15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #9777
    Ezz az első bolt, ami konzolos, és eszembe jutott.
    De nem ez a lényeg ami miatt beírom, hanem a leírása:

    - Force hatás ( menet közben visszaránt )

    :D
  • somdav95
    #9776
    * van élet
  • somdav95
    #9775
    Az iponon kívül na élet, hidd el :)
    90 ezer akkor is sok érte.. :)
  • pointer4
    #9774
    Semmi gond, hirdetések mehetnek nyugodtan
    Amit viszont kapsz a többiektől, azt cserébe ki kell állni
  • Nightt
    #9773
    En az ilyen webshopos arakban nem bizok. Volt, mar, h elmeletileg sokkal olcsobban volt webshopban DFGT, de amikor a 3. is azt irta vissza rendeles utan, h pillanatnyilag nem tudnak ilyent rendelni vagy nem is annyi az az annyi, akkor inkabb elmentem egy normalis bboltba es megvettem. Ha megnezed az Iponban 100k, ami ennel olcsobban hirdeti az mind ilyen noname webshop... En 3x szoptam ezekkel, uh egy darabig nem probalkozok ujra veluk.
  • somdav95
    #9772
    Lehet hogy kicsit drágán adod ? :)
  • bardocz
    #9771
    Bontatlan, gari nélküli momo-ért mennyit kérjek, hogy elvigyék? Hiába drága a boltban, nem hiszem, hogy többért eladható, mint egy dfgt :\
  • Ombika
    #9770
    :-) Nem tudtam volna ilyen szepen megfogalmazni! :)
  • Roger6
    #9769
    Akcióban 75, szerinted?
  • Toby0501
    #9768
    Eladó Logitech G27 bontatlan állapotban Logitechtől vásárolva, 2 év garanciával! Irányár: 89990Ft
    Érdeklődni pü-ben nálam.


    Elnézést az offért!
  • tomi555
    #9767
    Persze hogy nem drága, nem lenne kormányom én is vennék. De van egy G25-öm és vannak benne dolgok amik nem tetszenek, így elkezdtem fejlesztgetni egy sajátot, mivel ez is a hobbim. Pedál már van egy saját építés, azt használom de most akarok újat építeni mivel már több mint egy éve ott porosodik a loadcell a polcomon meg a kuplunghoz, gázhoz is hall szenzor lenne az igazi.
  • Roger6
    #9766
    Nem tudom. Szerintem egy FFB-s kormányért 12 ezer nem drága. Én inkább vennék egy gyári FFB-set, és annak feküdnék neki (főleg a pedáloknak). A pedálon sok múlik, talán még több is, mint a kormányon.
  • gabesz752
    #9765
    Tehát akkor megvalósítható. Esztergálni tudnék hozzá aluból közbetétet, csak még nem szedtem szét a kormányt, hogy megnézzem mi kell hozzá. Még csak 3napja van nálam, de már alakítgatnám át :)
  • milk4
    #9764
    Meglehet,kell 2kis kör fémlap,egy fúró és pár csavar.Ennyi.
  • gabesz752
    #9763
    Valaki próbált már DFP-re sportkormányt rakni?
    Keresgélek google-n, youtubeon, de nem láttam egy ilyen moddingot sem. Gondolom pont azért, mert nem lehet megcsinálni.Vagy mégis?
  • tomi555
    #9762
    Jelen, tavaly elkezdtem fejleszteni egy FFB-s vezérlőt, akkor félbeszakatt a dolog, de most nyáron szeretném újra elővenni. Nem egyszerű a dolog, több megközelítésből is neki lehet állni de már írtam erről. Ha érdekel írj egy PM-et és felveszlek msn-en. Viszont szerintem nem drága:D
  • milk4
    #9761
    1. Nagyon nehéz
    2. Drága
    3. Jobban kijössz ha inkább készet veszel
  • petya1693
    #9760
    Szerintetek egy hagyományos kormányt át lehet alakítani FFB-s re? o_O Próbálkozott már ilyennel valaki, vagy hülyeség az egész? Üdv!
  • tomi555
    #9759
    Én LFS-et haználok leginkább, ott pl a múlt hétvégi versenyre direkt megnéztem a FFB adatokat és az alapján állította FFB-t. 16% tettem a játékban, és hogy miért pont ennyire? A játék egy +-10000 közötti adatot ad vissza, és ha túl magasra van téve az erő akkor egyszerűen felbontásod romlik, akár olyan szinten hogy egyből kiugrik 10000-re és lényegében csak egy on/off kapcsoló az FFB. Azt még nem teszteltem rendesen le hogy a driverben állított erre hat-e de ha normálisan van megtervezve úgy gondolom nem. Tehát szerintem érdemes játokot finomhangolni FFB adatok alapján, majd driverben beállítani hogy milyen erős FFB-t szeretnénk.
  • milk4
    #9758
    Én 40%-on használom driverben is és játékban is.
  • Ombika
    #9757
    Igen ott tobben is 105%-ot javasoltak, inkabb jatekban erdemes levenni!
  • bardocz
    #9756
    Én ott 105%, ellenben minden játékban leveszem.
  • Dietrich
    #9755
    ;)
    én 65%-on használom (driverben)
  • Roger6
    #9754
    Gondolom FFB 423234434399%-on... Hát úgy én is lassabb lennék.

