15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Dietrich
    #10137
    hát nem érted?
    rf-ből hiányzik a kers vérpistikéknek..a kormány meg ne kerek legyen hanem mint a bannerban a mercedesnek van
  • neilszab
    #10136
    Azért nem jön be neked egy kormány, mert szerinted ronda?? Mi vagy te, lány? :D

    Nem értem, hogy miben kéne másnak lenni egy kormánynak, az F1-hez minőségében, mint az eddigieknek?
    Több gomb kell rárakni a gyárban (egy gomb kábé 10 Ft költség a Loginak), meg kerek helyet lapos kormány kell, az meg ugye olyan, amilyenre kalapálják...

    Szóval nem értem mire fel a lelkesedés?

  • Anonymus20
    #10135
    Honnan van az info?
  • pointer4
    #10134
    De hiszen már van a Logitechnek Formula1-es kormánya.
    Formula force EX
    Evvel egyre több a gond, ahogy olvasgatom mostanában szoftverileg.
    Ennek jön egy újabb változata inkább (szerintem), ilyen dfgt kategória alatt. 10-15.000-es tartományban.
    Mivel Forma1 autóhoz nem kell se szekvenciális, se H váltó, se kuplung, se 360°-nál több forgásszög.
    Szóval ez azért a gyenge belépőkategória lehet kb véleményem szerint. Ne éld bele magad nagyon.
    Kicsit talán más lesz a formája (F1-esebb), hogy a 10 éves gyerekek ezt kérjék majd a Media Marktban, az Xbox meg a PS3 mellé (igazodva evvel, a játék színvonalához).
  • symbol
    #10133
    ide is bekopizom amit az f1 2010 topicjába irtam mert nah... :

    f1 2011-hez végre jön egy F1-es kormány, amihez valszeg a logi gyártja majd a cuccot. istenem. végre. :)

    alig várom már. én úgy gondolom, hogy egy komolyabb kormányt szeretnének összedobni, az árát első körben úgy 40-70ezer környékén tippelném megjelenésének idején.

    azért is lenne ez jó nekünk, mert egy komolyabb kormány már nagyon drága, viszont a mezeiek meg pl nekem nem nagyon tetszenek. :( DF GT még elmegy, de szerintem a fanatec kormányok és a g25-27 is elég ronda.

    egy igazi f1 kormány, kapcsolokkal meg minden. nah az odabasz.
    mellesleg egyre jobban várom az f1 2010-et. annyira szimpi, amit és ahogy tálalnak, hogy ebből nagy szar nem lehet. :)
  • pointer4
    #10132
    Hát vedd lejjebb az érzékenységét. Ha 13cm a teljes út, akkor 13cmnél kellene 100%-on állnia. Innentől kezdve, max a beállításokon múlhat.
  • somdav95
    #10131
    Mikor a játékba már elfordult, a gép akkor kezd mozogni, jó ötlet, de úgylátom még nincs teljesen kifejlesztve :)

    #10130: :D:DD
  • SrAta
    #10130
    XDDD
    Beteg vagy...XDDDDDD
  • neilszab
    #10129
  • Dietrich
    #10128
    DXTweak 2
  • gabesz752
    #10127
    Igen, ez lesz az. Sajnos úgy nem működik, ahogy én gondoltam.
  • cselt
    #10126
    DXTweak-re gondolsz?
  • gabesz752
    #10125
    Egy gyors kérdés. Mi annak a programnak a neve, amivel lehet állítani a tengelyeket winből. Azthiszem azt is a wingmanteam csinálta.
    A problémám a következő. DFP-m van épített pedállal, a fékpedálom kb 13 cm utat tesz meg, de rfactor alatt már 8-10cm-nél maxon van. Ezt szeretném állítani. Játékon belül ha az érzékenységet minimumra veszem, még mindig hamar blokkol.
  • somdav95
    #10124
    Szóval jó zsírosan szereted...
  • atenza
    #10123
    Az ffb-t amúgy sem maxon használom, szóval ha gyengébb lesz akkor picit erősebbre állítom. Iszonyat hangos és idegesít még fejhallgatón keresztül is. Hangszigetelni kéne :P Úgysem melegszik annyira, szóval kibírná :)
  • SrAta
    #10122
    ott a pont, a sok zsír nemgáz, az kifolyik:D:D:D
    Csak kicsit koszos, lesz tőle a környezete, de a kevés kenés az inkább gond:D
  • pointer4
    #10121
    Ja, hát ha vastagon bekeni zsírral, akkor 1 körbeforgatás alatt a felesleg eltűnik onnan.
  • Toby0501
    #10120
    Egy mondatomban sem említettem, hogy csontszáraz a fogaskerék. Azt írtam, hogy nem áll a zsírban.
  • pointer4
    #10119
    Dehogy nincsen :D

