15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • bardocz
    #9257
    Lengődugó, lengődugó, nekem minden lengődugó lengődugó, ami éppen leng, és be lehet dugni valahová:P
  • pointer4
    #9256
    Pedig ehhez kellenek ám szerszámok :D
    Nem kellene szétbarmolni a csatit, ha tényleg ps/2-es, csak venni kell egy lengő aljzatot, és egy soros lengődugót, és jó összekötni :D
  • bardocz
    #9255
    De ahhoz szét kéne barmolni a csatlakozót nem? Na meg ilyen elektronikába nem igazán mennék bele. Max ha segít valaki, és helyben. Még egy kurva villáskulcskészlet sincs itthon, nemhogy forrasztó:D
  • pointer4
    #9254
    Azt inkább lehet megcsinálni, hogy egy momo pedáljának helyére rákötni.
  • bardocz
    #9253
    Hát ez fasza hír. Mindegy, legalább van időm érettségire tanulni...vagyis hogy nincsen semmi dolgom, és így nem unatkozok. Nyomok is pár matekfeladatot.
  • pointer4
    #9252
    Szerintem nagyobb az esélye, hogy az utcán az öledbe hull egy ilyen átalakító, mint annak, hogy az összedugva elinduljon :(
  • SrAta
    #9251
    nincs.
    Onnan tom csak h havernak van egy drága ps2 egere és azt akarta usbsé alakítani, de drága lett volna.
  • bardocz
    #9250
    Van valakinek kölcsön?
  • SrAta
    #9249
    ps2-usb átalakító marha drága csak szólok!
    ilyen 4-5k között...
  • SrAta
    #9248
    minőségi csavarok és minőségi kulcs úgyh nem nyalódik el a feje.
    Viszont a féktárcsába megöltem az egyik troxot szal nem jön ki a gécccijjeee........ rohadna meg!
  • laci 700
    #9247
    szerintem van PS/2 > USB átalakító mert van USB > PS/2 is, de nem tudom, hogy felismerné e... ki kell próbálni.
  • bardocz
    #9246
    PS2-es csatlakozós fanatec pedált ha rákötném gépre működésre lehetne bírni? Ugyebár csak az egér helyére tudnám kötni, nem tudom hogy tolerálná a gép. Vagy lehet kapni ps2>usb átalakítót? És akkor felismerné a gép külön játékvezérlőként? Mert az oké, hogy kormány nem ugyan az lesz, de a kuplungos rajtokról meg a rendes pedálsorról nem szívesen mondanék le.
  • bardocz
    #9245
    Süllyesztett helyen használja, akinek két anyja van. Bicón sehol sincs süllyesztett helyen imbusz. És ahol van, ott max torxot lehetne használni helyette, ami már igazán faszság.
  • pointer4
    #9244
    Nyalódjon el egyszer nektek imbusz feje, sűllyesztett helyen, majd megtanuljátok :D
  • bardocz
    #9243
    Jaja, meg olyan helyeken, ahol csillagfejűt nem lehetne meghúzni, de a rendes csavar meg túl nagy lenne. Elég vicces lenne, ha bicóra villáskulccsal kéne felrakni a tárcsát, vagy a stucnit:D
  • SrAta
    #9242
    amennyiért alattad 2vel megveszi a gyerek:D
  • SrAta
    #9241
    csak lyuba lévő imbusz csavar, mert nehéz hosszúszárú szerszámot venni:)
  • SrAta
    #9240
    TROX kulcs ilyennel van fenn 25T-vel a bicón a féktárcsa:)
    nemértem miért nem imbuszos:D
  • Laceee
    #9239
    40000Ft
  • SrAta
    #9238
    bicónál hasznos:))
  • Laceee
    #9237
    40000 Ft
  • TaRka0107
    #9236
    Használtan mennyiért lehet kb eladni egy G25-öt?
  • Laceee
    #9235
    Nem nagyon lehet kapni már újonnan, már csak G27-t
  • Fehercsoki
    #9234
    G25nek most kb mennyi az ára?Hol a legolcsóbb?
  • Laceee
    #9233
    Az már pozitív, hogy nem magyar szerviz intézi
  • pointer4
    #9232
    Igen, igen, nem is egy ilyenről hallottam. De személyes tapasztalat híján, nem mernélek hiú reményekkel áltatni.
  • Laceee
    #9231
    Ezt találtam, ha tényleg így van akkor ez nagyon pozítiv.

    A Logitech szervízzel kapcsolatban.
    Évek óta használok logitech cuccokat - hál istennek ezek közül eddig csak kettő ment tönkre. Volt anno egy duplaoptikás egerem, ami egyik napról a másikra halt meg 4 év használat után, illetve a napokan a Chillstream controllerem adta meg magát (kontaktos lett).

