15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #10097

  • Debilon
    #10096
    akkor kapaszkodj a kormányba
  • Firerock
    #10095
    És akkor valaki tudna nekem egy egyszerű 5letet görgős szék "rögzítésére"?
    amikor nyomom a féket akkor mindig hátralökődik és a kormányba kell kapaszkodnom,és ez így nagyon nincs jól
    a görgősszékhez pedig ragaszkodom,mivel nincs más naggyonkényelmes nemgörgős székem amin egész nap ülnöm kell:D
  • Anonymus20
    #10094
    Nincs mit
  • Firerock
    #10093
    köszi
    jólett:D
  • neilszab
    #10092
    Pedig azoknak szinte fel kéne borítania az asztalt... ;)
  • gerbazs
    #10091
    Iszonyatosan harmatgyenge most. Alig remeg valamit, és ha elfordítom, nem is csinálja. És maxra vettem az erősséget, negatívba meg nem lehet a csúszkát. Egyre inkább arra gyanakszom h hibás az FFB motorja... A profilerben sem olyan egetrengető a wooden bridge effekt és az se megy ha elforgatom közbe...
  • neilszab
    #10090
    Lehet nem minden játékba kell, mert alapból felismeri... talán a LFS is ilyen...már nem emlékszem.

    Mindenesetre azt csak érzed, hogy jó irányba visz-e a force, vagy rosszba nem? Mert lehet, hogy alapból jól van beállítva... ;)
  • pointer4
    #10089
    Amikor az FFB erejének csúszkáját állítod, nem tudod levinni nulla alá? negatívba?
  • gerbazs
    #10088
    A negatív force feedback erők beállítását nem tudná leírni nekem vki? Neilszab, te említetted? Nem találok beállítási lehetőséget se a Shiftben se az LFS-ben reverse/inverse-re...
  • Anonymus20
    #10087
    Probald meg folerositeni az asztal/cockpitedre ugy ahogy van, amennyire csak tudod szoritsd meg, es ugy konnyebb lesz kipattintani, nekem legalabbis sikerult.
  • Sponnyabob
    #10086
    akkor kalapács
  • Firerock
    #10085
    és ha nem?
  • neilszab
    #10084
    kicsit le kell nyomni, elcsavarni vmelyik irányba és fölengedni... ha mákod van, akkor ezek után kipattan a tekerő
  • Firerock
    #10083
    nagyon durva ez a kormány:D
    csak van vele egy bajom
    a váltó jobb oldali rögzítőjét sehogyse tudom kiemelni,mintha be lenne szorulva
    a másik az kijött de ezzel már 1óráaj szenvedek és nemjön ki
    5let?
  • Firerock
    #10082
    megjött a G25:D
  • Firerock
    #10081
    grat:D
    nekem hétfőn jön:)
  • Persze
    #10080
    Nos én megkaptam ma a logitech g25-öt. Minden rendbe vele , most pakolom össze ( eddig meloztam :S ).
  • gerbazs
    #10079
    Hali! Köszi a gyors válaszokat.
    De hogy lehet negatív értéket megadni a játékokban? Mondjuk a Shiftben, vagy az LFS-ben?? Nem találok erre sehol opciót...
  • arty
    #10078
    hjaaaaaa :)
  • Firerock
    #10077
    he??:D
  • Firerock
    #10076
    még meg se jött:D
  • Firerock
    #10075
    oké
    azátn rájöttem hogy hüyleséget mondtam,dehisz csak arra használom hogy legyen ellenállása kormánynak
  • Dietrich
    #10074
    akkor talán ideje lenne megnézned a játék opcióban mi van megadva a kormánynál...

    FFB nélkül én nem is tudnék már vezetni..nem érezném sem az autót sem az útat se semmit...nem véletlen találták ki az FFB-t..
  • pointer4
    #10073
    Lehet el kéne menni gyúrni :D
  • pointer4
    #10072
    Nem neked mondták Pubi :P
  • arty
    #10071
    g25-el sem???
  • Firerock
    #10070
    wow
    ezt nem is tudtam,lehet azért mert nemhasználok FFb-et:)
  • neilszab
    #10069
    A Logi kormik esetén a játékban be kell állítani a fordított/inverse/reverse effekt opciót, vagy negatívba húzni a FFB erő csúszkát, különben pont ellenkezőleg fog működni az FFB, mint kellene...
  • Firerock
    #10068
    ezt elmagyaráznád?:D
  • Roger6
    #10067
    Működik anélkül is, csak valóban a másik irányba. De ha kalibrálás közben működik az FFB, tuti nem a kormánnyal van a gond. Valami nincs bekapcsolva a driver-ben, esetleg a játékban... Nem tudom sajnos.
  • pointer4
    #10066
    Legalábbis a jó irányba.
  • Dietrich
    #10065
    játékokban forditott értéket adtál meg?
    logitech esetében ffb csak akkor müxik.
  • gerbazs
    #10064
    Na letörlés, újraindítás, újratelepítés, másik USB port megoldotta. Viszont újabb probléma merült fel. :( Valószínűleg mégiscsak rossz a kormányba az FFB mert haramtgyenge. Maximum beállításokon tényleg csak lehelletnyit érezni és ha elfordítom a kormányt meg is szűnik, csak egyenesben bírja megrezgetni...
  • [HUN]FaTaL
    #10063
    Lehet, hogy hülye kérdés, de volt már hogy elfelejtettem: A konnektorba bedugtad?:D

    Bár nem játszok LFS-t, de nekem működik a force ex ffbje x64 win7 alatt. (5.08 is, 5.09 is)
  • Laceee
    #10062
    Húzd ki a kormány USB-t, töröld a drivert amennyire csak tudod, Reboot, telepítsd a drivert, akkor dugd vissza a kormányt másik USB-be, mikor kéri a driver.
  • gerbazs
    #10061
    Igen, többször átkutattam minden menüjét mindhárom játéknak, az FFB erősségét is állítgattam, de semmi... lehet a kormány lenne a hibás? :S :(
  • gabesz752
    #10060
    Szia. Nekem is Exem volt win7 64 bit alatt. Az említett játékok alatt semmi baja nem volt. A játékokban be van kapcsolva a force feedback, mert nálam alapon off volt!? Bocsi a láma kérdésért, de hátha.
  • gerbazs
    #10059
    Köszi szépen, de így sem akarja felrakni. Softpediáról töltöttem az 5.08-ast, és amikor a licensz elfogadása után telepítené, azonnal kiírja h a telepítés sikeres. A Revoval minden registry bejegyzést kiöltem... :(
  • Laceee
    #10058
    http://www.revouninstaller.com/, próbáld ezzel letörölni