    Sokan nem értik az FFB lényegét, és feltolják csutkára, amíg mozog a csúszka, aztán fél óra után már nem tudnak vezetni, mert leszakad a karjuk. Ellenkormányzásnál meg rá kell az asszonyt ültetni az asztalra, nehogy felemelje az ffb az asztalt... Gratulálok nekik innen ezúton is. Szerintem a lényege pont az, amit leírtam, az, hogy átadja a kerék és út közötti viszonyt, hogy tudd, hol vannak a határok, és hogy érezd (szó szerint) az autót.

    De én hülye vagyok, fujj...
  • Dietrich
    #9753
    bár volt aki ffb nélkül ment road pályán is aztán bekapcsolta és 1,5mp-el lassabb lett
  • Roger6
    #9752
    Ja ovál.. Okés, értem.
  • Dietrich
    #9751
    oválon jelent előnyt..ott tizedek számitanak
  • Roger6
    #9750
    Gyorsabb az autó ffb nélkül? WTF??? Azt tudom, hogy ffb-nél érzem, mikor a kerék blokkol, vagy megindul a hátulja, és időben tudok korrigálni, míg ffb nélkül csak a vizualitásra támaszkodhatom, az meg késő általában (hiszen a kormány feladata átadni minden egyes rezdülését a keréknek). Szóval nem értelek...
  • neilszab
    #9749
    Én nem értem a problémádat. Miért nem állítod be az FFB-ét úgy, hogy az jó legyen. Ez nem ilyen ON/Off dolog, vagy 40 féle dolgot lehet állítani rajta, vagy ott a real feel plugin és azon is van mit babrálni bőven.

    Persze ha erőt vezsel magadon, akkor ne várd, hogy egyből jó legyen, ezen a szinten még a jó dolgokhoz is hozzá kell szokni. Nekem a DFP --> G25 váltás 2 hét kemény szenvedés volt, mire jó lett... pedig jobb a G25.
  • milk4
    #9748
    Hát,DFP-mnél hogyha 180°-ra állítod be akkor mechanikusan megállítja a kormányt.Ha nagyobbra állítod akkor a FFB fogja vissza.
  • Dietrich
    #9747
    ez meg a másik..FFB nélkül nem ér semmit az egész..
    persze tudom FFB nélkül gyorsabb az autó..rf bug.
  • MetaC
    #9746
    Az oké hogy tovább lehessen tekerni nehezen, csak nekem az kell hogy FFB nélkül menjen ez és alapból kicsit nehézkes legyen a tekerés...
  • Dietrich
    #9745
    logitech ezzel gondolom azt akarta elkerülni ami a DFP-nél volt ha valaki 200 fokra állította és túl vehemens volt egyszerűen eltörhette a zárat..
    szerintem ez így pont jó lett..tovább lehet tekerni a kormányt de érezhetően nehezen jelezve az már túl van az általunk választott kormány beállitáson.
  • pointer4
    #9744
    Fanatec GT3RS upgrade, nem igazán értem milen váltófülekről, meg gombokról van szó, de akinek fontos olvasson.

  • pointer4
    #9743
    Arra nincs ötletem, passzolok, lehet itt más a program rutinja, és FFB-alapján megy a korlátozás.
    Járj el gyúrni, vagy próbáld meg gamepaddal.
  • MetaC
    #9742
    FFB-t én rFactorban nem szeretek használni.
    Tehát nekem az kellene mint a DFP-nél is volt, hogy FFB nélkül lekorlátozzon.
    Nekem kell az hogy nehezebben lehessen tekerni a kormányt...
    Ugye a DFP alapból 200foknál megállt és nem lehetett tovább tekerni. Na ez kellene nekem is a DFGT-re.
  • gabesz752
    #9741
    Szia. A gáz fék elektronikája maradt a kormányé. A kuplung a hváltónak a gamepadjához csatlakozik, mert ezen volt két analóg gázkar. Az egyik még üres, az lesz valószínűleg a kéziféké.
    Eddig egy 6órás teszten vagyok túl. A fék nagyon jó lett, tényleg csak akkor satuzok ha én akarok. Hasonló a DFP-hez,csak kb 5-6x erősebben kell nyomni a végén, de az elején egész puha. Összehasonlítási alapom az EX-el és a DFP-vel van. A DFP-t már leírtam az EX-hez képeset viszont ég és föld. Most még kicsit hangosan működik, de már van rá ötletem, hogyan halkítsam el. A kuplung is jó lesz, ha véglegesen meg lesz csinálva.
  • pointer4
    #9740
    G25 attól a ponttól, ahova a korlátot állítottad, FFB erejével ellenáll a továbbtekerésnek. Igaz nem lehetetlen továbbtekerni, de könnyű észrevenni, hogy hol ez a határ.
    Csodálkoznék ha a DFGT nem így működne. FFB nincs túl könnyűre levéve? Van egyáltalán FFB?
  • MetaC
    #9739
    Üdv!
    Tegnap jött meg az új Driving Force GT-m. Előtte DF Pro volt, csak elkezdett romlani a váltója ezért kicserélték nekem DF GT-re.
    Szóval az lenne a problémám, hogy ugye azt be tudom állítani hogy 270 fokig érzékelje a kormánymozgást, viszont nem korlátozza le, tehát 900ig tudom akkor is forgatni. Ez meg engem nagyon zavar. Ez ugye a DF Pro-ban nem így volt, hisz az lekorlátozott 270nél és nem tudtam tovább forgatni.
    Erre kellene nekem tehát megoldás, hogy hogyan csinálhatom meg, hogy 135-135 fok elforgatás után ne tudjam továbbtekerni.
    Köszi előre is!
  • pointer4
    #9738
    Hadjad, sokat okoskodik :D Ő a kalauz :D