15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • neilszab
    #9297
    Nagyon off:

    "sok csóró ember álmodik erről a kormányról és várta, hogy leessen az ára." - ez megtörtént, én 35-ét vettem ősszel újonnan
    " Erre amikor még lejjebb kéne esnie, több mint a duplájára emelik fel... " - ha lejebb kellett volna esnie, akkor lejjebb is esik, a piac így működik, de úgy látszik hiánycik lett belőle azóta..
    "Mindenki szarásig dolgozza magát az országban" - na ezt kétlem, azok az ázsia népek :)

    "Kisember meg autóba se tud már ülni 330 ft-os benzin mellett, de még fizeti 200 évig a nyomorult kis családi verdát... Ez a bajom. Nem ebbe a topicba tartozik, de azért ennyit ideje lenne észrevenni."
    - Az a baj, hogy a magyar emberek elfelejtik, hogy a messze a világ legmákosabb 20%-ba tartoznak azzal, hogy magyarok. Meg lehet nézni a világ országainak GDP/fő kimutatásait, a emberiség túlnyumó része a számunkra elképzelhetetlen létminimum alatt él, egész életében nem lát egy G25 árának megfelelő összeget. Pocskondiázás helyett körbe lehet nézni, van mit enned, van hol aludnod, napi, mint nap biztonságban járhatsz kellhetsz az utcákon és még élvezeti cikkekre is költhetsz. Tudom nem tűnik soknak, pedig az nagy kincs.... Persze lehet nézegetni sóvárogva nyugatra, de legalább annyit nézegessünk akkor délre és keletre is...mert ott van a valóban nagy szívás.
  • pointer4
    #9296
    Megbízható a cég, már többen is vettek tőle DFGT-t itt a fórumon is. Akkor is hihetetlenül olcsónak tűnt, az amit ott látsz egy jó bruttó ár, amit tartanak is.
  • Maci23
    #9295
    Ott a Multiformat!Ott most 59000 Ft a G27 ára!Annyit szánnék már rá,de nem tudom hogy megbízható e?Vagy csak kintfelejtették ilyen "olcsón"?
    Emailt írtam nekik még nem jött válasz hogy ennyiért hozzá lehet e jutni!

    Ha valaki okosabb nálam ebben(ami nem nehéz) ,annak a hozzászólását szívesen veszem!

    Üdv mindenkinek!
  • pointer4
    #9294
    Hát de volt a kormány 34.000,-!!!! (100-ér jelent meg!!!) , aki akkor nem vette meg.... az elég nagy csacsi (mire számítottak? lemegy 18.000-ra?). Bárki számára látható volt, hogy akkor fut ki. 1 hónapig annyi volt, gondolom lehet még rendelni a gyártól, csak ilyen összegért. Hogy ennek mi konkrétan az üzleti indoka azt ugyan nem látom, csak találgathatok. Kevés van, G27 felé akarják terelni a népet., garos cserére tartják azoknak akiknek a G27 valamiért nem jó....stb
    Az, meg hogy ez az ország ennyire csóró, egy ekkora multi céget nem fog meghatni.
    Ott a G27, most pont a G25 átlag árában van.
  • bosco05 #9293
    Az a problémám, hogy sok csóró ember álmodik erről a kormányról és várta, hogy leessen az ára. Erre amikor még lejjebb kéne esnie, mivel kijött a g27, több mint a duplájára emelik fel... Mindenki szarásig dolgozza magát az országban, de minek, mikor úgysem tudja megvenni magának amit akar... Ez persze csak az ország 60-70%-ára vonatkozik, nyilván a többiek leszarják mennyi az ára... Kisember meg autóba se tud már ülni 330 ft-os benzin mellett, de még fizeti 200 évig a nyomorult kis családi verdát... Ez a bajom. Nem ebbe a topicba tartozik, de azért ennyit ideje lenne észrevenni.
  • SrAta
    #9292
    Nem vicc, mert nem 1 bolt árulja ennyiért... Felettéb érdekes:D
  • pointer4
    #9291
    Lenne inkább Cocializmus :D Se internet, se számítógép, nincs ekkora baj :D
  • neilszab
    #9290
    Az égész társadalmunk arra épül, hogy használjuk egymást céljaink elérésében, viszont kihasználni csak azt lehet, aki hagyja magát. Esetünkben, ha túl drágának találod, nem veszed meg, ennyi. Ha vki ennyiért megveszi, annak megéri (magára vessen), ha meg senki, akkor az eladó elnézte és lejebb veszi az árat. Nem tudom mi ezzel a problémád.
  • bosco05 #9289
    Kihasználják az embereket. Rohadt kapitalizmus. Dögölne meg az összes... egy 50 ezres kormányt a dupláért akarnak eladni... Rohadt ******...
  • Norbi1990
    #9288
    Azokat már nem igazán fogják eladni ezek a boltok :D
    A g27 már olcsóbb.
  • TaRka0107
    #9287
    Jaja, de már második napja így van.... nem hiszem hogy elírás:D:D Mert ha újonnan ennyi akkor eladom az enyémet 75ért:D:D
  • Neoncsoves
    #9286
    LOL ez egy vicc
  • TaRka0107
    #9285
    Ez most tényleg igaz? (az árakat nézzétek!)
  • AlieN911
    #9284
    ŐŐ nekem a kisker 2 évet adott. 1,5 év után a kiskeren keresztül gariztattam.
    Akkor marad a Logitech, ha megadja magát. még kb fél év van hátra..
  • pointer4
    #9283
    Francnak írsz olyan hosszú szöveget :P
  • neilszab
    #9282
    A forgalmazó 1 évet (magyar törvények szerint), a gyártó pedig 2 évet vállal rá. Ha lejár az év, onnan már csak a Logihoz mehetsz panaszkodni, de a tapasztalatok szerint elég normálisak... a maguk különös egyedi módján... :D hehe

