15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • neilszab
    #9937
    Még szerencse, hogy a pályán gyors vagy, így nem az eszedért szeretünk...
  • Dietrich
    #9936
    végül is semmi mert ugye ahonnan behozzák elfogadják a forintot, az eurot meg a dolárt le se szarják ;)
  • NIBI
    #9935
    Ennek mi köze az Eurohoz?
    Forintban adták meg. Igaz, hogy 1000 ft-al olcsóbb volt pár hete, mikor haver vette. :)
  • Firerock
    #9934
    najó
    hát mind1
    50k fölé úgyse fog menni,az alatt meg megbírom venni,csak lenne már augusztus és nagyon remélem hogy lesz még valahol normális áron:)

    #9933:köszönöm,ez megnyugtató:D
  • Dietrich
    #9933
    2 év gyári garid van..ha beszarik a kormány felhívod a magyar logitech képviseletet, ők kérni fogják a kormány serial számát (az alján van ahol rögzited az asztalhoz ezért írd fel még amikor új a kormány mert lefog kopni)aztán küldik az újat mert Mo-n nem javitanak egyetlen logitech terméket sem.
  • Dietrich
    #9932
    az a ár sem hiszem, hogy ma már annyi...290Ft az euro..
  • Firerock
    #9931
    na,az jó
    most írtam az iponnak,azt írják hogy már nem nagyon lesz
    akokr elhet gyüjtögetek G27-re
  • SrAta
    #9930
    Igen!
    Mivel van szériaszáma, az meg a Logitechnél is be van jegyezve.
  • Firerock
    #9929
    naigen csak a garanciakérdés az egyik probléma
    nemtűnik túl komolynak ez a bolt
    vagy haevszek egy logitech cuccot akkor közvetlen a logival is kapcsolatban vagyok?
  • Firerock
    #9928
    hátöö,tulajdonképpen még nics pénzem,majd ha megjön a fizum(az ehavi melóért) akkor lesz:) remélem addig lesz még
  • NIBI
    #9927
    Itt még van: http://vivodjunk.hu/
    Egyik haverom pár hete rendelt, jött is 4 nap alatt (szombat-kedd). :)
    És ami meglepett, az ő váltója tök csöndes, szinte nincs is hangja az enyémhez képest. Nálam a mikrokapcsolók akkorát csattannak mint a ház. :D
  • Firerock
    #9926
    én most arra várok hoyg a G25legyen az iponnál,remélem lesz még
    így szokott lenni hogy 1 hónapig nincs.mjad 1 hónapig van:)
  • Persze
    #9925
    Igen DFGT , ezzel én is szemezgetek.

    Kb ennek az ára körül kellene ,nagyon sokat nem akarok hisz nem vagyok egy profi , haladó szintre kellene.
    Ja igen nézegetem azokat is (linkek).
  • bertino
    #9924
    nem lehetne csinalni egy gombot a legnepszerubb kormanyokhoz, hogy rakattintva beirja a nevet a cuccnak a szovegmezobe, ne pedig nekunk kelljen beirni ?

  • bertino
    #9923
    logitech drive force gt.
  • Dietrich
    #9922
    ha tudod mennyit tudsz rá áldozni akkor jobban lehet segiteni.
    De min. DFGT-ben gondolkodj.
    Tesztek ott vannak baloldlat kormányok link alatt.
  • Persze
    #9921
    Hali! Egy jó ideje gondolkozok hogy egy kormányra be kellene ruházni, de nem tudom pontosan milyet is kellene. Régebben volt egy thrustmaster-em de az bedobta a törülközőt. Most majd a nyári meló után szeretnék egyet venni. Szeretnék a véleményeteket kérni hogy mit is lenne érdemes venni. Nem valami kezdő de nem is teljes profi kellene , Árba még nem tudom de egy G27 árába, (egy g25 jó lenne de ugye az kifutó termék .) Esetleg tesztek vagy összehasonlítások is jöhetnek.

