15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • symbol
    #9377
    11k Logitech DFP link használt, de hibátlan állapot. csak iracing alatt volt használva, ott sem éjjel-nappal.
  • neilszab
    #9376
    Nem te vagy felvágós, hanem én vagyok nem felvágós! Nem ugyan az :P

  • neilszab
    #9375
    Azé' kötöm ki, mert mióta megvan a G25... a verseny hevében volt már hogy a kezembe maradt. Visszatettem, erősen meghúztam, aztén mégerősebben (futam közben!), de egy bizonyos kanyarban az én kézierőm és az FFB kombója vhogy mindig letáncoltatta az asztalról (megjegyzem nem sétakocsikázás közben), és utána a futam alatt szinte végig tolnom kellett a kormányt.

    Ezen elment egy bajnoki futam, így nem cicóztam tovább, férfi vagyok, cselekednem kelett...

    szóval hát az asztal hátsó lábához egy gumis cipőfűzőt rögzítettem, aminek a másik végét csak be kell akasztani a kormány rögzítő lábához a felszereléskor, így az stabil és fasza!
  • pointer4
    #9374
    Szóval mer van cockpitem, akkor én felvágós vagyok ? :P Zegeredjél meg, hogy a pók lakjon benned jól :P :P
  • somdav95
    #9373
    kikötöd a kományod cipőfüzővel? minek van a rögzítő füle akkor? vagy lehet h ezt most csak én nem értem.. :D
  • neilszab
    #9372
    G25, nem túl nagy, de azért széles monitor, számítógépasztal, gurulós szék! és egy cipőfűző, amivel kikötöm a kormányom, hogy le ne essen futam közben! :P

    Amúgy nem olyan szar, mint hangzik, de nem is felvágós. A kis kiegészítőkkel (cipőfűző, nemrég beszerelt blokkolható székkerekek, más apróságok) 15 másodperc alatt fasza (értsd kényelems és masszív) cockpitté alakítható a dogozó' sarok és ugyan ez vissza is, me' ugye kompromisszumot azt nem kötünk!
  • Falkon
    #9371
    Szia Roger!

    Privátba akkor eltudnád küldeni nekem? Nagyon megköszönném!
    Na igen a krúzok....... nem voltam már vagy 3/4 éve normális krúzon. A régi arcok eltűntek.
  • Falkon
    #9370
    Az a baj , hogy ott se élnek már :D
  • laci 700
    #9369
    Csá! TDU topikban nem tudnak segíteni? Meg kb egy éve volt beszúrva egy kép, hogy mi az ideális beállítás.
  • Roger6
    #9368
    Szia Falkon!

    Tolom a TDU-t, és Logitec Driving Force GT-m van vagy 2 hónapja. Ha gondolod, otthonról át tudom küldeni a beállításaimat. Annyit elárulok, hogy én nem szoktam 420 fok felett használni TDU-ban, és nem is tépetem ki a kezemből a kormányt FFB-vel, különben nem lenne élvezetes a 1,5-2 órás krúz nagyon. :)
  • Maci23
    #9367
    Kolléga!Magának milyen kormánya és cocpite van!Pointer-t tudom,de a te "felszereléseddel" nem vagyok tisztába,és pusztán kiváncsi lennék!
  • pointer4
    #9366
    Szerintem a TDU topicban jobban tudnának segíteni, ott próbáltad?
  • pointer4
    #9365
    Az nem így megy, én csak rombolni tudok :D
  • neilszab
    #9364
    Tisztelt Szerkesztő úr!

    A második "segíteni"-t "javítani"-ra cserélném, köszönöm.
  • neilszab
    #9363
    "Természetesen átnéztem! Sokkal többre nem mentem." hát ez most kit/mit minősít? (csak viccelek )

    Hát akkor talán megpróbálhatnád leírni, hogy mi nem jó vagy mi a fura az irányításban és mi megpróbálunk segíteni, hogy milyen paraméterek állítgatásával lehet ezen jó eséllyes segíteni...
  • Falkon
    #9362
    Természetesen átnéztem! Sokkal többre nem mentem. Gondoltam a tapasztalat jobb!
  • bosco05 #9361
    TDU árkád, sokra nem megy vele, de azért egy próbát megér
  • neilszab
    #9360
    Fogalmam sincs, hogy a TDU irányítás mennyire hiteles, vagy valósághű, de talán hasznos lenne, ha átfutnád a fenti bannerban szereplő (bár ugyan kicsit eldugva) Kormány Kalauz beállításokra vonatkozó részét...
  • Falkon
    #9359
    Sziasztok!
    Valaki tolja közületek a tdu-t?
    Ha igen milyen kormány beállítást ajánlanátok egy dfgt-hez? Próbálgattam már párat , de nem volt az igazi!

