15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Dietrich
    #10377
    nem tud és még humortalan is...
  • Roger6
    #10376
    Értelmeztem. Tehát ha kihúzod sokszor USB-ből a kormányt meg vissza, elkopik az USB port, ahogy írtad. Aztán jött az USB kontra vs. pendrive, na itt már a pendrive megy tönkre állításod szerint. Nem értem, honnan jött ez a hirtelen vágás, hiszen eddig nem erről volt szó. Szóval a lényeg, hogy semmit ne dugjak be meg húzzak ki sokszor, mert így-is, meg úgy-is tönkre fog menni (elkopik) az USB port, vagy az, amit beledugok. Világos. Egyik haverom mondta, hogy hallott már olyanról, aki látta, hogy mondták nekik a haverjai, hogy van ilyen. Ja. OFF vége.
  • Toby0501
    #10375
    Mondtam én egy szóval is, hogy a gépen szar az USB?
    Olvas, értelmez és csak aztán szólogat be.
  • Roger6
    #10374
    Te, arra nem gondoltál, hogy a pendrive volt a ludas? Ahhoz kibebaszott sokat kéne USB-be dugogatni, hogy elkopjon. Céges gépem 4 éves, azóta egy USB-t használok rajta, ahova a pendrive-ot rakom (ügyfelek azon hozzák ugye az anyagot), és az ég-világon semmi baja. Minden nap jönnek USB-vel, nem tudom te mit csináltál vele otthon.
  • Toby0501
    #10373
    De. Nekem pl egy régi pendriveot kell össze-vissza mozgatni bármelyik USB portba dugva, hogy észlelje a gép a veszélyt.
  • Roger6
    #10372
    Mi?!! Az USB port? Van belőle 8 hátul, 4 elöl. De ezt most ugye nem gondoltátok komolyan...
  • Toby0501
    #10371
    Kopik.
  • Roger6
    #10370
    Ööö... hát nekem nem kell húzigálnom, mivel nincs olyan játék, amivel összeakadna, de HA KELLENE, akkor ott van az első USB, úgyis azt használom. És ha szabad kérdeznem, a ki-be húzástól miért menne tönkre évek után?
  • arty
    #10369
    felesleges huzigálni (ésha évek után tönkremegy?), nem egyszerübb két parancsfájlt kitenni az asztalra? ;)
  • Roger6
    #10368
    Ezért jó az első USB csatlakozó!
  • Solt
    #10367
    Persze... Bannerban "Kormány tuningok/MOMO javítás + pdf" ;)
  • oneal1
    #10366
    olvastam, hogy itt meglelem a momo szerelést de nem látom, segítenél?

    köszönöm
  • Firerock
    #10365
    köszönöm,kipróbálom
  • arty
    #10364
  • arty
    #10363
    C:\Windows\devcon.exe disable "HID\VID_046D&PID_C299&REV_1222"

    Nekem ez letiltja a G25-öt.

    Ez meg visszaengedélyezi:

    C:\Windows\devcon.exe enable "HID\VID_046D&PID_C299&REV_1222"

