15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Lunatic540
    #9817
    Hy.
    Nem tudom jó helyre írok-e,de kaptam egy Logitech momo racing kormányt és felraktam drivert,calibráltam,gépet újraindítottam,megint calibráltam de ha belépek játékbaa pedálok és kormány nem mükszik. A gombok váltó minden jó.
  • Dietrich
    #9816
    Fanatec oldal
  • Falkon
    #9815
    De ahhoz nincs kuplung meg h-váltó!
  • Dietrich
    #9814
    DFGT alább linkelték..19900Ft
  • NIBI
    #9813
    Igazából inkább csak apróbb dolgok, pl vezetékek elvezetése, nincs váltó. Szoftveresen lehetne jobban állítható is... Jah és a pedál állíthatósága az egy kész rémálom. Egy apró állítás bazi sok időbe kerül, ráadásul már tiszta vágás a kezem a le nem kerekített szélek miatt. Wááááááááá...

    Bár még sok sok napot kell tesztelnem, hogy végkifejletet tudjak mondani. A pedál kezd megtetszeni, az FFB sokkal finomabb, pontosabb, mint a G25-ön. Még a végén megszeretem a FFB-es vezetést. :D
  • Falkon
    #9812
    Ez nagyon jó vétel!
    Dfgt-vel kormányzol, a G25-nek meg használod a váltóját, pedálját!
  • Firerock
    #9811
    najó
    hát akkor lemondok róla:D
    már a G25 is drága,azzal az a baj hoyg alig lehet már kapni,meg kell várnom amíg az iponnál lesz
  • bardocz
    #9810
    Mi visszalépés?
  • NIBI
    #9809
    Jobbnak nem mondanám. Erősen szokni kell. Vannak benne nagyon jó dolgok és a G25-höz képest visszalépések is a Porsche kormányban. :s
    Mindenképp próbáld ki valakinél, mielőtt megrendelnéd/vennéd. :)
    Most már 4-el több a tulaj Mo-n. :)
  • bardocz
    #9808
    Be, jobb, sokkal drágább.
  • Firerock
    #9807
    ezeket a fanatec cuccokat be lehet szerezni mo-n?és ha igen akkor mennyibe kerülnek ileltve jobbak mint a g25?
  • arty
    #9806
    önzetlen volt a srác
  • pointer4
    #9805
    Érdekességből.
    Kerettörténet: GTR-Masters bajnokság, első helyezetek jutalma, egy Fanatec 911 GT3RS .
    Vannak még érdekességek :D
  • arty
    #9804
    pont akartam is írni a TDU-t... abahagyhatatlan és ebben a kormánynak és a H váltónak elvitathatatlan szerepe van :)
  • Firerock
    #9803
    ex-em van
    és nem nagyon jön be...
    amúgy TDU2-zni is szeretnék majd:Dahhoz meg nagy feelin' a kuplung,h-váltó
  • arty
    #9802
    szvsz g25öt mindenhez érdemes venni, mert egy jó kormány :) és ha már meglesz, akkor tuti h nem csak f1-hez fogja használni...
  • Sponnyabob
    #9801
    Esetleg érdekelne valakit egy alig használt Logitech Driving Force EX kormány?Ha van ilyen írjon privátot. Köszi!
  • Norbi1990
    #9800
    F1-hez nem érdemes G25öt venni. Ahhoz elég egy Logitech Momo vagy EX.
  • Encore
    #9799
    Rendelni ugyan nem rendeltem tőlük, de pár hete sétáltam be és vettem egy dfgt én is. Nem tudom mit mondjak :) egy normál bolt, főként játékokkal, megvettem a kormányt és azóta használom.
  • Firerock
    #9798
    Sziasztok
    max G25(42ezer forint) árában mit érdemes venni? Vagy ez a csúcs ebben az árkategóriában?főleg f1 szimulátorokhoz és a szimulátornak nem nevezhető Codies jövendőbeli F1-es játékához kéne
  • peti193
    #9797
    Hello!új eladó DFGT érdekelne jövőhét szerdáig!Szolnok közelében
  • Sponnyabob
    #9796
    Sziasztok! Szerintetek érdemes innen rendelni van tapasztalat ezzel a boltal?
  • bardocz
    #9795
    Bontatlan, gari nélküli momo eladó.
  • somdav95
    #9794
    KHM , ha valaki nem 90k-ért akar venni.... :)
  • Norbi1990
    #9793
    Nekem jó volt 3 évig, csak ki kellett tisztítgatni mer a potmétere koszosodott a pedálnál, meg egy idő után már lötyögött a kormány. Ezért cseréltem le DFP-re.
  • Dietrich
    #9792
    driver témában..ami a logitech oldalán fenn van uccsó verzió az jó minden logitech kormányra és win7-re is.