    Előre is köszönöm
    Üdv
    Falkon
  • hajastamas
    #9358
    oksa. köszi a segítséget.
  • bardocz
    #9357
    Ha az F1-es modokat nézem, akkor akár ki is kapcsolhatod:D Neked kell érezned, állítsd olyan erősre, hogy egy versenyt végig tudj menni izomláz nélkül;)
  • hajastamas
    #9356
    rft 2009-es modról van szó, rfactorra ugye. és only alacsony kipörgésgátlóval megyek. mit ajánlasz milyen értékekkel próbálkozzak? dfgt-m van.
  • bardocz
    #9355
    Pont, hogy gyorsít. Jobban érzed a kocsit. Igaz ha sínautóról van szó, akkor nem sokat számít, de csúszkálósabb autónál nagyon sokat.
  • hajastamas
    #9354
    sziasztok. egy olyan kérdésem lenne, hogy az ffb használata alacsony értékeken, mondjuk 30-40% körül nagyon sokat lassít a köridőkön? Előre is köszi: Tamás
  • pointer4
    #9353
    GTR2-höz és
    rFactor-hoz G27 ledsor plugin :D
  • pointer4
    #9352
    Cockpit topicban volt már róla szó. Bele kellene lesni. Bár itt is lehet még új ötlet.
  • Norbi1990
    #9351
    Valaki erre valami megoldás?
  • Ombika
    #9350
    iPhone :-)
  • pointer4
    #9349
    Alma :P
  • Ombika
    #9348
    Pc-t eladtam ide-stova 8 honapja!!! Ps3
  • neilszab
    #9347
    És PC-hez, vagy konzolhoz veszed?
  • Ombika
    #9346
    En mashonnan rendeltem meg,de nem utaltam at a lovet es mar nicns is listaban, remelem attol meg rendelt peldanyom megvan, hetfon kiderul! :(
  • Maci23
    #9345
    Nagyon kemeny!Most néztem hardverkernél tegnap még 4 darab volt ma egy sincs ,május 20-án jön 10 db!Eléggé gyorsan viszik ilyen "olcsón"!Huu nem hittem volna!
  • somdav95
    #9344
    Igen, már sajnos el is fogyott... De még tudtam szerezni gyorsba máshonnan... Ahogy megláttam hogy ilyen olcsó nembírtam ellenállni
  • Maci23
    #9343
    Azt mondod akkor Iponnál már egyenlőre el is fogyott? Az igen!Nekem küldték hogy már átadták a futárcégnek!Remélem nemsokára érkezik!Tegnap jött sms az ipontól hogy újra van,abba a pillanatba berendeltem!

    Tettszik ahogy a G25 fanok spejzolnak most a kormányból !Egyenlőre nagyon nagy a két kormány között az árkülönbség! G27 -90000ft. G25(újratöltve) 37000ft!

  • somdav95
    #9342
    Hamar elfogyott... Újra megcsapott a g25 szele(mivel a régi tönkrement), gyorsan rendeltem én is egyet ( olcsóbban kemény 200ft-al mint ahogy iponrol tudtam volna ameddig ott volt :D ), amíg vissza fel nem megy az ára..
  • Norbi1990
    #9341
    Haveromnak ilyen problémája van.

    Van rá megoldás?
    Másik USB porton is ezt csinálja, próbálta manuálisan is kalibrálni, meg drivert is újrarakta.
  • Ombika
    #9340
    Igen,de en nem pesti vagyok ugyis szemelyesen veszem at. Nem akartam venni, mivel eladtam 4 honapja 40-ert, de ennyiert utso alkalo,h beszerezzem!! Bar GT5 meg messzebb van. Nekem is visszajeleztek utalom elore es megyek erte! :) Sok emer rabaxott most! :)
  • Maci23
    #9339
    Valaki írta hogy venni akart ,nem tudom te voltál-e? neki írtam picit célozva hogy most tud venni 35000 Ft-t kb !Aki most nem vesz az többet ne mondja hogy nem vett!

    Azokat sajnálom most akik a 2-3 éves kormányukat árulták hardveron 40000-50000 között!Elég durva áron,de most az jó ha 25000 Ft lesz,ha marad újan 37000 Ft!

  • Maci23
    #9338
    Aham,kaptam visszajelzést!Hétfőre elvileg itt is van!

    Azért reneltem ipontól,mert most is voltak garanciális dolgaim,amit onnan vettem( memória és alaplap), és mivel kiszálítattam,és egyszer kifizettem a kiszállítási díjat,így jár a Garanciafutár! Gond volt a Ram-al,megreneltem a Garanciafutárt tőlük,Dhl jött elvitte,2 hét és hozta a Dhl az újat, és Ingyen!Ez egy nagyon jó pont az Iponnak!És teljesen korrektek voltak!

    Szerintem ennél nagyon olcsóbb nincsen,max 1-2000 forint,de a garanciafutár ,aki nem pesti,annak szerintem megér ennyit!