15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • bardocz
    #10257
    :ASD

    Gondolom autóban még csak hátul, meg jobbegyben ültek.
  • Dietrich
    #10256
    kalibrálás..féknek a kuplung pedált adja meg.
  • Dietrich
    #10255
    neveket nem mondok :)
    de azt mondják a fék pedál túl kemény így azt a kuplung pedálra rakták rá.
  • bardocz
    #10254
    És azt hogy?:D
  • pointer4
    #10253
    Ki ez a sok eszetlen ?
  • Dietrich
    #10252
    G25 esetében szinte majdnem mindenki a féket a kuplung pedálra kalibrálta ;)
    így ott sincs kuplung pedál ahol egyébként van.
  • bardocz
    #10251
    De nekem nem olyan kéne, úgy nekem is be van állítva, hanem rendes, mint egy pedál. Ne digitális legyen mán az a kuplung:P
  • Dietrich
    #10250
    DFGT-n nálam az L3 gombon van a kuplung.
  • bardocz
    #10249
    Pontosan így:)
    Ez igazából a DFGT-re is jó lenne, akkor tudnék normálisat rajtolni.
  • Dietrich
    #10248
    rángatta a kormányt közben a játékban nem történt semmi..tartotta egyenesen :)
  • Dietrich
    #10247
    átkell konvertálni rf-re kicsit javitani a fizikát (szimesebbre késziteni) és már van egy jó F1 game ;)
  • Dietrich
    #10246
    nekem szó szerint azt mondták a júniusban küldött kormányra "természetesen újra 2 év a garancia a kormányra" vagyis 2012-ig van gari.
    új terméknél jár a full időre a gari.
  • NIBI
    #10245
    A kormányra kell a váltó alá (vagy fölé mittomén. :)), mint az igazi F1-eseknek ahogy van. Tudod a rajtnál azzal indulnak.
  • neilszab
    #10244
    Mé' kéne F1-hez kuplung?
  • pointer4
    #10243
    Ha meg jó szimulátor lesz, akkor kár lenne F1-re pazarolni azt a sok jót :D
  • Anonymus20
    #10242
    Hozzateszem, nem en varom szimulatorkent, meg a kormanyt se, a jatekkal viszont igy is ugy is elleszek, de szimulatorkent jo lenne azert.
  • Anonymus20
    #10241
    Ez a kormany biztos nem az lesz, attol elvarnek egy kijelzot legalabb. Sutil videojanal igencsak arcade stilusa van, de van par video, ahol normalisabban nez ki, szimulatorkent is akár.
  • bardocz
    #10240
    Viszont nincsen rajta kuplung. Enélkül semmi értelme, csak fanoknak jó.
  • pointer4
    #10239
    Áhh, ez tuti nem az a kormány, ami lesz a boltot polcain. Hát nézzétek meg a házát, azt a nagy fekete dobozt.
    Ez tuti valami 1 hétvége alatt összedobott kormány, ideiglenesen a show-ra, Lehet már annak a kormánynak az elektronikája, meg motorja van benne, de tuti nem ilyen otromba nagy, és alaktalan lesz a háza, meg nem ilyen gagyi gombok lesznek rajta.
    Ehhez képest a ForceEX kivitelezése egy remekmű, ez valami beta állapotú cuccos lehet. Talán a markolat lesz ilyen.
  • Lacko86
    #10238
    Naaahh :D alakul a licit..:) Azért a g27-t adnám el, mert kis ráfizetéssel szeretnék venni inkább egy másikat boltban, és akkor ha úgy vesszük újraindulnia a garanciám.
  • Neoncsoves
    #10237
    hát ez a játék szimulátornak nem nagyon nevezhető :D a kormány meg... no comment
  • neilszab
    #10236
    Na, itt az új kormi, meg a F1 2010. Egyelőre inkább nem mondanék semmit... egyikre sem.