    Lehet h a saját kormányodon más a szám, csekkold le a device managerben!
  • Solt
    #10362
    Az játék függő... nem játszom a FIFA-val, így nem tudom...
  • Firerock
    #10361
    hogy tudom tiltani?
  • Firerock
    #10360
    hát azért elég nagy gáz mindig kihúzni,kihúzni az asztalt,behajolni mögé stb..
  • Solt
    #10359
    Bedugjátok mindkettőt, és aktuális játékban tiltjátok ami nem kell... vagy kiveszitek a beállításokból... nekem egyfolytában be van dugva a G25, és a G940, és így nem akadnak össze...
  • Anonymus20
    #10358
    Nekem is ugyanez a gond, csak én még az xbox kontrollert használom a fifához, és hogy ezzel játszak, ahhoz ezt húzzam ki, ahhoz hogy azzal játszak meg azt húzzam ki, mert az rFactorban is érzékeli a joystickot, és múltkor teljesen össze is kavarta a gombokat. Ezt eljátszani sokszor nem vmi örvendetes, főleg, hogy nekem csak hátul van USB, de hát ez van, ezt kell szeretni
  • Ulvar
    #10357
    nincs, a FIFA úgy érzékeli hogy az egy külön controller, ugyan úgy mint a Trackmania. Kikellett húzni mert a kormány érzékelte ha az irány gombokkal vezettem. Legalább is más nincs, de tök mind1, most kihúzni meg bedugni nem egy nagy dolog, szerintem.
  • Firerock
    #10356
    G25-t lehet valahogy kalibrálni?
    Fifa 11 közbe ugrál a menü miatta,ha ki van húzva akkor nem
    vagy valami más lehetőség a kihúzáson kívül?
  • balazsgigi
    #10355
    Hát nem tudom.Felhívtam a Logitech-et,egy faszival beszéltem,felírt egy-két adatot(kormány száma,stb.),majd mondta próbáljam meg másik gépen,és ha azon sem jó akkor képet kell majd küldenem ,és intézik a cserét.Visszahívtam,akkor egy nő vette fel és azt mondta,hogy ígértek 2 héten belül Momo-szállítmányt,és akkor tudnak,majd küldeni egyet.Ezek szerint még van?Meg azt kérdezte,hogy mennyiért vettem,ja meg a blokkot is le kellett volna fényképezni(ugye a faszi mondta),de a nő,már nem kért semmit!
    Pedig jobb lett volna,márcsak a 900 fok végett!
  • Roger6
    #10354
    Égett rántott csirke illatú gumifüst? :) Zsír.
  • Dietrich
    #10353
    nem..de én sem mert nyáron 36 fok van a panelban kell az asztali venti ;)
    sőt volt olyan is hogy gumi fűstölős fékezés volt elöttem..asszony közben leégetett valamit a konyhában..teljesen életszerű lett a fűst és a szag :D
  • symbol
    #10352
    tököm kivan már ezzel a fanatec pedállal is. :D :/
    az van hogy fel van rakva driver, iracing alatt faszán megy is, be van kalibrálva normálisan (mert ugye ott faszán be lehet progiban lőni), de RBR-ban tök gáz az egész, az van, hogy hiába nyomom be bikából a pedált, vagy akárhogy, alig mozdul el a piros sáv, a fék alig fog a játékban. elinditom ezután a fanatec driveres progiját ahol látszik a három pedál grafikonja, és ott is alig megy max egy centit fel a fékbedál benyomásra... whyy? pedig nagyon rallyznék már. :(
  • pointer4
    #10351
    Azt hiszed viccölök mi ? :D

    Valami szervóval kellene vízcsapot rányitni :D
  • arty
    #10350
    homokviharra lenne ötletet? nyomnék egy dakart a 7végén! ;)))
  • Dietrich
    #10349
    tedd be a cuccot a fürdőszobába és nyísd meg a zuhanyzó csapját, tegyél be a víz mögé egy álló ventit és monszunod lesz.
    következő kérdés?
  • pointer4
    #10348
    Az elektornika már készen van nálam, de az esőre még nem gondoltam :D Egyenlőre ventilátort keresek.. :D
  • pointer4
    #10347
    Tudom trükkös ötlet, de nem egyszerűbb és gyorsabb megnézni a logitech oldalán ? :) (jobb szélen letöltések..)
  • Pitti
    #10346
    Esős időben vizet is lehet rá csepegtetni :)
  • Pitti
    #10345
    De ez nem is hülyeség, sebesség függvényében változik a fordulatszám, tiszta élethű :)
  • Dietrich
    #10344
    nálam minden nyáron van ilyen "menetszél" egy asztali ventilátorral főleg a 3 órás versenyeken :p
  • bertino
    #10343
    lol lehet :DDDDDDDDDddddd
  • pointer4
    #10342
    Lehet valami kijelző/óra.
    De a menetszél generálás is jó dolog :D
  • Pitti
    #10341
    Jól látom a kormány tetején az a valami egy bazinagy ventillátor?
    Csak nem a menetszélet szimulálja? :)
  • ReflX
    #10340
    Hello!

    Valaki tudna felvilágosítást adni arról hogy a Formula force ex működik e Windows 7 x64-en?
    Vennék egy ilyen kormányt ezért fontos lenne tudnom.
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • pointer4
    #10339
    Az a jópofa hogy a hátára lehet állítani, összetolva, kevés helyet foglal, és minden állítható benne :D


    fényképek az összeszerelésről
  • bardocz
    #10338
    Nekem is van rokonom, akinek ez szerintem semmiség lenne, asztalos a foglalkozása már pár éve:D
    Mondjuk én ezt nem csinálnám ilyen szépre, a kezemnél kialakítanám ilyenre, hogy kényelmes legyen, a többi meg sima falap, látvány nem kell, csak funkció.