15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Firerock
    #10337
    nagytatám simán megcsinálná:D
  • MauroN
    #10336
    Manta MM 625
  • pointer4
    #10335
    Nem tudom, sosem építettem meg. Első pillantásra a tervrajzhoz, egy igen csókos asztalos kell, hogy ne küldjön el mindenkit valamelyik felmenőjébe. :)
    Maga a fa, tuti nem drága.
  • Firerock
    #10334
    mibe került az anyag?:D
  • pointer4
    #10333
    nagyban ilyen jó



  • neilszab
    #10332
    Ez inkább a Mikulás szánja! :P :D

    ... de annak tökéletes ;)
  • bertino
    #10331
    legalább a márkát/típust beírnád...

  • MauroN
    #10330
    Helló mindenkinek!

    Van egy kormányom, ami eladó. Alig használt. Akit érdekli, az válaszoljon, és írom a részleteket.
  • bertino
    #10329
    ez amerikai.
  • Neoncsoves
    #10328
    :DDD
  • pointer4
    #10327
    Má ez is baj ? :D

    Nézd milyen szép cockpitet alkottam melóban :



    És közben még Tévét is adtam el :D
  • neilszab
    #10326
    "Shipping to: United States, Canada" :P
  • balazsgigi
    #10325
    Igen kb, fél centit lötyög nálam.
  • balazsgigi
    #10324
    Áhá,kösz! És mondjuk a Dfgt-hez lehet venni amúgy külön pedálsort,amin kuplung is van?
  • Zoliwrc
    #10323
    A kormány tengelye nincs megcsapágyazva és a használattól elkezd lógni, kapaszkod j bele a kormányba és próbáld meg fól-le billegtetni, nekem 8 hónap után közel 1 centit lógott.
    Momo után a G27 más világ...ki kell próbálni
  • pointer4
    #10322
    DFGT jó áron.
  • balazsgigi
    #10321
    De ha lehet cseréltetem,már csak a 900 fordulat miatt!
  • balazsgigi
    #10320
    hát ezt nem értem,de sokszor van olyan hogy időben kanyarodok(van jogsim),de pl.Rbr-ben is nem tudom bevenni a kanyart,hiába tekerem max balra nem fordul.De ez nem mindig van így!Nagyobb kormányszögnél jobb a helyzet?
  • neilszab
    #10319
    Kiszélesedik az út! ;)
  • balazsgigi
    #10318
    És milyen érzés Momo után a G27?
  • balazsgigi
    #10317
    Mit értesz a (kormány lógása) alatt?
  • Zoliwrc
    #10316
    Sehova ne vidd vissza, hívd fel a Logitechet és mondd el a problémád, hivatkozz a kormány lógására is!!!, így mindenképp kicserélik szó nélkül. Nekem 4 nap múlva itt volt a DFGT a Momo helyett, de azt bontatlanul eladtam és vettem G27-et.
  • Anonymus20
    #10315
    Van egy Driving Force GT-m, aminek egy kicsit fog a fékpedálja, már azóta, mióta megvettem. Erre úgy jöttem rá 3-4 hónap után, hogy a saitek kormány amim volt, azzal 312 volt a végsebesség, a dfgt-vel meg 307, de nem tudtam miért(ugyanaz a pálya és beállítás). Később észrevettem, hogy egy nagyon picit fog a fék, ezt a beállításoknál láttam, egy nagyon vékony piros csík van a fékpedálnál(analóg jelző az Rfactorban). Nem mindig van így, de sokszor nem áll vissza rendesen, és ez nekem, ha versenyzek időbe kerül. Van esély arra, hogy garanciában kezdenek vele valamit? Elvittem már, csak kíváncsi vagyok rá mit gondoltok erről.
  • Dietrich
    #10314
    gariztatni kellene ahol vetted..ha nem segít driver törlése, újra rakása többet nem tehetsz mert szét nem szedheted amig garis.
    de ők sem fognak mást mondani, mint hogy x hét múlva jöjjön vissza.
    ergo megrendelik az újat és mire megkapják meg neked szólnak 2-3 hét mert logitech cuccot nem javítanak magyarországon.