    Előre is köszönöm a válaszokat , addig is vissza olvasgatok, további szép estét.
  • pointer4
    #9920
    De miért tekergette? Ez még a kalibráció ? :D
    És, ha nem nyúl hozzá, akkor abba se hagyja ? :D
    És miért kellett így rázoomolni, amikor megállt ? Ott volt a trükk, amit nem láthattunk ? :D
    És igenis kínozta! :D
  • Dietrich
    #9919
    "És a gép miért tekergeti körbe?"

    olvasod is amit írok?
    nem win7 driver volt felrakva...win7 rendszeren
  • Dietrich
    #9918
    nem kínozta..csak éppen hozzáért és forgott összevissza :D
  • pointer4
    #9917
    Lehet 64 biten ezt csinálja. Nekem 32 bites van, nem jelzett hibát. Vagy nem tudom :D
    A videón mit kéne látni ? Miért kínozza az illető a kormányt? És a gép miért tekergeti körbe?
  • Dietrich
    #9916
    fel sem engedte rakni..én meg úgy voltam vele nem szenvedek mindenféle kompatibilitási vackokkal ha van win7 driver :)
    ezt az egyik srácnak csinálta DFP+EVO+Win7 alatt nem win7 driver
    felrakta a win7 drivert és megnyugodott a DFP

  • pointer4
    #9915
    Na miért nem jó ? Elkúrja az FFB-t? Olyan érzésem van 2 hónap kihagyás után, most rF alatt, mintha egy vödör takonyban kanalaznék.
  • Dietrich
    #9914
    xp-hez én is azt de win7-hez már nem jó
  • [HUN]FaTaL
    #9913
    Logitech oldala pedig megkérdezi melyiket akarod letölteni.
  • macleody
    #9912
    Megvan a bibi, én kúrtam el. Nem találtam tegnap külön 64 bites cuccot, azt hittem amit letöltöttem az jó mindkét oprendszerhez. De már megvan a 64 bites.
  • pointer4
    #9911
    Ezek szerint kár is vele szenvedni

    "Az 5.09-es drivert az új flight systemhez csinálták, tehát érdemi változás nincs benne, legalábbis kormányügyileg."

    Én amúgy még mindig a 5.00-át használom :D G25-nem változott azóta.
  • macleody
    #9910
    Az érdekes mert én nem tudom feltenni. Uninstalláltam az 5.08-ast és az új meg nem megy fel. Ki is csomagoltam a telepítőt, mondom hátha úgy sikerül. De akkor ki is írta, hogy xp 32 bit or later. Vagy valami ilyesmit.
  • [HUN]FaTaL
    #9909
    De jó, most szedtem le.
  • macleody
    #9908
    Ja. Viszont 64 bites win7-hez nem jó.
  • Dietrich
    #9907
    van új logitech driver!

    # Software Version: 5.09.131
  • bosco05 #9906
    nm
  • ScarY MAN
    #9905
    köszönöm szépen :)
  • bosco05 #9904
    Ez két darab potméter, nézd meg az értékét (ohmba van ráírva), vagy vidd magaddal egy elektronikai üzletbe, pár száz forintér tudsz venni másikat, de előbb megpróbálnám a wd40-et :)
  • ScarY MAN
    #9903
    hejho.

    kérdés.

    van egy "gagyi" speed link ffb kormányom. ps2/pc kompatibilis. nem is ez a lényeg. hanem behalt a pedálja.

    a következőre lennék kíváncsi. ugye gari nincs már, miért lenne... és hogy nekiállhatok forrasztgatni meg kicserélni a kábeleket vagy el is kúrhatom vele, és ha netán elkúrnám, hol lehetne megcsináltatni, esetleg ilyen bizbaszt venni bele?

    itt van egy kép a pedálban levő két nemtudommiről :D nem láttam meg ilyet :P
  • hajastamas
    #9902
    köszi skacok, sikerült.
  • Nightt
    #9901
    Van egy elado hibatlan DFGT-m. 15.000-ert. Ha valakit erdekel, irjon PU-t!

    Koszi!
  • neilszab
    #9900
    Elég egy gép bekapcs-kikapcs ;)
  • pointer4
    #9899
    A pedálokat te kalibrálod be. Ha teszel alá egy könyvet, és csak félig nyomod be, akkor az lesz a maximum. Ha kiveszed és beljebb nyomod, akkor máris átkalibrálod. Ha visszateszed a könyvet, akkor már csak félig tudod miatta benyomni.
    Áramtalanítsd le, húzd ki az usb-ből. Esetleg várj is kicsit. Ezek után, tuti elfelejti a régi beállításokat.
  • hajastamas
    #9898
    igen, ez nekem is eszembe jutott, de a dfgt magát kalibrálja be, nincs manuális lehetőség. vagy csak én vagyok béna?