15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • symbol
    #10217
    hát azért a közel sem biztos, pláne megjelenéskor. :) közeli képek kellenének, tényleg érdekelne milyen kormány az.
  • Anonymus20
    #10216
    Az mar most latszik hogy nem lesz 25 folott az ara Legalabbis, ha ez marad, es lesz....
  • symbol
    #10215
    jaja, valami már ez is, de ugye még egy év majdnem mire itt az f12011. szóval valszeg nem ez lesz forgalomba hozva. :) egyébként kösz a képeket. :)
  • Anonymus20
    #10214
    Egy van meg:
    kormany 1
  • Anonymus20
    #10213
    Itt van valami arrol az emlegetett kormanyrol az F1 2010-hez:
    kormany 1
    kormany 2
    A masodik kormany szerintem nem uj, inkabb az elso erdekesebb.
  • cselt
    #10212
    Apropo, ennek a pesti Logitech "bontónak" megadhatná valaki az elérhetőségét :)
  • cselt
    #10211
    Hol lehet ilyet csak úgy lőni? Bucsuban? :D Lőhetnél egyet nekem is, az se baj ha a kormány hibás, nekem úgyis csak a pedál kéne :P
  • Jacek
    #10210
    ugy nez ki nem kell mert lottem egyet, meg ugye ugyis nagy volt a tolongas:D
  • Jacek
    #10209
    Valakinek van elfekvo G25 kormanya, ne kimeljen irjon:)
  • pointer4
    #10208
    Én csak annyit várnék, hogy a fizikája a futóműnek/autónak jobb legyen, és lehessen érezni az autót a kormányon. Legalább egy LFS szinten, NetKar-szintűt csak legszebb álmaimban várnék.
    A pályák meg lehet, kb ugyanúgy jók lesznek hozzá, de ha nem, majd átfordítják. Engem úgy se zavar, hogy nem tökéletes olyan a pálya, mint az igaz, úgy se vagyok autóversenyző igazából. :)
  • symbol
    #10207
    rf2 érdekes lesz... :(
    nem tudom menyni pály és járgány lesz benne alapból, valamint hogy mennyi lézeres lesz benne (készült ez is ugye), de nem is tudom. a Simbin is szerintem valami nagy dobásra készül végre a GTR3-al, még az is lehet hogy az hamarabb kijön mint az rF2. :/ nah majd elválik.
  • neilszab
    #10206
    Mé' nem állítasz be témakövetést a saját írásaidhoz? Amúgy köszi.
  • arty
    #10205
  • endrodiz
    #10204
    A fiúk fiút csinálnak. A férfiak lányt...
  • bardocz
    #10203
    Nekem a momo régen viszont mozgott.
  • pointer4
    #10202
    Köszi neked, de majd fogsz nézni, ha lenyom pár év múlva a pályán téged :P

    Oké, tehát kb senkinek sem mozog a kormány, egyedi hiba. köszi.
  • pointer4
    #10201
    Ment a válasz, de ide írd inkább ha még kérdésed van, mert azt nagyon ritkán olvasom :D Vagy jelezd itt, hogy ott kérdeztél :D
    Már Zsong a fejem, reggel 11 óta, egy Nima nevezetű sráccal folytattam skypon konferenciát, az általa készített X-sim matek beállításairól. Mindent végigvettük, jó pofa volt, én nyomtam a játékot a fő gépemen, ő meg távirányítással állítgatta német országból a csúszkákat, megosztott asztalomon, és kérdezte milyen, erre válaszolgattam :D
    Nagyon jó fej, és átadta a tudásának egy részét, most már tudom mi mikor kell állítani :D Kis gondolkodás után biztosan, iracinghoz csináltunk is egy minta szerű setupot. :D
    Most pedig az új X-Sim tesztre megyek, valami plugin nélküli módszer, akár a netkar is menni fog, vagy a Quake :D (és ez nem vicc)
  • Solt
    #10200
    Nekem sem mozog....

    Egyébként grat a gyerkőchöz! ( legközelebb embert csinálj, ne nőt! )
  • Firerock
    #10199
    nöm mozog
  • neilszab
    #10198
    Az enyim is kemény, mint a kő' :)


    Ja, Pointi, itt kérdeztem, illetve mondtam is valamit:
    TripleHead2Go helyett Ati Eyefinity
  • Kenny85
    #10197
    nekem csak asztallal együtt mozog ha meghúzom :D
  • Falkon
    #10196
    Megtaláltam! F8-al veszi lejjebb, F9 feljebb a hangerőt.

