15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • arty
    #9337
    Semmiképp ne ird be, hogy hol!
  • Ombika
    #9336
    Talaltam meg olcsobban , meg is rendeltem! Remelem visszajeleznek!
  • Ombika
    #9335
    Kaptal mar visszajelzest?
  • pointer4
    #9334
    Hogy örülhet az, aki vett 100ér egyet :D Ha van olyan egyáltalán :D
  • bosco05 #9333
    Én akadtam ki azon, hogy egyesek 100-ért árulják, de nekem nem kell G25 :)
  • Maci23
    #9332
    Azt néztem hardverkerbe is jött 4 ,és május 6-án még 10 jön!Ott 40000 Ft!De ennyiért szerintem még megéri megvenni,sőőt!
    Lehet hogy nem fogyott a G27,és belátta a Logitech hogy mégis kéne a G25!De az is lehet hogy csinált egy utolsó nagy turnust,és akkor tényleg annyi!nem tudom,de ez most így jókor jött!

    Legalább a múltkori "regényírók" akik nem tudták megvenni most megvehetik
  • pointer4
    #9331
    Hajrá, remélem kapsz! Ez a utolsó utáni utáni lehetőség :D
  • Maci23
    #9330
    Én megrendeltem ,remélem nem kamu!
  • Maci23
    #9329
    Emberek!Mindenki menjen IPON-ba!

    Logitech G25 37000 Ft! 2 év gari új!
  • Maci23
    #9328
    Én szeretnék már nagyon hozzájutni egy G27-hez de nem megy!!! Nehéz ügy hogy nincsen sehol!
  • bardocz
    #9327
    Úgytűnik lesz egy DFGT-m. Remélem ezen majd tudom állítani a fékerő eloszlást, és nem felejtem el, mint most, hogy hova raktam:D
  • bardocz
    #9326
    Na megvan.
  • bardocz
    #9325
    Logitechnek mi is a magyar száma? Eltűnt a telómból :\
  • arty
    #9324
    600e :)

    + ezt aztán halál lenne pakolgatni... :D csak kokpitbe.
  • pointer4
    #9323
    Na, csak megtörpént, ECCI ForceFeedback-el :D
  • [HUN]FaTaL
    #9322
    Persze hogy állandó, ettől vibration. Mindkét oldalt rezeg? Mert akkor megy mindkét motor.

    " Kettős rezgőhatás két motorral: minden ütést, ugratást és más effektust érezni fog!"

    Mert ez marketing bullshit, ezt hívják FFBnek. Volt ilyen kormányom, ha mindkét oldalt rezeg akkor semmi baja.
  • Tatejka
    #9321
    De nem rezeg összevissza csak simán ugyanavval az intenzitással, és ez a probléma. De ne hogy azt higgyétek olcsón veszi és mennyit elvár ismerem a FFB-et,tudom mit vettem. Csak sztem rossz mert nem hiszem hogy mindkét motor dolgozik benne mivel a rezegés állandó és nem változik.

    Tulajdonságok:
    Kettős rezgőhatás két motorral: minden ütést, ugratást és más effektust érezni fog!

    Ezt egyáltalán nem érzem.
  • [HUN]FaTaL
    #9320
    De az. Összevissza rezeg, ettől vibration és nem FFB.
  • Tatejka
    #9319
    Megpróbálom.

    Kösözönöm a segítséget.
  • pointer4
    #9318
    Ja hogy jaaaa....
    Hát őszintén megvallva, még nem próbálkoztam sosem ilyen kormánnyal.
    Ötletnek arra felé indulnék, hogy valamiféle érzékenységen állítsak. Lehet túl érzékenyre van véve ez a rezgés. Logitech profilerben, vagy a játékprogramban. Egy másik autós játékkal is meglesném, hátha csak avval a bizonyos játékkal idétlenkedik.
  • Tatejka
    #9317
    Igen, ezt tudom. Csak úgy értettem simán állandóan semmi különbséggel. Ha ütközik akkor is ha simán ha az úton mész akkor is, intenzitása nem változik. Ezért gondoltam arra hogy a másik motor lenne ezért a felelős,mert 2 motor van benne. A tájékoztatóban az van érzed ha ütközől, remélem ez nem csak reklám szöveg.
  • pointer4
    #9316
    Pontosan úgy működik ahogy kell neki.
    Benne van a nevében, "Vibration Wheel". Ha lenne benne ForceFeedback, akkor úgy hívnák "Force Feedback Wheel", esetleg hanyagul "Force Wheel".
  • Tatejka
    #9315
    Hello

