15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Firerock
    #10417
    pedig nekem úgytűnik hogy mindenkibe belekötsz
    megcsináltam ami le van írva,de valószínű a 64bit miatt nem működik
  • Solt
    #10416
    Arra gondolsz, hogy ne írjak neked? :D Rendben... üsse kavics, de ne hidd, hogy bunkózni akarok... csak tényt feltárok... :D
  • Firerock
    #10415
    megtennéd hogy nem szólsz hozzám?
  • Solt
    #10414
    Még mindig egyszerűbb, mint megértetni veled mi az az UAC! :D A #10385-t már említeni sem merem! :D

    Húzkod csak... jobb lesz ez így! :D
  • Firerock
    #10413
    igaz:D
  • bardocz
    #10412
    Kell neked ratyikkal labdát kergetni a képernyőn:P
  • Firerock
    #10411
    igen
    kihúzni az asztalt,bemászni mögé
    és ezt kb naponta 3x megismételni
  • Solt
    #10410
    Nem akarlak megbántani, de mindenkinek egyszerűbb lenne, ha ki-be húzogatnád azt az usb-t...
  • Firerock
    #10409
    kipróbáltam
    nem működik
    UAC nemtudom mi de a 64 bites nemműködik valamiért a 32es meg elindítja a parancsfilet de semmi sem történik
    5let?
  • oneal1
    #10408
    :D:D:D

    az van hogy eltűnik a pedál 100% gázom
    70-80 ra kb
    ha mozgatom a pedált akkor meg ugrál az érték de max gáz nincs
  • pointer4
    #10407
    Ne álmodozz cunci :P
  • Solt
    #10406
    Alig vártad, hogy visszavágj mi? :D

    Másik topikban leírta a jelenséget, és anno nálam is ezt csinálta a MOMO... úgyhogy nyazsgem melák! :D :D
  • pointer4
    #10405
    Miből gondolod hogy az a baja ? :D Te műszaki antitálentum tee :P
    Lehet mozog neki a poti, szar a felfogatása, akkor mit ér a benzin ? :D Melegen tartja ? :P
  • Solt
    #10404
    A poti kiszed, kimos benzinben nem működik? Ne idegelj... olyan nincs! :)
  • Dietrich
    #10403
    nekem is 2db USB csati van a ház elején..csak nekem a mobil telónak az infrája ment tönkre amit az USB-be dugtam..hogy pontosan fejezzem ki magam darabokra esett mikor kihúztam :p
  • oneal1
    #10402
    nemtudom megcsinálni működőképesre a momo pedálomat leírással sem:S

    vennem kell úgynézki.

    g25 öt tudja esetleg valaki hol lehet még kapni normál áron?
  • palinho96
    #10401
    Azon gondolkodtam, hogy volt nekem aegy Driver frissíts... azóta csinálja... de nem akarom visszarakni az ez előttit, mert akkor meg nem működnének agondok... csak 2 a kormányon (A forgatás és a gáz/fék -e kívül...)
  • palinho96
    #10400
    fél éves.... :S
  • pointer4
    #10399
    Esetleg tekerd ki koppra jobbra vagy balra. Ha nem áll középre, így se, akkor valami kontrukciós hiba. Ha a kalibrálás nem sikerül jól, hátha javítható a dxtweak2-vel.
    Lehet érdemes lenne lassan új kormány vásárláson gondolkodni. Milyen öreg?
  • palinho96
    #10398
    Valaki segítség??? #10390
  • Solt
    #10397
    Dagi vagy... nincs ezzel gond, nem kell ezt magyarázni! Én így is szeretlek! :D :D :D
  • pointer4
    #10396
    Esküszöm tudtam, hogy te be fogsz szólni :D Amikor leírtam, már akkor. Pedig még nem is nyomtam rá a küldés gombra :D
    Ezért a pocakért meg kellett harcolni :P Kemény meló volt, sok pénzem van benne :P Nem lehet mindenki irodista testalkatú :P (nyeszlett)
    Igen, a szép sportülésben ülve, lusta vagyok kimászni, és lebújni az asztal alá, dugdosni a kábelt :P
    Kihúznom, meg azért kell, mert a 7 USB eszközzel nem nagyon jutok át a boot sequencen a biosnál :D
  • Solt
    #10395
    "Tököm hajoljon mindig olyan mélyre :D"

    Ja kérem... akinél nem engedi a pocak! :D
  • pointer4
    #10394
    Én találkoztam már ilyesmivel. Viszont nem az előlapi panelen, hanem a gagyi usb HUB-on. Persze szó sincs elkopásról, az usb 4 csúszóérintkezőjének max koszolódni van lehetősége. Az a kis fémház, ami körbeöleli a portot, na az csinálta, hogy elengedte a nyákot. Beledugva az usb csatlakozót egy szép nagy kört lelehetett írni vele, és közben hol érintkezett hol nem. Ez úgy nézett ki hogy az apró rezgésektől néha néha ledobta.
    De a csatlakozó nem kopott el, kilazult a háza :D
    Viszont a chieftec házam front csatlakozója 2x olyan idős, és semmi baja :D Kicsit jobban össze van rakva :D
    Itt melóban 1x már jártam úgy, hogy kitört az usb aljzatból az a fehér műanyag nyelv, és az érintkezők lógtak a levegőbe :D Na de ez se minőségi termék :D
    Abban az állításban igazat adok, hogy egy csatlakozó halála az ha ki-be dugdossák, de az usb csatit erre találták ki, naná hogy többet bír mint a videó hátulján a Scart kábel :D
    Én amúgy könnyebben oldottam meg a kérdést, tettem egy kapcsolót az usb kábelre :D

