15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Holtsáv
    #10297
    persze, nincs mit titkolnom. :) egy verseny alatt sikerült úgy lerántanom, hogy a rögzítő fülek ketté törtek, ami a kisebbik gond, mert később már a pedálokat sem érzékelte a rendszer.
  • Dietrich
    #10296
    Logitech cuccokat magyarországon nem javítanak..legyen az kormány, egér, billentyű..
    telefon van hívd őket.
    +36 177 74 853
  • cselt
    #10295
    Attól függetlenül egy telefont megér, Logitech híresen nagyon korrektül kezeli ezeket a dolgokat :)
  • cselt
    #10294
    Mert mit csináltál vele ha szabad tudni?
  • Holtsáv
    #10293
    sajnos én basztam el a cuccot, már ránézésre bárki megmondja. ezért vagyok meglőve.
  • cselt
    #10292
    Szervíz az szerintem nincsen, inkább hívd fel Logitechéket és ha olyan baja van küldenek egy vadi újat :D (sőt leginkább G27-et)
  • Holtsáv
    #10291
    sziasztok!
    g25-öt a fővárosban hova tudom elvinni szervizeltetni?
  • pointer4
    #10290
  • SrAta
    #10289
    Hogyne létezne...:D
    A balettezőknek gyakran van 46os lábuk:P
    Főleg a kislányok, azok veszik leggyakrabban, a rózsaszín 46os balettcipőketXD, jah meg a katonákxD
  • pointer4
    #10288
    Nekem télen nem tűnt olyan melegnek, zokni kellett.
    Nyáron jó mezítláb :D
    Viszont most már cipőn gondolkodok, valami vékonyra gondoltam. Létezik 46-os balettcipő? :D
    De nem kifejezetten a pedál miatt, hanem az alatta lévő fémlemez bordái miatt.
  • mcmoha
    #10287
    Itt egy otlet.;)
  • Jacek
    #10286
    hehe kb 2 eve amikor megvettem a G25-ot kb 10 perc utan a kuplungon volt a fek:D:D:D egyertelmu kenyelmesebb mert tavolabb van egymastol:D
  • Roger6
    #10285
    Hogy neked mekkora gondjaid vannak! Zokniban, vagy nélküle? Kicsit olyan, mint egy 8 éves kisgyermek, aki tudja mit kap karácsonyra, és be van sózva. Egyébként meg: te fogod tudni, amint megnyomtad a pedált.
  • symbol
    #10284
    huhu. devicces :D szar ügy hogy itt le vagy ragadva. mellesleg a videók még nem jelentenek semmit, a játékkal kapcsolatban egyedül a törés gáz kicsit, de az sem a többi szimulátorhoz hanem a codi nevéhez képest. fizikáról majd megjelenés után. :p
  • Dietrich
    #10283
    facatec cucc?? mikor jön ehhez a hiperszuper F1 játékhoz egy hiperszuper kormány? vagy már nem is annyira hiperszuper csak mezei fos játék ahogy egyre több videó kikerül róla meg a beta kormányról? :p
  • symbol
    #10282
    egy kérdés. fanatec pedál itt lesz elvileg jövhét csütörtökön. :) zokniban toltam eddig ugye műanyag pedálokkal. Most is tolhatom abban? Nem lesz "hideg" a pedál? :) vagy van valami speckó ötlet erre? Cipőben csak nem kéne, bár lehet a kemény fék miatt nem ártana. vagy nemtom. tapasztalatok, tippek, ki mit, merre hogy..? :) előre is köszöntem. :)
  • symbol
    #10281
    a kuplung pedálja tök puha lehet, nem is értem hogy lehet azzal fékezni. egy fék legyen kemény, fallabdás esetleg vagy load celles, de szimulátorban kuplung pedállal fékezni öntökönvágás.
  • Solt
    #10280
    Tekintettel voltam rád! :D

    Egyébként ezután a "kuplungos" sztori után kényelmetlenül érzem magam a loadcell-l... :D
  • pointer4
    #10279
    Tudsz te ennél hosszabb monlógot is :D


    Amúgy, serintem eg vasrudakból összeheggesztett szimulátor, havernál, nagyfaternál, vagy haver haverjánál olcsóbb, mint egy normális forgószék :D Leglaábbis, ha bontóban veszünk bele ülést :D
  • Solt
    #10278
    Kisiklott értékrend, ennyi!