    Segítséget szeretnék kérni. Van egy Logitech Formula Vibration Wheel kormányom és az a baj vele hogy csak simán rezeg nem érzem azt a két motort ami benne van és az a bizonyos Feedback-et sem érzem. Driver fenn van minden rendben. Van vmi tapasztalatok ezügyben? Vagy rossz és szervíz?
  • Haresz80
    #9314
    Üdv! Van egy rossz logitech kormányom, és itt lejjebb olvastam valami svájci elérhetőséget telefonon, meg cserét a termékre, 3 év gari stb. Nos mivel az angol tudásom még nem lenne elég egy ilyen telefonbeszélgetésre, e-mail-ben szeretném felvenni a kapcsolatot a logitech-el. Tud valaki valamilyen elérhetőséget feléjük e-mailben? A honlapjukon nem leltem rá...
  • neilszab
    #9313
    Hali, ha setupoláshoz kell segítség, akkor a fenti linket (trükkök a kalauz mellett) taláész egy cikket, aminek a végén van egy szép csokor részletes setup útmutató F1-ehz is, magyarul.

    Plusz találtam egy írást erről Wéber Gábor tollából is, azt is beletettem a cikkbe, mert úgy néz ki azért ért hozzá vmicskét a srác... ;)
  • robinho1
    #9312
    Hali!
    Valaki játszik itt F1RFT 2009 modal? Ha igen elmondaná tapasztalatait a setupolással kapcsolatba?
  • Maci23
    #9311
    ...valaki adjon el nekem egy G27-t 60000-ért! Lécci lécci lécci!Garanciásat ha lehet!
  • Maci23
    #9310
    Ez most milyen KorMányos topic?Fideszes vagy játékos?
    Lépjünk már túl a kinek mire mennyi van,mert arra külön topicot lehetne nyitni!

    Jó kormányzást mimdenkinek!
  • arty
    #9309
    világ <> európa
  • SrAta
    #9308
    hehh momo 37e:D
    15ér vettem:D
  • SrAta
    #9307
    jah énis 10nél többért még nem láttam de mostmár 20 felett rohangál
  • Kenny85
    #9306
    Arra nem gondoltatok, hogy ezeket a g25-.ket megvették még anno jó régen mikor még tényleg 100 körül rohangáltak? Akkoriban beáraztak, 20-30%-os árréssel aztán azóta ott porosodik náluk rá se néztek, Halvány lila fogalmuk nincs arról, hogy járt az ára 35 környékén, meg időközben megjelent a g27.
    De pl ránéztem pchelpline oldalára g25 97-ért van, g27 meg 95-ért. Igazából az ő bajuk ha szarul csinálják, meg szar helyről szerezték be és nem tudják lejjebb nyomni az árakat
  • bertino
    #9305
    meg kell oldani, "ha nincs rá péz" dolgot

    el kell mászni külföldre és lesz rá péz. ennyi.
  • bosco05 #9304
    "Amikor is a világ legfejletteb országai közé tartozunk"

    Nem vitázni akarok, de közel sem ez a helyzet. Gyakorlatilag teljes Európa előttünk jár. Még a román lej is erősebb a forintnál... Gyakorlatilag a középmezőny végén kullogunk valahol, ha csak Európát nézzük, akkor pedig sereghajtók vagyunk. A fizetés értéke nálunk az egyik legrosszabb, a korrupcióban viszont élen járunk, de semmi másban. A tőkénk csordogál kifelé, befelé meg semmi. Azért remélem neked van igazad és tíz év múlva jót kacagunk a kis negatív hozzászólásaimon. Na de off vége tényleg :) Peace :P Amúgy a Force Ex ára is emelkedik egy ideje. Egyes helyeken már húsz felett is láttam, mikor én annak idején nyolcért vettem újan.
  • neilszab
    #9303
    Én ezzel csak azt mondtam, hogy nem kell rinyálni, meg folyton panaszkodni...hogy ez szar, az szar és a szegény ember így meg úgy, meg hogy már ez az ország milyen már... Amikor is a világ legfejletteb országai közé tartozunk, ha az egész emberiséget nézzük a földön.

    Csinálni kell a dolgod és lehetőleg még jól is és akko' minden renben van. Ha meg vmi drága, azt NE vedd meg, én se veszem. De nem fogok arra haragudni, aki árulja, mert az az Ő dolga, hogy mit mennyiért ad. Ennyi sztem.
  • symbol
    #9302
    nehogy már az legyen a hibás akinek akkor nem volt pénze kormányra. szerintem is geciség ennyiért árulni valamit, ami a piaci áron jóvan túlmutat.
    olyan ez mintha ma egy 8800 gt-t 80.000ért akarnék eladni, mert régen még ennél is drágább volt. na ne már.