    Tököm hajoljon mindig olyan mélyre :D
  • Roger6
    #10393
    Ja, a fogalomban igazad van, kopás van, gyönyörűen leírtad. Fizika ötös. A kérdés, ha van kopás, lesz valami baja a kormánynak? Veled volt már ilyen? Nekem ezelőtt 3 évig volt meg az előző kormány, és annál bizony ki-be kellett húzogatni, mert a régen más volt a szobám elrendezése + asztal, és semmi gondja nem volt. Most egyik haveromnál van másfél éve, laptopra kötve játszik vele (tehát elég gyakran van mozgásban az aljzat), és még mindig semmi baja. De igazad van, kopás van, de hogy ez tönkretenne bármilyen kormányt, én nem hinném. Ez személyes tapasztalat persze, lehet vannak szerencsétlenebb emberek, rosszabb típusok/típushibák.
  • bardocz
    #10392
    Márpedig az állandó ki-be húzigálástól el kell kopnia, ez a törvényszerű. Csak mondjuk egy gagyi kínai hamarabb kopik el, mert abból az anyagból csinálják, amit találnak, míg valami komolyabb cuccnál ez elhanyagolhatóbb.
    Ha két felület súrlódik, akkor ott mindig lesz kopás.
  • Roger6
    #10391
    Tehát szerinted is tönkremegy. Hát nem tudom, mekkora kurva nagy erős emberek vagytok, hogy szétkúrjátok a pendrive-ot (meg hát a kormányt ugye - ne felejstük el a kiinduló pontot sem) egy USB portal, de nekem még egyszer sem sikerült az évek alatt, pedig sok száz megfordult a kezeim között. Érted, hogy értem, hogy ő mire gondolt? Csak nem hiszem el, hogy az állandó ki-be faszságtól törvényszerűen el kell kopnia, és tönkremennie. Biztos volt rá példa, 1.000-ből 1.
  • palinho96
    #10390
    Sziasztok... nekm egy Genius Speed Wheel 3MT van és minden játékban jobbrahúz nem nagyon csak olyan 5-6 fokkal... A Vezérlő puiltban megnéztem és ott a kalibrálás után is ugyan olyan... hogy lehetne megoldani.. XP-m van :S
  • arty
    #10389
    keress rá a windowsod helpjében, hogyan lehet kikapcsolni UAC-ot, ha gond lenne

    win7 32bittel ment, szvsz 64bitessel is menne
  • bardocz
    #10388
    Nem a kurva usb port megy tönkre, hanem a kormánynak a csatlakozója, pont úgy, mint ahogy ljebb tönkrement egy pendrive.
  • Firerock
    #10387
    uac?
    win7 64bit el mukodik?
  • arty
    #10386
    (UAC bekavarhat, ha valakinél engedélyezett ... )
  • arty
    #10385
    devcon.exe letölt: http://support.microsoft.com/kb/311272

    windowsodnak megfelelő 32 vagy 64bites exe c:\windows könyvtárba másol

    asztalon jobbklikk, új shortcut (nemtom mi magyarul, fentről a második :D ) ...

    beilleszted az alant általam belinkelt parancssorok vmelyikét:
    C:\Windows\devcon.exe disable "HID\VID_046D&PID_C299&REV_1222"
    C:\Windows\devcon.exe enable "HID\VID_046D&PID_C299&REV_1222"

    (disable = letilt, enable = engedélyez)

    végül elnevezed a shortcutot "g25 letiltása" "g25 engedése" -re és kész

    viszont ahogy irtam, a VID és HID számok mások lehetnek másnál, a linkelt képeken látni, hol lehet kilesni az aktuálisat :)
  • Roger6
    #10384
    Nyugi, nem engem kell elemezgetned, hanem az USB-det törölgesd szorgosan, nehogy szarrá kopjon. --> ilyet sem láttam, mégis hiszem hogy létezik.
  • Roger6
    #10383
    Na jó, igazad lehet, felbaszták az agyam munkahelyen. A sok paraszt. Nem kéne ennyit a témán lovagolni, szerintem nem mehet tönkre a huzigálástól, mások szerint igen, és kész, ennyi.
  • Toby0501
    #10382
    Pont az a típus, hogy ha vele nem történt meg, akkor az nem is létezik és lehetetlen és kizárt..
    Szerintem a kémrepülők sem léteznek, mert még egyet sem láttam, csak hallottam róluk.
  • Dietrich
    #10381
    én írtam bármit is az USB-ről?
    én csak azt humortalan vagy..nem űlsz mereven azon a széken? ;)
  • Roger6
    #10380
    Na most komolyan. Melyikőtöknek ment tönkre USB portja attól, hogy ki-be húzogatta a pendrive-ot, vagy akármit? De tényleg, lehet jelentkezni.
  • Roger6
    #10379
    Akurva... na jól van, akkor komolyan: ragasszátok be az USB-t, és soha ne is húzzátok ki. Úgy tuti nem kopik el. Ezt a baromságot, te jó ég...
  • Firerock
    #10378
    elmondanad az asztalra rakas modjat?