15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Firerock
    #10457
    ipon.hu-t ajánlon,náluk is van
    számítástechnikában verhetetlenek,megbízható,olcsó,nekem az egész számtechcuccom tőlük van:)
  • Firerock
    #10456
    az márpedig nem egy rossz ár
    pár még mindig a kétszerese a g25-nek,amit sajnos már nem lehet kapni,ez azért elég patkány dolog
  • NÉMÓ510 #10455
    Értem.Akkor leelőlegezem,hétvégén hozhatom is.Kösz a segítséget.
  • bardocz
    #10454
    Hogy porosodhat a momo, amit 30 fölött árulnak néhol...:D
  • NIBI
    #10453
    Idén nyáron is volt még, mert haver tudott venni 40-ért. :)
    Sőt 60-ért rengeteg helyen kapni... Ott porosodik, mert senki nem veszi meg annyiért...
    Bár másik haver meg 1 hónapja vett annyiért... De legalább tudott szerezni, és rögtön hozhatta haza. :)
  • Dietrich
    #10452
    persze, hogy nem találod mert már nem gyártja a logitech a raktárak meg kiürültek tavaly mikor nyáron 35-40K-ért lehetet újat kapni..
  • neilszab
    #10451
    Amennyiben nincs leharcolva és jó rajta minden... akkor jelen piaci körülmények között meg ér annyit.
  • NÉMÓ510 #10450
    Halika!
    Érdeklődnék a hozzáértőktől,hogy egy használt G25 megér 35rugót?Új váltókart adnának hozzá. Keresem már egy ideje ezt a típust(pont hogy a szekvenc váltó miatt),de sehol nem találom csak a G27et.
  • Loál János #10449
    Tenksz.
  • Dietrich
    #10448
    nyugodtan megveheted a DFGT-t..ilyen 30K áron jobbat nem kapsz jelenleg ami új..
  • Loál János #10447
    htx2u2
  • Dietrich
    #10446
    megnézted az oldalt is?
    ott csak G27 van 79.900 FT-os áron
  • Loál János #10445
    htx, jó cucc akkor ez is?
    Azé fosok egyébként, mert szépnagymoncsi az asztalon, külső vinyó az asztalon, biszbaszaim az asztalon. Esetleg barkácsolok valami állványt, ha nagyon tré.
    #10443: VOÁV, htxvm, aszittem csak a G25, meg 27 van manapság.
  • Dietrich
    #10444
    Logitech DFGT
  • Falkon
    #10443
    20 ezer
  • bardocz
    #10442
    Logitech DFGT 30 alatt van, vagyis volt, amikor legutóbb néztem.
    A rázkódást meg valamennyire átviszi az asztalra mindenképp.
  • Loál János #10441
    Szasztok, ezek a cuccok vajon mennyire ráznak be egy lapraszerelt, viszonylag könnyű gépasztalt? Vagy ki van találva a rendszer, és nem viszik át a rögzítőfelületre - legalábbis nem számottevően? Nem egy atomstabil szerkezet a deszkám, nem szeretném, hogy rezonáljon még a farkcsontom is játék közben. -.-
    Régen volt egy Trust FF nélküli, gémportos kormányom, amivel elégedett voltam. Manapság milyen minőséget képvisel a márka? Persze a Logitech-ek ránézésre nagyon bejönnek, csak az árcédülájuk ne lenne majdnem 6-számjegyű. Szóval létezik-e valami 30k környéki cucc, ami nem teljesen fos, és meg tudnám vele lepni magam Karácsonyra?

    htxz
  • bardocz
    #10440
    Azért ha van 360°, az azért jó szerintem.
  • Dietrich
    #10439
    ow autónak felesleges a nagy kormányszög főleg ovál pályán ;)