    mellesleg sosem veszek olyan helyen cuccot, ahol a legtöbb termék áron felül van, egyszerűen nem akarom őket támogatni ezzel. kapják be. adják normális nyereséggel, normális árakon. de ez mi? kapjákbeéskész.

    amúgy meg ez az örüljünk az élvezeti cikkeket is vehetünk duma meg rég szar, oké persze, de ennyi erőből örüljek hogy tudok járni, élvezzem azt sétáljak csak egész nap, életcélom se legyen, mert engem boldoggá tesz, hogy járhatok két lábon. azért ne már. persze lehet neki örülni, de igenis legyenek célok meg minden más, ne az töltse ki a gondolataim ami már megvan, mert az egy idő után amúgy sem épp motiváló.
  • bosco05 #9301
    Szerencsésnek tartom magam, hogy Magyarnak születtem és büszke is vagyok rá, de kis országunk romokban hever. Lehet, hogy te baromi jól élsz és a leírtak közül neked sem a benzin sem pedig az étel nem okoz problémát, de sajnos egyre többen vannak, akiknek igen. Itthon sem a sportot sem a zenét sem semmit nem becsülnek meg, így mindenkinek marad a robot. Lehet, hogy te a szerencsés 30-40%-ba tartozol, akiket mindez nem érdekel, de ha végigmész az utcán láthatod, hogy sokan nem épp úgy élnek, ahogyan azt te elképzeled. Egyik ismerősöm 3 diplomával elment tanárnak, mert szeret a jövő generációjával foglalkozni, keres havi 110-et. Vett egy autót kb 15 éves hitelre, mert valamivel vinnie kell majd a most születendő gyermekét és annak édesanyját. Fizetni kell a rezsit és a lakástörlesztést, ugyanis nincs abban a helyzetben, hogy apu és anyu alárakja mindazt, amire nap mint nap szüksége van. Neki a társadalmunk egyik kiemelten tisztelt tagjának kéne lenni, mivel a te gyerekedet is jó eséllyel taníthatja majd, ehelyett gyakorlatilag adósságokba veri magát 3 diplomával a zsebében, mert érdekli az országunk jövője és nem csak az, hogy jól megtömje most a zsebét, pedig azt is megtehetné. A G25 ára pedig valóban leesett és valószínű akkor kellett volna megvennie annak akinek kellett, de azt is látni kell, hogy nem mindenki tudta hipp-hopp elővenni a zsebéből a 35 ezer forintot. Szerintem ha most beülök a kocsiba és átautókázom Ausztriába (amit egyébként nem tudnék megtenni, mert nincs benga :D), akkor ott még mindig 30 körül kapnám meg a G25-öt. Haver kint vette meg ugyanazt a gépet, mint én, egy laza 30-al olcsóbban (jó hülye voltam, hogy nem néztem körül külföldön). Ott jobban élnek az emberek, több a fizetés, mégis olcsóbb a ruházattól elkezdve az elektronikai berendezéseken át minden. Ha megnézzük a fizetés és ezen termékek árának arányát és mellétesszük kicsiny országunk eredményét az osztrákokéhoz brutális különbségek jönnek ki. Itt jegyezném meg, hogy körülbelül 50 évvel ezelőtt még mi adtunk nekik kenyeret... Nyilván aki nem tudja megvenni a G25-öt, az nem veszi meg és valószínűleg igazatok van abban, hogy akkor kellett volna, amikor leesett az ára, de most mitől lett a duplája, vagy a leesett ár háromszorosa? Ha már kormány, akkor megemlíthetnénk azt is, hogy az autók is olyan laza 1 misivel többe kerülnek itthon mint Ausztriában, vagy Szlovákiában és nem a gyár rakja rá az egy misit, hanem az állambácsi, ahogyan az üzemanyagra, a fűtésre, a villanyra stb stb... Persze születhettem volna egy afrikai kis közösségbe is és mezitláb ugrálhatnék a tűz körül, ami innen nézve furcsa, de lehet, hogy boldogabb lennék. Nem fogjuk megtudni. Elnézést az offért, ennek 99%-a tényleg nem ide tartozik :) Béke és jó versenyzést mindenkinek
  • neilszab
    #9300
    Konkrét tapasztalatom nincs, de itt van egy részletes összehasonlítóteszt nagy ember tollából és a Kormány kalauz-ban is megtalálod kiemleve a főbb különbségeket.

    Általánosságban elmondható, hogy minden egy picit , de azért érezhetően jobb lett, viszont lemaradt a szekis funkció a H konzolról...
  • Maci23
    #9299
    Van amúgy valakinek itt G27? Tapasztalat? G27 és G25 között! Nekem G25 volt!
  • Maci23
    #9298
    Az bruttó!, nem nettó!Akkor az tényleg 60000 Ft Remek!