    2 év gyári gari van rajta.
  • balazsgigi
    #10313
    Erre valami okosság?Vagy próbáljam meg gariztatni?Még nem telt le az 1 év.A boltba vigyem vissza,vagy hívhatom a Logitech-et is?Vagy azt csak 1 év után?
  • neilszab
    #10312
    Egy kis promo




    6. Hungarian GTL Masters Bajnokság

    Lehet néhányan elkezdik húzni a szájukat, hogy: uhh, 6 éves engine... de az a helyzet, hogy évről-évre egyre többen vagyunk a futamokon...
  • balazsgigi
    #10311
    Végülis az lenne a gondom,hogy pár hete a Momo olyat csinál,hogy játék közben egyszercsak,mintha kihúznám az usb-t a gépből.Nem érzékeli,se a kormányt,se a pedált.Ezt Lfs alatt vettem észre.Játék restart megint jó,aztán megint elveszik a jel.És a sebváltó nem mindig veszi a sebességet,ezt már több játéknál korábban észrevettem.A kormányt 2009 dec.1-én vettem.
  • Zoliwrc
    #10310
    Nagy valószínűséggel igen, legalábbis nekem már majdnem egy éve hogy DFGT-t küldtek a meghibásodottt MOMO helyett
  • arty
    #10309
    na ezt a két küövetkeztetést miből sikerült így levonni?
  • gabesz752
    #10308
    Szia.
    Ez nem személyes tapasztalat. Kb 2hete írta valaki, hogy a G25 kormányának a tengelye elkezdett kotyogni. Garanciába cserélték neki G27-re.
    " egy verseny alatt sikerült úgy lerántanom, hogy a rögzítő fülek ketté törtek, ami a kisebbik gond, mert később már a pedálokat sem érzékelte a rendszer. " A pedálproblémát meg erre írtam.
    Eddig a G25ről jókat olvastam, szerintem még mindig nagyon jó választás.
  • balazsgigi
    #10307
    Hali!
    Szerintetek most a Momo-t Dfgt-re cserélnék gariba?Csak mert a Logitech oldalán már nincs kinn.
  • Mákvirág
    #10306
    Helló all!

    Micsoda,aG25nek"kicsit kotyog egy idő után a kormánya"+ha a pedálja sem jó?
    ez komoly?
    A g27nek van valami kínja, vagy az annyival jobb mint amennyivel többe kerül?
  • Mathiasse
    #10305
    köszi ez tényleg segített, de az a vicces, hogy minden jó csak éppen mikor a kormánynál a degrees(fokok)-at akarom állítani az mindig 0 marad.. bármit írok 0.. + még az rFactor is szemétkedik mert játszom és amikor már versenyben vagyok max. 1percel a rajt után kidob a főmenübe.. eznem az én napom
  • Dietrich
    #10304
    # Cím: Logitech Gaming Software
    # Software Version: 5.10.127
    # Post Date: 08/30/2010
    # Platform: Windows 7

    ezt szedted le?
  • Mathiasse
    #10303
    Sziasztok! lenne egy problémám.. Logitech G25 kormányom van, és Operációs rendszert cseréltem nem régiben Windows 7 64bit-re.
    A hiba ottvan, hogyha feltelepítem és a telepítés után elakarom inditani a Logitech Gaming Software-t akkor a gép semmit sem reagál,utána néztem a neten is és láttam, hogy rajtam kivül mindenkinek ilyen problémája van Windows7 64bit-en..
    Esetleg van valami megoldás?
  • gabesz752
    #10302
    Szia. Én is most gariztattam le a DFP-t(shifter lagging) A hölgy nagyon kedves és segítő kész volt. Adott egy referencia számot amivel 3 képet kellett csinálnom. Előről, hátulról és egy a számláról. Másnap hívtam őket, megnézték a képeket elfogadták a hibát. Küldenek helyette egy DFGT-t. Neked gondolom g27-et. Egy hívást mindenképpen megér. A G25nek amúgyis "kicsit kotyog egy idő után a kormánya"+ha a pedálja sem jó...;)
  • Dietrich
    #10301
    mert később már a pedálokat sem érzékelte

    gari van? ha van kérnek egy fényképet és kész (vagy azt sem) garit kérik ha meg kell a fénykép lehet úgyis fényképezni a kormányt hogy nem látszik a felfogató fül.
    Nekem ilyen volt pl. a kép (pillangó váltó hiba egyébként)nem látszanak ezek a felfogató fülek
  • Laceee
    #10300
    Úgysem nézik, meg kell nézni milyen hibákkal szokták gariztatni a G25-t és valami hasonlót kamuzni.
  • Roger6
    #10299
    Garancia ügyfél által okozott kárra? Na arra nem szól...
  • Dietrich
    #10298
    garanciád van még rá?