15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Solt
    #9977
    Azért járnak el így, mert ez olcsóbb, mint a szervízhálózat. Viszont, ha ez a mérleg megbillen, akkor nem fognak sokat elmélkedni rajta, hogy nekünk mi a jobb...
  • Dietrich
    #9976
    nekem speciel lekopott róla ahogy csúsztatva van az asztalon a másik két számot megtudtam adni..de a serial az ami leginkább kell nekik.
    új kormánynál felkell írni ezt a számokat biztos ami fix alapon.
  • Dietrich
    #9975
    azért nem kell átesni a ló túloldalára..egy ilyen cégnek mint a logitech porfing magyarország mag a gariztás db számra....különben nem cserélnének mindent.
    én nem tudok pontos számokat de mondjuk egy DFGT nekik 5K-ba lehet legyártanak mondjuk 100.000 darabot és +10%-ot gari céljából..nagyjából le sem szarják amig van raktáron gari céljából azonos termék mert az a filozófájuk inkább elhiszünk mindent de nehogy a konkurenciához menj vásárolni..

    ellenkező esetben garis papir nélkül rég lejárt cuccokat nem gariztatnának..
  • Solt
    #9974
    Ez nem sírás, hanem egyszerű tény. Aztán majd lehet sírni, amikor hónapokat kell várni a jogos garanciális szervizre, vagy a cserére.

    Ha valaki a kis ujját nyújtja, nem biztos, hogy le kell tépni a karját... akkor sem, ha más cégek nekünk letépik...
  • Laceee
    #9973
    Hagyjuk már a sírást, majd minden eszközöm Logitech: Cordless Desktop® Wave™ billentyű, Logitech Cordless Optical TrackMan® trackball + 3 kormány (a 4. most jön ), Rumblepad™ 2.
  • Neoncsoves
    #9972
    Ezt azok fogják beszopni akiknek tényleg jó lenne ha ilyen gariztatás kéne (nincs pénzük új kormányra).
  • [HUN]FaTaL
    #9971
    Én is azt tenném. Hihetetlenek az emberek... Nem hogy örülnének, hogy végre egy cégnek korrekt a garancia-ügyintézése, lehúzzák, ahol csak tudják...
  • Solt
    #9970
    Van egy olyan érzésem, hogy a logitech hamarosan szigorítani fog a garanciális dolgain... :S
  • Neoncsoves
    #9969
    thx
  • Laceee
    #9968
    igen, de három fajta szám kell: sorozat szám, gyártási szám, tipus szám
  • Neoncsoves
    #9967
    A sorozatszáma a kormánynak hol található? Mármint az alján...
    van itt egy négyzet alakú fekete papír, van rajta PID meg ilyenek. az lenne az?
  • Laceee
    #9966
    Hibás kormányt gariztatok, nekik csak annyit kellene mondaniuk, hogy nem garanciás már a termék.
  • somdav95
    #9965
    amit meglehet tenni azt meg is teszik : ) az már más ügy h másnak ez anyagi kár : ) erről szól a világ..
  • arty
    #9964
    jótett helyébe kurvaanyád logitech?
  • Laceee
    #9963
    Van még egy DFP+MoMo-m, lehet azt is begariztatom más névre címre.
  • Dietrich
    #9962
    4 napon belül is hozta az UPS..nekem kedden jött a mél hol jár a kormányom (hollandia) és héfőn délelött volt nálam a DFGT a DFP helyett..