    Pointi koma, má a nyuszi van? Lassan kérek már egy külön szövegdobozt, hogy elférjenek a díszed.... :D :P
    jó, piros pont... a nyúl legalább fehér és a betűk alá is bemászik :)
  • AlieN911
    #9281
    Üdv

    Logitechnél ha valamit gariba cseréltek, akkor utána csak 1 évet adnak? Vagy él az, hogy 1 év a kisker, és +1 a Logitechnél..

    Ki lett anno cserélve a G25öm, fél év gari volt még rá. A számlán, amit újra kiállítottak, 2 év van, de kaptam egy garancialevelet is, azon meg már csak 1 év van, ami lejárt szeptemberbe:S
  • adam46
    #9280
    Rendben köszönöm a segítséget. :) Megvan az utód.
  • Ulvar
    #9279
    10000000000000000% sokunknak az van és megy.
  • adam46
    #9278
    Nekem főleg Rfactorra kéne. Abba minden gomb megy?
  • pointer4
    #9277
    30-ig az a legjobb, hacsak nem szánsz rá 2x annyit.
  • Laceee
    #9276
    Minden gomb működik, csak nem mindegyik játék támogatja.
  • Neoncsoves
    #9275
    DFGT-n én minden gombot be tudtam állítani....
  • adam46
    #9274
    Sziasztok
    4 éves a MOMO-m, és lassan le szeretném cserélni másfajta kormányra. logitech Driving Force GT-t néztem ki, mint utód, de olvastam olyanról, hogy PC-n nem minden gomb fogható működésre erről kinek mi a véleménye? Milyen kormányokat tudnátok ajánlani, úgy 30 Ft-ig?
  • pointer4
    #9273
    Beállítási tippek Fanatec kormányokhoz. Főként a Fanatec Porsche 911 Turbo S Wheel és Clubsport Pedál kombóhoz.
  • Rainbow15
    #9272
    regisztrálni kell az oldalra szerintem. De csak tagok mehetnek fel ha jól tudom :(
    De F1-et is tolhatunk ha gondolod, letöltöm majd :)
  • SrAta
    #9271
    honnan tom a modot lekapni?
  • SrAta
    #9270
    a szervert lehet akkoris használni, ha nincs verseny?
    Tehát akár most is tolhatnánk?
  • Rainbow15
    #9269
    Most éppen csak HLTC-vel, ebben a ligában.
  • SrAta
    #9268
    pedig full jó
    milyen rf moddal tolod?
  • Rainbow15
    #9267
    nincsen, 2 éve nem f1eztem :)
  • bardocz
    #9266
    Csak egér helyén nem tudom, hogy fogja-e kezelni. Majd kipróbálom, hátha szerencsém van.
  • SrAta
    #9265
    rain fennvan neked rfactornál az F1 RFT2009?
  • Rainbow15
    #9264
    A legegyszerűbb az lenne, ha csak rákötnéd a gépre a fanatecet, és a momo-t is. A momo-t használod kormánynak, a fanatec pedálokat pedálnak :D Én így használtam egyszerre két kormányt, amikor rossz volt az egyik pedálja.
    Mostanra már a wingman GP-t kibeleztem, a paneljét kivettem, beraktam egy kis dobozba, és van egy USB-s pedálom.
  • bardocz
    #9263
    Ha pár száz forint, akkor egy próbát megér majd. Így nem fogok tudni elrajtolni, ott nagyon kell érezni erősebb kocsinál, hogy merre mozdul a segge. Most olyanokat csúszok ki, mint 1 éve.
  • SrAta
    #9262
    hát elvileg tuning szettbe lehet hozzá kapni 3 pedálos szettet
  • laci 700
    #9261
    igen de a momo sztem nem fogja tudni kezelni a 3 pedált...
  • SrAta
    #9260
    ps2-soros átalakítóü létezik!
    Momonak soros a pedálja ha jóltom
    És a soros-ps2 átalakító csak pár100FT
  • bardocz
    #9259
    Aha, meg a bill is olyan.
    Tök vicces, FFB nélkül nyomom most, mert különben elvonási tüneteim lennének, és még középrehúzás sincs így:D
  • Rainbow15
    #9258
    Nekem van egy zöld átalakítóm, még egérhez adták. PS2-USB.
    PS2 az a régi egércsatlakozó, ugye?