    Csak vékonyan, hogy ne tocsogjon, meg spórolnak.
  • Toby0501
    #10118
    A zsír miatt a motornak nagyobb erőt kell úgy kifejtenie, s gyengébbnek fog tűnni az FFB. Illetve neked is erősebben kell majd tekergetni. Szerintem nem véletlenül nem áll a zsírban a fogaskerék. :)
  • atenza
    #10117
    Nekem is be kellene kennem a df gt-t azt mondják gyárilag nincsen és így sokkal halkabb lenne...
    De még van rá 1 év gari, akkor meg ugye ugrik ha szétszedem :S
  • pointer4
    #10116
    Zsírt, kenőzsírt.
  • neilszab
    #10115
    Gondoltam nem ártana kicsit megkennem a G25 fogaskerekeit, mert kezd csúnyulni a hangja, mikor tekerem. Viszint sok eltérő/ellentmondó véleményt láttam már, hogy mivel érdemes "besíkosítani".. :)

    Mit ajánlotok?
  • gabesz752
    #10114
    Én a 2hátsó görgőt belerakom a cipőmbe Nem csúszik még parkettán se.
  • Ombika
    #10113
    En meg ennel is koltseghatekonyabb modszert alkalmazok. Szonyeg alatt megy el a hangfal kabele, az ugye kituremkedest okoz es pont eleg ahhoz,h ne csusszak hatra, ha fekezek! :)))))))
  • symbol
    #10112
    Ez jó :D ezt én is megcsinálom. :D így egy ideig még sportülés sem kell majd a fanatec pedálhoz :)
  • grimm13
    #10111
    ffb-es kormánytól le tud fagyni egy játék ? saitek r660 gt-m van és a grid valamint a dirt 2 gyakran lefagy játék közben a kormány meg oldalra kormányozza magát és ottmarad amíg újra nem indítom a gépet . Van valakinek valami ötlete ?
  • Dietrich
    #10110
    nyugi nem mozdult el a szék ha tapostam a féket ;)
    bezeg most hogy másik van 5 kerékkel..szoba végén állok meg csak :D
  • Falkon
    #10109
    Nálam se túl bonyolult!
    Szőnyeg.
  • somdav95
    #10108
    kicsit kikopott tőle a parketta :D
  • pointer4
    #10107
  • Mersant
    #10106
    latom az egyszeru megoldasok hive vagy :D:D
  • Ombika
    #10105
    Ettol meg a tobbi kerek siman mozog, ami kenyelmetlen!
  • Kenny85
    #10104
    nekem nem hiányoznak a görgők..
    csak szigetelőszalag kérdése :D
  • bardocz
    #10103
    :ASD?A:
  • pointer4
    #10102
    Neked nem hinékk, múltkor is így leléptél le a webcam-es dumálásról:
  • pointer4
    #10101
    Ennél egyszerűűűbb? Az a föld legegyszerűbb megoldása :D És még relatív igényes is.
  • Dietrich
    #10100
    nálam bevált ;)

  • Toby0501
    #10099
    Törölköző a két hátsó görgő mögé?
  • Firerock
    #10098
    :D
    ennél egyszerűbb megoldásra gondoltam:D
    amit másodpercek alatt el lehet távolítani amikor éppen nem használom a kormányt