétszedtem, megmozgattam mindent, de semmi. Többet sajna nem tudok csinálni, egy időre abba kell hagyni a szimezést.
  • Neoncsoves
    #8824
    DFGT-t saját tapasztalat alapján AJÁNLOM! nagyon jó kormány és elég masszív.
  • laci 700
    #8823
    Thx! Ez végleg pontot tett a MOMO vs. DFGT közti döntésre. MOMO-t azért szerettem volna mert akkor csak 13000Ft volt, de most felkúszott 17-20 000Ft-re és egy DFGT 27 000Ft körül van, ami most nekem kicsit sok lenne...
  • Rainbow15
    #8822
    elegem van már a momoból, minden baja volt már... Kéne már egy DFP/GT :)
  • Rainbow15
    #8821
    Egyre szarabb a momo-m. Tegnap kezdte. Csak az USB van be dugva, táp nincs. Mindkét LED ég, minta mikor be van dugva a táp. Kormány, gáz, fékre nem reagál. Tegnap valahogy véletlenül jó lett, nem tudom hogyan.
    Nem tudjátok mi lehet?
  • pointer4
    #8820
    Tuti :)
  • arty
    #8819
    ha igy lehetne korrigálni "monitoron", egyből leárkádoznák ;)
  • Solt
    #8818
    Basszus, jól elnézte... görcsbe ugrott a gyomrom... :S Kurva hamar megvan a tré... :(