    zártkasztni az más tészta..
  • pointer4
    #10438
    És nem zavar, hogy a maradék 700°-ot is megvetted? :D Remélem nem fizettél teljes árat a kormányért :D
  • Dietrich
    #10437
    én se használom a profilert..és csak 200 fok nálam az ow autó ;)
  • neilszab
    #10436
    Nekem tökéletesen működik a profiler minden játékkal! a lényeg az, hogy a jó exe fájlt kell hozzárendelni, mivel több játék indítóalkalmazása is csak a valódi exe beizzítására szolgál. Egyetlen gondom iR-nél van, ahol szintén tökéletesen működik minden...csak az Alt + TAB-ozást nem bírja és visszaváltáskor elveszti a fonalat, de ezt még kibírom.
  • Neoncsoves
    #10435
    nekem is DFGT-m van, de én nem szenvedek a profilokkal. valahogy meguntam... nem tart semeddig se átállítani globalban a kormányforgatási szöget, a fék meg gáz és kormány érzékenységet meg úgyis megtartja a profil
  • Attelee
    #10434
    Valaki dobott egy ilyen beállitást,h 900 fok a játékban meg 30% a steering sensitivy!
    Igy nagyjábol ugyanott vagy mintha 300fok-ra állitanád!Persze nem éreztem jobbnak ezt a beálitást,szóval visszaraktam 300-ra!De nem is ez a lényeg,hanem h miért a Globalt használja a kormányom!?
    Egyébként logitech DFGT-m van!
  • Neoncsoves
    #10433
    900 fokkal F1ezni? merész dolog...
  • Attelee
    #10432
    Biztos!
    A játékot el is tudom inditani a Profilerből!
    Mondok példát.
    F1 2010 ugye létrehozom a New game-val,megadom neki h F1 legyen a neve ne New Game,utánna
    Beállitottam h 900fokos legyen,majd kikapcsoltam a középrehuzást.
    Globalban be van pipálva a középrehuzás,és direkt levettem 40 fokra.Játék indít a profilerből,és a Globalos beállitás jött elő!:( Nem lehet h az a baj h az Allow Game to adjust settings be van pipálva a global settingsben?
  • pointer4
    #10431
    Valahogy rosszul hozod létre a profilokat. Biztos, hogy a futó exéket választod ki ?
  • Attelee
    #10430
    Akadt egy kis problémám!
    _Na szóval Logitech Profiler-ben csinálok profilokat az egyes játékokhoz,de nem használja őket,csak azt ami
    a Global Device settingsben be van állitva!Ez ellen lehet-e valamit csinálni,vagy minden játéknál be kell álligatnom?Már ujraraktam,hátha szürke marad a Global rész,de minden beállitásom megmaradt!
    Kösz aki segit!
  • Maci23
    #10429
    Köszönöm Solt elolvastam!köszi a segítséget!

    Üdv!
  • Solt
    #10428
    RoF topikban válaszoltam! ;)
  • Maci23
    #10427
    Sziasztok!

    Solt!LEnne egy kérdésem!Egy joystickos forumba olvastam hogy te használtál G25 pedált repülőszimulátorokhoz pedáélként!Ez működik?

    Előre is köszi!
  • simon7108
    #10426
    sziasztok.
    szeretnék majd a későbbiekben venni kormányt PS3-hoz.legfőképpen majd a GT5-höz és az F1 2010-hez kell majd.én G27-re vagy G25-re gondoltam de 60 ezer ft-nél többet nem szeretnék kiadni érte.szerintetek lehet találni valamelyiket a 2 közül 60 ezer vagy alatta?
    a másik fontos kérdésem,hogy mégis hová tehetném?mert ugyebár PS3-hoz kell és az ágyon ülve szoktam játszani előttem meg a TV 1.5-2 m távolságra és egyszerűen nincs hová tennem ha veszek is valamilyent:(
    esetleg erre van ötletetek,hogy-hogy oldhatnám meg?
    előre is thx.
  • bardocz
    #10425
    Mik nem voltak? Mert ilyen volt!:D
  • pointer4
    #10424
    mik nem voltak itt régen
  • pointer4
    #10423
    Épp javasolni akartam egy usb hosszabbítót, és azzal gép mögé bújás nélkül is tudod bontani az áramkört.
  • Solt
    #10422
    Látod látod... ha nem húzlak fel, akkor csak várod a sült galambot! :D
  • Firerock
    #10421
    na gyerekek sikerült:)
    köszönöm
    nem volt jó az a devcon,egy frissített verziót kellet kereseni....
    sikerült lefordítanom a szöveget
    köszi mindenkinek,még Soltnak is:D
  • Firerock
    #10420
    Well, I did some extra searching and found the Windows Driver Kit, which has an updated devcon, with a new amd64 executable! Even better: it works! Thanks for your input, though. Much appreciated.

    elég jól tudok angolul de értelmezni nemtudom,ez mit jelent,ugyanis ez a megoldás:D
  • Firerock
    #10419
    eszközkezelőből már működik a letiltás
    csak a parancsal nem
  • Solt
    #10418
    Még a végén igazam lesz, és marad a húzkodás! :D

    ( fuss neki még egyszer, mert a 64bites rendszer tuti nem akadály )