    hogy melyik kormány a jó olvass vissza max. 1-2 oldalt..
    DFP/DFGT, G25 a logitechből.
  • neilszab
    #9791
    Csöpp reklám:

    Indul a Nyári GT Legends Bajnokság a GTR-Masters szervezésében, a részvétel teljesen nyílt, és a fődíj egy 2010/2011-es Szervertagság, mellyel bármelyik Master-es rendezvényen idnulhattok a követekező szezonban.

    Részletek itt
  • Radian
    #9790
    Sziasztok! Mi a véleményetek a Logitech Formula Force GP nevű kormányáról? Egy aukciós oldalon tervezem hogy licitálok rá, és ez lenne az első kormányom szóval nincsenek nagy elvárásaim. Igaz, hogy körülbelül a ugyanaz mint a Force Ex csak kevesebb gombbal? A driveres támogatottsága megfelelő? Van win 7 re is? Válaszotokat előre is köszönöm.
  • neilszab
    #9789
    Én nem értem, az emberke miért veszik személyes sértésnek, ha valaminek magas az ára..

    Drága, hát drága, legfeljebb nem veszem meg, megyek tovább. Az eladón meg legfeljebb rajtaragad... hol itt a gond? :)
  • Roger6
    #9788
    1.
    Tök mindegy, hogy te minek nevezed, én csak leírtam a véleményem. És leírom még egyszer: 90-ért kibebaszott drága a G27, mivel akciósan megkapni már 75-től. Saját vélemény.

    2. - Nightt - (#9773)
    Rohadjak meg, én évek óta rendelek netről mindent, amire szükségem van (főleg elektronikai cuccok, több webshop-ból), és eddig MINDIG azon az áron kaptam, ami ki volt rakva a weboldalra. És MINDIG másnapra már a kezemben volt a cucc. Keress másik helyet, ha ott ilyen balfékek az emberek.
  • Ombika
    #9787
    Nem vadaskodom amigo csak ezek a kesz tenyek, ha nem tetszik legkozelebb figyelmesebbnek kell lenni!
  • Toby0501
    #9786
    Ne vádaskodj.
  • Ombika
    #9785
    Hat ha illeto elotte nem tajekozodik,h mi mennyibe kerul akkor nem kell csodallkozni! :)
  • Toby0501
    #9784
    Hogy mi van itt egy hirdetés miatt.. :)
  • bardocz
    #9783
    Eddig mindenért annyit fizettem, amennyiért megrendeltem netről.
  • somdav95
    #9782
    énkicsit később de 38ért :)
  • Ombika
    #9781
    ERdekes en neten rendeltem G25 es tadam 36K ,mint ami kivolt irva!! Ha meg 75 lenne G27, akkor is kibaxott sok lenne erte!
  • somdav95
    #9780
    Mindegy akkor is drágának tartom az árát :) Még mindig g25 -t tartom logikus választásnak..
  • Dietrich
    #9779
    Megjelenés:
    2010-02-12

    Státusz:
    Nincs készleten


    kb. így is kell kezelni az ilyen oldalakat..



  • Toby0501
    #9778
    SG-n már ezt megszokhattam a 4 év alatt. :) Mindenkinek szíve joga leírni a véleményét, bár ez esetben teszek rá, amíg nem potenciális vevőnek mutatkoznak.