    Köszönöm mindazoknak akik segítettek!
  • AlieN911
    #10195
    +1 #10192
    Nekem is betonkemény :D Se ki se be xD
  • Falkon
    #10194
    Ez mi? :D

    Sima Windows media player 11
  • pointer4
    #10193
    Őőő, nem én írtam a cikket :D
    Melik Mediaplayer? :D
    Nekem a gyári nincs fent, MediaPlayerClassic van.
    Besétálva a menübe ez a látvány fogad:


    Innentől átálljtom egy kedvelt gombra, profilerbe meg a gombhoz rendelem Keystroke-al ugyan azt a gombot.
  • arty
    #10192
    ultrafix, mintha bele lenne heggesztve - pedig tuti nincs, mer el lehet forgatni ;)
  • Falkon
    #10191
    Te nagy profinak számítasz a kormányok terén! Segítenél nekem?
    A trükkökben leírt szerint csinálom, de nem bírom rávenni hogy a Windows media player hangerejét a kormányon szabályozzam. Kérlek segíts.
    Előre is köszi.
  • Anonymus20
    #10190
    Az enyem nem mozog, amikor folrakom, mindig megnezem le tudnam-e huzni, es akkor nem mozog. Viszont van egy 8-as a kormanyomban
  • pointer4
    #10189
    Srácok!

    Aki új G25 tulaj (aki régebbi annak is megköszönöm ha meglesi), próbálja meg legyen olyan aranyos, a kormány elé állni, és maga felé meghúzni a kormányt. Van egy példány, ami 3 mm-ert mozog, ugyan se nem hangos, se nem hibázik, csak olyan furcsa. Az enyém úgy be van építve, nem tudom lepróbálni, és nem emlékszem, hogy ilyen módon teszteltem-e valaha)

    Köszi!

    Legalább egy 5-6 vélemény érdekelne, szóval írjatok bátran.
  • Falkon
    #10188
    Megtaláltam, köszi!

    A leírtak szerint csinálom, de nem bírom rávenni, hogy a Media player hangereje működjön.
  • pointer4
    #10187
    az melyik? a kék ?
  • neilszab
    #10186
    Persze, a +trükkök linkre kattintva a fejlécen megtalálod a megoldást ;)
  • Falkon
    #10185
    Sziasztok!
    Van egy Logitech Dfgt-m. Meglehet azt valahogy oldani, hogy a Windows media player hangerőgombja a kormányos legyen? Pld a piros tekerővel lehessen a hangot szabályozni. A billentyűzetemen van hangerő gomb, de az az egész gép hangját állítja, és nem sikerült átállítanom.

    Előre is köszi
  • neilszab
    #10184
    Szedd le a Race On, vagy az LFS demoját LFS demóját és próbáld ki azokkal is. Ha ott jó, akkor a TDU-val van a gubanc, ha ott is rossz (itt legalább kiderül), akkor driver, vagy kormány hiba...
  • Jana32
    #10183
    Igen persze. Most megpróbálom újrarakni a TDU-t, ha az sem jön össze akkor végleg nem tudom..
  • arty
    #10182
    1.66ra van peccselve a -tdu?
  • somdav95
    #10181
    húzd ki be usb-t/konnektorbol, indítsd újra a gépet, fordgasd jobbra-ballra,próbáld ki lfs demoval, hátha jó, többet mi se tudunk :)
  • Jana32
    #10180
    Ennél is úgy van, ott nincs is probléma csak játékon belül valamiért...
  • SrAta
    #10179
    de ha koppig jobbra, majd balra tekered újraszámolja a közepét:D legalábbis a MOMO:D és akk tökéletes lesz:D
  • Jana32
    #10178
    Ja igen azt nem mondtam hogy kalibrálásnál középen van meg minden működik ahogy kéne. Az a baj, hogy hirtelen más játékkal se bírom kipróbálni mert nincs kéznél másik... Meg én amúgy is csak ezzel szoktam gurigázni.:)