    Magyarországon valóban nincs hivatalos szervíz, és az egy éven belül is általában gariba cserélik. Viszont.
    Van nekik Svájcban Headquarter-jük, telefonszámmal.
    http://www.logitech.com/index.cfm/contact/&cl=hu,hu (itt megtalálható)

    A duplaoptikás egeremnél tudtam meg, hogy a logitech 3 éves worldwide garanciát vállal a termékeire, ami a hazai forgalmazón túl is érvényesíthető.

    Én a következőt tettem. Felhívtam Svájcot. Kb. 15 perces telefonbeszélgetés alatt felvették az adataimat, a termék gyári számát amivel be lehet azonosítani, megkérdezték a forgalmazó nevét ahol vettem, majd kézséggel közölték, hogy 7-10 napon belül postázzák a csereterméket.

    A dualoptikál egeremnél az volt a helyzet, hogy már nem gyártottak olyat, így kaptam akkor egy mx510-et helyette. Akkor annyi kérésük volt, hogy vágjam le az USB csatlakozóját és postán adjam fel a részükre. Ezt meg is tettem. 2 hét múlva meg mentem a postára az mx510-ért.

    A mai napon ugyan ezt tettem a chillstream controllerrel kapcsolatban. Ráadásul az ügyintézés is gyorsabb volt, mert nem kellett felvenni az adataimat ismét, csak egyeztettek. Regisztálták a hibát, felvették a termék számát, a kereskedő nevét, megkérdezték milyen színű a controller, és ismét azt közölték, hogy 7-10 napon belül érkezik a termék, és még ők kértek elnézést.

    Nem foglalkoztak azzal, hogy megfelelően használtam-e, nem kértek fotót róla, és most még az USB csatlakozót sem kell elpostáznom.
    Kaptam egy Ref számot ha nem érkezne meg, és hívhatom őket újra.

    Szvsz. Ha valaki veszi a fáradtságot és esetleg felhívja a nemzetközi ügyfélszolgálatukat, elképzelhető, hogy az egy év magyar gariból kifutott termékét szó nélkül cserélik (3 éven belül persze).
    és ugye a fenti két termék bár csak 10.000 forint környéki, de lássuk be, hogy gyártanak hangfalat, professzionális billentyűzetet, laser pointeres egeret, stb. amiknek azért nem pár ezer forint az értéke.

    Remélem segíthettem Logitech társaimon.
    Üdv,
  • Laceee
    #9230
    Hallottam már olyanról, hogy elég volt az usb kábelt elküldeni nekik, hívd fel őket.
  • bardocz
    #9229
    Nincs itthon semmi sajna.
    Logitech a kormány alján lévő számból meg tudja állapítani, hogy mikori? Vagy nem törődnek vele, ha elbaszódott küldenek újat?
  • Laceee
    #9228
    Ezért kellett volna szar minőségű imbuszt venned :)
    Esetleg még kalapáccsal próbálkozhatsz, hátha sikerül összekalapálni, vagy fúróba nincs köszörűfejed?
  • bardocz
    #9227
    Azt próbáltam. Elkopott a csiszolópapír:D Pedig gömbfejűt vettem, mivel csak ez volt hosszúban. Még egy kicsit azért nyüstölöm. Nem tudom, hogy merjem-e így használni, mondjuk érdekeseket forognék az biztos, de legalább tudnék indulni esti futamon.
    Logitech a levágott usb-ről meg tudja állapítani mikori a kormány? Mert ha azt veszem, akkor még bőven két éven belül baszódott el
  • pointer4
    #9226
    Aranyos Torx fej :)
  • Falkon
    #9225
    Az nem annyira , de ez....
    Felakasztanám aki kitalálta.
  • Laceee
    #9224
    Csiszold meg a 3-as imbuszt.
  • bardocz
    #9223
    Néhol jó dolog az, de nem itt!

    Toby: nem cserélik, már pár hónapja beszéltem velük.
  • pointer4
    #9222
    Az imbusz a szar találmány :D
  • Toby0501
    #9221
    Miért nem veszed fel a kapcsolatot a Fanatec-kel? Hátha cserélik!
  • bardocz
    #9220
    Beszarok basszus, vettem imbuszt, a 3-as nagy, 2.5-ös kell hozzá. Mégegy ilyen szerencsétlen balfasz mint én nincsen.
  • pointer4
    #9219
    Én meg a kormány felfogatást teszem masszívabbá :D

  • bardocz
    #9218
    Tudtamtudtam!:D

    Abban bízok, hogy ha el is baszódott végleg, akkor a pedált a ps2-es csatlakozóval tudom használni a géppel. Nem tudom megpróbáljam-e a régi leharcolt momo-mat meggaranciáztatni a logitechel, ha küldenének helyette valamit, az tök jó lenne.