    Eredményhajhász hozzáállás, amely szerint értékesebb az e-fasz képzeletbeli nagysága, mint az az élmény, ami a szimulátorozás lényege... ha ezt az NFS szériával csinálnák, egy szót nem szólnék... így szánalmas... ( szerintem )
  • arty
    #10277
    tehát a görgős irodai széken és a cockpiten kívül nincs semmi :O

    (relax fotelből játszok amugy.. akkor ez most kokpit?)
  • bardocz
    #10276
    Lehet még nem láttál olyat, de biza vannak görgő nélküli székek is, irodába valóak!
  • Toby0501
    #10275
    Igazad van, végülis ebben az országban mindenki megteheti, hogy cockpitet építsen magának vagy esetleg rendeljen egy PlaySeat-et .
  • arty
    #10274
    tán nem görgős széken kellene játszani... :)
  • Toby0501
    #10273
    Szerintem egyszerűen csak nincs kedvük cipőt felvenni a vezetéshez, vagy kiékelni a jól megszokott görgős széket, hogy el ne tolják magukat..
  • arty
    #10272
    Nyilván a hatékonyság miatt csinálják. Ezért játszanak sokan ffb nélkül is, ahogy hallom.

    Kisiklott értékrend, ennyi :)
  • NIBI
    #10271
    De az, de sokan nem akarjuk azért szétszedni... Pláne ha még garis...
    Illetve akkor ha H váltózok, akkor meg kicserélve lesz gagyi. :D
  • SrAta
    #10270
    Rugót cserélni nem megoldás?:D:D:D
  • neilszab
    #10269
    Nem tudom mi ebben a nagy eretnekség... a G25 ben a gáz mellet balra van még két darab pedál, az egyikben keményebb, a másikban pedig puhább a rugó.. és akik nem kuplungolnak, azok arra rakják a bal lábukat, amelyiket nekik kényelmesebb/hatékonyabb lenyomni.

    Én két hét gyötrelem és fájdalom után megszoktam a keményebb féket, de manapság már ok a nyápic, ezért nem kell őket bántatni. Meg ugye vannak olyanok is, akik például dagik...
  • pointer4
    #10268
    Azt nem mondtam, hogy nem tudnak vezetni :D
  • Dietrich
    #10267
    pl. Tom is a G25-nél a féket a kuplungra átrakta mert baromi kemény és ugye az ő segge alatt is egy nagy bömi van az életben ;)
  • Dietrich
    #10266
    ja nyertek már pár versenyt rfactorban meg GTR2-ben is mastersen :p
  • Norbi1990
    #10265
    LOL
    Eddig nem is tudtam, hogy kuplung pedállal kell fékezni :D
    De nem hiszem, hogy olyan nagyon nehéz lenne benyomni azt a kuva féket :D
  • Solt
    #10264
    Anyám borogass!
  • pointer4
    #10263
    Főleg ha van valami fájdalmas nemibetegség :D
  • macleody
    #10262
    Ha F1-et nyomnak akkor nincs ezzel semmi gond. Gondolom a bal lábbal fékezésnél jobban "lábra" esik a kuplung pedál.
  • arty
    #10261
    ha nidforszpideznek, nincs is ezzel semmi gond... csak ha szimeznek, akkor kicsit fura, hogy a képernyőre kell a realitás, de a lábai alá már nem ?
  • NIBI
    #10260
    Én is a kuplungot használom féknek. Hosszú távon sokkal kényelmesebb (ha nem kell H váltózni).
  • pointer4
    #10259
    Ezek mind buzák lehetnek :P :D
  • Dietrich
    #10258
    az egyiknek 240 lovas autója van a másiknak nem tudom de kb 220 lehet az is..nem hiszem hogy ez lenne a probléma :p