  • cselt
    #10235
    De miért a G27-et adod el? Én inkább azt tartanám meg és a G25-től válnék meg, hiszen a G27 az újabb és jobb cucc :)
  • Anonymus20
    #10234
    Emelem a tetet: kapsz egy DFGT-t
  • SrAta
    #10233
    adok cserébe egy MOMO-t érdekel az üzlet?
  • Lacko86
    #10232
    Viszont ebben az esetben én lehet, hogy eladnám a G27-et, még meggondolom. Ha valakit komolyabban érdekel, akkor írjon privát üzenetet.
  • SrAta
    #10231
    igen ezért ennyire segítőkészek! lehet 2 év alatt 3 kormányod vagy 200 cserélik mindet, de nincs új gari az új termékre... ezt már több helyen is olvastam
  • pointer4
    #10230


    és minden gondod megoldódik
  • pointer4
    #10229
    2
  • Toby0501
    #10228
    Honlapjukon a termékinfónál írják, hogy mire mennyi.
  • Anonymus20
    #10227
    Na most akkor 2 vagy 3 ev az a garancia? Mindenki mast mond
  • KoS
    #10226
    Háát.. igazából nézőpont kérdése hogy ez így korrekt-e.
    Mert egyrészt ugye kapsz egy új kormányt, amivel elméletileg újraindulhatna a garancia, viszont másrészt te az első kormányodnál kifizettél X összeget, és kaptál 3 év garanciát. Ekkor a Logitech vállalta hogy 3 évig biztosan lesz egy kormányod amivel játszhatsz, tehát ezen ideig valahogy megoldják hogy jó legyen a kormány (akár javítással akár cserével). Valamint ezzel kivédik azt is, hogy 3 évente jelentkezz valami problémával, és így életed végéig legyen kormányod ingyen (azaz az első áráért).
    Szerintem korrekt a Logitech hozzáállása (főleg hogy nem szaroznak, es szimpla fényképekért (!!!) cserébe küldenek újat).
  • Lacko86
    #10225
    elfogadtam, azzal nincsen gond:) már jött is az e-mail róla a UPS-től hogy hétfőn itt van:) viszont azt nem szeretném, hogyha a g27tel történne valami jövő nyár után akkor ne tudjak sehova sem fordulni...
  • arty
    #10224
    fogadd el!!! :)
  • ToMM23
    #10223
    Sziasztok ! Lenne egy kis gondom. Na szoval van egy Logitech Wingman Formula Force GP kormányom. Tudom nem mai darab, de hát ez van. Na szoval amint feltelepitem a drivert hozzá, teljesen megbolondul. Össze vissza rángatozik játékok alatt. Illetve folyamatosan fékez ha gázt nem adok. Hiába állitom az érzékenységet játékokban vagy a driverben. 32bites Win7es oprendszer van fennt. 64es alatt is ilyen . A drivert meg hiába törlöm le, akkor is ilyen marad. Csak a Win reinstall segit :S De azt meg nemakarom csak emiatt.... Remélem tudok segiteni valahogy :S Előre is köszi
  • Lacko86
    #10222
    Sziasztok!

    2009. 07.20-án vásároltam egy logitech g25 típusú kormányt, aminek elkezdett mozogni az egész tengelye belülről, amin a kormány van. Mivel azt hittem, hogy a bolt csak 1 év garanciát vállal rá, ezért felhívtam a logitechet, hogy ilyenkor mit lehet tenni, tudnak-e csereterméket biztosítani. Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak és felajánlották hogy 3 fotóért cserébe:D küldenek egy g27et. Viszont, amin csodálkoztam, azt mondták hogy a garancia nem indul újra az új kormánynál, hanem csak az első kormánytól számít. Ez lehet így szerintetek? vagy azért van így mert nem a bolton keresztül intéztem? Válaszaitokat előre is köszönöm!
  • neilszab
    #10221
    Nem azé', de lehet kapni befékezhető görgőket is az ilyen székekhez...
  • pointer4
    #10220

    Multkori barkács upgradekhez :D
  • pointer4
    #10219
    Hát ránézésre, zoomolással, csak annyi látszik, hogy F1 formája van. Nem egy kerek gagyi, 2 tekerővel és F1 matricával :D Formailag ott van, persze közeli képek nélkül tényleg nem lehet tudni, milyen kategóriát céloz meg.
  • Anonymus20
    #10218
    Egyelore csak ezt tudom talalni, de nezzel szet, most van a napokban a gamescom, es ott kint van az f1 is sok mas mellett. A codi ien cockpitekkel keszult a dologra, nem semmi