    nálam az volt a kérdés, hogy G25 vagy DFGT van raktáron ;)
  • Laceee
    #9961
    Nemrég beszéltem a Logitech-el, kormány gariztatás ügyben:
    Van egy hibás DFP-m duplán vált fel a játékokban, mondták, hogy először próbáljam gariztatni ott ahol vettem, de adnak egy ellenőrzőszámot, tudtam, hogy ez nem fog menni, mert se számlám se érvényes garipapírom nem volt/van, vártam 1,5 hetet visszahívtam a Logitechet be kellett diktálni a kormány adatait, majd regisztrálni kellett a Logitech oldalán, fel kellett tölteni 2 képet a kormányról (1 szemből, 1 a kormány aljáról, ahol a sorozatszám van+egy papíron az ellenőrzőszámot), másnap hívtam őket, hogy áll az ügy, mondta a hölgy, hogy ez már régi modell és valószínűleg nem lenne garis már, meg nem tudnak ilyen kormányt biztosítani, ezért válasszak 2 kormány közül, volt egy vezeték nélküli+meg a DFGT, nagy duzzogva választottam a DFGT-t, 2 héten belül hozza a UPS futár külföldről, de ehhez már nem adnak garanciát.
    Lájkolom a Logitech-et
  • Firerock
    #9960
    remélem ezlessz amit legelőször írtál
    az iponos csávó,aki megjegyzem 3levelemre 5percen belül válaszolt és nagyon kézségesen válaszolt az összes kérdésemre aztmondta hogy még egy két kósza darab várható!
  • pointer4
    #9959
    Ilyenkor mindig elfogy, aztán jön még pár darab, azután megesküsznek hogy nem lesz több, azután megint jön. Viszont egyszer tényleg elfogy, és akkor van baj :D
  • Dietrich
    #9958
    korábban lett írva már csak raktárak polcain található G25 mert leálltak a gyártásával..
  • NIBI
    #9957
    Na ezt jó tudni. Köszi az infót. :)
    Ha esetleg vennék még egyet, akkor sietnem kell. :D
  • Firerock
    #9956
    okéoké
    mint mondtam jelenelg nincs pénzem,augusztusban lesz!
    irtam e-mailt nekik azt mondták hogy már csak 2 db lesz és utána már nem is lesz nekik több
  • NIBI
    #9955
    Továbbra is ez az oldal adja legjobb áron... www.vivodjunk.hu
    Nyilván ha rossz tapasztalatom lenne az oldalról, nem reklámoznám...
  • Dietrich
    #9954
    tessék
  • Firerock
    #9953
    nem nagyon találok külföldi oldalakat
    most vadászok a fennmaradó g25 készletekre:D
  • pointer4
    #9952
    Már, hogy g25öt érdemes-e berendelni?
    Garancia miatt mind1, azt a gyár adja, az árát meg biztos látod.
  • Firerock
    #9951
    g25?
  • Dietrich
    #9950
    Fanatec kormányt másképpen nem is lehet...
  • pointer4
    #9949
    Hát melyiket, van olyan, amit máshogy nem is lehet.
  • Persze
    #9948
    Kérdés. Külföldről menyire lenne jó rendelni kormányt illetve megéri e ?
  • pointer4
    #9947
    Kíváncsi lennék, a gumis loadcell-hez képest, milyen :D
    Amúgy érdekes, ilyen kicsi cellába olajat rakni, ugye az szinte összenyomhatatlan. Autóban is csak azért lehet még kicsit benyomni, mert a csövek tágulnak (jó esetben, nem levegős).
    Itt viszont vagy van benne levegő is, vagy az olajfelület megint csak egy gumit támad meg, és akkor vakításnak tűnik az egész :D
    De köszi a linket, berakom!
  • bertino
    #9946
    hat ez a kormany telleg nagyon metal.
  • neilszab
    #9945
    Perfect peda
  • Dietrich
    #9944
    az nálam a visszanéző gomb ha már a tükör bugos az rf-ben ;)
  • Neoncsoves
    #9943
    jaja ez a legfontosabb fícsör a kormányon szerintem
  • bardocz
    #9942
    Rá lehet rakni a dudát, aztán nyomni neki:D
  • bertino
    #9941
    jaja, meg ahogy latom van neki kozepen vilagitos gt logoja is
  • Firerock
    #9940
    hát én azért imádkozok hogy augsuztusban legyen valahol normáélis áron(45~) G25
  • Dietrich
    #9939
    DFGT-nek még jobb a a gombok elhelyezkedése (pillangóváltó felett is van 2 egyik jó a tC-re a másik az automata kuplungra rf-ben) és a mechanikán is finomitottak. Utóbbit én oválonm indycar autónál éreztem igazán, hogy jobban benn tudtam tartani belső íven.
  • bertino
    #9938
    wohooo, na mostmar a dfp utan en is dfgt tulaj lettem.

    azert orulok neki, sokaig varialtam, hogy g27 legyen (223 font) vagy dfgt (100 font atlagban, valahol olcsobb, valahol dragabb), de aztan rajottem, hogy a dfp is tokeletesen eleg volt nekem mindenre, a h valto es kuplung hianya nalam sose volt nagy hatrany.

    remelem legalabb ugyanugy szolgal majd, mint a dfp, ami most otthon van.

    jo sokaig volt folyamatosan zuzva rbr-el es tdu-val, de meg mindig semmi baja :D