15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #9897
    Kivételesen jól szóltál :D
    Sőt mi több, tökéletesen!
    Jajj, megyek fel steam-re, valami monitor kérdésre nem válaszoltam.
  • Dietrich
    #9896
    jól mondod
  • cselt
    #9895
    Őőő szerintem nem kell hozzá semmilyen progi. Csupán mikor bedugod a kormányt, akkor kalibrálás után nyomd be addig a pedált amíg tudod, és ezt veszi majd max értéknek. De javítsatok ki ha tévedek.
  • hajastamas
    #9894
    Sziasztok. Dxtweak 2 prorammal kapcsolatban lenne egy kis helpre szükségem. Van egy DFGT kormányom, és a fékpedál alá betettem egy puha squash labdát. így a pedált nem tudom ugye teljesen lenyomni, és azt szeretném belőni a progival, hogy (ha bent van a squash labda a pedál alatt), és teljesen lenyomom a pedált, akkor is 100%-os legyen a fékerő, ne pedig 80körül. Ha nem fogalmaztam világosan, akkor szóljatok légyszi. mellékeltem két képet, az első alapállapotról készült, a második pedig lenyomott pedál esetében. Melyik értékeket kell állítanom és mekkora értékre hogy megoldódjon a probléma? Előre is köszi mindenkinek.


  • pointer4
    #9893
    Azt milyen FONT-al kell írni ? "Helvetica Pofánvág" ? :D
  • Dietrich
    #9892
    DFP-t 3 évig használtam és semmi baja...most a dobozában pihen ;)
  • Dietrich
    #9891
    akkor DFGT..
  • modelcar
    #9890
    elolvastam
  • bosco05 #9889
    Szerintem egyáltalán nem feltűnő
  • neilszab
    #9888
    Ajánlom figyelmedbe a naaagy piros linket emitten felül! ;)

    Amúgy tényleg a DFGT-t a legjobb választás...



    (Pointi koma, úgy látszik így sem elég feltűnő a link. Nem tudna villogni, vagy esetleg 3D-ben kinyúlni a képből és képenb...ni azt, aki nem veszi észre? :D)
  • modelcar
    #9887
    ok

    köszi
  • modelcar
    #9886
    ok

    köszi
  • Falkon
    #9885
    +1
  • bosco05 #9884
    Akkor egyértelműen DFGT, persze csak szerintem :) Nekem majdnem két éves már és semmi baja, pedig napi szinten nyúzom a rallytól elkezdve a wtcc-n keresztül a formula autókig mindennel.
  • modelcar
    #9883
    Ár szerint 20-30 ezer forint környéke:)

  • bosco05 #9882
    Mik az igényeid? Mert van pár kategória, főleg ha ár szerint nézzük a dolgot. Ami viszonylag olcsó és tapasztalataim szerint nagyon megbízható az a Logitech DFGT, de van egy picit komolyabb is amit tudok ajánlani, de az árban a duplája és kezdésnek szerintem luxus a G25. Előbbit 20 körül utóbbit 40 körül tudod beszerezni, de ezek már megbízhatóan működnek.
  • modelcar
    #9881
    Sziasztok!

    Nem nagyon vagyok otthon a kormányokban. PChez tudnátok ajánlani egy jó kormányt? :)

    köszi
  • Debilon
    #9880
    de van..

    FREETRACK
  • SrAta
    #9879
    Valami webcamos megoldás ingyenes szoftverrel nincs?:D
  • Firerock
    #9878
    köszi:)
  • Toby0501
    #9877
    Banner -> Hands-free view point control és válogass. ;)
  • Firerock
    #9876
    wow:)
    és ehhez milyen szerkezet kell?:)
  • bosco05 #9875
    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ebben meddig húzza az FFB. A régiben állítólag elég hamar elszállt.
  • bosco05 #9874
    Az egy olyan cucc ami érzékeli a fejmozgásodat és tudsz vele tekintgetni jobbra balra :)
  • Firerock
    #9873
    ööö
    azmiaz?:D
  • pointer4
    #9872
    Fanatec Porsche 911 GT3 RS V2 teszt :)
  • Falkon
    #9871
    Akarok majd csinálni Tdu-hoz!
  • Ulvar
    #9870
    rFben a segítségek súly felesleget okoznak egyes modoknál, ha kikapcsolod gyorsabb leszel, de mondom ez mod függő.
  • SrAta
    #9869
    hopp ott lemaradt egy pontXD
    Kikapcsoltam a kipörgésgátlót, ABS-t.
    Beállítottam a kormányzárat:D
  • bardocz
    #9868
    ABS beállítása ugye a kikapcsolását jelenti?
  • SrAta
    #9867
    LOOL
    F1RFT2009el kikapcsoltam a kipörgésgátlót, ABS-t beállítottam a kormányzárat 10re (ugye 240°os a MOMO) és gyorsultam 2mp-tXD
  • Maci23
    #9866
    Szaisztok!

    Használ itt valaki Track Ir-t?
    Milyen a játékokhoz?
  • SrAta
    #9865
    köszi megvan!
  • neilszab
    #9864
    Szia

    A Controller.ini fájlban lehet beállítani a "Steering Wheel Range" sorban. A kormányt kikapocslni meg a menüből lehet, amelyik verzió szimaptikusabb.
  • bardocz
    #9863
    Fül iz dö most evszom
  • Ulvar
    #9862
    Használj TV stylet vagy a füled!
  • SrAta
    #9861
    kösszzz:D
    De akkor meg az a gond, h nemlátom a váltássegítőt meg a fokozatotXD
  • Ulvar
    #9860
    Settings -> Display -> Steering wheel.
  • SrAta
    #9859
    az az üléses nézet van szal pont látszik a kormány és irritáló, hogy nem ugyanúgy forog:D
    Szal vhogy ki lehet kapcsolni a kormányt, vagy ezt, hogy az animáció igazodjon hol lehet beállítani?:D
  • Ulvar
    #9858
    Minek az? Ott van előtted a kormány a játékba nem is kell kormány ha onboard játszol, ha külső kamba akkor meg minek? :D.